بهترین Samsung Galaxy S20 معاملات (و کدام مدل را انتخاب کنید)

باید به شما خرید سامسونگ Galaxy S20, S20 Plus یا S20 فوق العاده? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن قبل از شما پوسته بزرگ.

هر سال سامسونگ غذایی بیشتر و بیشتر تکنولوژی به گوشی های این سال این شعار 8K تصویری ضبط 5G و 100X زوم دیجیتال در کهکشان S20 محدوده. اما ویژگی های اضافه شده به کسانی که گوشی های staggeringly برچسب قیمت بالا. در اوایل بهار در این کهکشان S20 راه اندازی در یک ابرو بالا بردن $1,000, و آن مقرون به صرفه ترین گوشی از بسیاری. مقایسه کنید که به ارزان ترین گوشی در سال گذشته Galaxy S10 محدوده S10e که شروع در $750. اوه. چه پرش.

به هیچ وجه معنی است شما نیاز به صرف $1,000 در یک گوشی جدید. وجود دارد مقدار زیادی از جایگزین های خوب است که نمی خواهد به کیف پول خود را می خواهید به دوختن خود را بسته است. اما اگر شما باید بزرگترین از سامسونگ در این سال ما گذاشته ام همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کهکشان S20, S20 Plus S20 فوق العاده و حتی جدید تاشو گوشی Galaxy Z تلنگر. در زیر, شما همچنین می خواهید پیدا کردن هر قابل توجه کهکشان S20 مقابله و صفحه سفارش ما تا کنون پیدا کرده ام. برای اطلاعات بیشتر بر روی گوشی های, بررسی کامل روکش از سامسونگ Galaxy Unpacked event.

به روز شده برای ماه ژوئن 2020: ما جزئیات اضافه شده در سامسونگ دسترسی به برنامه های ذکر شده جدید Verizon S20 است که پشتیبانی از زیر-6 5G و mmWave و قیمت گذاری به روز شده در سراسر.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

حق کهکشان برای شما
Samsung Galaxy S20 phone
Samsung Galaxy S20 فوق العاده بالای S20 خط و هزینه های $1,400.عکس: سامسونگ

تفاوت بین هر سه کهکشان S20 گوشی نیست به عنوان بزرگ به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. سامسونگ یک دستی مقایسه است که می شکند و آن را در اینجا.

 • کل کهکشان S20 خط یک عینک: من صرف مقدار زیادی از زمان با هر سه گوشی در حال حاضر و شما می توانید انتظار عملکرد عالی در همه آنها تشکر Qualcomm Snapdragon 865 پردازنده. با سخت افزار بالا شاید کمی بیش از حد با مشخصات مانند 12 گیگ رم اما 120 هرتز صفحه نمایش نرخ تجدید برجسته به عنوان آن را می سازد پیمایش و بازی بر روی گوشی های نگاه یک کل بسیار نرم و صاف. همه آنها-نمایش اثر انگشت سنسور 8K تصویری ضبط 5G اتصال و معمول شکوفا مانند شارژ بی سیم, یک اسلات کارت حافظه MicroSD و مقاومت در برابر آب IP68 (اما هیچ جک هدفون).

 • کهکشان S20 ($1,000+) کوچکترین بسیاری: اگر شما می خواهید سامسونگ بهترین است اما نمی خواهید برای حمل در اطراف یک فبلت دریافت S20. آن را مناسب 6.2 اینچ صفحه نمایش و همه همان مشخصات به عنوان S20 Plus به جز کمی کوچکتر از 4000-mAh battery (که هنوز هم طول می کشد یک مدت زمان طولانی واقعا). آن را از دست رفته زمان پرواز گیری از آن بزرگتر خواهر و برادر است که استفاده می شود برای بهبود عمق با سامسونگ در حالت عمودی و بهتر واقعیت, اثرات, اما آن را از دست دادن بزرگ. همه در همه ، آن است که تنها تلفن و در صف آمده است در صورتی که اگر ارزش هر چیزی. بررسی ما (9/10 سیمی توصیه) اطلاعات بیشتر است.

