بزرگترین Coronavirus اسطوره گران

نامشخص سورئال بار به عنوان coronavirus یمن در ایالات متحده است. به عنوان ما در حال مبارزه با یک خلاء اطلاعات قابل اعتماد coronavirus اسطوره ها در حال گسترش به عنوان به سرعت به عنوان بیماری تقویت شده توسط رسانه های اجتماعی. خوشبختانه ما رو دکتر سیما یاسمین, مدیر استنفورد سلامت ارتباطی ابتکار در دانشگاه استنفورد. در ویدیو بالا او debunks مشترک و حتی خطرناک—اسطوره ها در مورد کوروناویروس و بیماری های آن, علل Covid-19.

شما نمی توانید برای مثال تشخیص خود را با Covid-19 با نگه داشتن نفس خود را برای 10 ثانیه برای دیدن اگر شما سرفه. Coronavirus می کند ریه ها تاثیر می گذارد و در واقع این یکی از راه آن جان بیماران است. اما به سادگی با نگه داشتن نفس خود را می توانم به شما بگویم که اگر ویروس مؤثر است ریه های خود را. “البته تنها راه درست دانستن اگر شما Covid-19 است که برای دریافت یک آزمون برای این بیماری” یاسمین می گوید.

وقتی که می آید به پیشگیری از نوشیدن سیر چای را تنها شما را از بوی بد, نه دفع coronavirus. و اگر شما قرارداد Covid-19 شما نمی توانید آن را خیط و پیت کردن از دهان خود را با آب داغ. و قطعا نمی—و ما نمی توانیم این به اندازه کافی استرس—سعی کنید به انفجار آن را از دهان خود را با یک ضربه خشک کن.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

“من فکر می کنم آن را واقعا آسان برای نگاه کردن به آن اسطوره و می گویند, “من هرگز سقوط برای آن” می گوید: “یاسمین. “اما در مواجهه با بسیار ترس و عدم اطمینان حتی باهوش ترین افراد می افتد برای اطلاعات نادرست است.”

و وجود دارد راه هایی برای تلقیح خود را در برابر چنین اسطوره یاسمین می گوید. اگر شما در حال دیدن sensationalized اطلاعاتی که در تلاش برای استوک, احساسات, که نشانه های آن ممکن است فقط یک اینترنت شایعه. همیشه سعی کنید برای ردیابی اطلاعات به منبع اصلی چیزی معتبر مانند سازمان بهداشت جهانی و یا سی دی. و البته سیمی.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>