یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است که مانند یک تونل شما می توانید با استفاده از به تصویب از طریق یک شبکه عمومی حفاظت از داده های خود را از خارج چشم است. این که آیا شما نگران در مورد ارائه دهندگان خدمات اینترنت فروش خود را داده و یا می خواهید به ماندن بگیرید امن در شبکه Wi-Fi عمومی, VPN می تواند کمک به محافظت از شما.

در حالی که یک VPN را امن نگه داشتن شما را در کافی شاپ های محلی آن می آید با یک هزینه. با استفاده از یک VPN به معنای ارائه دهنده VPN می دانید همه چیز در مورد عادات مرور خود را. این باعث می شود ارائه دهندگان VPN یک هدف وسوسه انگیز برای کاربران ،

این به این معنی چیدن حق سرویس VPN کسب و کار جدی است. اکثر ارائه دهندگان VPN ادعا می کنند آنها را نگه دارید هیچ سیاهههای مربوط, اما این است که به ندرت تایید. شما گیر در نظر گرفتن شرکت در کلمه خود را. به همین دلیل ما محدود آزمایش ما به ارائه دهندگان VPN شده اند که به طور مستقل حسابرسی و انتشار نتایج.

برای کمک به شما مرتب کردن بر اساس زمانی که و به همین دلیل شما ممکن است بخواهید یک VPN به عنوان به خوبی به عنوان این که چرا شما ممکن است مطمئن شوید که به عنوان خوانده شده از طریق راهنمای کامل ما در زیر. اگر شما در حال حاضر مطمئن شوید که شما می خواهید به استفاده از VPN در اینجا ما تراکم بالا در میان تجاری ارائه دهندگان VPN.

بهترین برای بسیاری از افراد
Image may contain Text Word Page and Electronics
عکس: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN است که بر اساس جزایر ویرجین بریتانیا است و تنها VPN که تأیید شده به نگه داشتن سیاهههای مربوط به مشتری. ExpressVPN شده است به طور مستقل حسابرسی شده موفق به تولید سیاهههای مربوط در دادگاه و حتی تا به حال دولت ترکیه توقیف سرور خود را تنها برای پیدا کردن … هیچ چیز. وقتی که می آید به هیچ سیاهههای مربوط به این است که خود را بهترین VPN شرط می بندم.

حتی بهتر است برای کسانی از ما به خصوص نگران نیست در مورد سیاهههای مربوط, ExpressVPN ارائه می دهد مجموعه ای بزرگ از ابزار برای ساده اتصال به شرکت سرویس دهنده VPN. وجود دارد برنامه برای تقریبا هر دستگاه از جمله صفحه اصلی روتر—و هنگامی که شما راه اندازی روتر خود را, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد راه اندازی نرم افزار بر روی هر دستگاه. در رفتن وجود دارد نرم افزار برای اندروید و iOS.

در آزمایش من ExpressVPN به طور مداوم ارائه سریعترین اتصالات و تا به حال قابل اطمینان ترین Netflix تجربه. نه تنها من قادر به دور زدن Netflix بکشد, کشور, محدودیت, اما ExpressVPN شبکه نیز مقدار زیادی به اندازه کافی سریع برای HD streaming.

ExpressVPN هزینه $6.67 در هر ماه اگر شما خرید یک سال جلو

بهترین VPN برای تازه واردان
Image may contain Plot Text Diagram and Map
عکس: Tunnelbear

TunnelBear

انتخاب یک VPN می تواند طاقت فرسا. اگر شما خسته از قفل و آیکون های امنیتی خرافات, TunnelBear ممکن VPN برای شما. آن خرس ناز انیمیشن های کمک به رفع ابهام آنچه Vpn چگونه کار می کنند و آنچه را که آنها می تواند برای شما انجام دهد. گاهی اوقات ساده ترین راه برای ایجاد تکنولوژی نزدیک تر است با قرار دادن یک چهره دوستانه در آن است.

ما طرفداران TunnelBear مدیریت رمز عبور خواهر و برادر RememBear به همین دلیل است. این شگفت انگیز است چگونه خرس می تواند شما را در سهولت.

نگران نباشید اگر TunnelBear نیست همه خرس ناز انیمیشن. این همه همان ویژگی های امنیتی از دیگر ارائه دهندگان VPN, مانند بدون ورود به سیاست و سیاست حفظ حریم خصوصی روشن و آن را به طور مستقل حسابرسی است.

در تست سرعت با TunnelBear بودند رقابتی با ExpressVPN. یکی از بخش های مورد علاقه من از TunnelBear رایگان آزمایشی گزینه ای که باعث می شود آن را آسان به درایو تست و ببینید چه چیزی شما را سرعت می مانند بدون ارتکاب. TunnelBear کمتر مکان های جغرافیایی از ما گزینه های دیگر اما مگر اینکه شما در حال سفر در خارج از کشور و یا نیاز به حدود خاص جغرافیایی محدودیت آن را باید مهم برای اکثر کاربران است.

TunnelBear هزینه $4.99 در هر ماه اگر شما خرید یک سال جلو.

بهترین ها را برای کاربران پیشرفته
Image may contain Text Nature Outdoors and Advertisement
عکس: Mullvad از طریق اسکات Gilbertson

Mullvad VPN

Mullvad است که در سوئد و برای اولین بار به توجه من به دلیل حمایت اولیه برای WireGuard سریعتر پروتکل تونل VPN ترافیک.

چیز دیگری که من می خواهم Mullvad نقدی پرداخت. بله برای کل گمنامی شما می توانید تصادفی شماره حساب بنویسید که تعداد پست آن را همراه با پول نقد به سوئد و در تئوری هیچ کس قادر خواهد بود برای اتصال شما به آن حساب. (واقعا پارانوئید را همین یک ورقه نازک قلعی کلاه و دستکش بپوشید چاپ از چاپگر و ایمیل از یک صندوق پستی از راه دور.)

این لبه مورد امکانات کنار Mullvad ارائه می دهد a down-to-earth خدمات VPN که نمی overhype با آن بازاریابی و کاربران کمک می کند تا گام های بیشتری برای محافظت از حریم خصوصی خود را. برای مثال این شرکت در کل یک صفحه به شما نشان چگونه به غیر فعال کردن WebRTC در مرورگر وب خود را. به عنوان طولانی به عنوان WebRTC فعال است (و آن را به طور پیش فرض در اکثر مرورگرها) وب سایت می توانید آدرس IP واقعی خود را حتی زمانی که شما با استفاده از یک VPN.

Mullvad ارائه می دهد برنامه های کاربردی برای هر پلت فرم اصلی (آندروید برنامه در مرحله بتا است) و همچنین به عنوان روتر. این برنامه منبع باز است و شما می توانید آنها را بررسی کنید در GitHub. آنها بوده ام به طور مستقل حسابرسی به عنوان به خوبی. کاربران پیشرفته می توانید دانلود فایل های پیکربندی و استفاده از آنها به طور مستقیم با لینک مستقیم.

در تست سرعت خوب بودند هر چند گاهی اوقات کمتر به طور مداوم پس از با ExpressVPN. من هرگز مواجه می شوند یک وضعیت که در آن من می توانم یک اتصال سریع اما گاهی اوقات من تا به حال سعی کنید سرور های مختلف به سرعت من شده بود.

Mullvad VPN هزینه 5 یورو (در حدود $5.60) در هر ماه

چگونه ما برداشت

ارائه دهندگان VPN خواهم به ادعای آنها را نگه دارید هیچ سیاهههای مربوط, که بدان معنی است که آنها می دانند که هیچ چیزی در مورد آنچه شما انجام دهید با استفاده از خدمات خود را. وجود انواع دلایل به شک و تردید در مورد این ادعا یعنی چرا که آنها باید یک شناسه کاربری از برخی از نوع گره خورده است به یک روش پرداخت است که به معنی بالقوه وجود دارد به لینک شما را به داده های خود را.

به همین دلیل من به طور عمده محدود من تست برای ارائه دهندگان خدمات است که هر کدام شده است subpoenaed برای داده ها در ایالات متحده و یا اروپا و موفق به تولید سیاهههای مربوط و یا تحت یک شخص ثالث ممیزی های امنیتی. در حالی که این است که هنوز هیچ تضمینی برای ارائه دهندگان این نیست صرفه جویی در ورود داده ها را فراهم می کند پایه برای شروع فیلترینگ از طریق صدها نفر از ارائه دهندگان VPN.

با استفاده از این معیارها من تنگ میشه به محبوب ترین و معتبر ارائه دهندگان VPN و شروع به تست آنها را بیش از انواع شبکه های (4G کابل FiOS و مقدار زیادی از آهسته کافی شاپ شبکه) در طول نه ماه گذشته. من تست شبکه با سرعت و سهولت استفاده (چگونه شما متصل) و همچنین به عنوان روش های پرداخت موجود و چگونه اغلب اتصالات کاهش یافته است و هر slowdowns مواجه می شوند.

چرا شما ممکن است نیاز به یک VPN

مهم است به درک نه فقط آنچه VPN می توانید انجام دهید بلکه آنچه در آن نمی توانید انجام دهید. به عنوان دقیق بالاتر از Vpn ها مانند یک تونل. Vpn ها از شما محافظت از مردم در تلاش برای snoop در ترافیک خود را در حمل و نقل.

شبکه های عمومی آن را آسان برای حمله به دریافت یک کپی از خود را در شبکه داده ها. اگر اطلاعات خود را در حال ارسال به تکه تکه کردن—وب سایت شما در حال اتصال به نیست استفاده کنید HTTPS—نتایج می تواند فاجعه بار باشد. مرورگرهای وب آن را آسان به ارسال به هنگامی که اتصال شما امن است: به دنبال یک قفل سبز رنگ آیکون در بالای صفحه نمایش خود را. این روزها بسیاری از وب سایت اتصال بیش از HTTPS بنابراین شما احتمالا خوب است. اما اگر که سبز نماد قفل وجود ندارد و هر کسی می تواند نظر هر چه اطلاعات شما در حال ارسال. مگر اینکه شما با استفاده از یک VPN.

اضافه کردن یک VPN محافظت می کند حتی خود تکه تکه کردن داده ها را از چشم کنجکاو. مطمئن باشید برای بررسی از ما راهنمای استفاده از VPN را به مطمئن شوید که شما همه چیز را به درستی تنظیم شود.

VPN نیز تغییر آدرس IP خود است که محافظت از حریم خصوصی خود را به یک درجه است. متاسفانه این مهر و موم شده است. یک وب سایت بر اساس API شناخته شده به عنوان WebRTC می تواند نشت آدرس IP خود را حتی از پشت یک VPN. اگر این یک نگرانی است غیر فعال کردن WebRTC در مرورگر خود را. Mullvad دستورالعمل در مورد چگونه به غیر فعال کردن WebRTC در اکثر مرورگرها.

این بحث چقدر پوشش آدرس IP خود را واقعا کمک می کند تا محافظت از حریم خصوصی خود را در وهله اول. آدرس IP خود را تنها یکی از بسیاری از بیت از اطلاعات است که وب سایت های جمع آوری در مورد شما. اگر حریم خصوصی نگرانی خود را, شما بهتر است با استفاده از مرورگرهای وب (و پسوند) که ارائه ابزار برای محافظت از حریم خصوصی خود را مانند موزیلا فایرفاکس و یا اگر شما می خواهید برای گرفتن جدی در مورد حفظ حریم خصوصی Tor browser.

برای اضافه کردن به سردرگمی در اطراف Vpn, ارائه دهندگان—حتی یکی از ارائه دهندگان من در اینجا توصیه می شود متاسفانه اغلب درگیر در بازاریابی گمراه کننده. تقریبا هر سرویس VPN سایت من بازدید به نوعی از بنر قرمز ادعا من “محافظت نشده” حتی زمانی که من با استفاده از یک VPN در آن زمان است. مشکل این است که من با استفاده از خود VPN. ارائه دهندگان VPN صادقانه تر مانند Mullvad به شما بگویم آنچه در واقع اتفاق می افتد: “شما محافظت شده توسط Mullvad. تجلیل به Mullvad عدم استفاده از ترس برای فروش.

در هر صورت چیزی که مهم است به یاد داشته باشید این است که استفاده از VPN باعث نمی شود که شما ناشناس است. در حالی که Vpn ها ممکن است قادر به انجام این کار بسیار برای محافظت از حریم خصوصی خود را, آنها یک ابزار ضروری برای محافظت از خود و تکه تکه کردن داده های بیش از شبکه های نا امن.

اگر شما می خواهید برای دور زدن برخی از نوع جغرافیایی محدودیت در محتوای مرور ایمن بیش از شبکه های باز و یا در اطراف یک ISP در سطح فیلتر و سپس یک VPN است که یک ابزار مفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im