زمان بعدی شما به سهام تا در منابع در نظر گرفتن این سبز تمیز کردن جایگزین.

مدتها قبل از Covid-19 همه گیر مشخصی تقاضا برای همه چیز از کاغذ توالت به مخمر من عمیق-تمیز آشپزخانه من تلف بسیاری از کیسه های پلاستیکی و ظروف در روند. من تعجب کنید که چگونه من می تواند من تمیز کردن روال کمتر بی فایده. زمانی که من به آن نگاه کرد من آمد نا امید کرد.

محققان در حال توسعه راه های جدید برای بازیافت پلاستیک, اما آن را به یک زمین دوستانه مواد در حال حاضر و تمیز کردن وسایل با استفاده از تعداد زیادی از آن. راه حل های مانند ضد عفونی کننده اسپری و صابون تشکیل شده تا حد زیادی از آب است که همچنین باعث می شود آن دسته از محصولات سنگین تر و سخت تر برای کشتی موثر است. حمل و نقل بسته بندی یکی دیگر از عوامل مؤثر به عنوان مواد شیمیایی مضر است که می تواند تا پایان در تامین آب (یا شما).

تمیز کردن می تواند بی فایده و حتی اگر شما همه چیز را راست, شما هنوز هم ممکن است تا پایان شستشو microplastics پایین تخلیه. در زیر برخی از مورد علاقه من, تمیز کردن محصولات است که تلاش می شود بیشتر دوستدار محیط زیست نمی خواهد احساس بیش از حد متفاوت از آنچه شما در حال حاضر در حال استفاده و نسبتا مقرون به صرفه است. شما نمی نیاز به سعی کنید و همه جا از زباله خود را به یک شیشه میسون اما دفعه بعد که شما نیاز به سهام تا در نظر برخی از محصولات زیر.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید پشتیبانی از گزارش ما با خرید 1-سال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

دوستدار محیط زیست پاک کننده برای تمام خانه
The Best EcoFriendly Cleaning Products for Your Home
عکس: پاک کردن فرقه

متعددی وجود دارد که سازگار با محیط زیست راه حل تمیز کردن شرکت های خارج وجود دارد وجود دارد ارائه general-استفاده از محصولات شما می خواهم به طور معمول خرید در بطری اسپری. همه از مارک های ذکر شده در این بخش در حال سازگار با محیط زیست در راه های مختلف چه که از ارائه refills, استفاده, سبز, مواد, حمل و نقل, بدون پلاستیک, و یا ترکیبی از این عوامل است. برو با هر کدام متناسب با خود را تمیز کردن و سبک و بودجه و زیبایی اهداف (چرا که بله آنها همه به خوبی نگاه کنید.)

 • Blueland متمرکز cleaner kit (سیمی بالا انتخاب کنید): Blueland را 6 دلار پر کردن مجدد در فرم قرص حل. شما چند بازیافت بنفش “برای همیشه لطفا برای بطری” با خرید یک $39 کیت. پر کردن مجدد شامل صابون, حمام, تمیز کننده شیشه + آینه تمیز کننده و پاک کننده چند منظوره. همه آنها بوی عالی و کار حتی بهتر است.

 • شعبه اصول متمرکز cleaner kit: این $59 شعبه مبانی کیت شما می شود 32-اونس بطری پایدار متمرکز تمیز کردن راه حل به علاوه بطری اسپری با پر کردن خطوط به صورت آسان رقت. شما به اندازه کافی تمرکز برای سه بطری هر یک از همه منظوره تمیز کننده شیشه تمیز کننده, حمام, تمیز کننده و فوم شستشو به علاوه 64 بار شستشو بطری. کنسانتره قدرتمند است و ساخته شده از مواد ساده.

 • CleanCult cleaner kit: CleanCult این کیت در مورد هزینه $56. آنها شامل سه بطری های شیشه ای همه منظوره پاک کننده ظرف صابون, صابون دست, نوار صابون و خشک کن توپ به علاوه یک قیف برای آسان کردن مجدد. پر کردن مجدد در آمده مبتنی بر کاغذ کارتن شیر در دسترس برای $7 هر. این شرکت همچنین باعث می شود ماشین ظرفشویی زبانه که من سعی کردم و دوست داشتم.

 • گرو متمرکز cleaner kit: گرو تمیز کردن کنسانتره در دسترس هستند در سه بسته برای $10. شما همه منظوره شیشه ای و وان + کاشی و پاک کننده ها. سرنگ محتویات لوله را در 16 اونس بطری (همچنین در بیشه سایت) و پر کردن بقیه بطری با آب. به طور خاص, من مانند شیشه پاک کن که با این نسخهها کار به طور قابل توجهی بهتر از Windex. (این بوی بهتر بیش از حد.)

 • نسل هفتم و روشن همه منظوره Cleaner: این biobased محصول نیست فروخته شده در کنسانتره اما من از جمله آن را در اینجا چون من نمی سعی کنید هر چیز دیگری مانند آن. آن را بدون عطر و بدون رنگ. آن را تقریبا احساس می کند مانند شما در حال تمیز کردن با آب. اگر شما یکی واقعا حساس به رایحه به نقطه ای که “به آرامی معطر” هنوز هم به شما می دهد یک سردرد این است آنچه شما دنبال آن هستید.

 • آتش بس cleaner kit: آتش بس را starter kit ندارد کنسانتره اما من از جمله آن چون محصولات متفاوت از آنچه به طور معمول ارائه شده است. گذشته از همه منظوره پاک کننده شما چوب جارو و تمیز کاری, پودر در بسته که اکثر خدمات مشابه ندارد. آنها به خوبی کار می کنند.

برای آشپزخانه
The Best EcoFriendly Cleaning Products for Your Home
عکس: جس DADDIO/مارلی هیولا
 • نسل هفتم صابون مایع ظرفشویی: این ظرف صابون من در حال حاضر استفاده از. من آن را دوست دارم چرا که آن را ساخته شده از مواد گیاهی و می شود کار انجام می شود.

 • Juniperseed بورس لباس های شسته شده نوار کار بر روی ظروف: این نوار می تواند به عنوان ظرف صابون و من هم هیچ Tox زندگی ظرفشویی بلوک. جفت آن را با یک قلم مو برای صعود بیشتر.

 • سه Bluebirds سوئدی پارچه،: این خشک شدن سریع زیست تخریب پذیر پارچه های ساخته شده از سلولز و پنبه. آنها عالی است زیرا آنها نمی بو. شما می توانید آنها را بشویید تا 200 بار در ماشین لباسشویی خود را, و یا بالای قفسه خود را در ماشین ظرفشویی. چشم نواز طرح یک جایزه.

 • مارلی هیولا Unpaper حوله: این روشن پنبه جامه فلانل یا پشمی حوله با دوام هستند و واقعا جاذب پس از اولین استفاده و آنها بیشتر جاذب پس از شسته است. آنها همچنین چسبیده به طوری که شما می توانید رول آنها را در یک لوله مقوا درست مثل کاغذ جایگزین.

 • Juniperseed کالای برق پد کار با Swiffer: یکبار مصرف mop پد بی فایده و شل و ول. این رفتگر پد کار با Swiffer مبس (مبس) و سیستم های مشابه. آنها ضخیم و بافت به طوری که آنها کار انجام می شود سریع تر و آنها را مرطوب یا خشک. بازی شیر یا خط آنها را در ماشین لباسشویی هنگامی که شما به پایان رسید.

 • GreenPolly سطل زباله و کیسه های ساخته شده از جنس پلاستیک بازیافت شده: آنها نیست به عنوان با دوام به عنوان سنتی کیسه های زباله اما این 90 درصد بعد از مصرف کننده پلاستیک. دیگر 10 درصد است تجدید پذیر نیشکر. دوستدار محیط زیست ترکیب باعث می شود آنها ارزش معاوضه.

برای اتاق رختشویی
The Best EcoFriendly Cleaning Products for Your Home
عکس: Dropps
 • Dropps زیست تخریب پذیر مواد شوینده غلاف: غلاف این بوی فوق العاده کار با راندمان بالا (او) ماشین آلات خود و جیر جیر تمیز و ساخته شده از مواد گیاهی. وجود دارد بدون رنگ و حمل و نقل است که هر دو رایگان و همچنین کربن خنثی است. اگر شما نمی مانند غلاف سعی کنید Defunkify را رایگان و پاک کردن مایع شوینده لباس های شسته شده.

 • Defunkify لکه اسپری: من تست شده این گیاه بر اساس اسپری در خون, قهوه, قرمز, سس و آرایش. آن را حذف همه آنها. همچنین حاوی مواد محرک رایج به طور معمول در بر داشت در دیگر لکه پاک.

 • شعبه مبانی اکسیژن افزایش bleach-رایگان مواد شوینده و تقویت کننده: این جوش شیرین تقویت کننده رایگان سفید کننده و آمونیاک رنگ و رایحه. همچنین سپتیک امن است. من استفاده از آن را در تختخواب و ملافه ان است که هرگز لایو.

 • DFNS جین کارایی شلوار راحتی شلوار جین خود را: به گفته مدیر عامل شرکت لوی شما باید شستن شلوار جین خود را هر زمان که شما آنها را می پوشند. DFNS کارایی سبز چای معطر اسپری که reshapes خود را به شلوار جین و شلوار راحتی آنها را.


بزرگ تر سیمی داستان
 • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
 • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
 • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
 • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
 • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de