14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر از ‘Fleabag’ به ‘سیم’

برخی از 90 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر خود منزوی در خانه جریان ضروری تبدیل شده خدمات. اما در جایی که یک به نوبه خود زمانی که خود را رفتن به faves شده اند تماشا—و دوباره تماشا—به فراموشی? به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان همه به دنبال نشان می دهد برای کمک به آنها را به مقابله در این زمان نامشخص است. به این منظور ما قرار داده است با هم یک لیست. در زیر سیمی را بر میدارد برای برخی از بهترین تلویزیون نشان می دهد در حال حاضر در Netflix و آمازون Hulu و دیزنی+ متناسب با حالات مختلف شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در حالی که پناه در محل.

هنگامی که شما از دست رفته خود را همکاران: دفتر (بی بی سی)

به طور کلی وجود دارد دو نوع از مردم: کسانی که اکسل در هنگام کار از آرام از خانه های خود و کسانی که رشد زمانی که احاطه شده توسط گیاهان عنکبوتی فلورسنت روشنایی و انسان واقعی همکاران. اما این کار باعث می شود که مورد وجود دارد چیزی است که باید گفت برای در امان بودن تعاملات روزانه با حرف همکاران که نمی توانید به اشاره است که شما در مهلت مزمن oversharers و کارفرمایان از جهنم است. دیوید برنت (Ricky Gervais) مدیر کل Wernham هاگ کاغذ تجار در سلوق, انگلستان اتفاق می افتد به تمام کسانی که همه چیز و بی اعتنا به خود obnoxiousness. چهار سال قبل از امریکا معرفی شد به Dunder Mifflin, Gervais و Stephen Merchant cocreated این شدت بی دست و پا در محل کار کمدی است که به انقباض غیر ارادی ماهیچه-y به آن خنده دار است. هر چند این ویژگی در برخی از همان پایه آرکه تایپ خود را به عنوان آمریکایی اقتباس—به lovesick کاغذ فروشنده (مارتین فریمن) که مشغول به کار است که می خواهد به عنوان یک هنرمند (Lucy Davis) و استبدادی دستیار مدیر با یک میزبان از عجیب و غریب سرگرمی (Mackenzie Crook)—نسخه اصلی این دفتر است که تا حد زیادی دیوید برنت را نشان می دهد و از همه بهتر به دلیل آن است.

که در آن به جریان آن: Hulu

هنگامی که شما فکر می کنم شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کار از خانه: دفتر (NBC)

اطاقک زندگی برای همه نیست, اما آن را سخت به تصور کنید که یک روز در Dunder Mifflin را اسکرانتون پنسیلوانیا, دفتر همیشه می تواند به عنوان کسل کننده است. چهار سال پس از بی بی سی برای اولین بار دفتر, Greg Daniels اقتباس آن برای مخاطبان آمریکایی. هر چند خلبان قسمت برای هر سری به اشتراک گذاری همان اسکریپت اساسی این دو را نشان می دهد جدا شدید از وجود دارد—به خصوص با توجه به اینکه NBC نسخه زد برای عظیم نه فصل است. در حالی که یکی می تواند یک مورد که مایکل اسکات (Steve Carell) خیلی مشترک با دیوید برنت وجود یک آسیب پذیری به Carell شخصیت است که باعث همدلی از بینندگان. در حالی که او ممکن است یک استعداد برای گفتن دقیقا همان چیزی اشتباه اسکات قلب است (معمولا) در جای مناسب. حتی قبل از Carell رفتگان نشان می دهد در فصل 7, دفتر بود خیلی بیشتر از یک گروه کمدی با غیر مایکل داستان—از جمله روابط بین جیم (John Krasinski) و پم (Jenna Fischer) دوایت (Rainn Wilson) و آنجلا (آنجلا مارتین) و رایان (ضربه فیلم های پورنو کار نواک) و کلی (Mindy Kaling)—گرفتن فقط به اندازه صفحه نمایش زمان است. این نوع نشان می دهد که شما را به یاد که شما به اشتراک گذاری بیش از فقط فرش و یک آشپزخانه با همکاران خود را.

