16 بهترین معاملات آخر هفته: Tech دنده تشک و بیشتر

آیا این زمان برای ارتقاء هدفون خود را و یا تغییر خود را قبل از خواب روال این فروش باید شما را تحت پوشش.

شکار از طریق معاملات شده است یکی از معدود راه های سیمی دنده تیم شده است سالم ماندن در طول قرنطینه به طور خاص برای پیدا کردن تخفیف در دستگاه های با تکنولوژی است که به ما کمک کار از خانه بهتر یا فروش بر روی محصولات است که ما را بهبود بخشد فضاهای زندگی. اگر شما احساس به همان شیوه امیدوارم برخی از میدارد زیر کمک خواهد کرد که شما بیش از حد.

و فراموش نکنید که لطفا یک ماسک هنگامی که شما در حال رفتن به خارج و نزد دیگران است.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

خانه و معاملات تشک
The 16 Best Weekend Deals Tech Gear Mattresses and More
عکس: بنفش

اگر شما مطمئن نیستید که چه نوع از تشک به خواندن راهنمای ما به بهترین تشک برای مشاوره و توصیه. همچنین چک کردن وزن پتو راهنمای برای چیزی برای کمک به شما را آرام نگه دارید.

 • لنوو ساعت هوشمند برای 50 دلار ($30 off): ما واقعا دوست دارم در این صفحه نمایش هوشمند. این یک گزینه عالی برای میز کنار تخت خود به دلیل آن را ندارد ، آن را در پایین از صفحه نمایش هوشمند محدوده قیمت در حال حاضر, بنابراین این یک فروش خوب اگر شما به فکر خرید یک. شما می توانید به خواندن این داستان برای یادگیری بیشتر.

 • مارپیچ خواب نیمه شب لوکس هیبریدی ملکه تشک برای $1,599 ($200 خاموش): Helix دارای چند ارائه می دهد در رفتن و هر یک همراه با دو بالش. دریافت 100 دلار در هر تشک با کد FOJ100, $150 خاموش خرید $1,250 با کد FOJ150و 200 دلار یک خرید $1,750 با کد FOJ200. نیمه شب لوکس ترکیبی است که مورد علاقه ما از تمام تشک های ما تست شده است.

 • Leesa ترکیبی ملکه تشک برای $1,424 ($275 خاموش): ما عاشق Leesa ترکیبی تشک ترین اما همه این شرکت تشک های 15 درصد در حال حاضر.

 • توس, طبیعی, ملکه تشک برای $1,299 ($200 خاموش): این تشک ساخته شده توسط مارپیچ پس از آن تعجب آور ما آن را خیلی دوست دارم. آن را ساخته شده از لاتکس طبیعی و پشم و پس از آن سازگار با محیط زیست, و آن را فنری بدون احساس بیش از حد پیچ و تابدار. استفاده از کد FOJ200 به 200 دلار دریافت کردن.

 • کاسپر اصلی ترکیبی ملکه تشک برای $995 ($100): شما می توانید 100 دلار با کد BUDGETSAVVY. که همان کد را نیز 200 دلار و یک نوا یا موج تشک, اما ما نمی آزمایش هر کدام از آنها نشده است.

 • لیلا وزن پتو ملکه-حجم 129 دلار ($30 off): لیلا را وزن پتو یک گزینه عالی برای دو نفر به اشتراک بگذارید. می آید در اندازه های مختلف و 15 و 20 و یا 25 پوند گزینه های.

 • بنفش + گرانش وزن پتو برای $239 ($60 خاموش): این است که از لحاظ فنی سنگین ترین پتو ما تست شده در 35 پوند (آن را فقط می آید در یکی از اندازه و وزن) اما چون توزیع بیش از یک منطقه بزرگتر آن را احساس نمی کند به عنوان سنگین به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. که خواهد شد یا چیز خوب یا بد بسته به تنظیمات خود را. اما آن را نرم و دنج و آن را نیز بزرگ برای دو نفر.

 • آغوش خواب خواب غلاف برای $90 (20 دلار): اگر شما می خواهید آرامش بخش انقباض بدون وزن و حرارت شما باید سعی کنید خواب غلاف. آن بسیار آرامش بخش برای خزیدن به این شب است.

 • رایلی خانه بلژیک کتانی مجموعه به صورت 20 درصد: همیشه می خواستم به کتانی ورق چرخش? با کد SUMMERLINEN20شما 20 درصد رایلی کتانی ملافه لحاف را پوشش می دهد و شمس. بسته نرم افزاری که در حال حاضر با تخفیف نیز گنجانده شده است.

صوتی معاملات
Anker ear buds
عکس: Anker

ما یک تن از چرخ دنده های صوتی دستگیری و نظرات شما باید بررسی کنید مانند راهنماهای ما به بهترین هدفون بی سیم بهترین Earbuds, بهترین اسپیکرهای و بهترین Soundbars.

 • JBL باشگاه یک هدفون برای 250 $($100) و زنده 300 TWS Earbuds 120 $($30 خاموش): در این JBL فروش شروع می شود یکشنبه, جولای 19 اجرا می شود و تا 26 جولای. ما آزمایش نشده هر کدام از این دستگاه ها اما ما تست JBL دنده قبل از آنها به طور کلی صدا بسیار خوب است و داده نشده ما بسیاری از مسائل در گذشته است.

 • JBL نبض 4 برای 150 $($100), Boombox 2 برای $430 ($70 خاموش) و جونیور پاپ برای $20 (20 دلار): اگر شما نیاز به یک بلندگوی بلوتوث این سه گزینه نیز در JBL فروش شروع جولای 19. اگر شما به دنبال یک soundbar نوار 5.1 در فروش برای $400 که 300 دلار است ،

 • Anker Soundcore آزادی, درجه, درست, هدفون بی سیم برای 30 $($43 خاموش): این Anker جوانه سهم عادلانه خود را از مسائل (مردمی که شکایت در مورد میکروفون با کیفیت, در میان چیزهای دیگر) اما به صورت بی سیم از earbuds شما نمی توانید ضرب و شتم آنها را برای قیمت می باشد. استفاده از کد EMCDNGN35 برای earbuds یا MKTCR5 برای آنهایی که سیاه و سفید.

گوشی و لوازم جانبی معاملات
Image may contain Electronics and Ipod
عکس: Otterbox
 • انتخاب Totallee موارد برای $7 ($28 خاموش): اگر شما یک تلفن و نیاز فوق العاده نازک مورد Totallee یکی از مورد علاقه ما است و ارائه یک مقدار محدود از انتخاب موارد فقط برای هزینه حمل و نقل با کد استعداد. حمل و نقل به طور معمول 7 $به $9, بنابراین این یک معامله بزرگ در یک فوق العاده نازک مورد. فقط انتظار نداریم که چقدر در این راه حمایت می کند. این معامله شامل موارد (به استثنای چرم گزینه) برای گوشی های زیر: اپل X XR XS و XS Max; صفحه 3, 3, XL, 3A, 3A, XL; و کهکشان S10E, S10 S10+.

 • Otterbox موارد برای 10 درصد به علاوه حمل و نقل رایگان: اگر شما می خواهم به جای دریافت یک سوپر محافظ Otterbox مورد این شرکت ارائه شده است 10 درصد به علاوه حمل و نقل رایگان با کد FRN10. ما به خصوص مانند سمور + پاپ تقارن سری موارد برای هر دو اپل و سامسونگ کهکشان گوشی های.

 • لحظه مورد باتری به 40 دلار (50 دلار): لحظه فروش تابستان ارائه شده است تا 60 درصد موارد خاصی مانند آن مورد باتری (ما آن را امتیاز 7/10) و لنز.

 • Verizon معاملات برای مشتریان جدید: اگر شما با توجه به تعویض شبکه خود را به ورایزون وجود دارد چند معاملات جامد شروع جولای 23. اگر تجارت شما در انتخاب گوشی به علاوه اضافه کردن یک جدید نامحدود خط شما می توانید آی فون 11. اگر تجارت شما در انتخاب های همراه, شما می توانید $700 کردن برخی از گوشی های آندروید به علاوه شما می توانید یک Verizon Stream TV. معلمان می توانید 30 دلار یک خط برای برنامه های نامحدود و دانشجویان می توانند تا 25 دلار در یک ماه برای برنامه های نامحدود.


بزرگ تر سیمی داستان
 • می تواند برگ برنده برنده جنگ در هواوی—و Infinite بعدی ؟
 • گرمایش جهانی. نابرابری. Covid-19. و ال گور است … خوش بینانه است ؟
 • 5G که قرار بود برای متحد کردن جهان به جای آن پاره شدن ما از هم جدا
 • چگونه رمز عبور-قفل کردن هر برنامه را بر روی تلفن خود را
 • هفت بهترین turntables برای خود وینیل مجموعه
 • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر