CDC در حال حاضر توصیه می کند آمریکایی ها پوشیدن ماسک صورت

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود که شهروندان باید بپوشند “غیر پزشکی پارچه ماسک” برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. قبلا CDC توصیه کرده بود که تنها کسانی که با Covid-19 علائم پوشیدن ماسک. آژانس در حال حاضر توصیه می کند که کسانی که احساس بیمار هنوز هم باید یک ماسک هر چند انطباق داوطلبانه است.

در بیانیه ای در وب سایت خود CDC می گوید: “پارچه پوشش صورت از مد افتاده از آیتم های خانگی و یا در خانه ساخته شده از مواد رایج در هزینه کم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اضافی داوطلبانه اقدام بهداشت عمومی.” کلمه “اضافی” است و کلیدی در اینجا; پناه در جایی است که هنوز هم موثر ترین راه برای محافظت از خودتان و کسانی که در جامعه خود و این سازمان توصیه می کند حفظ 6-fot اجتماعی فاصله به عنوان روش اصلی کاهش قرار گرفتن در معرض.

این سیاست جدید می آید بر روی پاشنه از تحقیقات جدید در مورد چگونه این ویروس منتقل می شود و با موارد در حال افزایش در سراسر ایالات متحده وجود دارد برخی از شواهد که افرادی که نیست نشان دادن هر گونه علائم هنوز هم می تواند از گسترش این ویروس به عنوان آنها در مورد حرکت می کند ،

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

این هفته در شهرهایی مثل نیویورک و لس آنجلس نیز توصیه می شود که تمام ساکنان سایش پوشش صورت در مکان های که آیا آنها در حال نشان دادن نشانه هایی از بیماری و یا نه. هدایت خاص صادر شده برای لس آنجلس (کالیفرنیا به عنوان یک کل) و شهر نیویورک است.

این توصیه های سیاست اتفاق می افتد در زمانی که فولاد ماسک صورت و N95 ماسک در حال حاضر در انتقادی تامین کوتاه مدت. این کمبود تجهیزات حفاظتی شده است ویرانگر برای مراقبت های بهداشتی کارگران مشغول درمان بیماران و بسیاری از ترس است که در سراسر کشور حکم به پوشیدن ماسک می تواند فشار را تامین و حتی بیشتر.

اگر شما زندگی می کنند در یک جامعه که در آن ماسک توصیه می شود و یا اگر شما در حال مراقبت از یک دوست که در حال حاضر بیمار شما باید ماسک خود را. آیا خرید N95 ماسک و کاملا نمی ذخیره کردن منابع است که متخصصان پزشکی نیاز دارید.

این مهم است به یاد داشته باشید که پارچه پوشش صورت مانند آن توصیه شده توسط کالیفرنیا وزارت بهداري ممکن است کمک ندانسته آلوده مردم از انتقال ویروس اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها می تواند به جلوگیری از یک فرد سالم از آلوده شدن.

ماندن در خانه است که هنوز هم مهم ترین

با پوشیدن یک ماسک است آخرین رفت و آمد مکرر اندازه گیری. یک ماسک است نه یک ویروس-مسدود کردن راه حل که اجازه خواهد داد که شما را به بازگشت به حالت عادی تعاملات اجتماعی. همه ما هنوز هم نیاز به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است تا زمانی که پناهگاه در محل سفارشات برداشته اند.

اگر شما مجبور به رفتن به خارج برای تامین اقامت 6 فوت دور از مردم دیگر و ادامه شستن دست های خود را و مواد ضد عفونی کننده از خانه خود را.

بنابراین شما باید چه بپوشند ؟ با توجه به CDC یک ماسک ساخته شده است که به صورت چسبیده امن در اطراف گوش ها بهترین است. متناوبا هر نوع چهره و پوشش مانند یک دستمال یا شال گردن بهتر از هیچ چیز اگر شما باید به بیرون رفتن اگر چه CDC اخطار می دهد که این در نظر گرفته نمی دنده محافظ مناسب و تنها باید به عنوان آخرین چاره. در هر صورت شما می خواهید تا مطمئن شوید که بینی و دهان خود را به طور ایمن تحت پوشش از همه طرف تا قطرات نمی تواند فرار.

برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی گرفته اند به پوشیدن ماسک های خانگی خود را بیش از N95 ماسک به طول آن طول عمر است. چند بیمارستان ها قرار داده اند از تماس درخواست برای خانه دوخته, کمک های مالی مانند دانشگاه در بیمارستان اوهایو و یا Deaconess بیمارستان در لافایت ایندیانا نیز که راه اندازی یک پایگاه داده در سراسر کشور برای اتصال هیت امکانات مراقبت نیاز با کسانی که می توانید ماسک و اهدای آنها. اگر شما می توانید دوختن در نظر گرفتن ساخت و اهدای ماسک صورت خود را به بیمارستان محلی است.

بازار آنلاین Etsy نیز خواسته خود فروشندگان به سوئیچ به ساخت ماسک اما ارائه کرده است crafters تعدادی از اقدامات احتیاطی مانند منع آنها را به فروش تجهیزات پزشکی و گفتن آنها را به پزشکی ادعا می کند در مورد خانه دوخته شده ماسک.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>