بزرگ با تکنولوژی شنوایی ثابت کنگره نمی Messing اطراف

حزبی antics کنار قانونگذاران در آنتی تراست کمیته فرعی گود برخی از جدی سوال کاوش به مدیران عامل آمازون, گوگل, Facebook و اپل.

خانه آنتی تراست کمیته فرعی فقط به این نتیجه رسیدند بالاترین-مشخصات شنوایی به ضد انحصار و رقابت از 1970s. من نوشت: روز سه شنبه که مدتها در انتظار جلسه با مدیران عامل آمازون, اپل, Facebook و گوگل بیشتر یک تست از کنگره از فناوری رهبران. پس چگونه می کنن ؟ در حال حاضر که در این جلسه بیش از آن به طول انجامید برخی از پنج ساعت و نیم—من تمایل به قانونگذاران چیزی شبیه به یک B-منفی. با استثنا قابل توجه جمهوری خواهان جیم اردن و مت Gaetz که خستگی ناپذیر شلاق به hobbyhorse از قرار anti-محافظه کار تعصب روی تکنولوژی, سیستم عامل, کمیته ثابت کرد که این یک جدی و مشروع دو حزبی بررسی است. اما در این جلسه همچنین نشان داده شده که چگونه پیچیده موارد در برابر این شرکت ها هستند و چگونه سخت آنها را در این مختصر soundbites که به صورت اساسی ارز از آمریکا.

در این جلسه در آخرین مرحله قبل از فرعی مسائل نهایی آن گزارش دربندی تحقیقات آغاز شد که در ماه ژوئن 2019 و ارائه شده برای اولین بار طعم و مزه قابل توجهی از میوه ها از این بررسی است. اعضای آمار اجرائی قدرتمند با شواهد هشدار دهنده انجام شده توسط خود شرکت های حذف شده از مواد منفجره اسناد داخلی که در حال حاضر بخشی از رکورد کنگره.

در آن زمان نمایندگان مجلس عجیب یک مدت زمان طولانی برای رسیدن به آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس, بود که به اولین کنگره شهادت. اما هنگامی که آنها فرود آمد برخی از سخت ترین آنها بازدید. کمیته فرعی ارائه شده ایمیل های داخلی نشان می دهد که در سال 2009 این شرکت به عمد شروع به فروش پوشک در از دست دادن به منظور قیمت Diapers.com خارج از بازار و نیروی این شرکت به قبول تصاحب—پس از آن آمازون مطرح پوشک قیمت به بالا. یک ایمیل راست اعلام کرد که “این بچه ها ما #1 کوتاه مدت رقیب. . . . [W]e نیاز به در نظر گرفتن قیمت گذاری بر روی این بچه ها بدون توجه به هزینه.” اسناد و مدارک نشان داد که آمازون مایل به از دست دادن حیرت انگیز 200 میلیون دلار برای اجرای این استراتژی است. به طور موقت فروش محصولات در از دست دادن به منظور بیرون راندن رقابت غیر قانونی است.

قانونگذاران همچنین کبابی بزوس بیش از هزاران اتهامات آمازون mistreating فروشندگان شخص ثالث بر روی پلت فرم آن است. در خصوص بی دست و پا ارز, واشنگتن, کنگره Pramila Jayapal کردم بزوس به اعتراف است که او نمی تواند تضمین کند که این شرکت نشده نقض سیاست خود را در برابر استفاده از شخص ثالث فروشنده داده به اطلاع رسانی و بازار خصوصی خود را-برچسب محصولات. مانند آمازون و اپل نیز در زمان گرما به اتهام ناعادلانه درمان اشخاص ثالث به طور خاص توسعه دهندگان است که در اپل رحمت اگر آنها می خواهند برای رسیدن به آی فون مشتریان از طریق فروشگاه App. اما از آنجا که juiciest آیات مربوط به شرکت های دیگر تیم کوک بیشتر موفق به زیر رادار پرواز.

به طور کلی فرعی موفق به برجسته تعدادی از مصاديق از چهار شرکت خرید تا رقابت خود را قوی تر و یا تبعیض آمیز در برابر رقبای خود به خود سیستم عامل. جایی که آنها در تلاش این بود که ارتباط این دو چیز—این مورد که ظهور انحصارات و از دست دادن واقعی رقابت را گسترده عواقب مضر.

این starkest مثال از این آمد با Facebook. روشن بود از رفتن به این جلسه که اصلی خط حمله در برابر مارک زوکربرگ شرکت بود و راه آن را خریداری کرده است تا رشد رقبا به امن خود را از تسلط بازار. در آن نمره فرعی به سختی می توانست میخ Facebook ، آن را معرفی برخی از واقعا خیره کننده اسناد از جمله ایمیل های که در آن زوکربرگ آشکارا مورد بحث خرید Instagram و واتساپ به منظور نگه داشتن آنها را از خوردن به Facebook کسب و کار. “یک چیز در مورد راه اندازی” او نوشت: در سال 2012 است که شما اغلب می توانید به دست آوردن آنها را.”

از نظر قانونی این است که محکم ، این کلیتون قانون 1914 اصلی فدرال قانون ضد تراست [بررسی] به صراحت ممنوع کرده است و شرکت های بزرگ خریداری اگر “اثر دستیابی به چنین ممکن است قابل ملاحظه ای به کاهش رقابت و یا تمایل به ایجاد انحصار است.” به عنوان Jerrold Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس که آنتی تراست کمیته فرعی است که بخشی از آن با اشاره به Instagram معامله “این دقیق نوع ضد رقابتی کسب که قوانین ضد تراست طراحی شده بودند برای جلوگیری از.” (زوکربرگ بخشی با اشاره درستی است که کمیسیون تجارت فدرال را به اهتزاز درآوردند Instagram کسب از طریق. رئیس کمیته فرعی دیوید Cicilline جواب, “من می یاد که شاهد شکست FTC در سال 2012, البته نه کاهش آنتی تراست چالش های رئیس شرح داده شده است.”)

اما در حالی که کمیته فرعی ساخته شده مخربی است که Facebook عمدا سرکوب رقابت چه بود کمتر روشن بود و چرا از آن مهم است. یک هدف یک جلسه عمومی به نفع عموم و آمریکا به طور متوسط ممکن است مراقبت از یک راه یا دیگری که آیا Instagram بخشی از Facebook و یا یک رقیب به آن است. در همین راستا اعضای کمیته فرعی مطرح مناجات مسائل اما نه همیشه کراوات آنها را به پرسش از اندازه و یا رقابت است. اگر گوگل یوتیوب را تشویق می کند به تبلیغ برای microtarget کودکان و یا آمازون اجازه می دهد تا کالاهای تقلبی در پلت فرم های خود را—انتخاب کنید از بسیاری از اتهامات ساخته شده در برابر شرکت های خوب کسانی که بد هستند اما آنها را به وضوح بنیادی از شرکت های اندازه. شرکت های کوچک انجام کارهای بد ،

وجود دارد چند لحظه زمانی که اعضای کمیته فرعی مدیریت به منظور جلب کردن پیوند بین قدرت انحصاری و مستقیم تر مضرات. یکی از قابل توجه ترین خطوط بازجویی آمد از فلوریدا در کنگره وال Demings. Demings اشاره کرد که زمانی که گوگل خریداری DoubleClick در آن زمان بزرگترین ناشر سمت دیجیتال آگهی پلت فرم در سال 2007 به آن وعده داده شده دولت است که آن را هرگز به ادغام داده های خود را بر روی کاربران با DoubleClick است. در سال 2016 این شرکت reneged در آن وعده—”اصل, از بین بردن ناشناس ماندن در اینترنت” با توجه به Demings. سپس او با دقت به خود جلب کرد ارتباط بین این حرکت و گوگل بی نظیر در بازار دیجیتال.

“در سال 2007 گوگل, بنیانگذاران ترسید و این تغییر به این دلیل که آنها می دانستند که این امر خود ناراحت کاربران—اما در سال 2016 گوگل به نظر نمی رسد به مراقبت از” او گفت:. تفاوت او معتقد بود که تا سال 2016 گوگل کنترل می شود خیلی از بازار است که می تواند به استطاعت به نقض مشتریان تنظیمات. “آیا این درست است که چه چیزی تغییر بین سال های 2007 تا سال 2016 است که گوگل به دست آورد عظیم قدرت بازار به طوری که در حالی که گوگل تا به حال در مورد مراقبت از حریم خصوصی کاربر در سال 2007 آن دیگر تا به حال به در سال 2016؟” پیچای تا به حال هیچ پاسخ واقعی برای این, دیگر به تکرار این شرکت خط که کاربران باید کنترل خود را چگونه داده ها استفاده شده است.

Demings’ سوال شد روشن ترین بیان نظریه مورد اساسی تمام بررسی است. قضیه اساسی ضد تراست است که در یک اقتصاد سرمایه داری, ما می خواهیم کسب و کار به جلو توسط رقابت به ارائه برخی از ترکیبی از بهترین محصولات و بهترین خدمات و بهترین قیمت. آنچه که ما نمی خواهید برای یک شرکت خیلی بزرگ به له شدن و یا جذب رقابت تا به طور کامل آن را متوقف می توانید مراقبت از حد در مورد آنچه که مشتری می خواهد بدون به خطر انداختن سود آن است.

برای مدت زمان طولانی این ایده که بزرگترین دره سیلیکون شرکت های مطرح هر نوع آنتی تراست موضوع نگه داشته در حال اجرا را به مفهومی دشواری که محصولات خود را رایگان و یا (در مورد آمازون) legendarily ارزان و در نتیجه presumptively یک معامله خوب برای آمریکایی ها. سوالات مانند Demings’ نشان می دهد که اعضای این آنتی تراست کمیته فرعی باید شناسایی های مختلف آسیب پذیری: فناوری بزرگ انحصارات ممکن است همیشه منجر به قیمت های بالاتر اما آنها می تواند منجر به کاهش کیفیت محصولات از جمله وقتی که می آید به حریم خصوصی کاربر. گرجستان کنگره لوسی می کنند تحت فشار یک حمله مشابه در Facebook, درخواست زوکربرگ به توضیح دهد که چرا شرکت رها وعده مندرج در آن اصلی سیاست حفظ حریم خصوصی را هرگز از مسیر کاربران با کوکی ها. (زوکربرگ ادعا کاملا غیرقابل توجیهی از رقم که Facebook استفاده نمی کند ردیابی کوکی ها بسیار است.) می کنند استدلال کرد که “واقعیت این است که Facebook قدرت بازار رشد و Facebook قربانی کاربر آن سیاست است.”

در یکی دیگر از لحظه Cicilline zeroed در لینک بین Facebook انحصار قدرت و آن بحث محتوا اعتدال سابقه. “Facebook میزبان یا بی شماری را قادر می سازد صفحات و تبلیغات است که اختصاص داده شده به تئوری های توطئه و تماس های به خشونت از جمله مطالب که منجر به سفید supremacist تجمع در شارلوتزویل در سال 2017,” او گفت:. “و Facebook دور با آن می شود چرا که شما تنها بازی در شهر. هیچ رقابت شما را مجبور به پلیس خود را پلت فرم.”

اجازه نمی برد: این حملات لفظی نیست لزوما زمین. فرمت شنوایی—15 اعضای کنگره تلاش برای موارد مختلف در برابر چهار جداگانه وسیع امپراتوری کسب و کار, تجارت در پنج دقیقه فواصل—ساخته شده آن را سخت به ساخت حرکت آسان برای مدیران به چرند مبهم تا زمانی که آنها ذخیره شده توسط بل. در یک نقطه Jayapal قهرمانانه تلاش برای توضیح چگونگی تسلط گوگل از تبلیغات دیجیتال اکوسیستم مضرات ناشران و تبلیغ کنندگان. این واقعیت است که او با ذکر یک 437 صفحه گزارش و 74-صفحه بررسی قانون مقاله به شما می دهد یک حس چگونه غیر ممکن است که برای به انجام رساندن در پنج دقیقه.

تا کنون من شده است با تمرکز بر دموکرات کمیته فرعی, اعضای, اما لحظاتی وجود دارد که جمهوری خواهان تابیده به عنوان به خوبی. کلی آرمسترانگ یک دانشجوی سال اول کنگره از داکوتای شمالی متمایل به طور خلاصه در محراب ضد محافظه کار تعصب اما او نیز zeroed در با شدت سوال اساسی از جمله یک تحقیق مفصل در مورد گوگل تصمیم به بستن یوتیوب پلت فرم تبلیغاتی برای هر غیر گوگل آگهی خرید ابزار—یک حرکت پیچای ادعا شد در مورد حفاظت از حریم خصوصی کاربر. آرمسترانگ متهم پیچای با استفاده از حریم خصوصی به عنوان یک لفظی سپر. “آنچه که شرکت خود را واقعا انجام,” او گفت:, “این است که با استفاده از آن به عنوان یک چماق به ضرب و شتم رقابت.” این نوع از چیزی که ممکن است بیش از حد ضعیف برای شب, اخبار, اما آن را نشان داد در-این-علف های هرز دانش در مورد چگونه گوگل ممکن است با استفاده از آن کنترل دیجیتال تبلیغات به نفع خود.

چهارشنبه شنیدن نقطه عطف مهمی برای خانه, تحقیق, اما به دور از آخر. با توجه به هرج و مرج طبیعت از چهار راه شنیدن آن بزرگ خواهد بود برای دیدن جداگانه یک در یکی از جلسات با هر مدیر عامل شرکت. اما این بعید است. گام بعدی این است که به احتمال زیاد فرعی را گزارش نهایی به دلیل گاهی اوقات در ماه اوت یا سپتامبر. چهارشنبه شنوایی ساخته شده روشن است که در این گزارش به برخی از مواد واقعی به آن. این که آیا آن آتش خواهد شد تا مردم آمریکا—و یا خار املاک دولتی اقدام باقی مانده است دیده می شود.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل شهروند این برنامه است که به شما می پرسد به گزارش جرم و جنایت در کنار درب
  • می تواند برگ برنده برنده جنگ در هواوی—و Infinite بعدی ؟
  • چگونه دو فاکتور تأیید هویت خود را نگه می دارد حساب های امن
  • این الگوریتم نیست جایگزین پزشکان این باعث می شود آنها بهتر
  • خواهد هیدروژن انقلاب شروع در زباله?
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm