با تشکر از ‘flexoskeletons” این حشرات الهام گرفته از روبات سریع تر و ارزان تر به

مهندسین در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو را توسعه داده اند یک روش جدید که نمی کند نیاز به هر گونه تجهیزات ویژه و با این نسخهها کار فقط در یک دقیقه برای ایجاد نرم و انعطاف پذیر 3D-چاپ روبات.

نوآوری می آید از بازاندیشی راه نرم روبات ساخته شده است: به جای بدانند چگونه برای اضافه کردن مواد نرم و سفت و سخت ربات بدن محققان UC سن دیگو آغاز شده و با بدن نرم و اضافه شدن ویژگی های سفت و سخت به مولفه های کلیدی. ساختار بودند با الهام از حشرات exoskeletons که هر دو نرم و سفت و سخت قطعات — محققان به نام خلاقیت خود را “flexoskeletons.”

روش جدید اجازه می دهد تا برای ساخت نرم اجزای روبات ها در کسری از زمان که قبلا مورد نیاز و برای کسری از هزینه.

“ما امیدواریم که که این flexoskeletons منجر به ایجاد یک کلاس جدید از نرم bioinspired روبات” گفت: نیک Gravish یک مهندسی مکانیک استاد در Jacobs دانشکده فنی و مهندسی در دانشگاه سن دیگو و در این مقاله نویسنده ارشد. “ما می خواهیم به نرم روبات ساده تر برای ساخت محققان در سراسر جهان است.”

این روش جدید امکان ساخت گروه های زیادی از flexoskeleton روبات با کمی دستی مونتاژ و همچنین جمع آوری یک کتابخانه مانند لگو قطعات به طوری که قطعات ربات می تواند به راحتی تعویض شود.

این flexoskeletons ساخته شده از 3D چاپ, مواد سفت و سخت بر روی یک ورقه نازک است که به عنوان یک پایه انعطاف پذیر. آنها چاپ شده با ویژگی های مختلف که باعث افزایش استحکام در مناطق خاص — دوباره با الهام از حشرات exoskeletons که ترکیب نرمی و سفتی برای حرکت و پشتیبانی.

محققان جزئیات کار خود را در مارس 7 شماره از مجله نرم رباتیک.این تیم قصد دارد برای ایجاد طرح های خود را در دسترس محققان در موسسات دیگر و همچنین مدارس بالا است.

یکی flexoskeleton جزء 10 دقیقه طول می کشد برای چاپ و هزینه کمتر از $1. Flexoskeleton چاپ را می توان در کم ترین هزینه به صورت تجاری در دسترس پرینتر. چاپ و نصب و راه اندازی یک ربات تمام طول می کشد کمتر از 2 ساعت.

محققان با بررسی طیف وسیعی از مواد تا زمانی که حق ژیمناستیک سطح به چاپ flexoskeletons در — که تبدیل به یک ورق پلی کربنات. مشاهده دقیق از حشرات رفتار آنها منجر به اضافه کردن امکانات برای افزایش استحکام.

هدف نهایی این است برای ایجاد یک خط مونتاژ که چاپ کل flexoskeleton ربات بدون نیاز به دست مجلس است. گروهی از این روبات های کوچک می تواند به عنوان بسیار عنوان یک کار عظیم ربات خود را — و یا بیشتر.

در سال 1989 iRobot مؤسسین رادنی بروکس و سپس در MIT هوش مصنوعی در آزمایشگاه, حمایت برای ماموریت های فضایی خواهد بود که شامل “تعداد زیادی از تولید انبوه ساده خودمختار روبات ها که کوچک هستند با استانداردهای امروز.” او و coauthor آنیتا فلین با عنوان مقاله “سریع و ارزان و خارج از کنترل: تهاجم ربات از منظومه شمسی است.” کاغذ منی برای Gravish که امیدوار است این مطالعه این است که یک گام در این جهت است — اما برای تمام زمینه رباتیک و نه فقط فضا.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – سن دیگو. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de