 • کهکشان S20 Plus ($1,200+) است که برای صفحه نمایش بزرگ عاشقان: تنها دلیل برای خرید این بیش از S20 است اگر شما می خواهید یک آلاینده 6.7 اینچ صفحه نمایش هر چند که در آن نقطه شما نیز ممکن است پوسته را برای کمی بهتر S20 فوق العاده. باتری بزرگتر بیش از S20 معنا نیست که آن را طول می کشد پس از آن نیاز به قدرت بیشتر صفحه نمایش اضافی time-of-flight دوربین نمی اضافه کردن مقدار. مانند S20 های 64 مگاپیکسل دوربین تله maxes در 30x زوم دیجیتال که مهم نیست چون شما نمی توانید چاپلوس نتایج به هر حال همه چیز به نظر می رسد دیوار.

 • کهکشان S20 فوق العاده ($1,400+) برای shutterbugs: استاندارد دوربین قبلی دو گوشی مردد برای 12 مگاپیکسل و یک 1/1.76-اینچ سنسور تصویر اما S20 فوق العاده می رود مایل اضافی با یک بزرگتر 1/1.33-اینچ سنسور و پوچ 108 مگاپیکسل است. که بزرگتر سنسور معنا بهتر عکس در شب و غول مگاپیکسلی تعداد شبکه های بیشتر جزئیات در عکس های خود را (و بزرگتر اندازه فایل). اما بیشتر وجود دارد! 48-مگاپیکسل دوربین تله می رود تا 100X زوم دیجیتال است که کاملا به درد نمیخورد اما 10X زوم ترکیبی است که چه چیزی باعث آن درخشش دو نفر دیگر S20 های همراه می دهیم اما کیفیت به خوبی نیست. آیا من ذکر آن نیز 40-MP دوربین عکاسی از خود و عظیم الجثه 6.9 اینچ صفحه نمایش ؟ به طور طبیعی وجود دارد حتی بزرگتر باتری. اتمام بررسی ما (8/10 سیمی توصیه می کند) برای اطلاعات بیشتر.

 • Galaxy Z تلنگر ($1,380+) برای adopters اولیه: من 24 ساعت با سامسونگ جدیدترین گوشی تاشو و من نمی خواهم به آن را. تاشو سبک رشد کرده بر من, اما آن را به شما را سازنده تر و یا هر چیزی شبیه به آن. آن را صرفا موجب صرفه جویی در فضای کمی بیشتر در جیب شما, اما آن را سرگرم کننده لعنت به تلنگر آن را باز (و یا ضربه محکم و ناگهانی آن را بسته برای پایان دادن به یک تماس). آن را بیشتر جلا تاشو گوشی من تا کنون استفاده کرده اید اما با وجود یک صفحه نمایش شیشه ای وجود دارد گزارش های متعدد از آن خراش یا ترک خوردگی در چین. خرید آن در معرض خطر خود را اگر شما می خواهید چیزی متفاوت است و باید این پول را صرف اما در یک یا دو سال انتظار foldables به ارزان تر و نگاه و احساس و حتی بیشتر ،

کلمه حکیم

در اینجا برخی از توصیه های دوستانه قبل از رها کردن چهار چهره در یک گوشی جدید.

