بوستون دینامیک ” معروف استادانه ربات می شود یک کار غربالگری بیماران در بیمارستان. اما هنوز هم وجود دارد مقدار آن و دیگر پزشکی روبات نمی تواند انجام دهد.

اگر سن از coronavirus است که هر چیزی را حقیقی. و یکی از سورئال ترین چیزهایی که هنوز اتفاق می افتد در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون که در آن وارد شده است نه از انسان های پزشکی حرفه ای اما در فرم از معروف بوستون دینامیک ربات سگ نقطه در حال حاضر مصرف یک قرص برای یک چهره. نقطه کار جدید است که به یک نماد برای کارگران بیمارستان که از راه دور کار با دستگاه و صحبت با بیماران از طریق قرص نگه داشتن کارکنان در یک فاصله امن از افراد بیمار.

و حتی بیشتر قابل توجه بیماران نشده است ناجور و noping حق بازگشت به خانه. “بخشی از آن ممکن است که ما در این دنیای عجیب و غریب از Covid که در آن تقریبا هر چیزی می رود می گوید:” دکتر پیتر چای بیمارستان بخش اورژانس پزشکی است. “من فکر می کنم همه حداقل در این نقطه است که شروع به گرفتن این واقعیت که ما در حال تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض.”

بوستون دینامیک مقامات خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که آنها 100 درصد مطمئن شوید که چه نقطه ای خواهد شد به نوبه خود خوب است. این شرکت تنها در آغاز اجاره ماشین در اواخر سال گذشته و با تکیه در بخش مشتریان به آزمایش با شغل که نقطه می تواند به خوبی انجام دهد. بررسی سایت های ساخت و ساز و در حال اجرا security جزئیات بالا در لیست. اما کار در یک بیمارستان می آید با یک گسترده و منحصر به فرد مجموعه ای از چالش است.

یکی این است که تعیین چگونه نقطه محدود است با سخت افزار آن. وعده روبات ها در عصر جدید کروناویروس است که از لحاظ نظری آنها ایده آل پزشکی حرفه ای. آنها نمی مریض آنها نمی نیاز می شکند و آنها می توانند نوکر وظایف مانند ارائه منابع. همه از این خواهد رایگان املاک پزشکان و پرستاران به تمایل به بیماران است. اما در سال 2020 پزشکی روبات هنوز کمی خام. آنها نیاز به کمک انسان اگر آنها گیر کرده در یک راهرو به عنوان مثال.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

چه چیزی باعث می شود نقطه خاص است که آن معروف استادانه رفت و آمد. یک چرخ ربات ممکن است یک زمان سخت به مرور از چادر که در آن آنها triaging Covid-19 بيمار در Brigham و بیمارستان زنان. به جای یک اپراتور می تواند خلبان نقطه از راه دور از طریق خطوط بیماران صحبت کردن از طریق علائم خود را بدون هیچ گونه نگرانی که ربات در حال رفتن به سر و صدا به مردم و یا تجهیزات حساس. (ربات با استفاده از دوربین های اطراف بدن خود را به طور خودکار به اجتناب از موانع.)

هنوز هم در حال حاضر نقطه نمی تواند انجام دهد بسیار دیگری برای کمک به در تریاژ چادر. بوستون دینامیک مهندسان امیدوارند که در برخی از آنها ممکن است آن را قادر به استفاده از یک دوربین حرارتی برای بیماران درجه حرارت. ایده دیگر این است که به بند یک اشعه نور به پشت آن برای ضد عفونی کردن اتاق بیمارستان. اما یکی دیگر از سخت افزار محدودیت: در آن طول می کشد مقدار زیادی از قدرت برای انجام این کار خواهد شد که به سرعت به نقطه تخلیه باتری. این است که معاوضه با ارزش است ؟ “این نوع طراحی سوالات است که ما از مراقبت های بهداشتی حرفه ای در مورد آنچه که آنها در واقع استفاده در این زمینه قبل از ما در واقع شروع به ساختن یک طراحی جدید در اینجا می گوید:” مایکل پری, معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار در بوستون دینامیک است.