که در آن به جریان آن: Netflix

هنگامی که شما به شدت به دنبال معنویت: Fleabag

آن را خوب به قمر والر-پل. در پنج سال گذشته به 34 ساله در لندن بومی ایجاد کرده است سه تحسین سریال (توفنده, Fleabagو کشتار حوا), ستاره دار, در, دو نفر از آنها (به عنوان به خوبی به عنوان فصل 2 آمار قتل رمز و راز Broadchurch), بازی های برگزار شده خوانده در انفرادی: جنگ ستارگان, داستان, و شخصا پرسیده شده توسط دانیل کریگ به لهستانی اسکریپت برای آینده فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگ به منظور رسوخ کردن آن را با یک بیت از او شوخی و بدون نگه می دارد-منع صداقت. هیچ جا این صفت بیشتر آشکار یا به ظاهر شخصی از در Fleabagکه آغاز شده به عنوان یک زن نشان می دهد و تبدیل به دو فصل سری در آمازون است. علاوه بر تسلط 2019 جوایز مدار Fleabag شد مورد ستایش قرار داد نگهبان به عنوان یکی از بهترین تلویزیون نشان می دهد از قرن 21—و این هیچ اغراق. در حالی که اول فصل می یابد و قهرمان ما (والر-پل به عنوان ناشناس شخصیت شناخته شده به عنوان Fleabag) self-تسکین دهنده در یک کثیف رقیق از جنس و الکل برای جلوگیری از برخورد با مرگ مادر او و بهترین دوست, فصل 2 می یابد والر-پل شخصیت در یک سالم اما lonely place, داشتن شده است تا حد زیادی طرد توسط خانواده اش. اما پدرش عروسی آینده به ارمغان می آورد و همه آنها را به عقب با هم و معرفی یک شخصیت جدید—اندرو اسکات “داغ کشیش” (بله شما شنیده ام همه در مورد او)—که به شکل یک دوستی با Fleabag که تبدیل به بیشتر برای هر دو آنها را. در حالی که در پایان ممکن است یکی از بینندگان برای امید برای این صادقانه ترین یکی است. والر-پل شیمی با تمامیت خود بازیگران از جمله اسکات, باعث می شود هر لحظه از سری عمیقا احساس—و واقعا آن را به یک مدعی برای یکی از کامل ترین فصل از تلویزیون تا کنون.

که در آن به جریان آن: آمازون

هنگامی که شما نیاز به یک لحاظ سیاسی نادرست خنده: it’s Always Sunny in Philadelphia

روشن کردن اخبار در هر روز داده می شود و شما مطمئن شوید که به زیر آب رفته و با رگبار گلوله از وحشتناک داستان در مورد وضعیت نه فقط در خود شهر و یا کشور اما جهان در بزرگ. فقط به عنوان شما می توانید تعداد که دوز روزانه اخبار به ترک شما احساس اضطراب, عصبانی, غمگین, و/یا افسرده تراژدی است که شما می توانید مطمئن شوید که طنز طراحان پشت it’s Always Sunny in Philadelphia در حال گوش دادن. و توطئه راه به بهم زدن سرگرم کننده در این داستان توسط اغراق آمیز آنها را به چنین درجه ای که وجود دارد هیچ جایی برای اشتباه نشان می دهد برای هر چیزی از دقیقا آنچه در آن است: یکی از شجاعانه ترین و گزنده طنز به لطف صفحه نمایش کوچک است. این مجموعه به دنبال یک گروه از پنج محور خود دوستان (Rob McElhenney, Charlie Day, Glenn Howerton, Kaitlin Olson و Danny DeVito) که خود اجرا پایین میخانه ایرلندی در فیلادلفیا اما عمدتا صرف روز خود را مست استدلال و فریبنده. در حالی که در هر زمینه دیگر شما نمی تواند تصور کنید chuckling در داستان که حول و نژاد پرستی و سوء مصرف مواد مخدر, سقط جنین, آزار جنسی کودکان و یا آزار و اذیت های آفتابی باند میسازد و آن را در پس ضخیم می کند و آن را بسیار هوشمندانه که آن را غیر ممکن به خنده در پوچی از آن همه است. یک دلیل وجود دارد که چرا 14 فصل به فصل در آن طولانی ترین در حال اجرا طنزهای تلویزیونی در هوا.

که در آن به جریان آن: Hulu

هنگامی که خود را همکار خریداران مواد غذایی را احتکار تمام آرد و مخمر: بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهد

اگر شما کسی که bakes شده است و به یک فروشگاه مواد غذایی به تازگی شما ممکن است متوجه فرد بینایی در راهرو پخت: کمبود شدید آرد مخمر خشک فعال و ضروری دیگر پخت مواد تشکیل دهنده. در حالی که نیمی از کشور به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که در حال حاضر بهترین زمان به یاد بگیرند که چگونه به پخت نان خانگی, شما فقط ممکن است به حل و فصل برای یک جعبه همجنس باز و هفت فصل ارزش بزرگ, انگلیسی, پخت نشان می دهدبا نام مستعار بزرگ, انگلیسی, پخت, نام GBBO. حتی اگر شما نمی دانید که چگونه به نوبه خود بر روی اجاق گاز وجود دارد چیزی عجیب در مورد جذب این واقعیت پخت سری که در آن نانوا خانه صرف تعطیلات آخر هفته خود را در یک چادر در حومه ساخت همه شیوه ای از نان و بیسکویت و شیرینی را با بسیار کمی جهت. بر خلاف واقعیت های آمریکا نشان می دهد که تمایل به اجرا در درام GBBO است که در جریان معادل زاناکس.

که در آن به جریان آن: Netflix

هنگامی که شما اشتیاق برای یک کودک مهربان چشم انداز سیاسی: The West Wing

هر چند ریاست جمهوری از Jed بارتلت (مارتین شین) نبود رایگان از جنجال, آن را سخت به تصور کنید که در دفتر بیضی می تواند تا کنون تحت اشغال را به عنوان اختصاص داده شده و به عنوان دوست داشتنی یک تیم به عنوان دیده می شود در بال غربی. که چرا انسان اختراع تلویزیون را نشان می دهد در وهله اول: برای ایجاد جهان است که آنها تنها می تواند رویای شما یک روز وجود دارد. این چیزی است که بیشتر مردمی می تواند با استفاده از در حال حاضر—و آن را نیز توضیح می دهد که محبوبیت پایدار از Aaron Sorkin برنده جایزه سیاسی dramedy که زد برای هفت فصل بین سال 1999 و 2006. در درست Sorkin سبک بال غرب ارائه شده تا یک بوفه از دقت گردد و سه بعدی شخصیت های که شما صرف سال مراقبت در مورد ریشه و آرزوی واقعی بودند. فقط تصور کنید اگر CJ Cregg (Allison Janney) بود و دست زدن به تمام کسانی که در کاخ سفید جلسات مطبوعاتی امروز.

که در آن به جریان آن: Netflix

زمانی که شما متوجه شما هرگز دیده می شود Breaking Bad: Breaking Bad

شما هرگز دیده می شود Breaking Bad? که نیاز به تصحیح شود. دیگر چگونه شما می دانید چه کسی در حال صحبت کردن در مورد زمانی که آنها فیلم را دوبله کردن خود “کسی که می زند”? حتی اگر شما را دیده اند Breaking Bad, این سری که التماس به تماشای بیش از یک بار. دبیرستان معلم شیمی والتر وایت (بریان کرانستون) یک شوهر دوست داشتنی و doting پدر با نوزاد دختر در راه هنگامی که او مبتلا به سرطان ریه است. که او نیز اتفاق می افتد به یک نابغه شیمیدان او تعیین می کند که او نمی تواند ترک همسر خود را با دو کودک به غذا و پول در بانک به طوری که او می سازد یک طرح برای تبدیل شدن به یک موقت مت کوک به منظور اطمینان از امنیت مالی خانواده اش. اما والتر طول می کشد کسب و کار از جمله خشن تر بخش هایی از شرح شغل کمی بیش از حد جدی و تغییر همه چیز را در مورد زندگی خود را. خالق Vince Gilligan با دقت رسم هر جزئیات از این سری به طوری که وجود دارد چیزی جدید برای کشف هر زمان که شما آن را تماشا کنید. و هنگامی که شما انجام می شود با Breaking Bad, شما می توانید از ال Camino, Netflix اخیر Breaking Bad دانلود فیلم و همچنین به عنوان نشان می دهد به همان اندازه انجام spinoff, Better Call Saul.

که در آن به جریان آن: Netflix

هنگامی که شما می خواهید به تماشای چیزی مثل Breaking Bad: سیم

زمانی که بحث تبدیل به بهترین سری تا کنون ساخته شده وجود دارد معمولا سه عنوان که در پایان ذکر شده: The Sopranos, Breaking Badو The Wire. در حالی که این دو برای اولین بار نشان می دهد افتخار بزرگ رتبه بندی به دست آورده و تن از جایزه و نامزد دیوید سیمون سیم باقی مانده تا حد زیادی تحت رادار در طول پنج فصل اجرا شود. در حالی که آن هرگز کوتاه در تحسین آن است که عمیقا بافت نشان می دهد که در آن—به قول کارآگاه Lester Freamon (Clarke Peters)—”تمام قطعات مهم است.” که بدان معنی است که این نوع نشان می دهد شما می توانید در پس زمینه در حالی که شما کار می کنند و یا پرداخت صورتحساب. هر شخصیت و هر صحنه و هر کلمه ای که صحبت هر عمل گرفته شده—و همه آنها مجموعه ای خاص plotlines در حرکت و گاهی اوقات شما ممکن است صبر کنید کل فصل برای دیدن آنچه که است. سیمان استفاده می شود به جرم خبرنگار بالتیمور خورشید و کار مشهود است در اینجا. سیم نیست فقط یک پلیس درام, آن را نشان می دهد که طی پنج فصل به فصل گذاشته از راه هایی که در سیستم آموزش و پرورش سیاستمداران رسانه ها و حتی فروشندگان مواد مخدر و مشتریان خود را از همه باید یک نقشی در مشکلات شهرستانها مانند بالتیمور صورت. آن را نیز نشان می دهد که راه آنها می تواند آن را بهتر است.

که در آن به جریان آن: آمازون, HBO در حال حاضر Hulu

هنگامی که شما شروع به اشتباه سیاسی عناوین پیاز مقالات: Veep

Selina میر (جولیا لوئیس-دریفوس) توسط معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا و “سیاسی leper” (کلمات). او هیچ قدرت واقعی و در عین حال او و تیم او صرف روز خود را wheeling و خرید و فروش در تلاش برای به دست آوردن او را از احترام در جهان سیاسی عمدتا توسط concocting برخی از مبتکر ترین فحش تلویزیون تا به حال دیده این سمت اقیانوس اطلس (بیشتر در زیر). او با کمک یک تیم شکاف sycophants و cynics بسیاری از آنها فقط به دنبال یک راه برای استفاده از موقعیت خود را برای صعود تا سیاسی نردبان. به جز cortebeeck گری والش, بازی های برگزار شده توسط Tony Hale که در حال انجام است تا کنون-تا-کمی بیشتر خود آگاه نسخه شکن Bluth شخصیت از Arrested Developmentبا Selina را عملا Lucille. اگر وجود ندارد یک پیوند ضعیف در زنجیره ای طولانی از کمدی بازیگرانی که پاپ در داخل و خارج از صحنه به عنوان آنها راه خود را در اطراف کمربندی آن را ریچارد Splett (سام ریچاردسون)—که در پیوست نشان می دهد به عنوان یک شخصیت جزئی در فصل 3—که به پایان رسید تا سرقت مقدار نشان می دهد.

که در آن به جریان آن: Amazon Prime, Hulu, HBO در حال حاضر

هنگامی که شما رویای تبدیل شدن به یک جاست: ضخامت از آن

قبل از وجود دارد Veepوجود دارد ضخامت از آن—سیاسی طنز Armando Iannucci را (در حلقه, مرگ استالین) بی بی سی مجموعه ای ثابت کرد که دولت بریتانیا فقط به عنوان ناکارآمد به امریکا. آینده دکتر, ستاره Peter Capaldi به دست آورده و چهار بافتا نامزد (و برنده یک) برای تجسم خود را از مالکوم تاکر نخست وزیر دست راست مرید که استاد از چرخش و کاملا دقت کنید توهین. حتی اگر او به وضوح دیده می شود هرگز جنگ ستارگان فیلم. هر چند سری که زد به صورت پراکنده برای چهار فصل بین سال های 2005 و 2012 به نظر می رسد رسیده برای باز گشت Iannucci گفت: آن را نمی خواهد اتفاق می افتد چرا که “چشم انداز سیاسی [است] بنابراین بیگانه و افتضاح است که آن را سخت برای مطابقت با امواج بدبینی این انتقال در خود را دارد. داستان برنده است زیرا واقعیت این است که دیگر قضاوت کرد.”

که در آن به جریان آن: آمازون نخست

هنگامی که شما به تماشای هر جنگ ستارگان فیلم در مجموعه خود دو بار از جمله The Phantom Menace: این Mandalorian

با توجه به رای دیزنی است که در آن پمپاژ جنگ ستارگان , فیلم, برخی از مردم شک و تردید زمانی که اعلام شد که دیزنی+’s اولین سری اصلی خواهد بود و در عین حال یکی دیگر از ستارگان پروژه. اما این Mandalorianکه می بیند یک Mandalorian شکارچی فضل (پدرو پاسکال) وظیفه حمل و نقل کودک (با نام مستعار کودک Yoda) به مشتری (ورنر هرتزوگ) به ظاهر برای مقاصد نابکار. اما به دو شکل یک پیوند را از طریق سفر خود را Mando برنامه های تغییر. بله عزیزم Yoda (که واقعا کودک Yoda) نوع سرقت نشان می دهد اما این سری به ارمغان آورد احساس اصلی جنگ ستارگان سه گانه است. و این واقعیت که کودک Yoda عروسکی ساخته ورنر هرتزوگ گریه فقط یک جایزه است.

که در آن به جریان آن: دیزنی+

هنگامی که شما می خواهید برای رفتن بر روی یک کوئن برادران شکار تخم مرغ عید پاک: فارگو

اوه به مصاحبه مدیر نوح هالی را فارگو. فکر می کنم از همه شگفت آور, بازیگران, در, دیگر تلویزیون را نشان می دهد شما را دوست دارم—Better Call Saul‘s Bob Odenkirk, پارک ها و تفریح و سرگرمی‘s, Nick Offerman, شرلوک‘s, Martin Freeman, it’s Always Sunny in Philadelphia,‘s, Glenn Howerton and Rob McElhenney, باقی مانده,‘ Carrie Coon—و این احتمال وجود دارد آنها تا موسیقی پاپ در برخی از نقطه در این مجموعه سری است که بیش از یک روحانی فرمت برادران کوئن ” جهان از یک مستقيم عاقبت به برنده جایزه اسکار سال 1996 فیلم به همین نام. هر کسی که آشنا با Coens’ مشخص طنز تیره را تشخیص دهد هر دو گفت و گو و تنظیم قطعات به یاد بیاورید که نه فقط فارگواما Raising Arizona, بارتون فینک, miller’s Crossing, The Big Lebowski, هیچ کشور برای مردان ، اما فراتر از هر که هر قسط از این سری به ارمغان می آورد برادران باهوش زیبایی از همه چیز به گفت و گو برای این مجموعه طراحی شده است. در فصل 1, بیلی باب تورنتون است که در بهترین حالت به عنوان یک روانی, Anton Chigurh-مانند شکل که به کشته شدن یکسره و entangles بی توجه به فروشنده بیمه Lester Nygaard (مارتین فریمن) به قتل معاملات و Nygaard به وضوح هیچ ایده که او را در برابر. فصل 2 ستاره Patrick Wilson and Ted Danson به عنوان افسران پلیس که خود را در وسط مواد مخدر چمن جنگ و در عین حال این سبک مو Kirsten Dunst (خنده دار و فوق العاده performance) که به نظر می رسد باشگاههای پلیس در هر مرحله. فصل 3 دارای دو ایوان McGregors و یکی Michael Stuhlbarg. نیاز ما در ادامه می گویند ؟ قسط چهارم از سری که ستاره Chris Rock, تیموتی oil city, جک هیوستن جیسون شوارتزمن و, Ben Whishaw, برگزار خواهد شد در شهر کانزاس میزوری در سال 1950. این در اصل مجموعه به برتر در آوریل 19, اما برتر تاریخ به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس; FX است که هنوز هم امید برای سال 2020 انتشار.

که در آن به جریان آن: Hulu

هنگامی که شما می خواهید برای کشف فضاهای باز: Detectorists

Mackenzie Crook ممکن است بهترین و شناخته شده برای مخاطبان آمریکایی برای نقش خود به عنوان Gareth Keenan در دفتر (او همچنین به تکرار نقش در بازی تاج و تخت) اما در سال 2015 او برنده بافتا تلویزیون جایزه بهترین نمایشنامه کمدی برای Detectoristsیک لذتبخش کم ریسک کمدی که او خلق ستاره دار در و کارگردانی. کلاهبردار در نقش اندی مشتاق باستان شناس و بهترین دوست لنس (توبی جونز) هر دو مشتاق فلزی detectorists که صرف بیشتر وقت آزاد خود را بررسی زمینه های گسترده خود در جنوب انگلستان شهر در جستجوی گنج. با هم, آنها اعضای Danebury تشخیص فلزی باشگاه—یک گروه محلی است که میزبان هفتگی دریافت-togethers که در آن detectorists نشان می دهد یافته های خود را و بحث در مورد چیزهایی مانند … دکمه. هر چند که توضیحات ممکن است آن را به صدا مانند “همه چیز را رها کرده و به تماشای این” نوع سری نشان می دهد ظریف, کمدی, اندازه گیری سرعت و جارو عکس را عمیقا متفکرانه سری و تند و تلخ را در دوستی است.

که در آن به جریان آن: آمازون

هنگامی که شما می خواهید به احساس بهتری در مورد زندگی خود را: پاتریک ملروز

بین سال های 1992 تا 2012 رمان نویس ادوارد سنت Aubyn نوشت: در مجموع از پنج کتاب که متشکل آنچه شناخته شده به عنوان پاتریک ملروز سری مجموعه ای از نیمه اتوبیوگرافیک tomes که بازگو St Aubyn را پر سر و صدا در دوران کودکی در بالا کلاس زبان انگلیسی ، پس از آزار جنسی توسط پدر خود را به عنوان یک کودک, St Aubyn تبدیل به مواد مخدر و الکل به دفن پیامدهای خانواده اش اختلال. این کتاب در عمق بررسی شخصیت پاتریک لینک خود را در مبارزات با همان احتمالی خود را بازیابی و چالش های تبدیل شدن به یک پدر. بندیکت کامبرباچ تولید و ستاره دار در سری محدود که تا حدودی با هم آمدند و به عنوان نتیجه Reddit AMA: وقتی پرسیده شد که در مورد چه شخصیت ادبی او همیشه می خواستم به بازی کامبرباچ در پاسخ با پاتریک ملروز. در حالی که این سری است که تیره طنز آمیز آن توصیفاتی از سوء استفاده و اعتیاد به معنی آن است که همیشه آسان تماشا کنید. در حالی که این سوئیچ به جلو و عقب در زمان برای اولین بار در قسمت خاص قرار می دهد که شما در طرز فکر ملروز او به عنوان مارپیچی رو به پایین در یک رقیق از jetlag martinis هروئین و هر چه دیگر مواد مخدر غير قانوني او می تواند دست خود را بر روی یک ویژه احشایی تجربه. که گفت: چیزی وجود دارد که در آن درد و ملروز تلاش برای پیروزی بر شیاطین است.

که در آن به جریان آن: آمازون, Hulu


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de