بهترین دامپزشکی خدمات پزشکی از راه دور برای حیوان خانگی خود را (2020)

این روزها حیوان خانگی خود را می توانید دریافت کمک های پزشکی بدون ترک خانه—اما در ابتدا شما نیاز به درک تفاوت بین پزشکی از راه دور و teletriage.

مهم نیست که چه نوع حیوان خانگی شما—گربه سگ و اسب و یا همستر—دامپزشکی خدمات پزشکی از راه دور هستند یک راه عالی برای به طور بالقوه تشخیص و مقابله با مشکلات است که آیا حکم به اورژانس مراجعه به دامپزشک محلی خود. Coronavirus همه گیر و در نتیجه اقامت در خانه سفارشات ساخته شده اند این teleservices همه بیشتر حیاتی است.

با دامپزشکی پزشکی از راه دور, شما بحث را به یک دامپزشک بیش از متن به گوشی و یا از طریق چت تصویری برای دریافت زمان واقعی مشاوره در مورد آنچه شما باید انجام دهید برای حیوان خانگی خود را. آن را نه یک جایگزینی به صورت منظم در دفتر بازدیدکننده داشته است و بسیاری از دامپزشکان در خدمات پزشکی از راه دور نمی تواند تشخیص و یا تجویز داروها برای حیوانات خانگی آنها نیست و قبلا در فرد دیده می شود اما آنها قادر به ارائه توصیه های مفید. ما سعی کردیم تعدادی از این خدمات برای دیدن چگونه کار می کنند—در اینجا چیزی است که ما توصیه می کنند.

اگر شما به تعویق افتاد دیدار به دلیل همه گیر دامپزشک تماس است. آن را به احتمال زیاد خود را در درمانگاه باز است (اگر آن را تا کنون بسته است). شما فقط باید به دنبال قوانین خاص به طوری که آنها می توانید حیوان خانگی خود را مانند در خارج از انتظار درمانگاه و نه از داخل و با پوشیدن یک ماسک صورت. مطمئن باشید برای بررسی از دیگر ما حیوان خانگی راهنماهای مانند بهترین دنده برای تازگی به تصویب رسید نوزادان و بچه گربه ها, بهترین حیوان خانگی دوربین های دیجیتال و بهترین سگ, لوازم جانبی فن آوری.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

پزشکی از راه دور در مقابل Teletriaging

قبل از ما یک نگاهی به این, خدمات, آن مهم است که بدانید تفاوت بین پزشکی از راه دور (گاهی اوقات به نام televet) و teletriage همان چیزی است که اکثریت برنامه های زیر برجسته تخصص در.

یک دامپزشک مشتری-بيمار (VCPR) مورد نیاز است برای یک دامپزشک برای تشخیص و تجویز دارو با توجه به آمریکایی انجمن پزشکی دامپزشکی. این بدان معناست که یک دامپزشک باید دیده می شود یک حیوان در فرد برای اولین بارمعمولا در تعداد معینی از ماه.

از آنجا که این فعلی خود را به دامپزشک نیاز به یک بخشی از یک برنامه در شبکه را برای شما به آنها را ببینید. نه همه دامپزشک دفاتر ساخته شده پرش به پزشکی از راه دور, اما خوشبختانه هنوز هم وجود دارد بسیاری است که می تواند انجام شود اگر دامپزشک شما در دسترس نیست. یک teletriage خدمات می تواند کمک به شما تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه یک نیمه شب اجرا به اورژانس بیمارستان حیوانات لازم است و یا اینکه آیا آن را می توانید صبر کنید تا صبح.

“شما نمی توانید تجویز درمان و تشخیص, اما شما می توانید تریاژ, پشتیبانی, ارائه راهنمایی و مشاوره عمومی می گوید:” براندون Werber مدیر عامل و بنیانگذار AirVet. “این واقعا چیزی است که مردم نیاز به 99 درصد از زمان در ساعت 11 شب زمانی که خود دامپزشک بسته است و خود را سگ استفراغ می کند.”