این شرکت باز است-منابع این کار را برای دیگر roboticists به استقرار با استفاده از دستگاه های خود را. (نه نقطه اساسی کد برای چگونه آن را در اطراف حرکت می کند در یک محیط بیمارستان ذهن شما. بیشتر شبیه کد به صورت نقطه به سنسور است که می تواند کمک به دیگر ماشین آلات از راه دور مصاحبه بیماران.) “گسترده تر که تمرکز ما این است که نقطه ممکن است راه حل مناسب اما ابزار ما برای این نرم افزار در حال generalizable و می تواند با استفاده از هر تلفن همراه دیگر ربات می گوید:” پری.

نقطه هدایت یک سایت ساخت و ساز در ماه سپتامبر گذشته.

تصویری: مت سیمون

آن را از بوستون دینامیک: آزمایش های خود را با نقطه در دنیای واقعی شغل نشان داده اند که شما نمی توانید فقط استقرار یک ربات برای انجام هر وظیفه. این شرکت تا به حال مشتریان بپرسید مثلا برای استقرار ربات برای نظارت اما گاهی اوقات یک کار ساده دوربین های امنیتی می تواند اداره کند. و شما باید به خصوص مراقب باشید در یک محیط به عنوان حساس به عنوان یک بیمارستان است. برای یک چیز فقط به خاطر یک ربات نمی تواند مریض به این معنی نیست که نمی توانید از دیگران بیمار است. شما باید برای ضد عفونی کردن سطوح آن به صورت دوره ای. و به یاد داشته باشید که آن را بیش از حد تنفس: ربات طرفداران ممکن است این ویروس فقط به خود ما انسان عطسه انجام دهد.

هنوز این بیماری همه گیر است بی سابقه و قدرتمند زمین آزمایش و اثبات برای روبات. “جالب آن زمان که در نوآوری های تکنولوژیک که به طور معمول به ماه و سال به حتی شروع به در یک محیط بیمارستان در حال حاضر گرفتن چرخید تا در عرض چند روز می گوید:” چای از بریگهام و بیمارستان زنان. “من فکر می کنم ما پس از دریافت یک دسته در Covid این را اساسا تغییر راه ما عمل پزشکی به خصوص در اورژانس پزشکی است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بخش عظیمی از آن در حال مطالعه است که چگونه مردم در واکنش به این دستگاه یک میدان شناخته شده به عنوان human-robot interaction. آن را بسیار بعید است که روبات ها هرگز به طور کامل جایگزین پزشکان و پرستاران نه به این دلیل که تکنولوژی نمی کنید وجود دارد اما از آنجا که ما نمی خواهید آن را به. خیلی از حرفه ای پزشکی است که در تعامل با بیماران آرامش آنها و راه رفتن آنها را از طریق تصمیم گیری های دشوار. یک ربات می تواند به درک این پیچیدگی است.

بیماران در Brigham و بیمارستان زنان که تا کنون مصرف کرده و به نقطه اما این بدان معنا نیست که هر کس درک ربات و یا احساس راحتی با استفاده از آن به عنوان یک مجرا برای بحث در مورد مشکلات پزشکی است. مردم ممکن است می دانم نقطه از بوستون دینامیک ” ویدئوها از آن شاهکارهای باور نکردنی از ورزشکاری. “مردم ممکن است تمام انواع احساسات اولیه در مورد ربات مانند کنجکاوی لذت بی اعتمادی و یا ترس می گوید:” جولی نجار یک roboticist و محقق در اخلاق و ظهور علوم گروه در کال پلی سان لوئیس اوبیسپو. “هیچ یک از این واکنش های غیر طبیعی در آنچه که در حال حاضر یک وضعیت غیر طبیعی مربوط به بیماری های همه گیر و ربات. اکثر مردم نه تعامل با یک ربات شبیه به این قبل از. این رمان وضعیت است.”

نقطه تاخت و تاز کردن به اورژانس پزشکی از راه دور ممکن است یکی از غریبه نتایج Covid-19 بحران تا کنون, اما در برخی از راه شاید آن را تعجب آور نیست. “حقیقت ناگوار است که شرایط بحران باید همیشه تحت فشار قرار دادند تکنولوژی رو به جلو, آیا آن را در جنگ و یا بیماری های همه گیر” نجار می گوید. “روبات ها در انجام کارهایی که ما نمی خواهید به انجام این کار خطرناک هستند ما را به انجام و یا زمانی که آنها می توانند انجام کاری بهتر از ما می تواند.”

نقطه بزرگ در بیمار شدن تا مطمئن شوید. به زودی خواهیم دید که اگر آن را می تواند کمک به مردم هست.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de