 • اصلا خرید این گوشی فقط به خاطر اینکه آنها حمایت 5G: سه کهکشان S20 های همراه می تواند دسترسی به جدیدترین 5G شبکه های تلفن همراه وجود دارد هشدارهای. این S20 تنها پشتیبانی از زیر-6 نوع 5G که کمی سریع تر از 4G با ساختمان مشابه نفوذ و محدوده. AT&T, T-Mobile و Sprint تمام مستقر کرده اند این عطر و طعم از 5G در سراسر آمریکا هر چند تنها در مناطق انتخاب کنید و در یک تعداد انگشت شماری از شهرستانها. این S20 Plus و فوق العاده هر دو پشتیبانی از زیر-6 و میلیمتر موج (mmWave); دوم ارائه می شود بسیار سریع تر شبکه سرعت (فکر می کنم 1 گیگابیت در ثانیه) اما محدوده آن است بی پایان و آن را در حال حاضر کاملا کار نمی کند در داخل خانه. (یک کهکشان S20 مدل است که پشتیبانی از زیر-6 و mmWave به تازگی راه اندازی بر روی شبکه ورایزون است.) انتظار نداریم که به طور منظم دسترسی به این سرعت سریع تر—شما عمدتا با استفاده از 4G در این گوشی. ما 5G, راهنمای معافیت آن از همه بیشتر است.

 • نظر در مورد: در پایان روز همه این گوشی هنوز شکننده اسلب شیشه ای. من پیشنهاد می کنم آن زمان که قطراتش در مورد خود را برای محافظت از سرمایه گذاری گران و ما یک راهنمای پر از توصیه های برای تمام گوشی های.

 • همکار در خارج از کهکشان: وجود دارد بسیاری از دیگر گزینه های بسیار عالی است که می تواند برای چند صد دلار کمتر است. اگر شما واقعا می خواهید به چوب به سامسونگ در نظر گرفتن آن کهکشان S10 محدوده; هر سه مدل شده اند با تخفیف و هنوز هم بزرگ همراه به خصوص کهکشان S10E که می توان برای خرید فقط 600 دلار. متناوبا, ما بهترین آندروید تلفن باقی می ماند گوگل صفحه 3A ($320+) است که همه آنچه اکثر مردم نیاز یا قدرتمند OnePlus 7T (499 دلار) که همچنین دارای یک صفحه نمایش با یک نرخ تجدید بالا. بررسی بهترین گوشی های ارزان راهنمای برای گزینه های دیگر.

چگونه می توانید کهکشان S20 را کلیک کنید
Galaxy S20 Phone
Samsung Galaxy S20 Plus در “ابر آبی.”عکس: سامسونگ

ساده ترین مکان برای رفتن برای هر سه گوشی (و همچنین به عنوان کهکشان Z تلنگر) است Samsung.com. ما همیشه به شما توصیه می خرید قفل تلفن, دلیل این که شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید بر روی هر حامل شما باید سوئیچ (کوچکترین S20 تنها می تواند دسترسی mmWave 5G شبکه Verizon اما شما نیاز به خرید Verizon-مدل خاص). آن نیز معمولا به معنی هیچ پیش نصب شده bloatware ها راحت شوید.

 • با شروع از 1000 دلار از سامسونگ (گوشی تا 500 دلار تجارت در اعتبار موجود برای دستگاههای واجد شرایط): سامسونگ همچنین دارای یک برنامه جدید به نام دسترسی که در آن شما می توانید پرداخت $37 در هر ماه برای S20, $42 در هر ماه برای S20 Plus یا 48 دلار در هر ماه برای S20 فوق العاده و آن را شامل مزایایی مانند حق بیمه مراقبت های, عضویت, Microsoft 365 اشتراک و 1 ترابایت فضای ذخیره سازی OneDrive. شما می توانید دستگاه خود را به یک جدید گوشی سامسونگ هر نه ماه.

 • با شروع از 1000 دلار از آمازون (کلیک کنید): آمازون ارائه شده است سامسونگ Galaxy جوانه Plus به صورت رایگان وقتی که شما خرید هر یک از مدل S20 فقط مطمئن شوید که به انتخاب “w/ رایگان جوانه به همراه” گزینه است. ما واقعا مانند کهکشان جوانه Plus (8/10 سیمی توصیه می کند); آنها را فوق العاده عمر باتری طولانی و بسیار بهتر است کیفیت صدا تر از سلف خود.

 • با شروع در $1,000 از بهترین خرید (کلیک کنید): شما می توانید صرفه جویی تا 300 دلار اگر شما خرید یک حامل S20 مدل از بهترین خرید در یک برنامه نصب. برای قفل S20 و S20 فوق العاده شما می توانید یک کهکشان دیده بان Active ساعت هوشمند شامل به صورت رایگان, اما شما نیاز به اضافه کردن در اینجا ارائه.

 • با شروع از 1000 دلار از خارج (کلیک کنید): برخی از مدل ها در خارج از بورس از خارج در حال حاضر.

 • با شروع در $1,000 از B&H عکس (کلیک کنید): B&H نیز همراه است اما برخی از مدل ها backordered.

کهکشان S20 معاملات از حامل های بی سیم

اگر شما فکر نمی کنم شما بود تعویض حامل در هر زمان به زودی پس از آن در زیر می پردازد از چند بازیکن اصلی—فقط به یاد داشته باشید برای همیشه به عنوان خوانده شده چاپ خوب است. شما هنوز هم می توانید دریافت تا $200 در سامسونگ اعتباری هنگام خرید از حامل های شما فقط نیاز به فروشگاه سامسونگ نرم افزار به آن ادعا.

 • Verizon ارائه شده است $150 خاموش هنگامی که شما خرید یک کهکشان S20 یا Galaxy S20 Plus. پس انداز آمده در قالب لایحه اعتبارات و مهم نیست که اگر شما پرداخت از طریق اقساط و یا کامل قیمت خرده فروشی. اگر شما در حال پیوستن به Verizon به عنوان یک مشترک جدید شما می توانید صرفه جویی در اضافی $150 اگر شما یک طرح نامحدود (آن را در پست الکترونیکی به عنوان یک Verizon کارت هدیه). اگر شما اضافه کردن دو کهکشان مدل S20 به سبد خرید خود را از جمله S20 فوق العاده شما می توانید تا 1000 $به عنوان اعتبار ماهانه اگر شما آنها را خرید در برنامه های قسط و یکی از آنها نیاز به یک خط جدید و یک طرح نامحدود.

 • قابل مشاهده ورایزون اعتباری حامل ارائه شده است 100 دلار به عنوان پیش پرداخت مسترکارت. شما فقط نیاز به یک عضو جدید تعویض به سرویس و پورت های قدیمی خود از شماره های قدیمی خود را حامل است. کل محدوده نیز به فروش می رسد در اندکی تخفیف شروع در $984 به احتمال زیاد به دلیل وجود دارد هیچ دسترسی به 5G در قابل مشاهده است.

 • AT&T ارائه شده است کهکشان S20 برای 10 دلار در ماه برای 30 سال (به مقدار 300 دلار). این نکته است که شما نیاز به اضافه کردن یک خط جدید و واجد شرایط طرح نامحدود و شما می بینید پس انداز به عنوان لایحه اعتبار است. برای همه مدل S20 از جمله S20 Plus و S20 فوق العاده شما می توانید تخفیف در سامسونگ Galaxy Tab S5e و کهکشان جوانه به علاوه هر چند شما باید به دنبال دستورالعمل های خاص مانند خرید برگه S5e و تلفن در یک برنامه نصب. با کلیک بر روی “موجود ارائه می دهد” را فشار دهید در بالای صفحه برای جزئیات بیشتر.

 • T-Mobile ارائه شده است 50 درصد خاموش اگر شما خرید یک S20 یا 500 دلار اگر شما S20 Plus یا S20 فوق العاده. شما نیاز به یک مشترک جدید در یك طرح, خرید گوشی در یک برنامه قسط و شما خواهید دید که این پس انداز به عنوان لایحه اعتبار بیش از 24 ماه دوره است.


بزرگ تر سیمی داستان
 • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
 • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
 • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
 • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
 • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
 • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>