عمر را به ارزش از راه دور, مراقبت از من دیده ام محدودیت های پزشکی از راه دور و آن را به توپ درد.

در دوران اجتماعی فاصله, پزشکی از راه دور به طور کامل وارد. این وعده برای حل مشکلات بهداشت و درمان هر دو نیازهای فوری در طول بحران کنونی و بومی گسل فراتر از آن. جوامع روستایی از راه دور به دست آوردن دسترسی به کارشناسان اتاق انتظار ناپدید می شوند شما می توانید باقی می ماند پناه-در-محل و تقریبا همه چیز ارزان تر است. میراث HMOs و راه اندازی با افتخار ترومپت چگونه آنها را 24/7 دسترسی به یک لبخند فرد در یک کت سفید از طریق گوشی های هوشمند است. در میان همه گیر بیمه را به طور چشمگیری تغییر پرداخت مقررات ساخت و پزشکی از راه دور از نظر مالی قابل اجرا است.

من هم یک بار اعتقاد در پزشکی از راه دور جهانی وعده داده است. من یک اورولوژیست و سال پیش من مشتاقانه توسعه اسکریپت, الگوریتم تریاژ و مقدار مناسب از عطف به ایجاد یک تماس تلفنی در مورد ادرار به صادقانه ترین بیان از شفقت انسان یکی می تواند جمع اوری از طریق تلفن ثابت.

برای مطمئن شود, پزشکی از راه دور ارزش باور نکردنی در می رسد از سلامت روانی است که در آن ارتباط انسان است که پایه و اساس درمان است. پزشک نیز می تواند قابل اعتماد به اشتراک گذاری یک آزمایشگاه نتیجه و یا تصویر در پزشکی و کمک به بیماران تصمیم گیری بر اساس آنها بر روی صفحه نمایش. تله پاتولوژی tele-پوست, تله رادیولوژی—تمام انجام شد سخاوتمندانه قبل از تمام سیستم های بهداشتی سعی در حفظ این منابع از فاصله فیزیکی.

اما telehealth محدودیت های آن است برخی از آنها ایجاد شده توسط کاربر. فراتر از پایه فن آوری بی سوادی بسیاری از پزشکان و بیماران نه تنها خوب را بر روی تلفن و یا وب کم. برخی نمی دانند که چگونه برای پر کردن سکوت بی دست و پا و دیگران نمی دانند که چگونه برای جلوگیری از پر کردن آنها. در فرد ما می توانیم با استفاده از وصف ناپذیر نشانه است که از حضور فیزیکی برای تنظیم به جلو و عقب. اما در گوشی, در اینجا ما نشستن به تنهایی با کلمات ما.

مطمئن شوید که کاربران می توانند آموزش داده می شود و تکنولوژی می توانید بیشتر کاربر پسند. اما وجود دارد باقی می ماند یک ایراد اساسی در ارائه مراقبت از دور و توپ, درد, در معرض آن است.

ضرورت اسکروتوم ناآرامی علل نیاز به کمی توضیح به نیمی از جمعیت و نه نیم دیگر که سخاوتمندانه گوش به شکایات. پزشکی صحبت حتی در یک بیماری همه گیر توپ, درد, توجه به خواسته های به دلیل گسترده افتراقی است که شامل تهدید به زندگی و یا اندام. آن است که یک سرطان بیضه, پیچ خوردگی تبخال?

هنگامی که من سعی می کنم به آدرس توپ درد با پزشکی از راه دور من نمی تواند آن را حل کند. بدترین حکومت از طریق هدف تاریخچه پزشکی آزمایشگاه و سونوگرافی, اما پس از آن درد همچنان ادامه دارد و من باقی می ماند متوقف کرد. تصویری کمک نمی کند; حتی در یک بالينی قلمرو یک مرد gesticulating بیش کیسه بیضه ها در یک وب کم است از محدود ارزش اطلاعاتی. برای برخی از دلیل من فقط نیاز به وجود داشته باشد.

برای یک, ما عدم وجود یک زبان مشترک برای محل درد. بسیاری از مردان دارای یک زمان سخت در تبیین خود اسکروتوم, آناتومی, اجازه دهید به تنهایی در شرایط استاندارد. هدف از “محلی سازی” کیسه بیضه پهناور زمین بازی از آلت تناسلی مرد به ران. پیچیده از این است این واقعیت است که بیضه آویزان است. هنگامی که شی مورد علاقه می توانید خود را غرق دیگر حلق آویز چیزهایی مانند فتق یا پوست فلپ است این درد در توپ و یا در جایی دیگر ؟ نقشه مایع است.