Triaging یا دیکته یک بیمار را درمان بر اساس شدت بیماری همچنین می تواند به شما پاسخ به سوالات عمومی که همراه با مالکیت حیوان خانگی و یا چیزهایی که شما معمولا فقط ممکن است گوگل—من باید استحمام my cat? این است که مواد غذایی سگ من به سرقت برده و او را بیمار می کند ؟ چیزی که تو جعبه بستر رفتاری است؟”

لورا برگ, معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار در بپرسید.دامپزشک می گوید که در حالی که تیم او اغلب زمینه های پزشکی, پرسش های آنها نیز دریافت کنید (و با خوشحالی پاسخ) کمتر از فشار دادن به سوالات مانند چگونه به شکل از اندازه از لباس سگ. “ما با ارائه توانایی برای یک صاحب حیوان خانگی به یک سوال بپرسید آنها ممکن است فکر می کنم dumb است اما آنها هنوز هم می خواهید مشاوره در,” او می گوید.

چند تن از کارشناسان صحبت کردم می گویند گربه ها به ندرت و در برخی موارد هرگز دریافت مراقبت های دامپزشکی به دلیل چقدر سخت می توان آن را برای قرار دادن یک گربه در یک حامل و چگونه استرس را تجربه می توان بر روی آنها. گربه هنوز هم نیاز به رفتن به دامپزشک مهم نیست که چقدر از یک مبارزه است اما پزشکی از راه دور باز می شود تا جهان برای صاحبان گربه برای نشان دادن یک دامپزشک چه خبر است هنگامی که آنها در خانه خود را.

“صاحبان حیوان خانگی می خواهید بیشتر و اطلاعات بیشتر در مورد حیوان خانگی خود را هنگامی که آنها در خانه می گوید:” جانین Taafe رئیس دیجیتال سلامت در خویشاوندی یک شرکت است که با این نسخهها کار به پزشکی از راه دور به دامپزشکی شیوه های. “در خانه تشخیص خواهد بود فرآیندی برای گربه ها. چون آنها خیلی استرس در دامپزشک خود کار خون و ادرار سطوح می تواند نادرست است. دامپزشکان همیشه لازم نیست که دقیق پایه. آن را واقعا به چالش کشیدن.”

مورد علاقه ما خدمات

اگر حیوان خانگی خود را به دامپزشک است و بخشی از یکی از این شبکه ها شما قادر خواهید بود برای چت به طور مستقیم با آنها در طول زمان آنها در دسترس است. معمولا که خارج از اداره استاندارد ساعت اما هر درمانگاه متفاوت است. چرا که دامپزشک می داند که حیوان خانگی خود را در حال حاضر آنها قادر به استفاده از این پلت فرم برای تشخیص و تجویز داروها در صورت لزوم و یا آنها ممکن است شما بخواهید به آنها را به دفتر پیگیری.

اما اگر دامپزشک شما نیست در هر یک از این برنامه ها از آنها بخواهید اگر پزشکی از راه دور است که چیزی از آنها استفاده و یا با توجه به. همچنین چک کردن دیگر گزینه های ما زیر است که هنوز هم اتصال شما به مجوز دامپزشکان برای مشاوره.

TeleVet

iOS, اندروید

The Best Veterinary Telemedicine Services for Your Pet
عکس: Televet

بهترین برای: مردم با دامپزشکان در شبکه.

TeleVet برنامه است که در میان ساده ترین راه برای حرکت, اما آن را تنها یک گزینه برای افرادی که با دامپزشکان در شبکه. اگر شما لازم نیست که یک دامپزشک در عین حال یا دامپزشک شما است نه در TeleVet شبکه ما را بررسی کنید گزینه های زیر کلیک کنید.

این فرایند ساده است. ایجاد یک پروفایل برای حیوان خانگی خود را و اتصال آن با دامپزشک خود را. آن را نشان می دهد دقیقا چقدر دامپزشک اتهامات و چه ساعت آنها پاسخگو هستند. هنگامی که شما می خواهید به درخواست یک قرار ملاقات, شما می توانید با پر کردن چند زمینه—خلاصه اطلاعات, ضمیمه هر فیلم و یا عکس را انتخاب کنید اگر شما می خواهم به چت تصویری و یا صحبت کردن در تلفن. سپس خود را اضافه کنید روش پرداخت و ارسال. دامپزشک شما خواهد شد و سپس رسیدن به آن برنامه.

