بزرگترین کوه در می رم چالش در محاسبات کوانتومی

اندی گیلمور

در اکتبر 2019 محققان در گوگل اعلام کرد به هیاهو که جنینی کامپیوتر کوانتومی تا به حال حل یک مشکل است که پایمال کردن بهترین ابر رایانه. برخی از گفت: نقطه عطف شناخته شده به عنوان کوانتومی برتری مشخص سحر از سن محاسبات کوانتومی. اما گرگ Kuperberg یک ریاضیدان در دانشگاه کالیفرنیا دیویس که متخصص در محاسبات کوانتومی بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفته. او تا به حال انتظار می رود گوگل به هدف برای یک هدف است که کمتر زرق و برق دار, اما, او می گوید: مراتب مهم تر است.

این که آیا آن را محاسبه مالیات خود را و یا ساخت ماریو پرش یک دره عمیق و باریک, کامپیوتر شما کار می کند سحر و جادو خود را با دستکاری رشته های بلند از بیت است که می تواند مجموعه را به 0 یا 1. در مقابل یک کامپیوتر کوانتومی استخدام بیت کوانتومی یا qubits که می تواند هر دو 0 و 1 در همان زمان معادل شما در هر دو به پایان می رسد از نیمکت خود را در یک بار. مندرج در یونهای فوتون یا کوچک مدارهای ابررسانا مانند دو طرفه متحده به یک کامپیوتر کوانتومی قدرت آن است. اما آنها نیز شکننده است و کوچکترین تعامل با محیط اطراف خود می توانید آنها را تحریف. بنابراین دانشمندان باید یاد بگیرند که برای اصلاح این اشتباهات و Kuperberg انتظار داشتند گوگل را یک گام مهم به سوی این هدف است. “به نظر من این بیشتر مربوط به معیار” او می گوید.

اگر برخی از کارشناسان سوال اهمیت گوگل کوانتومی برتری آزمایش همه استرس اهمیت کوانتومی تصحیح خطا. “این است که واقعا تفاوت بین $100 میلیون, 10,000-کيوبيت کامپیوتر کوانتومی بودن تصادفی ژنراتور سر و صدا و یا قدرتمند ترین کامپیوتر در جهان می گوید:” چاد Rigetti یک فیزیکدان و از بنیانگذاران Rigetti محاسبات. و همه موافقت با Kuperberg در مرحله اول: گسترش اطلاعات معمولا کد گذاری در یک واحد وحشت زده و عصبی کيوبيت در میان بسیاری از آنها در راه است که حفظ اطلاعات حتی به عنوان سر و صدای جغجغه اساسی qubits. “شما در حال تلاش برای ساخت یک کشتی است که باقی می ماند همان کشتی حتی به عنوان هر تخته در آن فاسد است و به جای” توضیح می دهد که اسکات Aaronson یک دانشمند علوم کامپیوتر در دانشگاه تگزاس در آستین.

اوایل رهبران در محاسبات کوانتومی—گوگل Rigetti و آی بی ام—همه روت مناظر خود را در آن هدف است. “است که بسیار به صراحت بزرگ بعدی نقطه عطف” می گوید: Hartmut Neven که منجر گوگل کوانتومی هوش مصنوعی در آزمایشگاه. جی Gambetta که منجر آی بی ام محاسبات کوانتومی تلاش می گوید: “در چند سال آینده مشاهده می کنید یک سری از نتایج آن خواهد آمد از ما برای مقابله با تصحیح خطا.”

فیزیکدانان را آغاز کرده اند که خود را به آزمون نظری طرح در کوچک آزمایش, اما چالش بزرگ است. برای نشان دادن کوانتومی برتری گوگل دانشمندان تا به حال به داد و بیداد 53 qubits. برای رمزگذاری داده ها در یک کيوبيت کافی وفاداری آنها ممکن است نیاز به کارشناسی کارشناسی ارشد 1000 آنها.

تلاش برای کوانتومی کامپیوتر در زمان خاموش در سال 1994 زمانی که پیتر شور یک ریاضیدان در موسسه تکنولوژی ماساچوست نشان داد که مانند یک ماشین—سپس فرضی—باید قادر به سرعت عامل اعداد بزرگ. شور الگوریتم نشان دهنده ممکن است factorizations از یک عدد به عنوان کوانتومی امواج است که می تواند لجن به طور همزمان از طریق کامپیوتر qubits به لطف qubits’ دو طرفه متحده است. امواج تداخل به طوری که اشتباه factorizations لغو یکی دیگر و یکی از سمت راست بالا میآید. یک دستگاه در حال اجرا شور الگوریتم می تواند, میان چیزهای دیگر, کرک سیستم های رمزگذاری که در حال حاضر امن اینترنت و ارتباطات است که با تکیه بر این واقعیت که در جستجوی عوامل از تعداد زیادی را تحت الشعاع هر کامپیوتر های معمولی.

اما شور فرض هر کيوبيت خود را حفظ خواهد کرد بنابراین کوانتومی امواج می تواند لجن در اطراف تا زمانی که لازم است. واقعی qubits به مراتب کمتر پایدار است. گوگل و آی بی ام و Rigetti استفاده از qubits ساخته شده از ریز طنین مدارهای ابررسانا فلزی اچ به میکروچیپ که تا کنون ثابت کرده اند که آسان تر برای کنترل و ادغام مدارهای نسبت به سایر انواع qubits. هر مدار دارای دو انرژی مشخص متحده است که می تواند معنی 0 یا 1. با پیمودن یک مدار با مایکروویو, محققان راحتی می توانید آن را به دولت یا هر ترکیبی از این دو—می گویند 30% 0 و 70% 1. اما کسانی که در بین کشورها را ریش ریش شدن یا “decohere” در کسری از ثانیه. حتی قبل از آن اتفاق می افتد سر و صدا می تواند تنه دولت و تغییر آن را به طور بالقوه انحراف یک محاسبه است.

نقشه برداری یک کيوبيت

در حالی که عادی بیت یا باید 0 یا 1 کيوبيت می تواند در هر ترکیبی از 0 و 1 در همان زمان. این دو بخش از دولت مش در راه توصیف انتزاعی زاویه یا فاز. بنابراین کيوبيت دولت است که مانند یک نقطه در جهان است که طول و عرض جغرافیایی نشان می دهد چقدر کيوبيت 0 است و چه مقدار آن را به 1 است که طول جغرافیایی را نشان می دهد فاز. سر و صدا می تواند تنه به کيوبيت در دو راه اساسی است که دست کشیدن نقطه در سراسر جهان است.

Bit-تلنگر خطا مبادلات 0 و 1 کوه در می رماین کيوبيت در طول و عرضکيوبيتدولتفاز-تلنگر خطاهل کيوبيت دولت در نیمه راهدر اطراف حوزه در طول جغرافیاییفازمخلوط مساویاز 1 و 0مخلوطاز 1 و 010

C. Bickel/علوم

چنین سر و صدا نزدیک به غرق کردن سیگنال در گوگل کوانتومی برتری آزمایش. محققان شروع با تنظیم 53 qubits به رمز همه ممکن است خروجی است که در بازه زمانی از صفر به 253. آنها اجرا شده مجموعه ای از به طور تصادفی انتخاب تعاملات میان qubits که در تکرار آزمایش های ساخته شده برخی از خروجی بیشتر از دیگران است. با توجه به پیچیدگی تعاملات یک ابر رایانه نیاز هزاران سال به محاسبه الگوی خروجی محققان گفتند. بنابراین با اندازه گیری آن, کامپیوتر کوانتومی چیزی که هیچ کامپیوتر های معمولی می تواند مطابقت. اما الگوی بود به سختی قابل تشخیص از تصادفی کوه در می رم از qubits ناشی از سر و صدا. “خود را از تظاهرات 99% سر و صدا و تنها 1% سیگنال” Kuperberg می گوید.

برای تحقق نهایی خود را, رویاهای توسعه دهندگان می خواهند qubits است که به عنوان قابل اعتماد به عنوان بیت در کامپیوتر های معمولی. “شما می خواهید به کيوبيت که منسجم باقی می ماند تا زمانی که شما خاموش کردن دستگاه” Neven می گوید.

دانشمندان رویکرد گسترش اطلاعات يک کيوبيت—یک “منطقی کيوبيت”—در میان بسیاری از آنهایی که فیزیکی آثار ریشه های آن را به روزهای عادی کامپیوتر در 1950s. این بیت از رایانههای اولیه شامل لوله های خلاء و یا مکانیکی رله که مستعد ابتلا به تلنگر به طور غیر منتظره. برای غلبه بر این مشکل ریاضیدان مشهور جان فون نویمان پیشگام زمینه تصحیح خطا.

فون نویمان رویکرد تکیه بر افزونگی. فرض کنید یک کامپیوتر باعث می شود سه نسخه از هر بیت. حتی اگر یکی از سه منعکس اکثریت بیت را حفظ صحیح تنظیم. کامپیوتر می تواند در پیدا کردن و رفع بدبختانه بیت با مقایسه بیت به صورت جفت در اصطلاح برابری چک. اگر اول و سوم بیت مطابقت اما اول و دوم و دوم و سوم متفاوت است و سپس به احتمال زیاد دوم بیت بدبختانه و کامپیوتر می توانید تلنگر آن را به عقب. بیشتر رفع اشکالات به معنی توانایی بیشتری برای تصحیح خطا است. جالب اینجاست که ترانزیستور اچ به حال مدرن است که استفاده از کامپیوتر برای رمز خود را بیت آنقدر قابل اعتماد است که تصحیح خطا نیست بسیار استفاده می شود.

اما یک کامپیوتر کوانتومی بستگی دارد بر روی آن حداقل اگر آن را ساخته شده از ابررسانا qubits. (Qubits ساخته شده از فردی یون رنج می برند کمتر از سر و صدا اما سخت تر به ادغام.) متاسفانه برای توسعه دهندگان مکانیک کوانتومی خود به خود باعث می شود کار خود را بسیار سخت تر با محروم کردن آنها از ساده ترین آنها تصحیح خطا ابزار کپی کردن. در مکانیک کوانتومی یک هیچ-شبیه سازی قضیه می گوید آن را نمی ممکن برای کپی کردن دولت از يک کيوبيت بر روی دیگر بدون تغییر دولت از یکی از اولین. “این به این معنی است که آن را نمی ممکن است به طور مستقیم ترجمه کلاسیک ما تصحیح خطا کدهای کوانتومی تصحیح خطا کدهای می گوید:” Joschka Roffe یک نظریه پرداز در دانشگاه شفیلد است.

تعمیر آسان

در یک کامپیوتر معمولی, یک بیت یک سوئیچ است که می توان به هر 0 یا 1. برای محافظت از یک بیت از یک کامپیوتر می توانید آن را کپی کنید. اگر سر و صدا پس از آن flips یک کپی دستگاه می توانید پیدا کردن خطا در ساخت برابری اندازه گیری: مقایسه جفت بیت برای دیدن اینکه آیا آنها یکسان و یا متفاوت است.

10101010101010101010برابری اندازه گیریخطااصلاحسر و صدابدبختانه بیتکپی کردن

C. Bickel/علوم

حتی بدتر مکانیک کوانتومی نیاز به محققان برای پیدا کردن خطاهای blindfolded. اگر چه کيوبيت می تواند یک دولت است که هر دو 0 و 1 در همان زمان با توجه به کوانتومی نظریه آزمایشگران نمی تواند اندازه گیری است که دو راه دولت بدون سقوط آن را به هر 0 یا 1. چک کردن یک دولت obliterates آن است. “ساده ترین [کلاسیک خطا] اصلاح است که شما نگاه کنید در تمام بیت برای دیدن آنچه که رفته اشتباه” Kuperberg می گوید. “اما اگر آن را qubits سپس شما باید برای پیدا کردن خطا بدون نگاه.”

کسانی که مانع صدا ممکن است غیر قابل عبور اما مکانیک کوانتومی نقاط به یک راه حل بالقوه. محققان نمی توانند کپی کردن یک کيوبيت دولت, اما آنها می تواند گسترش آن به دیگر qubits با استفاده از مرموز اتصال کوانتومی به نام گرفتاری.

چگونه به درگیری انجام شده است نشان می دهد که چگونه ظریف محاسبات کوانتومی است. در معرض عموم, با, مایکروویو, اصلی کيوبيت تعامل با دیگری است که باید شروع شود در 0 دولتی از طریق “کنترل نیست” (CNOT) عملیات. این CNOT تغییر خواهد کرد دولت دوم کيوبيت اگر دولت از اول 1 است و ترک آن بدون تغییر اگر اولین کيوبيت 0 است. این مانور نمی کند در واقع اندازه گیری اولین کيوبيت و سقوط آن دولت است. آن را حفظ می کند هر دو راه دولت از اول کيوبيت در حالی که هر دو در حال تغییر است و تغییر نمی دوم کيوبيت در همان زمان. برگ های آن دو qubits در یک وضعیت که در آن به طور همزمان هر دو آنها در 0 و هر دو 1.

اگر اصلی کيوبيت است در مثلا 30% 0 و 70% 1, دولت, فیزیکدانان می توانید لینک آن را به دیگر qubits به ایجاد زنجیره ای از گفتن سه qubits که سهم گرفتار دولت که 30 درصد تمام شده 0 و 70% تمام سه عبارتند از 1. که دولت مجزا از سه نسخه اصلی کيوبيت. در واقع هیچ یک از سه ژولیده qubits در این رشته دارای یک خوبی تعریف کوانتومی از خود را دارد. اما در حال حاضر سه qubits به طور کامل ارتباط: اگر شما اندازه گیری یکی از اولین و آن را فرو می ریزد و به 1 و سپس دو نفر دیگر نیز باید فورا سقوط به 1. اگر برای اولین بار سقوط به 0 و دیگران نیز باید. که همبستگی است که جوهر از گرفتاری.

با این که بزرگتر گرفتار امور خارجه دانشمندان هم اکنون می توانید نگه داشتن یک چشم را برای اشتباهات. برای انجام این کار, آنها هنوز اشفته دیگر “فرعی” qubits با زنجیره ای از سه در یک با اول و دوم qubits در رشته و دیگری با دوم و سوم. آنها سپس با استفاده از اندازه گیری در ancillas به مکانیک کوانتومی معادل برابری چک. برای مثال بدون شکستن گرفتاری سر و صدا می تواند تلنگر هر یک از سه برنامه نویسی qubits به طوری که آن 0 و 1 قسمت دریافت روشن تغییر نهفته همبستگی میان هر سه. اگر محققان مجموعه ای از چیزهایی را که آنها می توانید “تثبیت کننده” اندازه گیری در فرعی qubits به پروب آن همبستگی.

اگر چه اندازه گیری فرعی qubits فرو می ریزد و کشورهای خود را از آن برگ های برنامه نویسی qubits unperturbed. “این به طور خاص طراحی شده برابری اندازه گیری که نمی فروپاشی اطلاعات کد گذاری شده در منطقی دولت” Roffe می گوید. برای مثال اگر اندازه گیری را نشان می دهد اولین ancilla است 0 این نشان می دهد که تنها اول و دوم برنامه نویسی qubits باید در همان دولت اما نه آن دولت است. اگر ancilla 1 است و سپس اندازه گیری نشان می دهد که برنامه نویسی qubits باید در مقابل متحده است. اگر محققان می توانید پیدا کردن یک حرف کيوبيت با سرعت بیشتری نسبت به qubits تمایل به ریش ریش شدن آنها می توانید استفاده از مایکروویو برای تلنگر آن را به حالت اصلی خود و بازگرداندن انسجام آن.

کوانتومی رفع سخت تر هستند

قوانین مکانیک کوانتومی آن را غیر ممکن است به سازمان دیده بان برای خطاهای با کپی کردن و اندازه گیری qubits (بالا). به جای فیزیکدانان می خواهید به گسترش کيوبيت دولت به دیگر qubits از طریق “گرفتاری” (وسط) و نظارت بر آن برای تشخیص خطاهای; سپس با ارنج زدن یک سیار بیت بازگشت به حالت صحیح (پایین).

بزرگتر بهتر استبه جای تلاش برای کپی کردن دولت از یک کيوبيت فیزیکدانان می توانید آن را با درگیری این کيوبيت با دیگران و در نتیجه یک دولت واحد که مربوط به همان نقطه در یک حوزه.هویت از دست رفتهدر گرفتاروضعیت هیچ یک ازسه qubits استبه خوبی تعریف شده کوانتومیدولت خود را دارد. 0101گرفتاریکپی کردننه اینقدر تند و سریع! مکانیک کوانتومیاجازه نمی دهد که دولتیکی کيوبيت بهکپی شده بر روی دیگران است.اصلیکيوبيت010101000111111000101010111000سر و صدافرعی کيوبيت گرفتار با این اول و دوم qubitsفرعی کيوبيت گرفتار با این دوم و سوم qubitsاصلاحوزش correctivesحال اگر سر و صدا منعکس یکی از qubits فیزیکدانان می تواند تشخیص دهد این تغییر در واقع بدون اندازه گیری دولت است. آنها اشفته جفت اصلی qubits با دیگر فرعی qubits که دولت می تواند اندازه گیری و خواهد بود 0 اگر همبستگی بین یک جفت باقی می ماند همان و 1 اگر همبستگی بدبختانه. مایکروویو سپس می توانید این unflip کيوبيت و بازگرداندن اولیه گرفتار دولت است.

C. Bickel/علوم

که فقط ایده اولیه. دولت از یک کيوبيت پیچیده تر از فقط ترکیبی از 0 و 1. آن نیز بستگی دارد که دقیقا چگونه این دو بخش مش که به نوبه خود بستگی دارد انتزاعی زاویه به نام فاز. این فاز می تواند طیف وسیعی از 0 درجه تا 360 درجه و کلیدی است به wavelike تداخل اثر است که به یک کامپیوتر کوانتومی قدرت آن است. کوانتوم مکانیکی هر گونه خطا در یک کيوبيت دولت می توان به عنوان ترکیبی از یک بیت-تلنگر خطا که معاوضه 0 و 1 و فاز تلنگر است که تغییر فاز 180 درجه است.

برای اصلاح هر دو نوع محققان می تواند گسترش به دیگر ابعاد—به معنای واقعی کلمه. در حالی که یک رشته از سه ژولیده qubits با دو ancillas بافته شده بین آنها کوچکترین آرایه ای است که می تواند تشخیص و تصحیح بیت-تلنگر خطا یک سه با سه شبکه از qubits با هشت پراکنده ancillas است ساده ترین یکی است که می تواند تشخیص و تصحیح هر دو بیت-تلنگر و فاز-تلنگر خطا است. منطقی کيوبيت در حال حاضر ساکن در یک گرفتار دولت از نه qubits—خدا را شکر شما لازم نیست برای نوشتن آن از ریاضی! تثبیت کننده اندازه گیری در طول یک بعد از, شبکه, بررسی بیت-تلنگر اشتباهات در حالی که کمی متفاوت تثبیت کننده اندازه گیری در کنار ابعاد دیگر برای اتمام فاز-تلنگر خطا است.

طرح برای هل دادن به دو بعد متفاوت هندسی آرایش qubits و جزئیات تثبیت کننده اندازه گیری. با این وجود محققان جاده به تصحیح خطا در حال حاضر روشن است: رمز یک واحد منطقی کيوبيت در یک شبکه فیزیکی qubits و نشان می دهد که وفاداری از منطقی کيوبيت بهتر می شود به عنوان اندازه شبکه را افزایش می دهد.

آزمایشگران در حال حاضر ساخته شده یک شروع است. برای مثال در یک طبیعت فیزیک مطالعه منتشر شده در 8 ژوئن, چت Wallraff در ETH زوریخ و همکاران نشان داد که آنها می تواند شناسایی اما درست نیست—خطاهای منطقی کيوبيت کد گذاری در یک میدان از چهار qubits با سه فرعی qubits.

اما آزمایشگران صورت یک چالش دلهره آور. دستکاری فردی qubits می توانید معرفی خطاها و مگر در مواردی که ضریب خطای کمتر از یک سطح خاص و سپس درگیری بیشتر qubits با یکی از اصلی تنها می افزاید: بیشتر سر و صدا به سیستم می گوید Maika Takita یک فیزیکدان در آی بی ام. “برای نشان دادن هر چیزی که شما مجبور به گرفتن زیر که آستانه,” او می گوید. کمکی qubits و دیگر خطا-اصلاح ماشین آلات اضافه کردن حتی بیشتر سر و صدا و پس از آن اثر گنجانده شده لازم خطا آستانه بیشتر کاهش مییابد. به این طرح کار فیزیکدانان باید پایین تر خود را با ضریب خطای کمتر از 1%. “هنگامی که من شنیده ام ما به دست آورد 3% خطا رای من فکر کردم که عالی بود” Takita می گوید. “در حال حاضر آن را باید بسیار پایین تر است.”

تصحیح خطا نیز نیاز به twiddling با qubits بارها و بارها. که باعث می شود فرآیند بیشتر خواستار از کوانتوم برتری که شامل اندازه گیری تمام qubits فقط یک بار می گوید ماریسا Giustina یک فیزیکدان با گوگل. تصحیح خطا “شما نیاز به اندازه گیری و اندازه گیری و اندازه گیری بارها و بارها در یک چرخه است که باید انجام شود به سرعت و قابل اعتماد” او می گوید.

اگر چه تعداد انگشت شماری از qubits کفایت خواهد کرد برای نشان دادن اصل کوانتومی تصحیح خطا در عمل فیزیکدانان را مجبور به کنترل تعداد زیادی از آنها را. برای اجرای شور الگوریتم به خوبی به اندازه کافی به عامل می گویند یک تعداد 1000 بیت آستین تقریبا به اندازه استفاده می شود در برخی از اینترنت طرح های رمزگذاری—آنها نیاز به حفظ منطقی qubits با بخشی-در-1 میلیارد خطا هستند. که ممکن است نیاز به درگیری یک شبکه از 1000 فیزیکی qubits برای حفاظت از یک واحد منطقی کيوبيت محققان می گویند یک چشم انداز است که به نسل بزرگتر و بهتر محاسبات کوانتومی تراشه.

جالب اینجاست که غلبه بر چالش خواهد توسعه دهندگان قرار داده و به جایی که آنها 20 سال پیش زمانی که آنها فقط تنظیم کردن به جفت فیزیکی qubits تعامل برای انجام انواع عملیات منطقی یا “دروازه” مورد نیاز برای محاسبات. هنگامی که دانشمندان شروع به استاد تصحیح خطا و آنها را مجبور به تکرار تقریبا هر توسعه تا کنون در محاسبات کوانتومی با قوی تر اما بسیار پیچیده منطقی qubits. “مردم می گویند که تصحیح خطا گام بعدی در محاسبات کوانتومی; آن را بعد از 25 مراحل” Giustina انگلیسی دوبله.

اصلاح این مراحل آسان نخواهد بود. این درست نیست که هر منطقی دروازه در حال حاضر شامل دو qubits نیاز هزاران نفر از آنها را. بدتر یکی دیگر قضیه از مکانیک کوانتومی می گوید که بدون توجه به آنچه در طرح محققان با استفاده از همه منطقی دروازه را می توان به راحتی ترجمه از فردی فیزیکی qubits منتشر منطقی هستند.

محققان فکر می کنم آنها می توانند گریز از این مشکل اگر آنها می تواند مقداردهی اولیه تمام qubits در کامپیوتر خود به ویژه “سحر و جادو متحده” است که بیشتر یا کمتر انجام نیمی از کار مشکل دروازه. متاسفانه هنوز هم بیشتر qubits ممکن است مورد نیاز برای تولید آن سحر و جادو متحده است. “اگر شما می خواهید به انجام چیزی شبیه به شور الگوریتم احتمالا 90 درصد از qubits را باید اختصاص داده شده به آماده سازی این سحر و جادو متحده” Roffe می گوید. بنابراین کامل کامپیوتر کوانتومی با 1000 منطقی qubits ممکن است تا پایان حاوی بسیاری از میلیون ها نفر از فیزیکی qubits.

گوگل برنامه ای برای ساخت فقط یک ماشین ظرف 10 سال. در نگاه اول به نظر می رسد که مضحک. ابررسانا qubits نیاز به سرد به نزدیکی صفر مطلق در یک دستگاه به نام cryostat که پر یک اتاق کوچک. یک میلیون کيوبيت ماشین conjures سند چشم انداز از یک هزار cryostats در یک کارخانه بزرگ است. اما گوگل از محققان فکر می کنم آنها می توانید نگه دارید دستگاه خود را جمع و جور. “من نمی خواهم به نکته دست من اما به اعتقاد ما ما که این را” Neven می گوید.

دیگران در حال مصرف متفاوت حمالت. گوگل طرح نیاز به 1000 فیزیکی qubits به رمز یک واحد منطقی کيوبيت چرا که آن تراشه اجازه می دهد تا تنها همسایه qubits به تداخل می کنند. اگر دور تر qubits می توان به ارتباط برقرار کردن بیش از حد تعداد فیزیکی qubits می تواند بسیار کوچکتر Gambetta می گوید. “اگر من می تواند رسیدن به آن و سپس این مسخره ترسناک شماره سربار از تصحیح خطا می ریزد,” او می گوید. بنابراین محققان آی بی ام در حال بررسی یک طرح با دور بیشتر ارتباطات میان qubits.

هیچ کس مایل است برای پیش بینی چه مدت آن را محققان به استاد تصحیح خطا. اما از آن زمان به نوبه خود به مشکل جدی Rigetti می گوید. “تا کنون قابل ملاحظه ای تمام محققان که شناسایی خود را به عنوان تصحیح خطا محققان نظریه پردازان” او می گوید. “ما باید به این رشته تجربی با بازخورد واقعی در داده های تولید شده با ماشین آلات است.” کوانتومی برتری است تا 2019. در محاسبات کوانتومی تصحیح خطا است داغ بعدی چیزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma