سلام این استیون دوباره هنوز هم در تور کتاب اما در حال حاضر به newslettering. دو هفته پس از شما شنیده ام به من می گویند که در این ستون هفتگی—که تا به حال دست خود را شسته به مدت 20 ثانیه قبل از ارسال!—برای همه رایگان خواهد بود برای دسترسی به. در نهایت تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. شما می خواهید به نگه داشتن خواندن آن را در صندوق پستی خود را با اشتراک های سیمی (با تخفیف 50%)و در روند گرفتن همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

دو چیز هر کس می خواهد برای جلوگیری از در حال Covid-19 و فعال سرمایه گذار پل خواننده در تلاش برای گرفتن بیش از شرکت خود را به طوری که او می تواند شما آتش است. توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گردد یک طرح برای مقابله با تهدید یک—او را تشویق کارکنان به کار از خانه—اما معلوم نیست که چه چیزی او را به انجام با تهدید دو به عنوان خواننده انباشته سهم قابل توجهی از توییتر و می خواهد دورسی ، خواننده را به نقطه ای که تحت دورسی توییتر در قیمت سهام و رشد underperformed و توییتر ممکن است بهره مندی از تمام وقت مدیر عامل به جای یکی که انشعابات زمان بین دو شرکت (توییتر و مربع) و ممکن است ماهها چشم انداز تلاش آفریقا برای اندیشیدن cryptocurrencies.

در پرتو این بحران در Twitterverse من شروع به تعجب می کنم که چه چیزهایی ممکن است مانند اگر یک تصمیم سرنوشت ساز در سال 2008 راه دیگری رفت. این زمانی بود که Facebook تلاش برای خرید توییتر. مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ هنوز کامل مهارت های خود را در شکستن اراده موسسان که می خواست به ماندن مستقل; اوان ویلیامز توییتر مدیر عامل در آن زمان توصیه هیئت مدیره خود را به نوبه خود 500 میلیون دلار پیشنهاد حتی اگر مجموع دو برابر زمان ارزیابی. اما اگر هیئت مدیره گرفته بود ،

در اینجا من نسخه ای از این counterhistory. اول از همه ویلیامز را به سمت چپ و راست دور. او نه یک فن از زوکربرگ و نمی خواست به پخش خود ناراضی تجربه در گوگل, که در آن او می خواهم به فروش می رسد اولیه شرکت به غول شد و پس از آن قادر به اجرای چشم انداز خود را برای آن. Facebook متعلق به توییتر را جایگزین او با … جک دورسی. در اطراف آن زمان در زندگی واقعی Facebook اجرایی Chris Cox شده بود جلسه ای در کافی شاپ با دورسی که تا به حال فقط به تبعید از توییتر. کاکس می خواستم به استخدام دورسی. پس چه بهتر انتخاب برای اجرای این کسب داستانی از مردی که فکر کردن این ایده در وهله اول ؟

توییتر خرید داشته اند تاثیر در Facebook اخبار تغذیه نیز می باشد. در زندگی واقعی پس از رد پیشنهاد Facebook سعی در کپی کردن یک شماره از توییتر ویژگی های از جمله زمان واقعی فوریت و افزایش ویروسی پالس. که می شده اند لازم است اگر Facebook متعلق به توییتر. شاید این اخبار را به استقبال بسیار از سمیت آن شناخته شد برای بعد.

این تاثیر بزرگ برای Facebook, هر چند می توانست داده های عظیم ادغام پایگاه داده از هر دو شرکت. به عنوان آن را بعدها انجام, با, WhatsApp, Facebook بدون شک یکپارچه مشخصات اطلاعات بین دو برنامه بسیار به بهت و حیرت از طرفداران حفظ حریم خصوصی. در علاوه بر این به تمام دوست داشتن منافع مشترک و سایر اطلاعات از آن آبی برنامه یک پرونده را شامل توییتر رفتار آنها شما را دنبال آنچه شما به اشتراک گذاشته چه توییتهایی شما کلیک. این که رسید بزرگتر سود ساخت تبلیغات در Facebook کمی بهتر است اما واقعا سوپر تبلیغات در توییتر به عنوان ترکیب اطلاعات اجازه داده اند برای هدف گیری دقیق از حمایت توییتهایی.

Facebook نیز استفاده کرده اند و رشد آن فراست به درایو توییتر, عضویت, به عنوان آن را انجام داده است و با Instagram و واتساپ. 330 میلیون یا بیشتر کاربران در توییتر در حال حاضر خوراک مرغ برای Facebook. ما در جهان متناوب حداقل یک میلیارد کاربر در سراسر جهان ممکن است به پایان رسید تا در توییتر.

اگر Facebook تا به حال متعلق به توییتر در علاوه بر این به Instagram, WhatsApp و مسنجر, آن را به پایان رسید تا حتی قوی تر و سود آور — از آن است که در حال حاضر. از سوی دیگر, آن را احتمالا اضافه شده به Facebook را مشکلات پس از انتخابات به عنوان اجتماعی کنگلومرا را تبدیل به یک فروشگاه توقف برای دروغ. (یک چیز Facebook و Twitter به اشتراک: هر دو اجازه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هر چیزی می گویند او مراقبت کند و حتی اگر آن را نقض محتوای سیاست. او می تواند عبور-پست!)

گذشت زمان دورسی را در نهایت پیوست همکار خود بنیانگذاران در Facebook حوزه در احساس disempowered و خیانت. در نهایت او را مجبور استعفا داد, فقط به عنوان دیگر انجام داد. در ضمن تنظیم کننده قانونگذاران و وکلای طور کلی می توان تماس را قطع توییتر از Facebook—به عنوان آنها خواهان با واتساپ و Instagram.

اگر که اتفاق افتاده توییتر ممکن است مستقل یک بار دیگر. دورسی تازه از یک مراقبه در بوتسوانا خواهد reassume رهبری و بازگشت توییتر به آنچه در آن یک بار بود—دمدمی عملکرد ضعیفی و کمتر از یک نگرانی از Facebook است.

با یک استثنا است. در counterhistory توییتر را مجبور به تصویب یک از ویژگی های مورد علاقه توسط هر کسی که تا کنون ارسال شده در Facebook را خوراک خبری است. بله اگر Facebook خریداری کرده بود توییتر, ما می خواهم که قادر به ویرایش ما توییتهایی.

و یا پس می رود رویای من.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

در زندگی واقعی دورسی را تبعید از توییتر به پایان رسید و در مارس 2011 زمانی که پس از آن مدیر عامل Dick Costolo به ارمغان آورد او را به عقب هر دو برای طراحی خود را زرنگ و دانا و به عنوان او آن را یک “صمیمانه قدردانی چشم انداز موسس.” این زمانی است که دورسی دو-ردیابی—ناسزا خارج از سرمایه گذار خواننده—آغاز شد. او خطاب این در مصاحبه با من انجام شده با او را برای یک 2012 مشخصات در سیمی:

دورسی انشعابات وقت خود را بین این دو شرکت. “این غیر معمول اما شرکت های بسیاری از تشابه” او می گوید. “آنها هر دو آب و برق. آنها هر دو می تواند توسط یک طیف پویا—از افراد به بزرگترین سازمان در جهان است. آنها هر دو دارای جنبه های اجتماعی; پرداخت فقط یک شکل از ارتباط است. هر دو در حال تبادل ارزش است.”

برخی به انتقاد دورسی را نقش دوگانه با این استدلال که او خود را نازک است. “من انجام خواهد داد هر چه طول می کشد را به مطمئن شوید که هر دو موفق” دورسی اصرار دارد. “آن را مانند دو تن از اعضای خانواده شما برای مراقبت و عشق عمیق.”

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

لوئیس می نویسد: “به تازگی Microsoft, Adobe, تسریع و دیگر تولید کنندگان از برنامه های من استفاده کنید برای سازماندهی زندگی من در حال صدور به روز رسانی است که A. خود را در نرم افزار کمتر پایدار B. دور از ویژگی های است که متصل به انگشتان من و C. سعی کنید به زور من را به “اشتراک” برای استفاده از نرم افزار آنلاین (و بستگی به دسترسی به اینترنت برای استفاده از آن) به جای بر روی لپ تاپ من که در آن من می تواند همچنان به کار حتی اگر قدرت پایین می رود. چگونه ما در مبارزه علیه بی روح شرکت احتکار غیر منصفانه بهره گیری از اعتیاد ما به آشنایی با نرم افزار ما بستگی به اجرای ما زندگی می کند؟”

لوئیس حق با شما است. شرکت هایی مانند مایکروسافت در بر داشت خود را در یک نقطه ضعف که گوگل و دیگران شروع به ارائه نرم افزار بهره وری به صورت رایگان. و مبتنی بر ابر نرم افزار است که به طور فزاینده ای غالب است. به طوری که آنها نقل مکان به اشتراک که معلوم بود بیشتر از سود در تلاش برای متقاعد کردن مشتریان خود را برای خرید ارتقاء. من هم موافقم که این شرکت ها نسبت به مکرر بار است که ما به کاربران آفلاین هستید. پس چگونه شما را در مبارزه با به عقب ؟ شما خود را شکستن اعتیاد و استفاده از جایگزین. کوچکتر و دوستانه شرکت ایجاد کرده اند که نرم افزار فقط برای افرادی که در وضعیت شما. (آنها تقریبا همیشه به شما اجازه وارد کردن فایل های موجود خود را.) من من را شکست مایکروسافت ورد عادت با استفاده از Scrivener به نوشتن کتاب من است. برای زیر 50 دلار من یک ابزار است که به مراتب برتر از کلمه برای اهداف من با تخیلی ویژگی های است که من در حال حاضر نمی توانید بدون زندگی می کنند. پس Louis بلع سخت و حرکت به چیزی جدیدتر. شما باید چیزی برای از دست دادن اما زنجیره ای خود را.

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

بین ویروس, گردباد, و, خوب, سیاست, من فکر نمی کنم من می توانید انتخاب کنید فقط یکی از این هفته. با عرض پوزش.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

ظاهرا بسیاری از مردم می خواهم به لباس درست مانند کشش-کارشناسی ارشد که نشستن پشت کنسول به رقابت در نرم افزار-بازی مسابقات. مد شرکت ها متوجه شده اند.

آن هم یک هفته بزرگ برای الفبای خودمختار خودرو سرمایه گذاری Waymo: این یک ناوگان از پلنگ و همچنین $2.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری بودجه.

و آخرین اما نه کم, اخبار, من به پایان رسید 20-به علاوه سال خشکسالی در هوای تازه ظاهر. شما همچنین می توانید گرفتن من در این هفته گجت آزمایشگاه پادکست.

که آن را برای این هفته است. ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه UFO sightings شد یک آمریکایی وسواس
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • هواپیما contrails شگفت انگیز اثر گرمایش جهانی
  • شما می توانید نقطه اصطلاحات در این عکس ها?
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de