آزور: عجیب و غریب حشرات گونه افزایش در جزایر از طریق انسان تاثیر

مطالعات مختلف علمی هشدار داده اند کاهش جهانی در فراوانی و تنوع حشرات. این مطالعات انجام شده عمدتا در اروپا و آمریکای شمالی قاره با دیگر مناطق مانند سلیمان شده اند کمتر مورد مطالعه قرار گرفت.

این در ذهن, در یک تحقیق بین المللی تیم از پرتغال و فرانسه و فنلاند مورد مطالعه حشرات دستگیر شده بیش از شش سال در جنگل های بومی از سوم جزیره آزور.

نتایج نشان داد که تنوع گونه های عجیب و غریب از بندپایان با افزايش زمان. گونه های عجیب و غریب معرفی شده اند به الجزایر آگاهانه و یا سهوا از طریق فعالیت های اقتصادی.

“یک تنوع بیشتری از گونه های عجیب و غریب ممکن است حاکی از یک تغییر در انواع مختلف خدمات اکوسیستم اخلال در فرآیندهای مانند شکار و بازیافت مواد مغذی می گوید:” پائولو Borges, محقق در دانشگاه آزور, پرتغال.

در Azores, گونه های عجیب و غریب خود را حداکثر فراوانی و تنوع زیستگاه های ایجاد شده توسط انسان است.

“تکه تکه شدن زیستگاه های بومی و نزدیکی برخی از این غیر بومی زیستگاه های ترویج جریان از گونه های عجیب و غریب به جنگل های بومی است. به نظر می رسد روند افزایش در سال های اخیر احتمالا با توجه به ترکیبی از تغییرات آب و هوایی و تخریب جنگل های بومی با توجه به گسترش گیاهان مهاجم”توضیح می دهد که Pedro Cardoso, متصدی, فنلاندی موزه تاریخ طبیعی Luomus, دانشگاه هلسینکی, فنلاند.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که با اندکی کاهش در فراوانی از جزیره گونه که یافت نمی شود و در هر نقطه دیگری در این سیاره مانند Azorean پول عنکبوت (Savigniorrhipis acoreensis) رخ می دهد که در همه این مجمع الجزایر به غیر از Corvo جزیره است.

مطالعه صورت گرفت بین 2013 و 2018. در آن زمان 30 هزار بندپایان دستگیر شدند در جنگل های بومی از سوم. حشرات جمع آوری شده مطابقت دارد 159 گونه 32 که بومی هستند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه هلسینکی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر