در حال حاضر قطب شمال گرم دو بار به عنوان سریع به عنوان بقیه از این سیاره و تبدیل در انبوه متعاقب راه. به سرعت در حال ذوب شدن پرمافراست درآوردن سوراخ در چشم انداز. هزاران سال’ ارزش مرطوب انباشته ماده گیاهی شناخته شده به عنوان سنگ است که خشک شدن و سوختن در آتش سوزی بی سابقه. رعد و برق یک پدیده بیشتر مناسب برای مکان هایی مانند فلوریدا است که در حال حاضر قابل توجه در 100 کیلومتر از قطب شمال است.

در حالی که همه محققان در حال مسابقه برای تعیین کمیت چگونه گونه های گیاهی از قطب شمال در حال مقابله با یک, بسیار, بسیار گرمتر جهان است. در یک کلمه هست. و احتمالا: خیلی خوب. با استفاده از داده های ماهواره ای, هواپیماهای بدون سرنشین و بر روی زمین کار میدانی یک تیم از ده ها تن از دانشمندان—محیط زیست, زیست شناسان, جغرافی دانان آب و هوا, دانشمندان, و بیشتر—پیدا کردن است که پوشش گیاهی مانند درختچه ها و علف و جگن در حال رشد فراوان تر. پدیده ای است که شناخته شده به عنوان “قطب شمال سبز” و با آن می آید یک کهکشان عجیب و غریب و شگفت انگیز حذفی اثرات با مفاهیم هر دو قطب شمال و چشم انداز جهان آب و هوا در مقیاس بزرگ است.

با وجود آن یخی شهرت قطب شمال نیست, یک مرده در محل. بر خلاف قطب جنوب است که نه خانه را به درختان و یا به بسیاری از حیوانات است که شما می توانید بدون میکروسکوپ, قطب شمال است پرتکاپو با زندگی به ویژه گیاهان. آن علف ها و بوته ها به زیبایی اقتباس برای زنده ماندن در زمستان که در آن روز خود را به طور کامل lightless به دلیل پوشش گیاهی نهفته است پوشش داده شده با یک لایه از, برف, زنده ماندن بیشتر در زیر زمین به عنوان ریشه. هنگامی که این گرم شدن می آید, گیاهان شاید یک ماه به انجام همه چیز آنها نیاز به زنده ماندن و تولید مثل: ایجاد دانه و جذب مواد مغذی جمع آوری نور خورشید.

اما به عنوان جهان گرم است بیش از چند دهه گذشته ماهواره تماشای قطب شمال دریافت سبزتر—با سطوح مختلف از دقت است. یک ماهواره به شما بدهد ممکن است قطعنامه ای را در مقیاس یک زمین فوتبال دیگر در مقیاس پارک مرکزی. این روزها به وضوح فانتزی دوربین های مدرن ممکن است 10 10 متر است. اما حتی پس از آن, محیط زیست نمی تواند کشف کردن دقیقا همان چیزی است این جوامع گیاهی مانند بدون اینکه بر روی زمین است.

اولین قطب شمال تاریک است 24 ساعت در روز در زمستان. “این یک چالش در حال اجرا با استفاده از ماهواره ها در آن بخش از جهان می گوید:” جفری Kerby یک بوم شناس و جغرافی که قبلا در کالج دارتموث و در حال حاضر در آرهوس موسسه مطالعات پیشرفته. او یکی از شرکت سرب نویسندگان در مقاله اخیر در قطب شمال سبز منتشر شده در طبیعت تغییر آب و هوا توسط این گروه بین المللی از دانشمندان که دریافت کمک های مالی از انجمن جغرافیای ملی و سازمان های دولتی در انگلستان و آمریکای شمالی و اروپا است.

و حتی زمانی که شما 24 ساعت نور در تابستان آن را یک مشکل نوع نور است. “از آنجا که خورشید خیلی پایین می توانید آن بازیگران بزرگ سایه همه جا و به طور کلی مردم علاقمند به تحصیل سایه” Kerby می گوید.

بنابراین با کمک هواپیماهای بدون سرنشین کوچک تیم راه راست از میدان محققين تمیز کاری مناظر به رمزگشایی در جزئیات چگونه به قطب شمال است تبدیل و ازدواج است که با داده ها که از چشم در آسمان است. هواپیماهای بدون سرنشین می تواند به اندازه کافی نزدیک به زمین به آنها بگویید که گیاهان ممکن است با بهره گیری خاص در یک چشم انداز به عنوان آن را گرم. محققان همچنین می توانید تعیین که چگونه یک منطقه در حال تغییر است در سال بیش از سال با داشتن هواپیماهای بدون سرنشین عکس همان مناطق و با استقرار, از همه چیز, چای کیسه ای. “ما چوب چای کیسه ای در زمین و بیش از یک سال و دو سال و…. و ببینید که چگونه بسیاری از می شود که تجزیه سراسر این microclimates می گوید:” ایسلا مایرز-اسمیت, جهانی تغییر بوم شناس در دانشگاه ادینبورگ و شرکت سرب نویسنده در مقاله جدید.

آنها پیدا کردن که تغییر نمی رانده شده توسط گونه های مهاجم در حال حرکت به قطب شمال برای بهره برداری از آب و هوای گرم. آن که بلندتر گونه های بومی مانند درختچه در حال تبدیل شدن بیشتر و فراوان است. “این بدان معنی است که تاج ارتفاعات بلندتر هستند به عنوان یک کل است که اثرات قابل توجه می گوید:” مایرز-اسمیت. “این ممکن است شروع به نفوذ راه تندرا گیاهان محافظت از یخ زده خاک و کربن زیر.”

مثلا بلندتر درختچه سایبان دام بیشتر برف در زمستان به جای اجازه می دهد مسائل به ضربه در اطراف تندرا. این برف ممکن است به ساخت یک لایه عایق است که می تواند به جلوگیری از سرما از نفوذ خاک. “به طوری که شتاب—بالقوه—گرم شدن پرمافراست می گوید:” مایرز-اسمیت. “و شما همچنین می توانید تغییر سطح انعکاس از تندرا زمانی که شما این گیاهان بلندتر در صورتی که چوب بالای برف.” گیاهی است از تیره تر از برف و در نتیجه جذب بیشتر گرمای بیشتر تشدید گرم شدن خاک.

ذوب پرمافراست یکی از مخوف ترین آب و هوا حلقه های بازخورد. پرمافراست شامل هزاران سال از انباشته کربن در فرم از مواد گیاهی. یک گرم—شاید تشدید بیشتر پوشش گیاهی فراوان—تهدید به انتشار بیشتر CO2 و متان به اتمسفر است. بیشتر کربن در اتمسفر به معنی گرم شدن بیشتر که به معنی بیشتر پرمافراست گرم شدن ad infinitum—و یا حداقل تا زمانی که پرمافراست رفته است.

This permafrost thaw slump cuts into the tundra landscape on Qikiqtaruk Herschel Island in the Canadian Arctic.

پرمافراست thaws و زمین اسلامپ

عکس: Gergana Daskalova/National Geographic Society

یک ذوب پرمافراست نیز منتشر شده بیشتر آب به خاک منجر به هنوز بیشتر حذفی اثرات پوشش گیاهی. “هنگامی که زمین یخ زده, گیاهان, لازم نیست که هر گونه دسترسی به آب می گوید:” Kerby. “پس از آن تقریبا مثل این است که در یک بیابان برای بخشی از سال است.”

زمین یخ زده محدودیت زمانی که گیاهان رشد می کنند. اما زودتر گرم شدن می تواند به این معنی است که گیاهان kickstart رشد خود را در اوایل سال. به عنوان کسانی که خاک گرم شدن عمیق تر و عمیق تر آنها نیز انتشار gobs از مواد مغذی است که به دام افتاده اند زیرزمینی شاید هزاران سال supercharging رشد این به طور فزاینده ای فراوان قطب شمال گونه های گیاهی. این بدان معنی است که چشم انداز می تواند حتی سبزتر و حتی بیشتر مهمان نواز به گیاهان است که می توانید با استفاده از درجه حرارت گرمتر.

و واقعا زیرزمینی است که در آن خیلی از قطب شمال هنوز هم رمز و راز نهفته است: در این تندرا اکوسیستم تا 80 درصد از زیست توده است که در زیر زمین است. (به یاد داشته باشید که در اعماق سرما در زمستان, ریشه, زنده ماندن در زیر زمین است.) “هنگامی که شما ببینید, سبز, سطح, که فقط نوک کوه یخ در نظر توده در این سیستم می گوید:” مایرز-اسمیت. “پس از آن می تواند این باشد که بسیاری از تغییرات آب و هوایی پاسخ از این گیاهان در واقع همه در زیر زمین های دنیا که ما یک زمان بسیار دشوار ردیابی و نظارت است.”

یکی دیگر از بزرگ ناشناخته است چگونه گونه های جانوری بزرگ و کوچک به یک جا گرمتر سبزتر چشم انداز است. چگونه ممکن است کوچک گیاه خوار مانند کرم را به طور فزاینده ای با شکوه قطب شمال? چگونه ممکن است گیاه خوار بزرگ مثل گوزن کانادایی با بهره برداری از پوشش گیاهی فضل و ممکن است آن را حتی نفوذ خود را مهاجر الگوهای بالقوه تهدید یک منبع مهم مواد غذایی برای بومی مردم ؟ و چگونه ممکن است این همه گیاه خوار hoovering اضافی پوشش گیاهی تحت تاثیر قرار کربن چرخه ؟ است که حرکت طبیعی کربن از خاک به حیوانات به جو است.

برای دانشمندان این واقعا نگران کننده بیت است این واقعیت است که وجود دارد دو برابر کربن در پرمافراست به عنوان وجود دارد در جو است. “این است که مقدار زیادی از کربن است که نشسته است وجود دارد برای هزاران سال نوع از قفل کردن در یخ” می گوید Kerby. “و همانطور که پرمافراست شروع به گرم شدن میکروب ها می توانید شروع به هضم تمام برگ های مرده و حیوانات مرده.” سبز شدن قطب شمال در حال حاضر می تواند در تشدید این گرم شدن.

آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب برای انسان به ریشه گیاهان در برابر. اما گاهی اوقات مراتع سبزتر نیست یک چیز خوب است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im