2020 ما مبارزات سیاسی به کنار گذاشتن درب-به-درب canvassing, تظاهرات و جمع آوری کمک های مردمی extravaganzas—خروج آنها بتواند راه هایی برای ساخت معنی دار بین فردی اوراق قرضه فقط مثل بقیه از ما. سیاستمداران می خواهند خود را قرنطینه دوستان که نباید بیش از حد سخت است چرا که آنها در حال حاضر خود را به شماره.

کمپین تغییر تمرکز خود را به peer-to-peer (P2P) پیام کوتاه—یک پدیده دیجیتال یک استراتژیست با عنوان “نزدیک است که [مبارزات] در حال رفتن به با رشته خود برنامه به داشتن واقعی گفتگو با افراد دیگر است.” عمل شخصی ارسال اس ام اس متون به اجزای تشکیل دهنده P2P پیام کوتاه شتاب گرفته است از سال 2016 زمانی که پلت فرم فشار نکردم برنی ساندرز فرستاده 5.5 میلیون متون به رای دهندگان بالقوه. تقاضا در میان مبارزات رشد کرده است به طور چشمگیری پس از. یک پلت فرم GetThru فرستاده است بیش از 200 میلیون متون به نمایندگی از “ماموریت محور” مشتریان پس از سال 2016. P2P پیام کوتاه را قادر می سازد ارتباط صمیمی بین مبارزات سیاسی و رای دهندگان. در حالی که ممکن است به نظر می رسد امیدوار کننده برای دموکراتیک بسیج بدون کافی قوانین و مقررات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای گمراه کردن و تقویت نفرت بی ثبات 2020 انتخابات.

P2P پیام کوتاه جذاب است چرا که پاسخ دهی است که به طور متوسط 36 بار بهتر از ایمیل. نسبتا نامحدود توسط مقررات (نسبت به پخش/نرم افزار به فرد پیام کوتاه) متون را می توان بدون گیرنده رضایت به شماره های جمع آوری شده از داده های کارگزاران و یا از مبارزات خود را تلاش برای جمع آوری. قبل از Covid-19 شیوع P2P پیام کوتاه در حال حاضر مجموعه ای به منفجر شدن در سال 2020—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای ارسال “تقریبا یک میلیارد متون” به رای دهندگان بالقوه. در حال حاضر P2P پیام کوتاه روش به عنوان یک مبارز تعبیر آن را یک “ستایش اغراق امیز.” در چند هفته گذشته داوطلب ثبت نام به P2P سیستم عامل به طور چشمگیری افزایش یافته و بودجه اختصاص داده شده برای فرد در حوادث شده اند توزیع شود به P2P پیام کوتاه.

در بهترین زمان پیام های متنی را می توان صمیمی ابزار برای کمپین امید برای ارتباط با رای دهندگان مردد و یا تأمین کنندگان مالی بالقوه. اما هرزه ترکیبات از طریق اس ام اس یک احمق نقض. در کلمات Sandi, فاکس, ارسال پیامک متخصص ما مصاحبه: “ارسال پیام های جمع آوری اعانه و بیش از بیش و بیش از دوباره و دوباره است نه عمل. این ایمیل نیست.” یکی دیگر از مشاور بازاریابی دیجیتال همچنین با اشاره به اینکه جمع آوری کمک های مالی درخواست در طول استرس Covid-19 به احتمال زیاد به عنوان “تن ناشنوا است.”

پس چگونه خواهد شد و مبارزات خود را متمایز در پیش بینی سیل از متون سیاسی در سال 2020? برای یک ادراک P2P پیام کوتاه مبارزات خود را سفت گرفتن توجه کاربران از طریق data-driven hyper-پیام های شخصی. تصرف پس از هجوم داوطلبان و غذای احساسی Covid-19 کمپین باید این فرصت را به حرکت به دور از غیرشخصی ربات مانند جمع آوری کمک های مردمی متون و به جای تمرکز بر ایجاد روابط با ترکیبات. با توجه به رشد فراوانی سیاسی داده تراست موجود شیوه ردیابی افراد در سراسر سیستم عامل و یک سابقه از microtargeting با تبلیغات افزايش شخصی از P2P ارسال پیامک تکامل طبیعی است. چگونه خواهد بود شما اگر پاسخ شما دریافت ناخواسته متن از یک کمپین داوطلب که با حضور خود در دبیرستان ؟ شاید نرم افسردگی اجتماعی فاصله شما اعتصاب یک دوستی.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

با وجود هشدار دهنده پتانسیل برای بهره برداری کمیسیون ارتباطات فدرال اتحاد چپ telecarriers غالبا متوسط و مطالب خود را به لذت از احزاب سیاسی و لابی و اندوه حمایت از مصرف کننده قرار گرفتند. چند تا از بدترین سواران از سال 2016 رسانه های اجتماعی اطلاعات غلط آخرالزمان در چهار نعل رفتن کامل با P2P پیام کوتاه: رضایت-پیام رایگان را می توان ناشناس افشاگریهای مربوط به منبع و منابع و مدارک از پیام های اجباری برای چاپ و تلویزیون و رادیو پیام های سیاسی—لازم نیست و داده ها را می توان جمع آوری شده از پاسخ به با سنگ تیز کردن آینده با هدف قرار دادن.

ذاتی شخصی طبیعت باعث می شود P2P پیام کوتاه در معرض درنده پیام رسانی مانند رای دهندگان سرکوب. در تئوری یک گروه امیدوار به گمراه کردن رای دهندگان می تواند نفوذ مبارزات انتخاباتی و زمانی که حاضر است حق تغییر پیام است. با توجه به این که یک داوطلب می تواند ارسال تا 1500 متون یک ساعت چنین تلاشی می تواند,, حداقل, تغییر مسیر گفتگو عمومی و کاهش اعتماد. هماهنگ نفوذی هدف, جو بایدن, می گویند, می تواند ایجاد روابط بیش از متن با زن رای دهندگان نوسان و سپس به اشتراک گذاری یک بی ضرر پیام گفت: “نشان دادن حمایت خود را برای جو!” همراه با unflattering یا نگران کننده عکس (به عنوان مثال بدنام “ماساژ” عکس). چنین ظرافت همراه با تعداد زیادی از متون که فرستاده می شود می تواند از جمله دستکاری دشوار است برای تشخیص. ممکن است که تسلط زیادی P2P شرکت هایی مانند GetThru و RumbleUp با منابع کنترل برای سوء استفاده بوده است فضل صرفه جویی در. اما به عنوان P2P فضا رشد می کند, فروشندگان جدید باید بررسی. آن را نیز ممکن است برای مبلغان استقرار پیشرفته دروغ استراتژی برای ایجاد خود را P2P سیستم عامل است. اس ام اس دروغ مبارزات با دشمنان خارجی و حاشیه گروه در حال حاضر اتفاق می افتد. (برای مثال در ژانویه متون فرستاده شدند و ادعا کنندگان مجبور به ثبت نام برای خدمات نظامی یا شش سال در زندان است.) اگر P2P پیام کوتاه به دنبال یک الگوی مشابه برای سیستم عامل های دیگر که در آن تاکتیک های تیز در کوچک و گروه های رادیکال پیدا کردن راه خود را به جریان اصلی آینده P2P پیام کوتاه (و ما متن پیام صندوق) می تواند تلخ.

هماهنگ آزار و اذیت مبارزات استفاده می شود در عرصه سیاسی به سکوت روزنامه نگاران, فعالان, در میان دیگران. اگر چه P2P پیام کوتاه نشده است استفاده می شود به بسیج نفرت از آن آسان است به تصور یک گروه خاص و یا نامزد ارسال یک پیام بیان کرد: “متن X نگار آنچه شما فکر می کنم.” در یک وبینار در مورد تنظیم مبارزات انتخاباتی استراتژی های پست-Covid-19 یک استراتژیست با اشاره به Facebook را backslide به صورت خودکار اعتدال به عنوان یک بازگشت “به غرب وحشی 2016” زمان بدون زرق و برق خود تنظیم و بسیار کمی موشکافی های عمومی. در تست نشده جهان هماهنگ آزار و اذیت در, P2P, سیستم عامل, آنچه برای Facebook است backslide در حد اعتدال است unscrutinized وضعیت موجود.

از آن زمان به تنظیم P2P سیاسی پیام. مقررات بسیار سهل انگار است که به سادگی جایگزین عمل انسان از فشار دادن دکمه “ارسال” را فشار دهید با یک خودکار ابزار را ارائه بسیاری از P2P مبارزات غیر قانونی است. مقررات در پخش پیام کوتاه نگه داشتن صندوق دریافت SMS از به دنبال مانند صندوق ورودی ایمیل خود و اتخاذ یک مجموعه مشابه از استانداردهای P2P پیام کوتاه با گنجاندن درس های آموخته شده از تنظیم Facebook و دیگر سیستم عامل می تواند راه گریز است که فعالان را تبدیل به یک صنعت. به روز رسانی به استانداردهای مدرن از رضایت و نیاز به شناسایی پیام منبع و حامی مالی و محدود کردن داده ها مجموعه ای از پاسخ ها را کاهش تأثیرات منفی P2P پیام کوتاه.

مبارزات سیاسی در حال حاضر اعمال نفوذ P2P پیام کوتاه در راه است که نقض اعتماد و بی اعتنایی به حریم خصوصی از رای دهندگان. حتی در جمهــوری دست از این ابزار استفاده می شود می تواند برای بسیج نفرت.

نویسندگان این مقاله می خواهم به سپاسگزاری اذعان مفید تکنولوژی تیم در امیدیار شبکه برای حمایت از تحقیقات خود را. دیدگاه ها در اینجا, اما لزوما کسانی که از منابع و مدارک.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.

بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی