این ADL را از تماس بخار برای دادن افراط گرایان یک پاس

غیر انتفاعی شناسایی کرده است صدها نفر از پروفیل های که معتقدان نفرت با کمی تلاش از پلت فرم بازی به آنها را متوقف کند.

پس از هولناک 2019 تیراندازی در نیوزیلند, Christchurch, مساجد بیش از 100 پروفیل بر روی پلت فرم بازی بخار ادای احترام به تیرانداز.

دیجیتال ویدئویی نمای با برخی از ویژگی های شبکه های اجتماعی بخار نیست بارز ترین خانه برای متهم سیاسی محتوا. اما تنها چند ساعت پس از تیراندازی 66 بخار پروفایل در زمان نام تیرانداز. ده ها تن بیشتر به زودی به دنبال. در آن زمان, Christchurch, تیرانداز نیست فقط تروریستی را گرامی داشتند توسط کاربران بخار; صدها نفر از بخار صفحات اشاره شده قتل عام در پارک ایسلا ویستا و چارلستون است.

بخار ناشر شیر حذف پروفایل مرجع, Christchurch, تیراندازی پس از Kotaku رسیده برای اظهار نظر در مورد یک مقاله است. اما واقعیت این است که بسیاری از مردم—افراط گرایان edgelords یا ترول—احساس که آنها می تواند ادعا این نمایش در بیش از 4 میلیارد دلار پلت فرم با بیش از 95 میلیون کاربر فعال میگه چیزی unflattering در مورد بخار.

امروز ضد افترا لیگ یک زن 107 ساله غیر انتفاعی تاسیس برای مبارزه با هویت مبتنی بر تبعیض راه اندازی شد گزارش خود را در “چگونه بخار پلت فرم بنادر افراط گرایان.” “آن را نگران کننده و آسان برای ADL پژوهشگران برای قرار دادن بخار کاربرانی که معتقدان به عقاید و استفاده از زبان در ارتباط با supremacist ایدئولوژی و خرده فرهنگ ها از جمله کلید واژه های رایج عددی نفرت نمادها و علامت های اختصاری” این گزارش می خواند. در یک جستجوی تصادفی محققان دریافتند صدها نفر از بخار پروفایل تبلیغات نازی ها یا سفید supremacist تصاویر در خود نام کاربری و مشخصات و تصاویر و نوشته های زیستی توصیف.

این ADL نمونه اندازه قابل توجه نیست به اندازه کافی برای تایید است که افراط گرایی است که به طور گسترده ای شایع در بخار یا شایع تر از دیگر سیستم عامل. آن را ندارد هر چند تاکید کمی بخار انجام می شود به آدرس یک مسئله شناخته شده است. “این پلت فرم موثر برای افراط گرایان به دلیل وجود دارد اذعان عمومی از کمبود محتوا اعتدال می گوید:” دانیل کلی دستیار مدیر ADL مرکز تکنولوژی و جامعه است. “با استانداردهای سال 2020 رویکرد خود را فوق العاده است منسوخ شده و نه در همراهی با دیگر شرکت ها در رسانه های اجتماعی و بازی ها هستند که ramping تا تلاش های خود را به سیستم عامل محترم و شامل فضاهای برای همه مردم است.”

بخار معروف دست کردن در مورد تعدیل مطالب ارسال شده به پلت فرم آن است. اگر چه بخار جامعه دستورالعمل منع تبعیض “توهین آمیز” و “محتوای نامناسب” یک سال 2017 معاون گزارش نشان داد که چگونه گروه با عنوان “نازی حزب انقلابی,” “هیتلر نازی را” و “Zhe نازی پیروان Razor_One” همچنان وجود دارد. در آن زمان واژه “نازی” بازگشت 7,893 نتایج جستجو برای بخار شدند. پس از گزارش های مشابهی از هافینگتون پست و مرکز خاطر گزارش های تحقیقیشیر در سکوت شروع به از بین بردن گروه های افراطی و پروفیل نام در مطبوعات. آن را در مجموع پاکسازی; حتی امروز در جستجوی واژه “نازی” تحت بخار را “جامعه” صفحه بازده بیش از 21,000 نتایج.

شیر مخلوط کرده و نتایج تعدیل محتوای بازی ها کاربران آن فروش بیش از حد. شرکت پست وبلاگ در سال 2018 توجیه که مجاز رویکرد و گفت که وقتی که می آید به بازی در بخار “رویکرد درست است که اجازه می دهد تا همه چیز را بر روی بخار فروشگاه” جز ارائه شده است که غیر قانونی هستند و یا “مستقیم تا چرخش.” پست استدلال کرد که این فلسفه اجازه دهید شیر تمرکز بیشتر بر روی “ابزار ساختمان به مردم کنترل چه نوع از محتوای آنها را ببینید” دیجیتال معادل متصل کردن انگشتان خود را در گوش خود را. بعضی از بازی ها را عبور از خط هر چند در سال 2018 شیر حذف فعال تیراندازکه در آن بازیکن مرتکب تیراندازی مدرسه و در سال 2019 یک بازی به نام تجاوز به عنف روزکه در آن “شما می توانید تجاوز به عنف و قتل در طول آخرالزمان انسان زنده است.”

“سفید supremacist خرده فرهنگ ترافیک در متعصب طنز shitposting مم می گوید:” جوانا مندلسون دستیار مدیر برای ADL مرکز در افراط گرایی است. “همه از این خدمت برای عادی سازی افراطی ایدئولوژی و نفرت. شما پیدا کنید که همان خرده فرهنگ در بخار.”

این ADL گزارش نقاط مختلف قابل توجه افراطیون که حساب شامل نازی ها تصاویر و یا عبارات از جمله رهبر سابق کوچک, بین المللی نفرت گروه که گذشته بخار مشخصات نام ساخته شده نژادپرستانه و نئو نازی ها منابع. اگر چه آنها تا به حال یک “جامعه سفیر”, نشان, با توجه به ADL گزارش زیستی خود شامل ارجاع به جوزف گوبلز هاینریش هیملر و دیگر نازی figureheads. جارت ویلیام اسمیت سابق آمریکا سرباز که در مورد قتل antifa وابستگان و التماس کرد گناه را به دستورالعمل های روی ساخت بمب بیش از رسانه های اجتماعی ستایش کشتار جمعی بازی نفرتبه فروش می رسد در بخار. در رمزگذاری شده سیم چت به دست آمده توسط ADL اسمیت به اشتراک گذاشته تصاویر از خود بازی به عنوان یک شخصیت مسلمان و همچنین پیشنهاد کرد که “ترین پینه بسته [بر اساس] البته بازی به عنوان هیتلر. (قبل از انتشار آن بخار به اختصار حذف بحث برانگیز بازی اما شیر مدیر عامل شرکت Gabe Newell ابقاء آن خود را.)

این ADL امید به شیر فشار به اتخاذ و اجرای سیاست های مبارزه با نفرت محتوای تعامل با گروه های جامعه مدنی و بیشتر از همه پیشنهاد افزایش شفافیت به اشخاص ثالث. شیر شهرت به عنوان یک جعبه سیاه و طول دوره آن بررسی کلی و مندلسون می گویند شیر نیست پاسخ دادن به یک ایمیل از ADL. شیر نیز پاسخ نمی دهند به سیمی درخواست برای نظر.

هیچ شواهد قوی است که بخار را جذب و یا پرورش بیشتر افراطی ایدئولوژی از هر پلت فرم آنلاین با رسانه های اجتماعی از جنبه های. در عین حال در سال 2020 پس از روشن شدن تاثیر منفی انگار اعتدال سیاست های رهبری سابق “آزادی بیان” سنگر مانند Reddit به پیاده کردن سیاست های خود را هوشیار اعتدال در حال تبدیل شدن به هنجار. بخار است که به طور گسترده ای به عنوان یک ابزار بازی های PC. اما درمان آن را مانند یک ابزار به جای یک فرهنگی گره منجر به اعتدال فلسفه که مندلسون می گوید: “desensitizes کاربران به نفرت است.” در آن گزارش ADL خواستار بخار همکاران در صنعت بازی به آدرس نگرانی های بیش از افراط گرایی با آنها به طور مستقیم نشان می دهد دوباره کسب و کار خود و گیرایی.

“ما در حال دیدن سفید supremacist ایدئولوژی دید در این زندگی جوامع آنلاین و آنها در حال کمک به شکل دادن به این نفرت روایت و همچنین ایجاد ارتباط بین افراطی پیروان” او می گوید. “نه مسئول اجرای سیاست های خود سیستم عامل سیگنال های پذیرش و تشویق دیگران به احتمالا به اشتراک گذاری محتوای مشابه. ما نیاز به آدرس ریشه مشکل است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • توقیف: یک عکاس قطاری کابین-تب رویاهای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de