ما همچنین عدم وجود یک زبان مشترک برای درد خود را. درد واقعی است بلکه ذهنی است. یک مرد اسکروتوم معاون یکی دیگر از مرد لذت بخش است. و هنگامی که یکی به دنبال هدف مشاوره در ذهنی ماده وجود دارد نیاز به برخی از نوع استاندارد متریک. چه معنی درد نمی تواند ارتباط خوبی بر روی اینترنت است. به جای من آرزو می کنم که وجود دارد یک راه حل در اینجا یک امتحان از “منطقه نگرانی” جای تعجب است که لازم است به قاب بیمار بیماری به زبان دکتر را تجربه بالینی. است وجود دارد یک رمیدن یا فلسفه رواقیون با یک لمس در اینجا و یا وجود دارد ؟ من نیاز به بررسی به منظور گفتن “درد است که از داخل … که کیست که کوچک و خوش خیم است.”

در نهایت برای درمان توپ, درد, اطمینان است که یک درمان معمول و در اینجا هم حضور فیزیکی ارتباط یک زبان مشترک بهتر از هر وب کم. اتفاقا این هم درست است از دیگر جنبه های پزشکی و زندگی از سرطان بحث به شرکت هواپیمایی خدمات به مشتریان است. شاید حضور فیزیکی اطمینان داد خیلی بهتر است چرا که وقتی شما اشغال فضا با دیگری, شما می دانید که آنها نمی تواند رها شود خود را جز با زور و یا رخنه کردن پشت هر دو گزینه پیشتر توسط برخی از ذاتی گناه.

هر زمینه توپ خود را درد. که اولین بار است که نمی توان توصیف جز به فرد در حضور. در حضور فرد مورد نیاز است برای به دست آوردن آن بیت از اطلاعات است که ما هنوز هم می تواند انتقال متن صوتی یا تصویری. شاید آن را در هاله ای از اعتماد و درک است که ساخته شده است از حضور “کولر آبی” لحظه رفاقت که یک حیوان خانگی مربوط به شل کردن کانال یک فقیر جایگزینی.

هیچ کس نباید تردید به دکتر خود تماس بگیرید. اما رسیدن به دیدن اگر یک ماده سزاوار بررسی است نه یک انقلاب تکنولوژیک; آن شده است یک حرفه ای حسن نیت ارائه میدهد از قرن 19. نوآوری است که برای جبران این مدرن در سیستم مراقبت های بهداشتی.

اما در این لحظه فرض کنید شما متاسفانه رنج می برند از توصیف رنج شما باید برنامه که پزشکی از راه دور برای مشاهده و یا رفتن به یک بیمارستان ؟ مشاوره امروز همان است که مشاوره به دیروز و فردا: به دکتر خود صحبت کنید. اگر ما واقعا نمی خواهید هر کسی که ترک خانه خود را امروز به یاد داشته باشید به ما آموخته اند از آنلاین و تحویل پشت صفحه وب واقعی هستند افرادی که ممکن است تحت الشعاع با گردش کار در حال حاضر. پزشکان هنوز اجرا اواخر حتی در پزشکی از راه دور درمانگاه. در حال حاضر برای درمان پزشکی از راه دور به عنوان شما را درمان هر گونه مراقبت های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر: ذخیره آن برای مواقع اضطراری. اگر این مشکل وجود داشت چندین ماه قبل از همه گیر و شما می توانید در ادامه با روز به روز خود را و سپس آن را می توانید صبر کنید تا بعد از همه گیر. اگر وجود دارد یک تغییر ناگهانی و یا شما هر گونه نگرانی و با پزشک خود تماس بگیرید دریافت پزشکی از راه دور قرار ملاقات. اما مدیریت انتظارات از نتایج شما هنوز هم ممکن است توپ, درد, در پایان این دیدار.

در واقع ما نیاز به قبول است که ما نمی توانیم همه چیز را از راه دور و ما باید برای جلوگیری از تظاهر مانند کنترل از راه دور جهانی کار جدید دائمی عادی به خصوص پس از بحران عبور می کند. عدم درک محدودیت های از راه دور مراقبت آجیل و ترک مجموعه بی شماری از آنها در درد.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خوب Zoomer! چگونه برای تبدیل شدن به یک ویدئو کنفرانس قدرت کاربر
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • آمازون کارگران مواجه با خطرات بالا و چند گزینه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de