Netflix را ببر پادشاه مستند—که گیج کننده کرونیکل آمریکا را بی رحمانه پرورش دهندگان گربه های بزرگ—و بدون شک شگفت زده در تراژدی انسان آن شخصیت است. اینها بعد از همه واقعا گران افرادی مانند جو عجیب و غریب که در این مجموعه می پوشد چرم حاشیه unironically و نژاد ببر تحت شرایط اسفناک در بیشتر Wynnewood حیوانات عجیب و غریب در پارک, اوکلاهما, که در آن بازدید کنندگان می توانید نگه دارید کودک ببر برای هزینه (البته) و گرفتن عکس های سلفی (نیز البته).

بین فردی, درام, بین شخصیت انسانی از ببر شاه—از جمله تلاش برای قتل استخدام—می تواند منحرف کردن اذهان از ببر واقعی تراژدی: این موجودات با شکوه هرگز می دانم که هیچ چیز به جز یک قفس. ببر در طبیعت ممکن است پرسه زدن در طیف وسیعی از 100 کیلومتر مربع است. اما طرفداران حیوانات می گویند که در غیر معتبر کنار جاده باغ وحش آنها ممکن است با هم بسته بندی شده در قفس کوچک و مجبور به مبارزه با بیش از مواد غذایی است. (هر دو درست شد در مورد جو عجیب و غریب حیوانات پارک که در آن Netflix سری نشان می دهد که ببر تغذیه تمام شده گوشت از خارج شده است.)

پرورش دهندگان گربه های بزرگ گاهی اوقات می گویند که آنها در حال انجام آن پس جمعیت را می توان نگهداری در اسارت و در مورد رفتن حیوانات منقرض شده در طبیعت. اما طرفداران حیوانات می گویند این است که reddest از red herrings. “ببر که آنها در حال تولید بی ارزش هستند به صورت وحشی می گوید:” جان Goodrich رئیس دانشمند و ببر مدیر برنامه برای Panthera, the wild cat conservation, سازمان, صحبت از کنار باغ وحش. “آنها بیشتر مفید به ببرهای وحشی از داخلی سگ به گرگ وحشی.”

وجود دارد دو مشکل اصلی به نظر می آید به اسیر ببر پرورش: ژنتیک و رفتار است. یک ببر وحشی به انتخاب هنگامی که پیدا کردن یک همسر اما ببر در اسارت نگهداری می شود در معرض خطر هستند همخونی. که یک مشکل نیست در معتبر باغ وحش است که در واقع نیاز به دقت نژاد حیوانات خود را. اما در کنار جاده پارک های نزدیک و مرتبط با افراد تربیت هم نسل بعد از نسل. همه ببر سفید در اسارت به عنوان مثال آمده از یک فرد گرفته شده از هند دهه پیش.

پرورش دهندگان ممکن است muddying استخر ژنتیکی و حتی بیشتر با مخلوط کردن گونه های مختلف: به عنوان مثال ببر سیبری به Indochinese ببر و ببر مالایی. “آنها باید متفاوت سازگاری به محیط های منحصر به فرد می گوید:” Goodrich از این گونه. “بنابراین شما نمی خواهید را به یک ببر سیبری به عنوان مثال و معرفی آن از سرماخوردگی از روسیه به مناطق استوایی از هند و سوماترا.” و شما قطعا نمی خواهید برای ایجاد یک ترکیب از این گونه در یک بسیار خالص فردی و سپس آن مجموعه رایگان: حتی اگر موفق به زنده ماندن آن ممکن است همسر با یک ببر وحشی و فاسد استخر ژن.

این همچنین بدان معنی است که هر نسل از ضعیف تربیت اسیر ببر به خودی خود محکوم به یک زندگی از اسارت. شما نمی توانید فقط یک تلنگر سوئیچ و معکوس دهه همخونی. ساخت بدتر پرورش دهندگان ایجاد کرده اند هیبرید گونه مانند شبر یک ترکیب بین ببر و شیر. “است که باعث می شود این نوع ژنتیکی mutts هستند که از هر گونه استفاده از آنچه در حفاظت” Goodrich می گوید.

آنها همچنین ایجاد یک رفتاری ظروف سرباز یا مسافر. جو عجیب و غریب را ببر تربیت شدند به صورت صریح هدف از تعامل با انسان و اجتماعی به اطراف نفر; بازدید کنندگان به پارک برگزار شد آنها تغذیه آنها و بازی با آنها. می آموزد که ببر به مردم معاشرت با غذا و بازی. انتشار یکی از این حیوانات به وحشی و آن را نمی خواهد بود قادر به شکار خود را. حتی بدتر از آن خواهد شد را به خود جلب مردم—400 پوند موشک از دندان ها و پنجه هایی که به راحتی می توانید کشتن یک انسان حتی توسط حادثه.

ما نشستیم با Goodrich به بحث در مورد این همه و بیشتر در ویدیو بالا از جمله ترفندهای ساده شما می توانید استفاده کنید به تفاوت بین جاده ای مرکب از مرگ و مناسب باغ وحش که در آن نگهبانان کار با ببر’ بهترین منافع در ذهن است.

یادداشت سردبیر: مت سیمون خالق سیمی تصویری سری پوچ موجودات که مبنایی برای Netflix بکشد سری پوچ سیاره است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net