ضد قرنطینه تظاهرات نیست در مورد Covid-19

اگر تن از تظاهرات علیه stay-at-home سفارشات آشنا به نظر می رسد که دلیل آن است.

مردمی و یا astroturf, ضد قرنطینه تظاهرات آمریکایی هستند ظروف سرباز یا مسافر. هفته گذشته معترضان با تجمع در شهرستانها در سراسر ایالات متحده اسمی به اصرار دارند که دولت بالابر اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل قرار داده برای جلوگیری از ادامه Covid-19 بیماری همه گیر. در حالی که برخی از انجام این نوع از نشانه های شما می خواهم انتظار می رود در یک گردهمایی به منظور محکوم تمدید دوره قرنطینه—”ترس واقعی است ویروس” “این ‘درمان’ مرگبارتر از Covid”—نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی اجتماعی فاصله دور از تظاهر کنندگان ” تنها مسئله است. آنها همچنین در مورد تفنگ حقوق سوسیالیسم, مهاجرت, قانون اساسی, پزشکی, آزادی سقط جنین. و چون سفید گرایان همیشه مشتاق به الحاق خود را به هر گروه از عصبانی (سفید) مردم نیز وجود دارد چند مؤتلفه پرچم-مردد صحبت کردن در مورد انقلاب است.

به عنوان معترضان امیدوار رسانه پاسخ قوی بود و فوری. میزبان مانند فاکس نیوز’ جانین Pirro ستایش تظاهرکنندگان برای خود ابتکار عمل حتی به عنوان روباه مدیران خواست مجریان به یاد بینندگان خود را به عمل اجتماعی فاصله. جریان اصلی رسانه ها مانند نیویورک تایمز و واشنگتن پست جدولها تظاهرات’ روابط قدرتمند و ثروتمند سازمان با روابط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان می دهد که آنها در بخش fomented توسط شرکت هایی که به دست آوردن ایستاده از اقتصاد بازگشایی یک عمل شناخته شده به عنوان astroturfing.

بسیاری از رسانه ها از جمله سیمی خوانندگان یادآوری است که این گروه از تظاهرکنندگان در حال پاینت اندازه نسبت به اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها که حمایت اجتماعی فاصله و معترضان بسیار برای به دست آوردن از توجه شما. بیشتر چپ ضد-مستند اعتراضات در حال صحبت کردن در مورد به عنوان چیزی است که شما باید به حضور و یا دیگری خطر تکرار جنبش حزب چای را به افزایش قدرت. در حال حاضر Snopes و دیگران را به کم ارزش کردن دستکاری تصاویر از اعتراض برخی که به نظر می رسد برای نشان دادن مقدار جمعیت بزرگتر و دیگران که فتوشاپیه معترضان به نسخه های کارتونی از خود نشانه برگزاری با شعارهایی مانند “من ویروس انتخاب من” و “پال خواستار قطع بودجه دولت علم است.” گیج کننده است ، نیست که امریکا است.

واقعیت مثل همیشه استوار در جایی در وسط. در زندگی واقعی این اعتراضات کوچک و پراکنده و چند. آنلاین به خصوص در Facebook حامیان آنها باید دارای عقاید به بیش از 1.4 میلیون قوی با آخرین شمارش توسط موسسه آموزش و پژوهش حقوق بشر ، ثروتمند تأمین کنندگان مالی کاملا هدایت و تحریک سرخوردگی مردم شکستن قرنطینه و تبدیل در خیابان ولی برای کسانی که ناکامی های موجود بودند. مردم و رسانه ها نباید تقویت نقاط صحبت کردن از یک ناراضی خطرناک, چند, اما شما نمی توانید دقیقا نادیده گرفتن مردم کشیدن تا در وانت را تعطیل عمده معابر در پایتخت و یا خیره به پایین کارکنان مراقبت های بهداشتی هنوز هم خود را مالش. مهم است به درک که این معترضان هستند و به همین دلیل آنها در حال نشان دادن. “آنها در حال رفتن به ادعای آن را همه چیز در مورد آزادی و حقوق اساسی. مردم می گویند آن را در مورد اقتصادی اضطراب می گوید:” کریستوفر سباستین پارکر که مطالعات سیاست آمریکا و جنبش های اجتماعی در دانشگاه واشنگتن است. “است که بسیار مزخرف گویم چیز بی معنی.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بسیاری از آنها در مقایسه با تظاهرات به روزهای اولیه جنبش حزب چای. که در مقایسه آهنگ: ضد قرنطینه تظاهرات دیگری در واکنش به آنچه که هواداران را به عنوان نامناسب دولت تحمیل به خصوص در اقتصاد تقویت شده توسط سازمان هایی مانند حزب محافظه کار گروه حمایت FreedomWorks, که همچنین تعهد خود را با حزب چای. اما مانند حزب چای دغدغه اقتصادی هستند که در آن ایدئولوژی شروع می شود که در آن به پایان می رسد. “من فکر می کنم این تظاهرات نتیجه معکوس بر ثروتمندان محافظه کار, بازار آزاد مردمی که می خواستند برای تشویق به این کار می گوید:” علامت Naison یک استاد تاریخ در دانشگاه فوردهام است که مورد مطالعه قرار اعتراض اجتماعی جنبش. “مردم با پول نیست در همان شبکه های اجتماعی که مردم با [متفق] پرچم.”

به حدی اعتراضات همیشه این راه کار: به عنوان یک جمع مردم ناراحت با نیمه مرتبط و گاهی اوقات متناقض نگرانی. اما Covid-19 همه گیر است هیچ اگر نه عجیب و غریب و ساخته شده است که این تظاهرات فوق العاده پر سر و صدا. “اجازه دهید آن صورت چه بوده ایم شنوایی بسیار مبهم به عنوان علم می رود. ما نمی دانیم که بسیاری در مورد این ویروس و یا انتقال آن و یا تاثیر آن بر بدن انسان می گوید:” جیمز جاسپر که مطالعات احساسات از اعتراض در دانشگاه شهری نیویورک است. “وجود دارد بسیاری از حفره های وجود دارد که مردم می توانند پروژه خود سوء ظن و مفروضات در مورد چگونه جهان کار می کند.” به عبارت دیگر این تجمعات تئوری توطئه: جنبش اعتراضی به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر به ضد vaxxers به عنوان راست شبه نظامیان عضو دارد.

که هیچ حادثه. عدم اطمینان در اطراف Covid-19 بسیار فعالانه تشویق توطئه فکر کرد. با توجه به مرکز تحقیقات پیو سه در 10 آمریکایی ها بر این باورند Covid-19 پخته شده بود تا در یک آزمایشگاه. اکثر مردم بر این باورند که در یک تئوری توطئه معتقدند در چند تا در حق آنها coalesced در اطراف یک نوع ضد علم و ضد دولت طرفدار تفنگ طرفدار ناسیونالیسم جهان بینی است که می بیند خود را به عنوان همیشه در معرض خطر است. “این همان نوع از پویا است که شامل چیزهایی مانند تغییر آب و هوا. این همان ایدئولوژیک راهکار می گوید:” Devin Burghart مدیر اجرایی موسسه آموزش و پژوهش حقوق بشر ، “به همین دلیل آنها اتفاق می افتد به سرعت.” اعتراض تظاهر کنندگان حمایت فاکس نیوز مفسران آن همه prebaked شرط بندی مطمئن. Naison تماس آنها را “یک مرد فقیر تهمت رالی” و مدعی شد که رئیس جمهور همه کلاه پشتیبانی از آنها را بر روی توییتر ممکن است به عنوان ساده به عنوان او را از دست رفته است که توجه مثبت به خصوص در انتخابات سال است.

آن مهم و حیاتی است و نه به دروغ معادل در اینجا: اکثر آمریکایی ها هرگز شانه اجتماعی-فاصله دستورالعمل و نگاهی به خیابان ها. این تظاهرات در حال منفور حتی در میان (non-MAGA-hatted) محافظه کاران است. اما پس از صحبت با سازمان های متعدد Facebook, گروه, Burghart یافت که دوست خوبی توسط شهروند به طور متوسط است یکی از اهداف خود را. “این در مورد عموم” Burghart می گوید. “آنها لیزر متمرکز در حرکت قانونگذاران.” با توجه به Naison اصلی قدرت “سفید خشم اخلاق” است که همواره حوادث مانند anti-مستند اعتراضات به انتخاب. هفته گذشته حوادث فقط مدرن جایگشت از یک بحران هویت با ریشه های بسیار عمیق در امریکا فردی تاریخچه. پیدا کردن یک روایت منسجم در چنین لایه وضعیت یک پازل است که در نهایت بسیار کمی برای انجام با Covid-19 یا قرنطينه. “آنها می توانند بیش از” Naison می گوید. “اما آنها همیشه در اطراف بوده است.” در حال حاضر آنها فقط در اطراف هر یک از دیگر بیش از امن است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net