هانا لاو, یک دامپزشک در نرم افزار Adobe بیمارستان حیوانات در لوس آلتوس کالیفرنیا با استفاده از TeleVet و می گوید او قرار ملاقات ها معمولا شامل راه رفتن مشتریان از طریق مینی امتحانات—درخواست از آنها برای نشان دادن حیوان خانگی لثه شمارش respirations در هر دقیقه اجازه پت صدای یورتمه رفتن اسب به طوری که او می تواند آنها را به راه رفتن.

“شما مشتریان و واقعا درگیر و درگیر در حیوان خانگی خود را, سلامت,” او می گوید. “من فکر می کنم این باعث می شود آنها احساس مانند یک مدافع برای حیوان خانگی خود را و به این ترتیب آنها می توانید ببینید چه روند تفکر من است که به عنوان خوبی است.”

هزینه متفاوت عمل

Virtuwoof

iOS, اندروید

The Best Veterinary Telemedicine Services for Your Pet
عکس: Virtuwoof

بهترین برای: مردم با دامپزشکان در شبکه. بیشتر نگرانی های فوری.

Virtuwoof مانند TeleVet یکی دیگر از خدمات است که شما متصل تنها به شما زمان دامپزشک بنابراین شما نیاز به چک کنید اگر آنها در شبکه. این فرایند فقط به عنوان آسان است. شما ایجاد پروفایل برای هر یک از حیوانات خانگی خود را با اضافه کردن اطلاعاتی مانند سن و نژاد است. هنگامی که شما نیاز به صحبت کردن با دامپزشک شما با کلیک بر روی “شروع یک سفر جدید” در پروفایل خود را انتخاب کنید و یک دلیل از یک منوی کشویی از 11 گزینه های رایج از جمله “دیگر” برای هر چیزی ذکر نشده است. شما می توانید ببینید که دقیقا چه مقدار دامپزشک اتهامات جدید مسائل پیگیری و سوالات عمومی.

Virtuwoof ادعای آن پاسخ متوسط زمان بین 5 تا 10 دقیقه.

هزینه متفاوت عمل

PetDesk

iOS, اندروید

The Best Veterinary Telemedicine Services for Your Pet
عکس: PetDesk

بهترین برای: سازماندهی خود را حیوان خانگی اطلاعات پزشکی است. مردم با دامپزشکان در شبکه.

PetDesk است پزشکی از راه دور از برنامه جایزه. نه تنها آن را به شما اتصال به حیوان خانگی خود را به دامپزشک از طریق چت تصویری آن را نیز ارائه می دهد یک راه آسان برای پیگیری از حیوان خانگی خود را, داروها, قرار ملاقات ها و دیگر نیاز است.

همه از حیوان خانگی خود را اطلاعات است که در یک نقطه از جمله نام و نام خانوادگی و اطلاعات تماس برای دامپزشکان ترجیح داده اورژانس بیمارستان های حیوانات و groomers. از این صفحه شما می توانید ببینید که چه کاري را خواستار بازدید از وب سایت های مربوطه و در برخی موارد درخواست ملاقات به طور مستقیم در برنامه و یا یک تماس ویدیویی شروع کنید.

هنگامی که شما ایجاد یک حیوان خانگی با مشخصات شما می توانید صرفه جویی در پرونده سلامت و فهرست نسخه. در انجام تب, شما می توانید یادآوری برای دادن حیوان خانگی خود دارو تهیه مواد غذایی و لوازم و برنامه ریزی معاینات و یا بخواهید به صورت اطلاعیه در روز تولد خود را. در حالی که شما نیاز به یک دامپزشک در شبکه مجازی و انتصاب شما هنوز هم می تواند استفاده از این سرویس به عنوان یک دستی پزشکی داشبورد برای حیوان خانگی خود را ثبت کرد.

هزینه متفاوت عمل. برنامه سازمان امکانات رایگان هستند

AirVet

iOS, اندروید

The Best Veterinary Telemedicine Services for Your Pet
عکس: Airvet

بهترین برای: شرایط اضطراری. اگر شما نیاز به پاسخ به سوالات عمومی فورا.

