19 بهترین معاملات آخر هفته: تکنولوژی, خانه دنده و بیشتر

موج گرما و قرنطینه کردم شما گیر کرده در داخل خانه ؟ این معاملات ممکن است به شما کمک کند صنوبر تا فضای خود را برای راحتی بیشتر.

شاید با توجه به پناه در محل این گذشته چند ماه و یا شاید آن را به دلیل گرمای بی امان شروع به عبور از بسیاری از ما, اما به نظر می رسد این روزها به مات هم بیشتر از همیشه. اگر تعطیلات آخر هفته احساس نمی مانند تعطیلات آخر هفته دیگر شاید تغییر چشم انداز است. ما در بر داشت تخفیف در سراسر وب برای کمک به شما در تغییر همه چیز را در آشپزخانه خود را در گنجه خود را, پیاده روی, کیسه, و بیشتر.

برای بیشتر راه های جدید برای سرگرم کردن خودتان اتمام سیمی تابستان خواندن لیست و کانال یوتیوب ما شده است geeking بیش از.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

تکنولوژی معاملات
1More earbuds in case
عکس: 1More
 • 1More شیک درست بی سیم از Earbuds برای $76 ($24 خاموش): این انتخاب بالا در بهترین ما Wirefree Earbuds راهنمای چرا که آنها ارائه صدای عالی در یک بسته کوچک در قیمت پایین است. و در حال حاضر آنها حتی بیشتر مقرون به صرفه است. چند تن از ما در سیمی دنده تیم را خریداری کرده اند این را به عنوان هدیه برای دوستان و اعضای خانواده.

 • اپل AirPods Pro برای 220 $($30 خاموش): در این معامله جدید است. ما معمولا دیدن AirPods Pro شیب به این قیمت. هنوز این مورد علاقه ما است بی سیم از earbuds برای صاحبان آیفون. در نقد و بررسی resident audiophile پارکر هال می گوید آنها “چه اپل از earbuds باید همیشه بوده است.”

 • آمازون آتش تلویزیون استیک 4K برای $25 (25 دلار خاموش): در این معامله تنها معتبر است برای انتخاب اعضای آمازون نخست, اما آن را به یک قیمت خوب اگر شما واجد شرایط. استفاده از کد کوپن 4KFIRETV برای دریافت تخفیف. برای پیدا کردن اگر شما واجد شرایط, نگاه نزدیک به توضیحات محصول. این دستگاه یکی از مورد علاقه ما جریان چوب.

 • اپل AirPods با شارژ بی سیم موردی برای 150 $($49 خاموش): جدیدترین نسخه از غیر حرفه ای AirPods است فقط خوب است. اگر شما را به چوب با اپل و شما نمی خواهید به پوسته را برای جوانب مثبت این است که یک معامله مناسب و معقول. آن می آید با شارژ بی سیم مورد پس همه شما باید انجام دهید این است با صدای تلپ مورد یک شارژر بی سیم برای شارژ تمام بسته.

 • Ultimate Ears Boom 3 برای $117 ($30 off): مورد علاقه ما بلندگوی بلوتوث است برای grabs در چند رنگ مختلف در این قیمت. شما ممکن است حضور احزاب استخر, اما اگر شما خم کردن شلنگ باغ هاپ در لباس شنا خود را و انفجار ساحل خود را لیست پخش از این ضد آب سیلندر, شما ممکن است تقریبا به همان اندازه سرگرم کننده است.

 • Aukey 30,000-mAh USB-C قدرت بانک برای $42 ($18 خاموش): در این معامله یک سیمی منحصر به فرد. استفاده از کد کوپن WIREDPBY3 برای دیدن این افت قیمت است. این پاور بانک دارای ظرفیت کافی برای شارژ گوشی های مدرن تقریبا هشت برابر قبل از نیاز به شارژ خود را. آن را به شما کاملا برخی از زمان برای شارژ باتری هر چند (حدود یک ساعت).

 • WD Easystore 4 ترابایت External Hard Drive 80 دلار ($120 خاموش): نیاز به بالا و داده های خود را ؟ این هارد اکسترنال دارای بیش از اندازه کافی اتاق برای عکس ها و فایل های. آن را با این نسخهها کار با ویندوز راست خارج از جعبه و می تواند دوباره به کار با MacOS.

خانه و معاملات
Image may contain Cushion Blanket and Furniture
عکس: Casper
 • مرداد Wi-Fi Smart Lock برای $224 (25 دلار خاموش): در این معامله یک سیمی منحصر به فرد; با استفاده از کد کوپن WIRED10 را نجات دهد. به تازگی منتشر شده August smart lock به شما اجازه می دهد از راه دور قفل درب خود را و ارائه مهمان موقت “کلید” با استفاده از یک برنامه. مطمئن شوید که به استفاده از دو فاکتور تأیید هویت برای امنیت فوق العاده.

 • Stanley Classic Vacuum Bottle برای $16 (20 دلار): ما فرصتی برای آزمون استنلی را BPA-free بطری برای ما قابل استفاده مجدد بطری های آب, راهنمای, اما با نام تجاری باعث می شود چرخ دنده بزرگ. این عایق بطری نگه می دارد نوشیدنی داغ و یا سرد تا 24 ساعت و این حمایت با گارانتی مادام العمر.

