مطالعات استرالیا ریشو اژدها کشف یک منطقه مغز درگیر در خواب.

Gillies Laurent

دانشمندان به دنبال ریشه های خواب ممکن است کشف سرنخ های مهم در استرالیا ریشو اژدها. ردیابی خواب مرتبط با سیگنال های عصبی به یک منطقه خاص از مارمولک مغز و ارتباط آن منطقه به مرموز بخشی از مغز پستانداران—یک مطالعه جدید نشان می دهد پیچیده خواب تکامل یافته و حتی پیش از آن در مهره داران تکامل از محققان فکر می کردم. این کار در نهایت می تواند روشن کردن مکانیسم های پشت خواب و هموار کردن راه برای مطالعات است که ممکن است کمک به انسان بهتر ،

“پاسخ به سوالات مطرح شده و reframed توسط این تحقیقات به نظر می رسد بسیار به احتمال زیاد به طور قابل توجهی در بسیاری از زمینه ها از جمله بالینی می گوید:” استفان اسمیت عصب شناسی در آلن موسسه بود که درگیر با این مطالعه جدید.

پستانداران و پرندگان دو نوع خواب است. در طول حرکت سریع چشم (REM) خواب چشم فلوتر فعالیت الکتریکی حرکت می کند از طریق مغز و, در انسان, خواب رخ می دهد. در بین REM قسمت است آهسته “موج” خواب زمانی که فعالیت مغز اببس و فعالیت الکتریکی همزمان. این کمتر شدید مغز دولت ممکن است به کمک فرم و ذخیره خاطرات چند مطالعات پیشنهاد کرده اند.

در سال 2016 ژیل Laurent, عصب شناسی در موسسه ماکس پلانک برای پژوهش در مغز کشف شده که در خزندگان نیز از هر دو نوع خواب است. هر 40 ثانیه مرکزی ریشو اژدها (Pogona vitticeps) سوئیچ بین دو خواب متحده, او و همکارانش گزارش شده است.

هیچ کس نمیفهمد که بخشی از مغز سوار این موج آهسته الگوهای در پستانداران و پرندگان و یا خزندگان. پس لوران تیم با استفاده از الکترود برای پیگیری کردن فعالیت الکتریکی همراه با موج آهسته الگوهای برش جدا ریشو اژدها مغز است. (چنین فعالیت الکتریکی اغلب همچنان ادامه دارد, پس از مرگ است.) آنها به زودی homed در یک بخش کوچک از پشتی بطن ریج منطقه واقع در سمت مقابل مارمولک مغز با یک تابع ناشناخته تا به حال است.

پس از آن آمد غیر منتظره وحی است. لوران را postdoc ماریا Tosches در حال حاضر استادیار در دانشگاه کلمبیا و دو دانش آموزان فارغ التحصیل شده بود ارزیابی فعالیت ژن در سلول ها را از نقاط مختلف مارمولک مغز و مقایسه آن فعالیت که از مغز یک موش. مجموعه ای از ژن های فعال در خزندگان منطقه مغز که تولید آهسته “موج” الگوی شبیه است که در ماوس claustrum یک نامنظم ورق از سلول های عصبی در مغز با اتصالات سراسر forebrain. شباهت نشان داد که خزندگان نیز در حال یک claustrum.

“این claustrum شده است یک راز کاملا در حالی که می گوید:” یانگ دن عصب شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که مطالعات خواب مدار در مغز موش. دیگر محققان پیشنهاد کرده اند آن را به عنوان منبع آگاهی است. اما چند باید در نظر گرفته شود این مهم برای خواب. و هیچ کدام تا به حال فکر می کردم این وجود در خزندگان.

هیجان زده در مورد احتمالا اتصال عصبی در منطقه به خواب لوران تیم ترسیم این احتمالي claustrum را اتصال به بقیه مارمولک مغز. مانند پستانداران claustrum این یکی متصل به بسیاری از بخش های مغز از جمله مناطق درگیر با خواب لوران و همکارانش گزارش امروز در طبیعت. زمانی که آنها آسیب دیده claustrum اژدها هنوز خواب اما هیچ آهسته الگوی موج ایجاد شد. “این مقاله واقعا نمیفهمد که در آن آهسته امواج سرچشمه” Dan می گوید.

Laurent در حال حاضر فکر می کند او می تواند طرح یک slow wave sleep سناریو است که حس می کند. در خزندگان و احتمالا سایر مهره داران, یک claustrum شروع نمی کند و یا متوقف کردن خواب اما در پاسخ به سیگنال های دریافتی از یک مرکز فرماندهی عمیق تر در مغز است. سپس آن را تولید کند الگوی موج و انتقال آن به سایر نقاط مغز است.

لوران تیم همچنین دریافتند یک claustrum در دور خزندگان نسبت به Trachemys scripta لاک پشت منجر محققان به این نتیجه که مغز منطقه predates تکامل از خزندگان. در واقع کار جدید نشان می دهد که claustrum و نقش آن در تاریخ 320 میلیون سال به جد از پرندگان دیگر خزندگان و پستانداران Laurent می گوید.

که می گوید: Terrence Sejnowski یک محاسباتی عصب شناسی در سالک موسسه مطالعات بیولوژیکی به معنی claustrum نقش در پستانداران خواب باید بررسی شود به خصوص در انسان است. “اگر claustrum مهم برای خواب در خزندگان آن را نیز ممکن است مهم برای خواب [و اختلالات خواب] در انسان است.” با این حال تا کنون این مسیر محققان کنید, کار جدید درایوهای خانه ارزش مطالعه خواب در گونه های مختلف اسمیت می گوید در حالی که نشان دادن چگونه خزندگان “عمده پنجره” به مهره داران مغز تکامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی