واقعیت مجازی قرار بود از چیز بزرگ بعدی در سال 2016 که اصلی Oculus Rift و HTC Vive راه اندازی شد. این تکنولوژی که در زمان حال در نهایت وارد شده است. یا بنابراین ما فکر کردم. همانطور که معلوم شد VR هنوز کمی بیش از حد گران است و شاید بیگانه را در سراسر جهان بازی مانند Oculus و HTC امیدوار بود. اما آن است که هنوز هم بسیاری از سرگرم کننده است. امروزه خیلی بیشتر وجود دارد بازی به بازی به ذکر است نسل جدیدی از مستقل هدست تلاش برای حک کردن خود را در فضای مجازی است. اگر شما خارش به شیرجه رفتن به VR ما امیدوارم که راهنمایی های زیر کمک خواهد کرد که شما را انتخاب کنید عاقلانه.

توجه داشته باشید: شما ممکن است پیدا کردن که VR هدست به فروش می رسد این روزها که در حال حاضر وجود دارد افزایش تقاضا پس از همه گیر در داخل. بسیاری از قیمت های متورم در حال حاضر, بنابراین توصیه می کنیم در انتظار تا زمانی که آنها در انبار.

به روز شده برای ماه آوریل سال 2020: ما اضافه شده Oculus تلاش و شکاف S. ما همچنین یک بخش برای دیگر هدست ذکر Vive کیهان نخبگان و شیر و شاخص ما حذف HTC Vive.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im