این گیاه گوشتخوار شیوه زندگی است که ژن هزینه

گیاهان می تواند تولید غنی از انرژی زیست توده با کمک نور و آب و دی اکسید کربن. این است که چرا آنها در ابتدای زنجیره غذایی. اما گیاهان گوشت خوار تبدیل شده اند جداول و شکار حیوانات است. حشرات خود منبع غذایی اصلی.

انتشار در مجله زیست شناسی کنونی در حال حاضر میریزد نور در زندگی راز سبز گوشتخواران. گیاه دانشمند راینر Hedrich و تکاملی bioinformatician یورگ شولتز هر دو از Julius-Maximilians-Universität (JMU) Würzburg در ایالت بایرن آلمان و همکار خود Mitsujasu Hasebe از دانشگاه ناگویا (ژاپن) باید کشف رمز و تجزیه و تحلیل ژنوم سه گیاه گوشتخوار گونه است.

آنها مورد مطالعه قرار Venus flytrap Dionaea muscipula که سرچشمه از آمریکای شمالی در سطح جهان اتفاق می افتد چرخ چاه گیاه Aldrovanda vesiculosa و قاشق برگ sundew Drosera spatulata) است که به طور گسترده ای در آسیا است.

هر سه متعلق به sundew خانواده است. با این وجود آنها باید هر یک را فتح زیستگاه های مختلف و توسعه خود را در به دام انداختن مکانیسم. در Dionaea و Aldrovanda رسد برگ ها تبدیل به تاشو تله. این sundew از سوی دیگر متصل طعمه خود را به سطح برگ با شاخکهای.

اساسی ژن برای carnivory

اولین چیزی بین المللی تیم تحقیقاتی متوجه شد که با وجود سبک های مختلف زندگی و به دام انداختن مکانیزم Venus flytrap, sundew و چرخ چاه مشترک “اساسی” از ژن های ضروری برای گوشتخوار شیوه زندگی است.

“عملکرد این ژن مربوط به توانایی حس و هضم شکار حیوانات و استفاده از مواد مغذی خود را” توضیح می دهد که راینر Hedrich.

“ما قادر به ردیابی منشا carnivory ژن به تقلید رویداد رخ داده است که بسیاری از میلیون ها سال پیش در ژنوم آخرین جد مشترک از سه گونه های گوشتخوار می گوید:” یورگ شولتز. تقلید از کل ژنوم را فراهم کرده است تکامل با ایده آل بازی زمین برای توسعه توابع جدید.

ژنتیکی فقر با وجود یک حالت خاص از زندگی

به تعجب خود را, محققان کشف کردند که گیاهان نیاز نیست به خصوص تعداد زیادی از ژن ها برای carnivory. به جای این سه گونه مورد مطالعه در واقع در میان ژن های فقیر گیاهان شناخته شده است. Drosera است 18,111, Dionaea 21,135 و Aldrovanda 25,123 ژن. در مقابل اکثر گیاهان بین از 30000 و 40000 ژن.

چگونه می توان این آشتی با این واقعیت است که تعداد زیادی از ژن های جدید است که معمولا مورد نیاز برای توسعه راه های جدید از زندگی ؟ “این فقط می تواند به این معنی است که تخصص در مواد غذایی حیوانی بود, همراه با افزایش در تعداد زیادی از ژنها بلکه از دست دادن عظیم ژن” مدیریت توسعه زیست شناس Hasebe.

ریشه ژن فعال هستند در به دام انداختن اندام

بسیاری از ژنهای مورد نیاز برای حشرات تله ها نیز یافت می شود در اندکی تغییر فرم در گیاهان طبیعی. “در گیاهان گوشتخوار چند ژن فعال هستند در به دام انداختن اندام که در گیاهان دیگر اثر خود را در ریشه. در به دام انداختن اعضای این ژن ها تنها روشن در زمانی که طعمه امن است” توضیح می دهد که Hedrich. این یافته است که مطابق با این واقعیت است که ریشه ها بطور قابل توجهی کاهش می یابد در Venus flytrap و sundew. در چرخ چاه آنها به طور کامل وجود ندارد.

بیشتر تحقیقات به دام انداختن تابع

محققان در حال حاضر یک بینش تکامل از carnivory در گیاهان و برگزاری سه نقشه برای این کار روش خاصی از زندگی را در دست خود. خود را هدف بعدی این است که برای به دست آوردن حتی یک درک بهتر از اساس مولکولی به دام انداختن عملکرد.

“ما دریافتیم که Venus flytrap شمارش محرک الکتریکی باعث طعمه می تواند به یاد داشته باشید این تعداد برای یک زمان خاص و در نهایت باعث می شود یک تصمیم که مربوط به شماره می گوید:” Hedrich. در حال حاضر این مهم است که به درک بيو-بیوشیمی اصل با توجه به کدام گیاهان گوشتخوار دفعات مشاهده شده است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه Würzburg. Original نوشته شده توسط رابرت Emmerich. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im