آه قفسه. اگر قوطی بخار هستند خرگوش, رک بخار هستند لاک پشت. آنها را برای همیشه به گرم و هنگام انجام حوله بودند pockmarked با نقاط سرد و نیست که. در 7 و 9 دقیقه مارکس هنگامی که قوطی بخار به حال کبابی حوله خود را به خوبی انجام می شود, حوله را روی قفسه هنوز سرد است. من نگه داشته و چک کردن به عنوان آنها به آرامی گرم و پس از 75 دقیقه من فکر کردم من می خواهم با توجه به آنها فرصت کافی برای تحت تاثیر قرار دادن من. حداکثر حوله درجه حرارت نمی آیند نزدیک به قوطی بخار. هیچ تعجب از دندانه دار کردن حوله در معرض دمای اتاق و حوله را به طور یکنواخت گرم می شود چرا که تنها بخشی از آنها در حال دست زدن به میله. آن را کمک به بافت حوله از بین میله های قبل از من در یک قفسه در, اما من هنوز هم به پایان رسید تا با نقاط سرد.

این Conair به تاخیر بهنگام که در آن شما می توانید آن را به شروع به گرم کردن 6, 8 و یا 10 ساعت بعد از آن, بنابراین شما می توانید آن را قبل از خواب باید از آن شروع به گرم کردن حوله در مدت کوتاهی قبل از اینکه شما بیدار کاهش آهسته حرارت بالا زمان. اما از آن انجام شده و حتی بدتر از Amba در گرم کردن حوله. نتیجه نهایی من با Conair یک حوله سرد با یک خط کش اندازه نوار گرم و داغ است پارچه در وسط.

این Amba ندارد بهنگام تاخیر بنابراین شما باید برای از خواب بیدار اوایل فقط آن را روشن و سپس صبر کنید در حالی که قبل از شما هاپ در حمام. این چیزی است که من تا به حال زمان برای زمانی که من تا به حال برای رسیدن به محل کار.

اشکال عمده این است که بر خلاف قوطی بخار است که باید پلاستیک بیرونی پوسته برای محافظت از شما را از عناصر گرمایش قفسه فقط تکه های فلز دار وجود دارد خارج وجود دارد را برای شما برای به دست انداز. این Amba می شود لعنتی داغ. من فریاد بسیاری از چهار کلمه حرف به هوا از مسواک زدن گذشته آن را به طور تصادفی. اگر یک حوله به طور کامل بیش از آن هیچ معامله بزرگ است. اما اگر شما در تماس با فلز لخت, شما در حال رفتن به شروع به آواز سوپرانو. این Conair نمی توانید به عنوان گرم است. به جای ترس من خفيف نارضایتی هنگامی که در تلاش برای اسلاید گذشته و جلوگیری از میله های زندان است. آن را نمی خواهد دقیقا دلپذیر اگر من را لمس فلز با پوست برهنه, اما من هم نمی پرش از طریق سقف.

قوطی بخار در حال راه رفتن است. شما می توانید با کشیدن آنها را به اتاق نشیمن به حرارت تا پتو و لباس و مانتو در یک شب سرد و آنها امن تر و سریعتر را برای داغتر حوله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im