این Pixelbook رفتن است گوگل در آخرین چشم انداز از آنچه Chromebook باید باشد. بر خلاف گوگل تلاش های قبلی رفتن است نه هدف برای آسمان و قیمت آن نشان می دهد که با شروع کامل 350 $در کمتر از سلف خود. اگر دوست دارید Pixelbook بالا مشخصات پایان شما می توانید سفارش پایان با یک پردازنده core i7 پردازنده 16 GB RAM, 256 گیگابایت حافظه داخلی و یک 4K صفحه نمایش. رفتن به یک تابع بسیار بیش فرم با طراحی جالب مضرس زیرین بودن تنها چیزی است که از آن مجموعه جدا از خود لپ تاپ استاندارد (اوه, و این واقعیت است که آن را در “نه صورتی”). مدل پایه از یک پردازنده Intel Core M3 تراشه اما ما توصیه می کنیم که برای رفتن Core i5. در هر صورت شما 8 گیگ رم است که مقدار زیادی به صورت میانگین Chromebook استفاده کنید.

دیگر بالا پایان Chromebook با توجه به ارزش این است که سامسونگ کهکشان جدید Chromebook (8/10 سیمی توصیه می کند). آن را به طور مشابه, حق بیمه, تمام آلومینیوم ساخت که بسیار سبک وزن و با یک زیبایی طراحی مینیمالیستی. آن را نیز بسیار تیز و روشن روی صفحه نمایش. مدل ما دارای یک پردازنده Intel Core i5 و 8 گیگابایت رم داخل ($1000 سامسونگ) اما حتی قوی تر تنظیمات در دسترس است.

ChromeOS پیشرفت قابل توجهی در سال گذشته و احساس بسیار قدیمی به طور کلی. پشتیبانی از لینوکس باعث می شود Chromebook قابل اجرا برای توسعه کار می کنند اما در حال اجرا برنامه های آندروید است که هنوز هم یک ورزش در نا امیدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net