پناهگاه حیوانات زیبا مشکل: این همه از adoptable حیوانات. “همانطور که می بینید ما به طور کامل خالی تصویب مرکز” خدمات حیوانات مدیر جولی بانک می گوید در یک ویدیو ارسال شده در چهارشنبه در کالیفرنیا پناهگاه Instagram account. او و همکاران او را همه با پوشیدن ماسک پرتاب سلاح های خود را و تشویق های خالی قلم پس از خالی قلم. چند روز قبل از آن روز یکشنبه در شیکاگو حیوانات مراقبت و کنترل Adoptable حیوانات خانگی برنامه مشابه بود ، “CACC هیچ سگ در حال حاضر در دسترس برای تصویب” پناه گفت: آن Facebook followers. “ما هرگز تایپ این کلمات قبل از.” آخرین adoptable سگ—”کوتاه و خپل تماشا” به نام پن و “خشن و بی ادب کودک” به نام کوچه—تا به حال یافت خانه دوست داشتنی است که روز.

در سراسر کشور از نیویورک به ویسکانسین و کارولینای شمالی به کلرادو و نیومکزیکو, پناهگاه های حیوانات, گزارش, گسترده upswings در تعداد حیوانات بوده و قادر به اتخاذ و یا محل در خانواده ها. به همین دلیل است که هیچ رمز و راز: همانطور که مردم در حال تمرین های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش Covid-19 بسیاری به این نتیجه رسیده اند که در حال حاضر زمان مناسب برای آوردن یک حیوان خانگی به خانه های خود. بسیاری از پناهگاه قرار داده اند از تماس برای پذیرندگان و پرورش پدر و مادر به عنوان مداوم coronavirus شیوع گونه های منابع خود را, اما دیگران پیدا کرده اند که این افزایش شده است به طور کامل آلی یک upwelling از مهربانی و مراقبت از جامعه است. در هر صورت نمرات از حیوانات خانگی پیدا کردن خانه جدید یکی از معدود چیزهای خوب برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر. هک پرورش و یا اتخاذ یک سگ در حال حاضر حتی ممکن است حق شما عرضه سه ماه از آبجو.

با توجه به زن سبک و جلف بلوک, رئيس جمهور و مدیر عامل جامعه انسانی ایالات متحده آمریکا, نرخ پرورش در خصوص افزایش یافته و 90 درصد در برخی از شهرستانها. “مردمی که حیوانات برای یک دلیل و یا یکی دیگر به دلیل برنامه کار خود را و یا سفر خود برنامه است که همه را در حال حاضر” بلوک را می گوید. برخی از شهر نیویورک پناهگاه در حال دیدن برنامه اعداد در 10 برابر میزان طبیعی است. یکی پنسیلوانیا پناهگاه دیدم آن فاستر تعداد برنامه افزایش از سه تا پنج نفر در هر هفته به 40 در هر روز. بسیاری از پناهگاه به سهم خود در حال waiving تصویب هزینه های کاهش فشار مالی بر روی حیوان خانگی جدید پدر و مادر که در حال حاضر ممکن است در مبارزه اقتصادی با توجه به Covid-19 شیوع. “افرادی که قادر به پرورش و یا اتخاذ می رویم به پناهگاه های محلی’ وب سایت دیدن آنچه آنها نیاز دارند و در حال انداختن پتو و مواد غذایی حیوان خانگی می گوید:” بلوک. “در میان تمام این چیزهایی که تا به چالش کشیدن و خیلی سخت جوامع واقعا پله تا برای این حیوانات است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

انسان در نظر گرفتن این حیوانات به خانه های خود دیدن آن راه دیگری در اطراف. هنگامی که شما نمی توانید ترک آپارتمان خود را به معاشرت و لمس تبدیل به تابو بسیاری پیدا کرده اند خود را در حسرت حیوانات همدم. “بودن به لحاظ اجتماعی منزوی شما در خطر ابتلا به افسردگی و تنهایی و در افراد مسن ما می دانیم تنهایی است که در ارتباط با مرگ زودرس آلزایمر می گوید:” سندی برانسون که تحقیقات تاثیر حیوانات خانگی بر سلامت در دانشگاه تگزاس’ Cizik دانشکده پرستاری. “آنها فکر می کنم آن را به عنوان جدی سیگار.” با توجه به برانسون تحقیقات در حالی که حیوانات نمی تواند به طور کامل پر کردن جای خالی سمت چپ توسط انزوا از دیگر انسان ها آنها را ارائه حمایت عاطفی تحقق انسان نیاز به لمس و ارائه کمک های قابل توجهی به خود سرپرست سطح استرس و اضطراب. “دادن به دیگری بودن دلیلی برای بیدار شدن در صبح” برانسون می گوید.

مزایای داشتن یک همراه و همدم حیوانات ملموس است. با توجه به جنس زنبق و سوسن Smolkovic یک روانشناس است که با این نسخهها کار میکند بر اساس UK-سگ کمک خیریه سگ خوب برای تعامل با یک حیوان می تواند به کاهش ضربان قلب و فشار خون و سطح کورتیزول در حالی که افزایش تولید هورمون احساس خوب مانند دوپامین و اکسی توسین. با توجه به چگونه اضطراب آور انزوا است, خلق و خوی افزایش نمی خواهد بد. داشتن یک حیوان خانگی در اطراف خانه نیز ممکن است کمک به شما چوب به استراتژی های به احتمال زیاد به شما کمک کند از طریق این انزوا دوره مانند ورزش روزانه و ساختار. “ما باید برای ایجاد یک روال جدید برای خودمان. ساختمان آن در اطراف ما خزدار همدم نیاز به کمک ممکن است به عنوان یک نقطه شروع” Smolkovic می گوید. “حتی اگر شما زندگی می کنند با افراد دیگر حیوانی همراه خوب می تواند حواس پرتی. آنها را به طنز با antics خود را مهم است که برای رهایی از استرس است. شما می توانید به نوبت در راه رفتن سگ خود را به عنوان مثال برای حفظ فاصله سالم در ارتباط است.” هر چیزی که برای برخی از مقدار مورد نیاز فضا.

البته همه گیر نیز آورده سهم خود را از چالش ها برای حیوان خانگی-تصویب دنیا. یکی از دلایل پرورش نرخ آنقدر بالا است که نرخ تصویب شده اند آهسته تر به موشک وار رفتن دلیل ساده تدارکات. بزرگ باز خانه به سبک حیوانات-انسان-دیدار و احوالپرسی که معمولا یک پناهگاه اصلی به سادگی ممکن است در طول یک ویروسی شیوع بسیاری از پناهگاه به میزبانی تصویب بازديد فقط از طریق انتصاب و داشتن مردم جمع آوری حیوانات منظقه و یا کل فرایند—از اولین جلسه به بازرسی خانه—مجازی. “مصرف آن را کمی طولانی تر انجام تمام این مصاحبه عملا و واقعا زیر بار توصیه می گوید:” بلوک. “اگر مردم نگران تاخیر در گرفتن پذیرش فقط می دانم که ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما در حال قرار دادن حیوان در یک خانه بزرگ.” به عنوان پناهگاه مانند هر دیگر محل کار خود را پیدا کارکنان ضعیف توسط شیوع این تاخیر ممکن است رشد طولانی تر است.

مسئله دیگر پناهگاه های خود را رو به افزایش در تعداد زیادی از مردم تسلیم حیوانات خود را به خصوص در شهرهای بزرگ یا به دلیل همه گیر را ترک کرده است و آنها را بدون معنی مالی و یا اینکه آنها به تبدیل شدن بیش از حد بیمار برای مراقبت از حیوانات خود را. “این طوری دلخراش” بلوک را می گوید. در پاسخ بسیاری از پناهگاه خواسته اند که صاحبان حیوان خانگی است که در حال حاضر به خوبی به اورژانس قصد دارد با افراد در شبکه خود را که می تواند مراقبت از حیوانات خانگی خود را به طور موقت اگر آنها را به طور جدی بیمار است. خوشبختانه پرورش رونق خواهد شد یک راه طولانی به سمت متعادل کردن بیشتر روند منفی است. “ما همیشه نیاز مردم به فاستر, اما بسیار مهم است در حال حاضر” بلوک را می گوید. “گرفتن سگ و گربه و دیگر حیوانات خانگی به خانواده ها اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای سایر حیوانات به در آمده است.” خوب چیزی که بسیاری از مردم در حال حاضر در حال ساخت بهترین پناه در خانه با ساخت خانه خود را در یک پناهگاه.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این زمان برای انجام چیزهایی که شما نگه داشتن قرار دادن. در اینجا چگونه
  • آنچه در انزوا می تواند به ذهن شما (و بدن)
  • بی حوصله ؟ چک کردن ویدئو ما راهنمای شدید فعالیت های داخلی
  • خون از Covid-19 بازماندگان ممکن است راه را برای درمان
  • چگونه است که این ویروس گسترش یابد ؟ (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im