AirVet منحصر به فرد مفید باشد زیرا شما باید این گزینه از صحبت کردن با دامپزشک حیوان خانگی خود را در حال حاضر می بیند اگر آنها بخشی از شبکه و یا هر یک از مجوز دامپزشکان هستند که در برنامه ذکر شده. شما همیشه می توانید سوئیچ بین دو گزینه به عنوان مورد نیاز است که مفید است اگر شما در حال تلاش برای اتصال زمانی که دامپزشک شما در دسترس نیست. هدف این است که به شما متصل با یک متخصص بلافاصله.

با استفاده از AirVet بسیار ساده است. شما ایجاد پروفایل برای حیوانات خانگی خود را با نژاد و سن و وزن به علاوه شما می توانید هر یادداشت ها مانند قبل موجود یا مشکلات سلامتی. اگر شما از دامپزشک خود متصل, آن را به شما بگویم اگر آنها در دسترس در آن زمان. اگر نه, شما می توانید انتخاب کنید “نیاز به کمک در حال حاضر” گزینه ای برای شروع یک تماس تصویری. از آنجا از شما خواسته شده را انتخاب کنید مشکل از یک لیست از 10 اعم از پزشکی عمومی سوالات و عفونت های گوش و پرتاب کردن به مشکلات رفتاری. شما همچنین می توانید عکس را ضمیمه کنید. من متصل شد در کمتر از یک دقیقه با یک دامپزشک است که تمرین برای بیش از 45 سال است.

شما می توانید از طریق خود مورد تاریخچه به مراجعه به دامپزشکان شما به صحبت کرد اگر شما نیاز به تماس با پشتیبانی. آن را نیز به شما می گوید که در عمل هر یک دامپزشک کار می کند.

هزینه 30 دلار در هر جلسه مجازی

بپرسید.دامپزشک

وب

بهترین برای: شرایط اضطراری. اگر شما نیاز به پاسخ به سوالات عمومی فورا.

بپرسید.دامپزشک است که تنها در دسترس در وب (با این نسخهها کار بر روی مرورگرهای تلفن همراه بیش از حد). هزینه آن در حدود $20 جلسه اما این شرکت همکاری کرده است تا با Royal Canin برای سگ مواد غذایی به ارائه خدمات به طور موقت به صورت رایگان.

ایجاد پت پروفایل برای اولین بار و پس از آن شما می توانید انتخاب کنید “چت با یک دامپزشک” از حیوان خانگی خود را در صفحه اصلی. پاسخ به چند سوال ضمیمه هر عکس مربوطه و شروع به چت خود را. من متصل در کمتر از یک دقیقه به یک دامپزشک tech که پس از آن از من پرسید یک سوال پیگیری و روت من به یک دامپزشک که در مجموع در زمان کمتر از دو دقیقه است. که نگه می دارد تا با این شرکت ادعا می کنند که متوسط زمان به کمک یک دقیقه است.

این شرکت می گوید به طور متوسط در طول یک جلسه چت است 12 دقیقه اما آن می تواند به عنوان طولانی به عنوان شما به آن نیاز دارید. طولانی ترین با توجه به لورا برگ, معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار در بپرسید.دامپزشک بود و چهار ساعت زمانی که یک حیوان خانگی تا به حال برای رفتن به اتاق اورژانس. دامپزشک در بر داشت در نزدیکی ER, نام و prepped آنها را برای بیمار و سپس روشن از چت به تماس تلفنی با مالک به ماندن با آنها را در حالی که آنها سوار و منتظر در اتاق اورژانس.

هنگامی که شما چت, شما می توانید از متن این گفتگو به شما ایمیل فرستاده. شما همچنین می توانید با مراجعه به آن در سایت تاریخ tab.

هزینه حدود 20 دلار در یک جلسه, اما آن را به طور موقت رایگان


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • واکسن سازان به نوبه خود به ریزتراشه تکنولوژی به ضرب و شتم شیشه کمبود
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این مسخره برای درمان مدارس مانند Covid داغ مناطق
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im