برنامه آلوئه جوانه می خواهد شما را به درمان مراقبت از خود مانند یک باغ

کهربا Discko تبار به حالت آشفتگی عاطفی آغاز شده به عنوان یک آرام بریزد. آن آغاز شد و در زمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر 2016 و زمانی که Discko رسانه های اجتماعی و رای دهندگان ثبت نام کار برای هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی به پایان رسید. اما پس از آن زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد, در ماه ژانویه سال 2017 عاطفی levee را شکست. افراط کمپین—کار در اواخر شب فقط برای شروع دوباره در ساعت 4 صبح روز بعد از روز خشک شده بود Discko از همه معمول خود شور و شوق و درخشندگی.

Discko که با استفاده از آنها/آنها ضمایر hustled به شناور باقی می ماند. اما خود احساسی خوب بودن لغزش از طریق ترک. Discko نبود ترک خانه و احضار تلاش برای انجام کارهای اساسی مانند ماندن هیدراته و خوردن یک وعده غذایی کامل احساس مانند یک نبرد است. پس آنها را به کار بر روی یک برنامه است که می تواند به آنها کمک کند و هر کس دیگری احساس از دست رفته شروع به زخم التیام یابد.

ایجاد Discko آمد تا با نام آلوئه ورا و جوانه. این برنامه با استفاده از دوستانه به دنبال پیکسل هنر آیکون برای تنظیم یادآوری و ورود اولیه بیت مراقبت از خود: وعده های غذایی خورده لیوان آب نوشید داروها گرفته شده است. این نیز ارائه می دهد نسیم تا حدی تصدیق و به یاد کاربران آن گاهی به ارتباط برقرار کردن با دوستان و یا در خارج از منزل به منظور جلوگیری از جدا شرایطی.

Discko ایجاد آن را برای مردم مبارزه با بیماری روانی مزمن بیماری ADHD یا افرادی که فقط فراموش نکنید که برای نخ زدن دندان های خود را قبل از تماس آن شب.

در مقایسه با دیگر سلامت فکر یادآوری برنامه های مانند فعالیت برنامه در اپل دیده بان آلوئه جوانه را هل می دهد به خصوص نرم-لبه: “شما نمی توانید یک رنگین کمان بدون باران. آماده به بدرخشد؟” این مقایسه به چه اپل دیده بان پوشنده لباس را بر روی مچ دست خود را: “آن اتفاق می افتد. روز گذشته حرکت خود را حلقه نمی توانید به اندازه کافی دارم. بیایید آن را بسته است.” شما می توانید کنتراست; آلوئه جوانه اطلاعیه احساس بیشتر شبیه به متون از خود کردن خاله از فریاد خود را از دبیرستان معلم فرمانده شما را به یکی دیگر از دامان.

“من می خواهم به نشان می دهد که آن را گاه به گاه به دلیل آن است به” Discko می گوید: “شما در حال رفتن به می خواهید چیزی است که اگر آن را در صورت خود را.”

آلوئه ورا و جوانه کاربر مریخ Negrette قدردانی نرم افزار آرام بخش اطمینان. “من شده است با استفاده از آلوئه ورا برای حدود یک ماه برای کمک به من با اضطراب های روزانه پیشنهاد من عادت مربی می گوید:” Negrette. “من را فراموش کرده من مراقبه یک بار احساس کردم بیشتر خود آگاه و آرام است.”

که شده است به خصوص خوش آمدید در زمان Covid-19 و اجتماعی فاصله است که منجر به یک قابل توجه سنبله در آلوئه ورا و جوانه را در محبوبیت بیش از چند ماه گذشته.

“معمولا وقتی که سنبله اتفاق می افتد به این دلیل است که ما شده ایم برجسته و یا کسی نوشته شده است در مورد می گوید:” ما Discko. “بنابراین بدیهی است که در ابتدا من فکر نمی کنم آن را به حال چیزی برای انجام با آنچه در جهان اتفاق می افتد. اما آن را به عنوان اتفاق می افتد نگه داشته آن را فقط حس است که به عنوان مردمی در حال تغییر از بودن در دفاتر به نیاز به پیدا کردن روال در خانه آنها در حال جستجو برای راه های جدید برای پیدا کردن این روال از طریق فن آوری.”

گره از یک ایده

برنامه فراهم می کند که پرورش برای حمایت از مردم در حال مبارزه با چالش های بهداشت روانی فقط می تواند از ذهن کسی که شده است وجود خود را.

