پهنای باند صنعت تحت پیگرد مین بیش از یک وب قانون حفظ حریم خصوصی

پهنای باند صنعت تحت پیگرد مین برای جلوگیری از در حال دیدن سایت وب قانون حفظ حریم خصوصی شبیه به یکی از کشته شده توسط کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017. صنعت ادعای گروه دولت قانون را نقض متمم اول قانون اساسی حمایت از آزادی بیان و برتری بند از قانون اساسی ایالات متحده.

مین قانون امضا شد توسط فرماندار دموکرات جانت میلز در ژوئن 2019 و برنامه ریزی شده است را به اثر در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است. آن نیاز به Isp ها به مشتریان رضایت شما قبل از استفاده و یا به اشتراک گذاری اطلاعات حساس است. به عنوان میلز’ اطلاعیه در ماه ژوئن گفت: “دولت قانون “منع ارائه اینترنت پهن باند دسترسی به خدمات از استفاده از افشای فروش و یا اجازه دسترسی به مشتری اطلاعات شخصی مگر اینکه مشتری به صراحت رضایت به استفاده از افشای فروش و یا دسترسی. این قانون همچنین ممنوع یک ارائه دهنده از امتناع از خدمت به مشتری, شارژ یک مشتری جریمه و یا ارائه یک مشتری تخفیف اگر مشتری نمی کند و یا با رضایت به استفاده از افشای فروش و یا دسترسی به اطلاعات شخصی خود را.”

داده های مشتری محافظت شده توسط این قانون شامل وب مرور تاریخچه نرم افزار-استفاده از تاریخ دقیق جغرافیایی داده های محتوا از مشتریان و ارتباطات و آدرس IP دستگاه شناسه های مالی و اطلاعات سلامت و اطلاعات شخصی استفاده می شود برای صدور صورت حساب.

خانه اینترنت ارائه دهندگان خدمات و حامل های بی سیم نمی خواهید به دنبال مشتری اجازه قبل از استفاده از وب سایت مرور و داده های مشابه را برای تبلیغات و یا اهداف دیگر. روز جمعه چهار عمده گروه های لابی نمایندگی کابل مخابراتی و بی سیم صنایع شکایت کرد دولت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه از مین به دنبال یک دستور که جلوگیری از اجرای این قانون است.

Isp ها ادعا می کنند قانون را نقض گفتار حقوق

دولت قانون “تحمیل بی سابقه و بی جهت سنگین محدودیت در Isp به Isp ها’ حفاظت گفتار” در حالی که تحمیل هیچ مورد نیاز در شرکت های دیگر که ارائه خدمات از طریق اینترنت گروه نوشت: در دعوی خود را. شاکیان آمریکا ارتباطات انجمن CTIA, NCTA و USTelecom. آنها نوشت:

مین نمی تواند در برابر تبعیض زیر مجموعه ای از شرکت هایی که جمع آوری و استفاده از اطلاعات مصرف کننده با تلاش برای تنظیم درست است که زیر مجموعه و نه به دیگران به خصوص با توجه به عدم وجود هر گونه قانونی یافته و یا دیگر مدارک پشتیبانی است که می تواند توجیه هدف قرار دادن Isp ها به تنهایی. مین تصمیم به اعمال منحصر به فرد بار در Isp ها’ سخنرانی—در حالی که نادیده گرفتن آنلاین و آفلاین کسب و کار است که باید با استفاده از همان اطلاعات و برای همین و اهداف مشابه به عنوان Isp ها—نشان دهنده تبعیض بین به طور مشابه واقع سخنرانان که داشته تحت متمم اول قانون اساسی.

قانون گفته نقض متمم اول قانون اساسی به دلیل آن را “محدودیت Isp ها از تبلیغات و یا بازاریابی غیر-ارتباطات-خدمات مربوط به مشتریان خود را; و را ممنوع Isp ها از ارائه قیمت, تخفیف, پاداش در برنامه های وفاداری و یا دیگر مزایای صرفه جویی در در ازای رضایت مشتری به استفاده از اطلاعات شخصی خود را” طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

“اساسنامه در نتیجه بیش از حد بار Isp ها مفید طرفدار مصرف کننده سخنرانی در مورد طیف گسترده ای از افراد بدون جبران حریم خصوصی حفاظت از منافع” شکایت همچنان ادامه دارد. “در همان زمان آن را تحمیل می کند و هیچ محدودیتی در همه در استفاده از افشای, و یا فروش از مشتری اطلاعات شخصی اعم از حساس یا نه توسط بسیاری از اشخاص دیگر در اینترنت اکوسیستم یا سنتی آجر و ملات خرده فروشان در نتیجه باعث اساسنامه به انشعاب بیشتر از آن اعلام کرد هدف است.”

تجارت گروه نیز می گویند مین قانون ناقض قانون اساسی ایالات متحده بند برتری می دهد که قانون فدرال اولویت بیش از قوانین ایالتی است که در تضاد با قانون ایالات متحده. مین قانون “نقض بند برتری به دلیل آن اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به دیکته (با انصراف و یا کاهش به انتخاب کردن در) هنگامی که Isp ها می توانید استفاده کنید و یا افشای اطلاعات است که آنها باید در مطابق با قانون فدرال, ارائه, انطباق با هر دو” دولت و فوق قوانین فدرال ‘غیر ممکن است'” تجارت گروه ادعا کرد.

در جریان نبرد علیه دولت قوانین

طرح دعوی در دادگاه است که بخشی از یک نبرد بین Isp ها و کشورهایی که در حال تلاش برای تحمیل مقررات قوی تر از آن اجرا شده توسط دولت فدرال است. یکی از عوامل بالقوه کار در برابر Isp ها این است که کمیسیون ارتباطات فدرال تلاش برای پیشدستی همه حاضر و آینده دولت بی طرفی خالص قوانین مسدود شده بود توسط یک دادگاه تجدید نظر فدرال حاکم در اکتبر 2019.

FCC مدعی آن می تواند پیشدستی دولت بی طرفی خالص قوانین چون دولت تحمیل قوانین خواهد واژگون فدرال سیاست غیر-قوانین و مقررات. به طور مشابه, جدید طرح دعوی در دادگاه در برابر مین, ادعای دولت قانون حفظ حریم خصوصی درگیری با کنگره تصمیم به از بین بردن اوباما-دوران FCC را پهن باند قوانین و آن را به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر FCC که Isp ها’ شیوه های حفظ حریم خصوصی نباید تنظیم هر گونه متفاوت از کسانی که از کسب و کار آنلاین دیگر.

اما در حالی که FCC اجازه داده شد برای از بین بردن خود بی طرفی خالص قوانین قضات گفت: کمیسیون “فاقد اختیارات قانونی به مطلقا لغو تمام 50 ایالت’ قانونی اعطا قدرت برای تنظیم ارتباطات درون کشوری.” هنگامی که آن را در دفاع از خود قانون حفظ حریم خصوصی در برابر صنعت دعوی مین به احتمال زیاد استدلال می کنند که آن را تا به قدرت برای تنظیم پهنای باند-شیوه های صنعت است که دولت فدرال انتخاب کرده است نه تنظیم.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر