اپل-گوگل تماس با ردیابی طرح متوقف نخواهد شد Covid به تنهایی

در حال ارائه پررنگ طرح با استفاده از سیگنال های دریافتی از بیش از 3 میلیارد گوشی های هوشمند برای کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus در حالی که حفاظت از حریم خصوصی کاربران است. اما اپیدیولوژی احتیاط که نگرانی های حریم خصوصی کنار—طرح محدود خواهد شد استفاده در مبارزه با Covid-19 به دلیل تکنولوژی محدودیت های ناکافی تست برای بیماری و کاربران تمایل به شرکت.

اپل, گوگل, پیشنهاد, جمعه اعلام کرد طراحی شده است برای ضبط زمانی که دو نفر می آیند نزدیک به یک دیگر بدون افشای هویت خود و یا محل. آن متکی بر فن آوری بلوتوث بی سیم پروتکل اغلب استفاده می شود برای اتصال گوشی به دستگاه های مانند هدفون.

اپل و گوگل می گویند که آنها را ایجاد نرم افزار اجازه می دهد گوشی به پخش منحصر به فرد cryptographically کدهای تولید شده از طریق بلوتوث. کدهای نمی عبارتند از: شناسایی اطلاعات و یا داده های مکان و رمزنگاری طراحی شده است به آن را غیر ممکن به کراوات کدهای به یک فرد خاص است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

گوشی های دیگر خواهد رکورد این کد زمانی که آنها می آیند در این نزدیکی هست شاید در عرض 10 یا 15 فوت است. هر تلفن را ذخیره کدهای آن را دریافت برای 14 روز. وقتی کسی گزارش Covid-19 عفونت کدهای خود را آپلود می شود به یک سرور مرکزی. گوشی های دیگر را به صورت دوره ای بررسی کنید این لیست را به دیدن اگر آنها تا به حال دریافت هر یک از این کدها نشان می دهد که مالک شده بود نزدیک به یک کسی که آلوده است.

برنامه های که با استفاده از تماس با ردیابی طرح می تواند به طور خودکار هشدار مقامات بهداشت عمومی و کاربران ارائه با اطلاعات در مورد تست و عزت قرنطینه. قبل از اپل-گوگل اعلام ده ها تن از گروه های تحقیقاتی و امنیت سایبر حرفه ای پیشنهاد کرده بود شبیه دیجیتال تماس با ردیابی تلاش های برخی از آنها نیز استفاده ترکیبی از بلوتوث و رمزنگاری برای محافظت از حریم خصوصی کاربر.

این برنامه طراحی شده است به طور خودکار پر زحمت فرایند شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی از طریق آن مقامات بهداشت عمومی به دنبال کنترل گسترش یک بیماری عفونی با شناسایی افرادی که در تماس با فرد آلوده و سپس تست و جداسازی این افراد به طوری که آنها نمی تواند گسترش آن به دیگران است.

مقیاس و ماهیت بیماری همه گیر کوروناویروس دیجیتال ردیابی جذاب است. یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در مجله علم در 31 مارس نشان می دهد coronavirus گسترش می یابد تا به سرعت از طریق افرادی که مسری هستند اما نه بیمار که از آن دشوار خواهد بود برای جلوگیری از طریق دستی معمولی ردیابی به تنهایی.

“آن است که راه آینده می گوید:” مایکل مینا دستیار پروفسور در دانشگاه هاروارد مرکز بیماری مسری پویایی است. “چرا ما باید فردی از مردم از رفتن به خانه های مردم قرار دادن خود در معرض خطر که ما باید تمام این اطلاعات دیجیتال?”

با اینحال اپیدیولوژی که احتیاط دیجیتال تماس با ردیابی ممکن است یک نوش دارو برای شیوع کروناویروس در بخشی به دلیل در بسیاری از نقاط جهان, آزمون محفوظ می باشد برای کسانی که با علائم واضح. در ایالات متحده کمتر از 3 میلیون نفر آزمایش شده است با توجه به Covid پیگیری پروژه که کمتر از 1 درصد از آمریکایی ها. اثر تماس با ردیابی متکی بر شناسایی افرادی که در ظاهر سالم اما در حال حمل این ویروس; اگر این افراد نیست آزمایش مخاطبین خود را نمی تواند ثبت شود.

“تنها راه این است که این نوع از چیزهایی که می تواند موثر باشد اگر ما را که از کشورهای دیگر این است که اگر شما در آزمون مراتب بیشتر موارد از آمد تا مثبت می گوید:” شم Kakade یک دانشمند علوم کامپیوتر در دانشگاه واشنگتن و coauthor از پیمان یک مجموعه مشابه از تماس با ردیابی پروتکل های. “این نوع از هشدار نیز نیاز به تنظیم شود به چگونه بسیاری از آزمایشات ما می دهد.”

مانع دیگری برای اپل-گوگل روش این است که متقاعد کردن کاربران به شرکت. این شرکت ها می گویند که آنها امید را در دسترس ماه آینده نرم افزار شناخته شده به عنوان یک رابط کاربردی برنامه نویسی (API). مقامات بهداشت عمومی را ایجاد برنامه های کاربردی است که اتصال به این API اجازه می دهد گوشی خود را به اشتراک بگذارند.علاوه بر این ،

حساس به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی کاربر به فن آوری شرکت ها می گویند کاربران را مجبور به نصب یکی از این برنامه ها برای تبدیل شدن به بخشی از سیستم. اما بسیاری از کاربران ممکن است با استفاده از برنامه های فرسایش ارزش سیستم.

موثر باشد قرارداد ردیابی نرم افزار نیاز به حدود 50 درصد به 70 درصد از جمعیت برای استفاده از آنها با توجه به تجزیه و تحلیل محققان در منبع باز تماس با ما-ردیابی پروژه Covid-سازمان دیده بان. در غیر این صورت علامتی مردم نمی دانید که در آن آنها قرارداد ویروس و افراد بدون علامت خواهد ادامه پخش آن را ندانسته.

سنگاپور معرفی چنین تماس ردیابی برنامه در 20 مارس. وجود دارد در یک جامعه در نظر گرفته شده به مراتب منظم تر و با کمتر نگرانی های حریم خصوصی از ما کمتر از یک چهارم از گوشی های هوشمند را دانلود کرده آن را تقریبا یک ماه بعد.

در آمریکا و نگرانی بیش از تالار فناوری و نظارت دولت بیشتر می تواند مانع از تصویب. “می توانید تصور کنید تمام انواع از مردم آن است که آیا افرادی که اعضای خانواده ایم که دچار مشکل با قانون یا undocumented خواهد کرد که جلوگیری از هر نوع تماس با ردیابی می گوید:” سوزان لاندو, یک, امنیت, سیاست متخصص در دانشگاه تافتز. برای بسیاری از این افراد او می گوید: “تماس با ردیابی است که در واقع ترسناک برای آنها و نه مفید.”

حتی اگر تست کافی است برخی از محققان نگران هستند که این طرح را گزارش بیش از حد بسیاری از مخاطبین بالقوه قریب به اتفاق مقامات بهداشت عمومی با مردم که فکر می کنم آنها بوده است در معرض ویروس و باعث به کاربران برای سوال ارزش سیستم. بلوتوث سیگنال به طور معمول رسیدن به حدود 30 فوت به مراتب گسترده تر از 6 پا در نظر گرفته شده قابل قبول فاصله به گسترش عفونت است.

اپل و گوگل می گویند برنامه سازان می توانید ریز لحن سیستم گزارش تنها نزدیک تماس با ما.

حتی اگر یک برنامه تنها ضبط تماس در عرض 15 به عنوان مثال برای بلوتوث به راحتی نمی تواند تشخیص اگر فرد آلوده شد و در عرض 6 پا برای طول زمان و یا در پشت یک دیوار شیشه ای و یا در آپارتمان های بعدی درب و یا با پوشیدن یک ماسک و دستکش.

اگر یک تماس-ردیابی برنامه تولید بیش از حد بسیاری از مثبت کاذب آن می تواند رد شده توسط کاربران و می تواند بیش از حد مقامات بهداشتی. “این امر می تواند بسیار ناقص است که آن را در واقع افزایش حجم کار برای مقامات بهداشت عمومی بیش از روش های سنتی?” می پرسد جنیفر Nuzzo استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز.

اپل و گوگل می گویند آنها سعی کردم به محافظت در برابر نوع دیگری از “مثبت کاذب” توسط کسی که به دروغ ادعای آنها آلوده به بیش از حد سیستم. به همین دلیل این شرکت ها می گویند حداقل در مراحل اولیه تشخیص است که کسی شما را مجبور به تایید پزشکی یا مقامات بهداشت عمومی.

این سیستم هنوز هم نیاز به یک مقدار زیادی از تلاش از تماس انسان ردیاب. چگونه فن آوری یکپارچه با پاسخ کلی به این بیماری همه گیر بسیار مهم خواهد بود. “من فکر می کنم هر نوع تکنولوژی که رفتن به این فرایند سریع تر و امن تر است که واقعا خوب می گوید:” KJ Seung ارشد بهداشت و مشاور سیاست در همکاران در سلامت ماساچوست غیر انتفاعی استخدام هزاران نفر از مردم برای پیگیری و جلوگیری از گسترش ویروس.

اما Seung می افزاید: “حتی اگر شما را از تماس با ردیابی بهتر و سریع تر و امن تر است که هنوز هم واقعا یک راه حل است. اگر شما لازم نیست که تست اگر شما لازم نیست که انزوا و اگر شما نمی توانید ارائه مواد غذایی به افرادی که نیاز است که [در جهت] در واقع قرنطینه و سپس تماس خود را ردیابی بی معنی است.”

سونگ توضیح می دهد که زمانی که او و دیگر محققان به مردم توصیه خود جدا چرا که ممکن است در معرض قرار گرفتن آنها در نظر جزئیات زندگی فرد است: که آنها زندگی می کنند اگر انزوا را تهدید می کند کار خود را اگر آنها به یک سرپرست برای کودکان و یا اعضای خانواده. یک جوان تنها فرد ممکن است خود منزوی به راحتی اما آنچه در مورد مادر از یک خانواده چهار ؟ یا یک فرد زندگی در یک پناهگاه ؟ و یا یک دستیار مشغول به کار در یک خانه سالمندان است ؟ “ما باید به شکل یک راه حل برای این افراد,” او می گوید.

با وجود این کاستی مينا استاد دانشگاه هاروارد می گوید دیجیتال تماس با ردیابی برابر Covid-19 مفید خواهد بود. “حتی اگر این نیست آماده رفتن بود برای این ویروس” او می گوید. “تلاش تخمگذار زمینه را برای آنچه خواهد همانا یکی دیگر از بیماری همه گیر.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im