اگر شما نگاه در Discko رسانه های اجتماعی حضور شما خواهید دید که آنها در اکسل, بازتاب گلگون شخصیت در توییت های خود را. در واقع تا کنون پس از رسیدن به بزرگسالی Discko استفاده کرده است وب سایت اجتماعی به عنوان محل اولیه خود را از اشتغال به کار به عنوان یک مدیر جامعه برای آنلاین نقش بازی کردن بازی Lasuni و در حال اجرا در حساب های رسانه های اجتماعی برای رستوران های زنجیره ای denny’s.

سپس در سال 2014 Discko تاسیس Femsplain یک نشریه آنلاین است که catered به ترانس و کشورهای مستقل مشترک المنافع زنان به عنوان جنس nonconforming افراد است. Discko احساس آن مهم است برای ارائه یک مقصد امن در وب برای دیگران مانند آنها را که ممکن است همیشه احساس خوش آمدید در جوامع بزرگتر.

“من احساس ناتوان در اینترنت. من doxxed و مورد آزار و اذیت” Discko می گوید. “ساختمان این فضا برای مردم شده است راه من به آنچه که من آرزو می کنم من تا به حال تا به حال.”

Femsplain خورده پس از سه سال و تا سال 2016 Discko نقل مکان کرده بود به کلینتون در مبارزات انتخاباتی صرف چهار ماه هماهنگی آن استراتژی اجتماعی و کمک به مردم برای رأی دادن ثبت نام.

“کهربا بود کمی کلی عقب وجود دارد منینگ جنگ اتاق در طول این مناظره می گوید:” لورا Horak که مشغول به کار با Discko در مبارزات انتخاباتی.

کلینتون از دست دادن نیست آسان برای هر کسی که در این سازمان بود اما به خصوص دشوار در Discko. به عنوان نامزد به او امتیازی سخنرانی Discko تلاش برای حفظ هر روشنایی ضعیف تابیدن از امید. “من DMs از صدها نفر از مردم که نمی توانستم باور کنم این اتفاق می افتد,” آنها می گویند. “من احساس درماندگی که این افراد به سراغ من آمد و به دنبال پاسخ و من آنها را ندارد.”

برای هفته اول پس از انتخابات Discko نیست خانه را ترک. انزوا در رخنه کرد. “هیچ یک از دوستان و یا هر کسی که تا به حال بررسی در روی من” آنها می گویند. “من آرزو می کنم من تا به حال بدست متن ساده از یکی از دوستان درخواست ‘سلام حال شما چطور است؟’ من فقط نیاز به چیزی.”

روز به روز چیزهایی مانند به خاطر سپردن به دارو خود را گرفتن سخت تر. زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح شش هفته بعد Discko شد مبتلا به اختلال شخصیت مرزی یک بیماری است که می تواند منجر به تفکیک دوره های افسردگی و ترس از رها کردن.

Discko خروج از جامعه به پایان رسید تا در خدمت به عنوان یک شوکی; آنها متوجه شدم آنها نیاز به شروع به در نظر گرفتن سلامت روان خود را به طور جدی. به عنوان یک راه به عقب بر گردیم روی پای خود Discko با استفاده از یادآوری برنامه بر روی آی فون خود را به ماندن در بالای نگهداری اولیه مانند مسواک زدن دندان های خود را و خوردن یک وعده غذایی کامل. اما ثابت درخواستهای به سرعت رشد می تواند طاقت فرسا است. به طوری که آنها ضربه روی وب به دنبال یک راه برای بازگشت به روال خود را. با استفاده از Typeform یک سایت که در آن کاربران می توانند ایجاد فرم های سفارشی مانند نظرسنجی و آزمونها آنها ایجاد مراقبت از خود را بررسی کنید-در صفحه. Discko خواهد با استفاده از وب فرم برای چک کردن آیتم های خود را در زندگی روزمره (دارو نوشیدن یک لیوان آب) بنابراین ساده ترین خودمراقبتی وظایف را نمی شود فراموش شده است.

Discko بود مشتاق برای به اشتراک گذاشتن فرم با دیگران که ممکن است در حال مبارزه با یک بیماری روانی است اما فرم وب بود و هنوز کمی سفت و سخت و clunky. پس از چند اواخر شب brainstorms با دوستان Discko آمد تا با یک طرح را Typeform را بررسی کنید-در-سبک لیست اضافه کردن برخی از ردیابی اضافی و ویژگی های ورود و رول همه چیز را به یک برنامه.

جوانه زدن چشم انداز

مراقبت از خود نبود رمان مفهوم در فروشگاه App در اوایل 2017—مدیتیشن برنامه های مانند فضای فوقانی و آرام بودند در حال حاضر به دست آوردن وزوز—اما محبوب ترین گزینه یا شارژ هزینه اشتراک یا پزشکی متمرکز و کسل کننده است. Discko می خواستم برای ایجاد چیزی که ایستاده بود از بسته بودن مقرون به صرفه و واقعا احساس مانند آن اهمیت می دهد.

“من تو را دیدم یک از جان گذشته نیاز برای چیزی که نیست پس بالینی و خسته کننده” Discko می گوید.

pAloe Bud developer Amber Discko.p

آلوئه ورا و جوانه توسعه دهنده کهربا Discko.

عکس: هدر Sten

در ماه اوت سال 2017 Discko راه اندازی یک پروژه Kickstarter برای برنامه. نام آلوئه جوانه انتخاب شد به عنوان اشاره به گیاه آلوئه است که برداشت و خواص دارویی آن و برای آن مناسب تصاویر از رشد جوانه در راه خود را به پر شکوفه. “ما همه غافل خود ما را شکوه تا زمانی که ما به کسی که درخشش نور بر ما” Discko می گوید.

نهایی برنامه کمی متفاوت از مفاهیم اولیه اما جان کلام همان است—به شما در تنظیم یک شبکه از فعالیت ها به “چک در” در مانند در نظر گرفتن تنفس عمیق و نگه داشتن ذهن خود را در حال حاضر و یا تأمل در راه برای نشان دادن محبت به شما عزیزان و ترتیب آنها را در هر منظور شما می خواهید. شما می توانید از آن استفاده کنید به عنوان سریع مجله دارو ردیاب و یا به عنوان یک راه برای یادآوری به زندگی در لحظه.

Discko توسعه نرم افزار با کمک این تیم در نرم افزار studio Lickability با هدف ساخت آن نزدیک و استقبال. هنگامی که شما برای باز کردن برنامه شما در حال استقبال با یک شبکه نور-toned, آیکون, همه در یک صفحه-هنر طراحی شما می خواهم در بازی مثل سوپر ماریو جهان همراه با یک عمل فعل در زیر هر یک. شما ببینید همه چیز مثل یک هندوانه با جلوه های آینده بالا با کلمه سوخت زیر به عنوان یک یادآوری به جویدن چیزی در زمانی که شما ممکن است مبارزه با به خاطر سپردن به خوردن.

آلوئه شبکه از آیکون های قابل تنظیم است بیش از حد. شما می توانید انتخاب کنید تا هر گونه فعالیت و آن را بکشید در سراسر صفحه نمایش به تنظیم مجدد آنها را بر اساس زمان از روز و نوع عمل و یا حتی فقط هر آنچه شما فکر می کنم منظم به نظر می رسد. (آلوئه جوانه رایگان برای دانلود است و شما می توانید باز کردن ویژگی های پیشرفته با یک خرید در نرم افزار چند دلار است.)

هر فعالیت می تواند مجموعه ای به صورت یک “چک” یا “بازتاب.” Check-ins در خدمت به عنوان یک چک باکس به شما می گویند به خاطر به تماس شما عزیزان امروز در حالی که بازتابی از شما خواهد خواست برای پاسخ به یک خاص اعلان نوع مانند Instagram سوال جعبه و نوشتن در مورد کسی که همیشه باعث می شود شما لبخند و یا راه های که در آن شما می توانید “خود را نشان می دهد مهربانی” امروز”. شما می توانید یادآوری های سفارشی برای هر چیزی به خودتان اشاره به ایستادن و حرکت در اطراف و تنظیم مجدد مغز خود را با یک لیست پخش موسیقی و یا داروهای خود را اگر شما مستعد ابتلا به فراموشی.

رشد طرح

Discko یکی نیست به سادگی جدا شده و تجارب به طوری که در تلاش برای آوردن آلوئه جوانه کاربران آنها ایجاد باغ جامعه, یک پروژه که نقش را در برنامه رسمی توییتر خوراک.

هر چند ساعت یک ربات توییتهایی یک تصویر به آلوئه جوانه حدود 12000 دنبال نشان دادن یک پیکسل هنر تصویر از یک باغ پر از گل و علف و خالی از اسلات های جدید گیاهان به رشد است. در کنار تصویر توییت را نشان می دهد آنچه “منابع” باغ نیاز از جمله آب و آفتاب رسیدگی و تعارف هر کدام با یک همراه از emoji. پیروان سپس می توانید با پاسخ به tweeting یک شکلک یکی از منابع ذکر شده. برای اضافی نم لذت ربات در پاسخ با عباراتی مثل “با تشکر از شما برای گرفتن وقت به تمایل من. تا به هر کسی گفت که تو که تو دوست داشتنی? شما هستند!” هر روز ربات توییتهایی از بالا “باغبان” لیست نامگذاری کاربرانی که ارسال شده ترین منابع است.

جامعه مهم است به کهربا—آنها یک “چراغ” برای تعامل به عنوان یکی از دوستان آن را قرار می دهد—اما آنها اغلب چنان مجذوب در رسیدگی به این جامعه است که آنها را فراموش نکنید که به مراقبت از خود.

در اوایل 2019, Discko بود در میان یک قسمت جنون و ریخت و تقریبا تمام انرژی خود را به جمع آوری کمک مالی برای آلوئه ورا و جوانه. آنها مراقبت از خود و تا به حال به صرف حدود چهار هفته در یک دولت تسهیلات قبل از اینکه مبتلا به اختلال دوقطبی یک بیماری است که می تواند باعث گسترش حملات شیدایی و افسردگی است.

“من قرار داده و در یک مه که باعث می شود آن را سخت برای ارتباط برقرار کردن با مردم” کهربا می گوید. آنها کار کرده ام به جلو خود را از که و مه. “بخش بزرگی از آن است که ترس به صحبت کردن با مردم و متوجه شما نیست در این تنهایی. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در برخورد با این.”

پس از تشخيص آنها بوده ام با استفاده از منابع مانند گروه درمانی و داروهای جدید برای کاهش علائم. “من نیاز به آنلاین کمتر است آنچه که من آموخته است.” Discko را نیز با استفاده از آلوئه ورا و جوانه را به مجموعه یادآوری برای بررسی در با دوستان و گاهی به ارتباط مجدد با جهان نیست.

“من سعی کنید به فکر می کنم که این بیماری در حال توقف من از انجام هر کاری به دلیل آنها نمی, آنها فقط چیزی است که من باید به زندگی با” Discko می گوید. بخش بزرگی از این پذیرش و آرامش آمده است از شناخت نقش درمانی ایفا کرده است در پیدا کردن راه های سالم برای مدیریت مبارزات خود را شرایط. “هنگامی که مردم قبول است که آن را OK به کمک یک فصل جدید در انتظار شما است.”

در حال حاضر عصاره جوانه فقط در iOS در دسترس است اما Discko امید به یک روز را به برنامه برای آندروید زمانی که آنها می توانند رزومه جمع آوری کمک به پرداخت هزینه برای توسعه تلاش کنند. آنها همچنین امید به پیدا کردن راه های بیشتری برای دریافت برنامه به دست زیر ممتاز کاربران که دسترسی به دستگاه های تلفن همراه است که می تواند اجرای برنامه است.

“من باور دارم در قلب من است که تکنولوژی راه حل است نه مشکل” Discko می گوید. “من نمی خواهم وجود دارد به محدودیت فقط به دلیل وجود سیستم های که در حال صدمه زدن به مردم است.”

کسانی که بیشتر برنامه های بلند پروازانه بود را در خود نگه دارد در حالی که Discko طول می کشد برخی از زمان برای شارژ اما آنها هنوز هم طوفان فکری ویژگی های جدید و کار بر روی رفع اشکال در عین حال. “من سرمایه گذاری در خودم در حال حاضر” Discko می گوید: “و من احساس می کنم در نهایت این برنامه را ببینید سود آن سرمایه گذاری است.”

Discko دوست و همکار Horak فکر می کند کهربا برای چالش نگهداری آلوئه باد رفتن است و تعهد به آن را اتفاق می افتد. “کهربا نمی را انتخاب کنید و به سر خود را در برابر این دیوار را انتخاب کرد و آنها را.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • تاریخچه راز از یک جنگ سرد متفکر
  • می خواهید الکتریکی کشتی ؟ ساخت یک باتری بهتر
  • چگونه برای ارتقاء خانه خود را از Wi-Fi و سریع به اینترنت
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • هوش مصنوعی است که یک ایدئولوژی و نه تکنولوژی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر