نیروی هوایی را محترم F-15 می شود قبل

ارتقاء به جت جنگنده به اول مستقر با قطر نیروی هوایی طراحی شده است برای تکمیل جدیدتر F-35 در ماموریت های مبارزه با.

یک نسخه به روز شده از نیروی هوایی ایالات متحده را قابل اعتماد F-15 Eagle جنگنده جت بود اولین پرواز خود را تست به تازگی و نشان خود را از حقه چشمگیر تقریبا عمودی “وایکینگ برخاست”. پرواز از سازنده بوئینگ تسهیلات در فرودگاه بین المللی لامبرت در سنت لوئیس است که برای اولین بار از بسیاری از مورد نیاز را به این یابو به قرن 21 است.

جدید F-15 که برای اولین بار وارد خدمات در سال 1976 نیست در نظر گرفته شده برای جنگنده آمریکایی jocks—حداقل حق دور نیست. به جای بوئینگ در حال توسعه جت برای قطر Emiri نیروی هوایی (QEAF) است که با توجه به مدل 2021. این قطری ها خواهد شد و سپس کمک به پرداخت برای پیشرفت خواهد کرد که بعد از آن خود را بر روی راه هوایی آمریکا از پایگاه های نسبتا شایع ترتیب هنگامی که در حال توسعه فن آوری های جدید با کشورهای متحد. زمانی که نیروی هوایی می شود به روز رسانی جت احتمالا در اواخر این دهه از آن خواهد شد شناخته شده به عنوان F-15EX و خدمت در کنار F-35 جنگنده جت.

لاکهید مارتین ساخته شده F-35 ممکن است بخواهید به دنبال بیش از شانه خود را. اگر چه F-35 که وارد خدمات با تفنگداران دریایی در سال 2015 است خفا قابلیت های است که آن را به یک رادار امضای معادل که از یک زنبور عسل, F-15 پرواز سریع تر و بالاتر است و می تواند به مراتب بیشتر از سلاح های جدیدتر و صنعت. (آن را نیز فوق العاده آیرودینامیک; یک فرود با خیال راحت پس از از دست دادن کل بال در هوا برخورد.) F-35 در نظر گرفته شده برای خدمت به سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی علاوه بر نیروی هوایی نیز برای بدنام سابقه سرریز هزینه فن آوری اشکالات و برنامه به تاخیر می اندازد. برای ماموریت ها که نیست بستگی به F-35 پیشرفته خفا قابلیت های اثبات شده و قابل اعتماد F-15 به خصوص با آن دولت از-هنر ارتقاء می تواند ثابت کند می تواند یک دارایی کلیدی در درگیری های آینده.

اقامت در دانش با ما حمل و نقل عضویت در خبرنامه. ثبت نام در اینجا!

کسانی که پیشرفت را به F-15 را به طور کامل مدرن سلاح جنگ است. این هواپیما که شکست نخورده است, در بیش از 100 مبارزه با برخوردهای بیشتر توسط نیروی هوایی اسرائیل در درگیری های خود را با لبنان و سوریه و دیگران—در حال حاضر پرواز با سیم کنترل است که اجازه می دهد تا برای دقت بیشتر مانور و اتوماسیون به طور کامل دیجیتال کابین و ارتقا و سنسور های الکترونیکی-قابلیت های جنگ. آن را نیز باید “جهان سریع ترین ماموریت کامپیوتر” بوئینگ می گوید و توانایی ادغام یکپارچه با جدید متصل شده-قابلیت های جنگ از جمله عقاب منفعل فعال هشدار بقای سیستم (EPAWSS) تهدید سیستم شناسایی. با این فن آوری واحد زمین قادر خواهد بود به ارائه اینتل و هدف قرار دادن اطلاعات به برنامه واحد crewed هواپیما می تواند کنترل هواپیماهای بدون سرنشین و جنگنده های اسکادران با هم کار می کنند هنگامی که حمله به اهداف است.صنایع دستی خواهد شد و همچنین بهبود قابلیت اطمینان و پایداری و نگهداشت که در حال حاضر بسیار خوب با توجه به نیروی هوایی دهه از آشنایی با هواپیما.

به عنوان نیروی هوایی آن را می بیند جدید F-15 را تکمیل F-35s در مبارزه با دومی با استفاده از خفا آن قابلیت نفوذ به دفاع هوایی و F-15s را از بند باز کردن خود را سنگین تر بر روی کامپیوتر کاربر. این مهم خواهد بود چرا که F-35 برای حفظ آن stealthiness محدود به حمل فقط از 5700 پوند از موشک ها و بمب ها در آن محفظه داخلی در حالی که F-15 می تواند به 29,500 پوند از سلاح های خارجی آن مانت به عنوان نشان داده شده در این , نیروی هوایی, مجله, مقایسه.

در اخیر 90 دقیقه پرواز آزمایشی در سنت لوئیس اعلام کرد در مارس 14, ارشد, آزمون آزمایشی مت giese مراجعه کنید حدودا از طریق یک چک لیست از جمله نه G برخاست ابزار و رادار چک و دیگر قدرت مانور انجام شد. زمانی که عملیاتی در اواخر این دهه این هواپیما حدود 80 میلیون دلار هزینه خواهد بود قابل مقایسه با کسانی که پیش بینی شده برای F-35 در سال 2025 اما با توجه به خود را از 20000 ساعت طول عمر در مقایسه با 8000 ساعت برای F-35 F-15 را ساعتی هزینه انتظار می رود به مراتب پایین تر است. در سال 2017, وزارت دفاع اعطا بوئینگ یک 6.2 میلیارد دلار قرارداد برای 36 هواپیما درخواست شده توسط QEAF و با ما قرارداد می آید بعد با بوئینگ پیش بینی یک 144-تولید هواپیما اجرا شود.

زمانی که کسانی که وارد خدمت F-35 را به یک بولداگ از یک شخص وابسته به آن برخورد. از سوی دیگر آن می تواند F-35 خواهد شد که یکی از بازی دوم کمانچه به سادگی پاکسازی یک مسیر و پیدا کردن اهداف برای F-15 به کار انجام می شود.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>