 • فوری گلدان هوا سرخ کن درب برای $65 ($70 off): اگر دو تا از محبوب ترین ابزارهای آشپزخانه دهه کردم و با هم این خواهد بود نوزاد خود را. این درب نوبت خود را فوری گلدان به سرخ کن. اگر شما لازم نیست که یک لحظه گلدان در عین حال این مدل در فروش است.

 • تسلیم 12 اینچ کتری ریخته گری آهن برای $20 (20 دلار): نیاز هر آشپزخانه خوب کتری ریخته گری آهن. این یکی preseasoned و مقرون به صرفه است. من تا به حال تسلیم کتری و آن را هرگز به من اجازه پایین. فقط مطمئن شوید که به مراقبت خوب از آن است. من با استفاده از یک زنجیره پست اسکرابر به خلاص شدن از شر گیر gunk.

 • Philips SmartSleep از خواب بیدار کردن نور 90 دلار (50 دلار): این یکی از بهترین طلوع آلارم شما می توانید با توجه به راهنمای ما. مؤلف مت Jancer می گوید: این امر می تواند انتخاب ما اگر پس از آن بود اما در این قیمت آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. این ممکن است کمک کند اگر شما با داشتن مشکلات خواب. این SmartSleep نیست فقط ارائه به نور طراحی شده برای تقلید از غروب و یا طلوع آفتاب, اما شما همچنین می توانید بازی تسکین دهنده برای تلفن های موبایل.

 • S’well فولاد ضد زنگ بطری آب برای $25 ($10 تخفیف): این گوشیها در رگ های ما لیست بهترین استفاده مجدد از بطری های آب. یک زن و شوهر از سبک با تخفیف هستند.

 • کاسپر وزن پتو برای $145 ($34 خاموش): کلیپ در-صفحه 10 درصد تخفیف کوپن برای دریافت تخفیف کامل. نویسنده جس خاکستری می گوید این است که او مورد علاقه وزن پتو. هر وزن موجود است که با تخفیف در آمازون است. این راهنما می تواند به شما کمک کند تعیین کند که وزن شما می خواهید را انتخاب کنید.

متفرقه معاملات
statement ring that doubles as a sex toy
عکس: Unbound
 • PDX ساز فروش: تا 25 درصد: چند پرتلند بر اساس برندها را جمع آوری با هم برای ارائه به 25 درصد محصولات مختلف. استفاده از کد PDXMAKER برای صرفه جویی در مارک های مانند Rumpl برف قله Stumptown قهوه, Grovemade, سرخ, و بیشتر.

 • پوما نیمه سالانه فروش: ما نیست و نوشته های زیادی در مورد پوما در اینجا در سیمی ولی تعداد کمی از نویسندگان ما مانند محصولات آن است. من Louryn استفاده از یک پوما کیسه duffel مثل این یکی (در فروش برای $10 تخفیف) برای حمل و نقل کردن در اطراف من اسکیت و مربوطه دنده. وجود دارد یک تن به از را انتخاب کنید در این فروش در حال اجرا کفش و کلاه و حمل و نقل سریع است که تنها 8 دلار است.

 • GameStop Sky Movies پاپ! رقم فروش: GameStop ارائه شده است پنج sky movies پاپ! مجسمه برای $40 چهار برای $36 یا سه برای $30. معمولا آنها را به فروش برای $12 یک پاپبنابراین اگر شما یک classic star wars وسواس چک کردن نزدیک به 1000 گزینه برای دیدن اگر هر چیزی جلب چشم خود را.

 • هتل مبتنی لباس تر و تمیز برای $87 ($22 خاموش): این یکی از سیمی نویسنده Medea اجرای اپرایی از ” تراکم بالا برای تونی سوپرانو ردا نگاه-alikes. آن را نرم و آسان برای مراقبت از و به نوبه خود “کار از خانه خود را در لباس خواب” به “lounging در لوکس” واقعی سریع—به خصوص اگر شما پرداخت به حروف اول اسم خود را monogrammed در جلو.

 • بی بند و بار, بررسی سوالات پالما برای 99 $($29 خاموش): در حالی که پالما شامل نمی شده است در لیست ما از بهترین جنس تکنولوژی و در عین حال آن را شبیه به طلب زهره, وسیله ارتعاش (یکی دیگر از مورد علاقه) که در پالما طراحی شده است که flaunted پنهان نبود. بیانیه حلقه باعث می شود مد روز, طلا و جواهر, اما آن را نیز قدرتمند سه-سرعت ارتعاش و نوسان است که ویژگی های دو قابل تنظیم حالت های و لوکس شارژ مورد صفحه نمایش. پوشیدن آن است که نیمی از سرگرم کننده است.


بزرگ تر سیمی داستان
 • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
 • چگونه به دولت اعتماد دوباره
 • موشک موتور آینده تنفس هوا مانند یک موتور جت
 • آن زمان برای یک پایان زندگی بحث و گفتگو در مورد خانه سالمندان
 • که کشف اولین واکسن?
 • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر