کشورهای آسیایی است که ضرب و شتم Covid-19 مجبور به انجام دوباره آن را

داشبورد ردیابی گسترش Covid-19 در هر گرافیک در مقایسه با کشور های کشور صورت منحنی و یا مرگ و عوارض آنها شانزه. سنگاپور, هنگ کنگ, تایوان, کره جنوبی—رهبران وجود دارد را دیدم چه سر راه خود را از چین در اوایل سال جدید coronavirus قبل از آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر. آنها به خاطر آنچه که اتفاق افتاده است از دو دهه پیش با سارس: مردم درگذشت, اقتصاد رنج می برد. به طوری که آنها قفل شده خود مهاجرت سخت ترین و soonest مستقر بهداشت عمومی کارگران به دنبال تماس از موارد را به بیمارستان shored و شروع به انتشار شفاف و مداوم اطلاعات و داده ها. آنها مسطح منحنی خود را قبل از بقیه جهان وجود دارد درک می شود منحنی و صاف. اما در هفته های اخیر منحنی آن گرفته اند دیگر سرد به نوبه خود. تعداد موارد جدید در این مکان هستند و خزنده به سمت بالا.

هنگ کنگ آهسته و پیوسته مورد تعداد شروع به بالا رفتن در مارس 18 و 84 مورد پرش در مارس 28. پس از چند ماه از موارد جدید به سختی مسواک زدن دو رقم سنگاپور تعداد پرید با 47 در مارس 16 و پس از آن شهرستان دولت تا به حال سه روز با بیش از 70 مورد جدید در هر. تایوان جدید-موارد-در-یک-روز به اوج خود رسید و در 5 در اواخر ژانویه … و سپس شروع به پریدن کرد به بالا 20s هر روز در, دوباره, اواسط ماه مارس. کره جنوبی تا به حال 86 موارد جدید در آوریل 3.

این مورد جدید شماره ها هنوز پایین به خصوص در مقایسه با ایالات متحده که تا به حال 983 موارد جدید در مارس 16 و 29,874 موارد جدید در مارس 2 … یا ایتالیا که (امیدوارم) به اوج خود رسید و در 21 مارس با 6,557 موارد جدید. آنچه که نگران کننده در مورد تعداد موارد جدید در خواهد بود-موفقیت-داستان locations این است که آنها در همه اتفاق می افتد—که تعداد آنها پایین رفتن و در حال حاضر آنها در حال خزنده. از بیرون که به نظر می رسد مانند یک بدترین سناریو: بازگشت بیماری پس از یک کشور برطرف کردن اقدامات برای مبارزه با آن است. اما این ظاهر فریب. بد شماره های جدید می آیند از جایی دیگر—به معنای واقعی کلمه. و که ممکن است باید درس را برای مرحله بعدی از این بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

مشکل واقعی این است که ویروس ها نمی دانم چه مرزی است. این کشورها در حال تجربه “reimportation” بیماری عفونت است که نتیجه های ورودی مسافران از مکان هایی است که برنده مبارزه خود را در برابر Covid-19.

همه این کشورها پس از همه بر روی این سیاره. در سنگاپور, هنگ کنگ, کره جنوبی و تایوان چند مورد زودتر از چین ساخته شده است آن را از طریق مانع و هم به جامعه. که منجر به طول ماه فوریه در جامعه عفونت یا “عواملی محلی موارد است.” کسانی که نگران کننده شد اما به طور کلی گسترش بود و هنوز هم آهسته تا همه گیر رفت و فراملی و boomeranged ، “وجود دارد فقط تعداد کمی و سپس آنها نوع ناپدید می گوید:” بن Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ است. “اما در پایان ماه فوریه و اوایل ماه مارس ما شروع به دریافت بیشتر وارداتی موارد از اروپا است. هنگ کنگ رو بسیاری از اروپا و آمریکا و دیگر نقاط جهان و تایوان رو بسیاری از ما است.”

کسانی که همه منجر به یک دسته از عواملی محلی موارد و اعداد شروع به بالا رفتن دوباره. در تایوان به عنوان مثال “آنها طولانی مدت تعطیلات زمستانی برای بچه ها 10 روز به طوری که آنها می تواند در آماده سازی کودکان برای رفتن به مدرسه با ماسک. بسیاری از مردم رفت و به اروپا برای تعطیلات و آنها را با آن می گوید:” جیسون وانگ مدیر مرکز سیاست نتایج و پیشگیری در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد و نویسنده یک مقاله در تایوان موفقیت های اولیه. “ما توقف همه پروازها از چین قبل از این که گفت: ما باید. اما پس از ما که ما نمی انجام بیش از حد. پس از آن بود دم در جامعه و در حال حاضر ما در جامعه گسترش یافته است. و سپس مردم شروع به بازگشت از اروپا و ما حتی نمی فکر می کنم در مورد آن.”

تا آن زمان, سنگاپور, هنگ کنگ و تایوان به حال تمام شده است قادر به حفظ سخت کوش مهار در داخل مرزهای خود را پس از هر عفونت—یا تقریبا هر عفونت آن را به عنوان معلوم شد پشت طریق آن زنجیره ای از مخاطبین و جداسازی تمام این افراد از جمعیت عمومی است. تایوان تا به حال ارتباط آن مهاجرت پایگاه داده به آن در نظام سلامت باشد. سنگاپور بود برقرار خشن جریمه برای هر کسی شکستن اجتماعی فاصله و انتشار اطلاعات دقیق در هر مورد و خوشه. “مشکل این است که شما نمی انتخاب کنید تا هر کسی, به ویژه هنگامی که مردم با علائم خفیف می دانم که اگر آنها آزمایش آنها در حال رفتن به جدا شده و دوستان و خانواده خود را در حال رفتن به جدا شده می گوید:” Cowling. “وجود دارد یک عامل بازدارنده.” که به خصوص بد با Covid-19 که به نظر می رسد به گسترش در بخشی به دلیل از چند روز قبل از علامت infectiousness قبل از شروع سنگین بیماری است.

کشورهای دیگر نمی تواند مهار و یا سعی نمی کند. در اروپا و ایالات متحده دولت dithered در مورد اینکه آیا و هنگامی که به موسسه شدیدی اما اقدامات لازم مانند اجتماعی فاصله مدرسه تعطیلی و پناهگاه در محل سفارشات. در حال حاضر کسانی که در همان دولت ها و بهداشت عمومی محققان باید به شکل از چگونه به حفظ آنها. آنها مخرب به مردم روان و اقتصاد, اما به مردم اجازه چرخش به تماس نزدیک با یک دیگر اجازه می دهد تا بیماری به گسترش دوباره.

در اپیدمیولوژیک شرایط این تنش است که در مورد به دست گرفتن کنترل از آنچه به نام باروری تعداد افراد مسری فرد می رود و به آلوده. در بالای منحنی در ووهان که در آن Covid-19 شروع به گسترش این تعداد چیزی بود مثل 2 یا 2.5—آن را به عنوان ممکن است در حال حاضر در بخش هایی از اروپا و آمریکا است. پس از دولت چین قرنطینه ووهان و همه را مجبور به ماندن در خانه رفت و آن را به شاید به عنوان کم 0.3. در چین این قوانین به اثر رفت در ماه ژانویه ، دولت ممکن است آنها را بلند این هفته است.

این ویروس را آشکار بازگشت خار انواع مختلف مهار اقدامات در مکان های مختلف. هنگ کنگ در حال حاضر سخت هر چند آنها می خواهم آرامش تا حدودی در هفته اول ماه مارس. در حال حاضر سنگاپور, هنگ کنگ, کره جنوبی و تایوان باید تمام نهاد حتی سختگیرانه تر اجتماعی فاصله قوانین مهاجرت و کنترل. اتباع که در مجاز می تواند انتظار می رود 14-روز قرنطينه در هنگ کنگ و سنگاپور نظارت توسط برنامه گوشی های هوشمند هر چند این برنامه ها’ اثر ممکن است مشکوک. (سنگاپور اعداد به نظر می رسد به نگاه بهتر از مسئولان آغاز شده quarantining هر کس در آینده به جای مردم از کشورهای خاص.) سنگاپور نیز بسته شدن تمام مدارس و بسیاری از محل های کار است.

با وجود resurgences این مکان هنوز هم تقریبا در مهار مرحله از برخورد با این بیماری همه گیر ردیابی موارد فردی و اطلاعات تماس—و یا برخی از مرحله انتقالی است که ترکیبی از مهار و در گام بعدی کاهش از جمله اجتماعی فاصله اقدامات و مدرسه و محل کار و تعطیلی و لغو تجمع جرم. آمریکا و اروپا به خوبی به کاهش, روش سوارکاری, نمایی منحنی به سمت بالا. “در حال حاضر آنها در نقاط مختلف نمودار” وانگ می گوید. “هنگامی که آن را در نزدیکی قله و شما باید برای مدیریت آن شما شروع به انجام به عنوان بسیاری از کاهش استراتژی به عنوان امکان پذیر است بنابراین شما صاف منحنی. پس از آن شما سعی می کنید به صبر کنید و ببینید که در آن شما هستند و اگر شما آن را بلند خیلی زود شما می توانید یک تجدید حیات.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

برای ما که ترسناک هشدار. اوج اعداد می تواند وحشتناک و آنها قطعا متفاوت است در سراسر نقاط داغ. اما هنگامی که در اوج است به تصویب رسید ؟ صدها میلیون نفر از مردم نمی تواند باقی بماند اجتماعی دور برای همیشه لطفا برای. با وجود موارد جدید, سنگاپور, هنگ کنگ و تایوان هنوز هم خود را حفظ باروری اعداد در اطراف 1—آهسته به اندازه کافی به دنبال موارد و شامل شعله ور شدن یو پی اس. “که ممکن است استراتژی بلند مدت برای آمریکا و اروپا” Cowling می گوید. “وجود دو رویکرد شاید. یکی از تست. شناسایی موارد منزوی کردن آنها و جلوگیری از انتقال آنها به جامعه. اما این همیشه دشوار است برای گرفتن هر عفونت به خصوص آنهایی که ملایم. بنابراین این روش دیگر لازم است که واقعا مهم است برای حفظ برخی از اجتماعی فاصله.”

چیز خوب در مورد این هدف که تعداد معلق در هوا را به 1—این است که آن را در واقع ممکن است برای لذت بخش تر کشور است. مدارس می تواند بازگشایی اما تنها با تهویه بهتر و کوچکتر اندازه کلاس. حوزه های رأی گیری برای انتخابات را باید فراوان به اندازه کافی و به اندازه کافی بزرگ را به همه اتاق و مطمئن شوید که آنها را بسته بندی شده به صف. فروشگاه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی شده است. مردم ساعت کار را باید به اندازه کافی انعطاف پذیر است که دفاتر و کارخانه ها نمی تواند بسته بندی شده و رفت و آمد بار خواهد بود آغشته به جلوگیری از شلوغ اتوبوس و مترو. خوب آزمایش خون برای Covid-19 آنتی بادی می تواند تعیین کند که سیستم ایمنی بدن است و می تواند کمک به هر کس دیگری برای بازگشت به یک زندگی عادی تر.

“برای موج دوم آنچه که ما می خواهم به اتفاق می افتد این است که اگر رشد آن بسیار کندتر” Cowling می گوید. “کروناویروس است و نه دور. ما در حال رفتن به از بین بردن آن. ما قصد داریم به صورت چشم انداز است که آن است که همیشه رفتن به اطراف اما امیدوارم در اعداد کوچک تا زمانی که ما می تواند شناسایی موثر در درمان یا واکسن.” این یک امیدوار ایده—که انجام تمام چیزهایی که آهسته ویروس به اندازه کافی برای بهداشت عمومی سیستم برای مبارزه با آن نیز ایجاد یک جهان حتی بهتر از هر کس فرار کرد.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im