مدیر عامل شرکت نوارتیس در حال توسعه مواد مخدر در طول یک بیماری همه گیر

Vas Narasimhan مذاکرات در مورد قیمت دارو واکسن و توسعه ظهور و سقوط هیدروکسی کلروکین و چگونه بزرگ داروسازی ممکن است پیروزی اعتماد مصرف کنندگان است.

به عنوان مدیر عامل شرکت نوارتیس جهانی دوم بزرگترین شرکت دارویی واس Narasimhan می داند که بزرگ داروسازی است که یک شی از عشق و نفرت. محصولات دارویی صرفه جویی در زندگی و کمک به مردم مدیریت دشوار است شرایط پزشکی. اما این صنعت قیمت دارو اغلب غیرقابل دفاع و شرکت شیوه گاهی سوال برانگیز و یا حتی بدتر. در این بیماری همه گیر در سال 2020 خبر حتی بالاتر به مردم نگاه به Narasimhan صنعت به تولید و راههای پیشگیری و یا درمان برای SARS-CoV-2 ویروس ویرانگر جهان سلامت و اقتصاد است.

خطرات و وعده گنجانده شده در سال های اخیر نوارتیس تحولات است. به عنوان یک تولید کننده هیدروکسی کلروکین این شرکت در موقعیت ناراحت کننده از توزیع یک محصول است که overhyped به صورت ناخواسته و به عنوان FDA به این نتیجه رسیدند نه به احتمال زیاد موثر—استفاده به عنوان یک Covid-19 درمانی یا پیشگیرانه مواد مخدر است. و به تازگی نوارتیس که خارج شد واکسن کسب و کار در سال 2014 نیز با کاهش یک پا به عقب در با توافق به تولید واکسن رایگان برای یک کارآزمایی بالینی ژنتیک مبتنی بر رویکرد است. اگر در این آزمایش موفق نوارتیس گزینه از تولید آن به صورت تجاری.

Narasimhan, 42, رشد در پیتسبورگ رفت و به دانشکده پزشکی هاروارد و نانامی به بازی در سازمان بهداشت جهانی و شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت قبل از پیوستن به نوارتیس در سال 2015. او را به صحبت سیمی از خانه خود در بازل سوئیس که در آن دفتر مرکزی این شرکت. مصاحبه ویرایش شد برای اختصار و وضوح.

استیون لوی: یک سال پیش به شما گفته نیویورک تایمز “ما نه در همه آماده برای یک بیماری همه گیر” صحبت به طور کلی. که برای تلفن های موبایل بسیار prescient در حال حاضر. اما نوارتیس آماده برای همه گیر?

Vas Narasimhan: ما آماده بهتر از من انتظار می رود. اگر شما تا به حال از من خواست در ژانویه اگر ما تا به حال گرفته شده 110,000 مردم و بسیاری از آنها تبدیل شده مجازی و عملیات ما هنوز هم اجرا, من نمی خواهد که به آن معتقد بودند. مهم تر ما در آزمایش های بالینی قادر به اجرا تا حد زیادی یکپارچه. به دلیل سرمایه گذاری در علوم اطلاعات و اخباری یادگیری ماشین ما تولید عملیات بودند کمک قابل توجهی. همچنین روابط ما با بیماران و پزشکان نیز فعال شد که تغییر و تحول است. هر سه نفر از کسانی که سرمایه گذاری دیجیتال مناطق قبلا به نظر می رسید مانند خوب-به-تجربی مناطق که ممکن است تبدیل به ما در پنج سال. ناگهان آنها به چیزهایی که اساسی بود.

نوارتیس می سازد هیدروکسی کلروکین که شد مرکز یک شکست مفتضحانه. آیا شما راضی به این ترتیب شرکت شما در پاسخ به آن عرضه یک دارو که بعدها نشان داده بعید به نظر می رسد موثر برای Covid-19 در حالی که بنا به گزارش این دارو کمیاب شد برای بیمارانی که نیاز به آن برای آن در نظر گرفته شده استفاده کنید ؟

من دنبال اطلاعات. بنابراین من اگنوستیک به اینکه آیا یا نه هیدروکسی کلروکین خواهد کرد یا نه تا زمانی که ما تا به حال خوب از مطالعات بالینی. در اواسط ماه مارس هر چند ما در یک لحظه در زمان که در آن بسیاری از دولت ها بودند در یک وضعیت ناامید. شما تا به حال برخی از نشانه های اولیه از غیر مناسب طراحی شده اما نشان دهنده بالینی مطالعات انجام شده در چین و فرانسه است که این ممکن است کمک کند. ما باور نمی کند ما می تواند تأثیر بیماران با rheumatological بیماری است که نیاز به هیدروکسی کلروکین به هر حال من فکر نمی کنم ما انجام داد. بنابراین ما گفت: ما مایل به کمک به هر دولتی که می خواهد به استفاده از دارو تحت نظارت مناسب. هنگامی که داده بیرون آمد که نشان داد این دارو ممکن است با داشتن تاثیر ما امیدوار بدیهی است که ما متوقف شد و ما محاکمه و در حال حاضر پیچ در پیچ در پشت برنامه. من فکر نمی کنم شما می تواند منطقی انجام داده اند چیزی متفاوت در آن لحظه زمانی که شما تا به حال مواد مخدر است که ممکن است کمک کند و در صورت استفاده مناسب می تواند موفق از لحاظ خطر است. متاسفانه آن استفاده می شود در بسیاری از موارد خارج از بیمارستان بود که هرگز قصد.

چه مسئولیت خود را هنگامی که رهبر با نفوذ ترین کشور در جهان اساسا خواستار آن یک درمان معجزه و شما می دانید آن را نه ؟

من سعی کردم به طور مداوم می گویند که ما رو به انجام با کیفیت بالا و علم است. در حال حاضر متاسفانه واژه “مطالعه نتایج شواهد علمی” در رسانه ها نیست در واقع منعکس کننده آنچه دانشمندان می دانند با کیفیت بالا است شواهد. یک مطالعه که یک مطالعه است مطالعه است. وجود دارد که مطالعات بسیار کیفیت پایین و یا حدس. و سپس ما مناسب-صفحه تصادفی کنترل کور مطالعات بالینی است که چه تنظیم کننده از ما انتظار دارند و این تنها راهی است که واقعا می دانم که اگر مواد مخدر تاثیر گذار است یا نه. بنابراین در حال حاضر ما در حال حمایت به خوبی طراحی شده مطالعات بیش از 30 بالینی از داروهای ما [برای Covid-19] و خواهیم دید که آنچه که داده ها را نشان می دهد.

است وجود دارد یک فرصت است که مواد مخدر موجود ممکن است ثابت کند بهتر از آنچه ما در حال حاضر در شرایط یا پیشگیری یا درمان ؟

ما در حال رفتن به رفتن را از طریق سه مرحله از توسعه دارو و واکسن. در حال حاضر repurposing فاز. ما باید نتایج از انگلستان آکسفورد که نشان داد یک استروئید قادر به تاثیر مثبت بر ميزان مرگ و مير. فرض کنید که داده های قوی است که اولین شواهد در حال حاضر ما از یک repurposed مواد مخدر است. حتی جلعاد مواد مخدر remdesivir یک شکست خورده ابولا مواد مخدر است که در حال حاضر شده است repurposed. من فکر می کنم وجود خواهد داشت و داروهای دیگر است که نشان می دهد یک اثر. من نمی دانم که چگونه قوی اثر خواهد بود اما شما در حال رفتن به خروج از تابستان با پزشکان دانستن آنها بهتر می تواند مدیریت Covid. من فکر می کنم نسبت به پایان این سال ما دریافت نتایج از آنتی بادی و شاید برخی از رمان بیشتر مواد مخدر. و پس از آن در طول این دوره از سال آینده خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با واکسن.

اجازه دهید بحث در مورد واکسن. شما در همکاری با ماساچوست چشم و گوش و بیمارستان عمومی ماساچوست برای یک ژن مبتنی بر واکسن. وجه تمایز است که از برخی از نامزدهای دیگر?

ما فقط حمایت از آزمایشات بالینی بر روی این واکسن—ما عمده واکسن تولید کننده. به طور کلی وجود دارد کشش برای واکسن. تاسیس فن آوری در درجه اول به پروتئین های ویروس قرار داده و آنها را به مردم و یا اجزای دیگر از ویروس و یا [کار] غیرفعال نمودن این ویروس پس از آن ایجاد یک پاسخ ایمنی است. جالب است که این دو فن آوری ها کمی بیشتر به عقب. آنهایی هستند که بیشتر جلوتر هستند یا قرار دادن Covid ژنوم به ویروس دیگری است که در آکسفورد رویکرد با AstraZeneca یا تزریق RNA یا DNA [به سلول های انسان است.]. این قلمرو ناشناخته—ما هرگز با موفقیت تا به حال مجوز RNA یا DNA واکسن تولید ایمن و موثر پاسخ ایمنی است. چقدر اطلاعات شما نیاز به درک که آن را بی خطر و موثر به اندازه کافی به آن را به میلیاردها نفر ؟

بسیاری از مردم نگران هستند که این فشار را به سرعت تولید یک واکسن منجر خواهد شد ما را به موعد مقرر فشار از یک محصول است که ممکن است بی اثر و یا حتی خطرناک. این است که یک نگرانی شماست ؟

من امیدوار هستم که FDA و سازمان پزشکی اروپا به نگه داشتن خود را در بخشیدن است که در نهایت به یک داده محور خنثی غیر سیاسی تنظیم کننده. ما بسیار قابل تنظیم میباشد. همه ما به امید این است که این سازمان های نظارتی نگه داشتن خط به دلیل نقش آنها در نهایت به تقاضای بسیار دقیق اطلاعات در این موارد.

وقتی ما موثر دارو و یا واکسن که برای اولین بار آنها را و چگونه هزینه می شود کنترل کرد ؟

دوباره ما یک واکسن تولید کننده, اما من می دهید تا آنجا که به مواد مخدر نگران هستند. ما اصلا این را به عنوان یک محل برای درایو سود. من فکر می کنم بسیاری از عمده تولید کنندگان واکسن نیز متعهد به ارائه گسترده دسترسی در هر دو معقول و یا حداقل هزینه. در حال حاضر به سرعت سوال این خواهد بود: که می شود این واکسن برای اولین بار ؟ اگر شما برگردید به واکسن H1N1 در سال 2009 که یک سوال بزرگ بود و در پایان تصمیم گرفته شد برای اولویت بندی زنان باردار و کودکان است. وجود دارد همچنین ملاحظات جغرافیایی و اروپا و ایالات متحده به پایان رسید تا گرفتن واکسن در آن لحظه قبل از آمریکای لاتین و آفریقا و آسیا است. بنابراین من نمی دانم که دقیقا چگونه این است که به بازی کردن. وجود دارد سه اردوگاه اصلی: ایالات متحده-بودجه کمپ اروپایی-بودجه اردوگاه و پس از آن چین است. و چگونه هر کس که برنده این مسابقه در نهایت تخصیص دوز است نه در همه مشخص شده است, تا آنجا که من می دانم.

ضد vaxxers در حال حاضر گفتن مردم را به هر چه توسعه یافته است. چه نقش صنعت دارو در متقاعد کردن مردم است که امن و موثر واکسن باید گرفته شود ؟

ما به عنوان یک صنعت می خواهید باید بسیار قوی داده ها بسته به این دلیل که بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که واکسن بیرون رفتن و علت یک رویداد جانبی ما انتظار نیست. پس از آن که مردم از دست دادن ایمان در واکسن به طور گسترده تر. آن را آسان به را فراموش کرده ام تنها دلیل زندگی می کنیم در چنین سالم بار است که به دلیل پیشرفت در واکسن و دارو. متاسفانه ضد واکسن لابی در حال حاضر قدرت رسانه های اجتماعی. تنها راه ما در حال رفتن به مبارزه با آن با داده های معتبر و رهبران علمی صحبت کردن در رسانه ها به عنوان به خوبی.

نوارتیس منتشر شد یک مطالعه که به تازگی نشان داد به دلیل بحران کنونی بیشتر افراد با استعداد هستند و با توجه به بهداشت و درمان و علوم پزشکی. آیا شما فکر می کنم که نوارتیس و دیگران قادر خواهد بود به استخدام افرادی که معمولا به رفتن به گوگل و یا آمازون ؟

ما امیدواریم تا. این بحران منجر به یک تغییر بزرگ در نمای کلی از بخش صنعت است. من فکر می کنم اگر شما نگاه کنید در بسیاری از نظر سنجی که قرار داده شده است که توسط شرکت های مختلف مشاهده خواهید کرد قابل توجه favorability تغییر کلی در صنعت داروسازی. ما ساخته شده یک سرمایه گذاری بزرگ در علوم اطلاعات و دیجیتال از دو سال پیش به بیش از 500 میلیون دلار است. ما استخدام استعداد از آمازون, از, IBM, از, گوگل, منجر به عناصر مختلف است. من فکر می کنم مسابقه تسلیحاتی در حال حاضر در صنعت ما در حال رفتن به می شود که می تواند برای الکترونیکی کردن بسیاری از این عناصر بسیار سریع تر از رقابت.

یکی از عوامل در نقاشی استعداد ممکن است خود را در صنعت مشکل با اعتماد. یک زن و شوهر از هفته پیش به طور کلی وکیل از 50 ایالت و سرزمین های, به علاوه, DC, شکایت نوارتیس’ Sandoz بخش و شرکت های دیگر به اتهام تبانی در قیمت ها. در کل مردم احساس می کنند قیمت مواد مخدر در حال راه خروج از خط. آنچه شما انجام می دهند به نفع خود بازگشت اعتماد کرد ؟ می تواند ما انتظار داریم در پایان به برخی از این افزایش قیمت ها?

یکی از اولویت های ما به عنوان نوارتیس است به ایجاد اعتماد با جامعه است. و یکی از چیزهایی که ما در حال رفتن به نیاز به انجام به عنوان یک شرکت قرار داده است پشت سر ما بسیاری از میراث مهم است. این Sandoz موضوع است که شما فقط در مورد همه اتفاق افتاده است قبل از 2015. ما در حال حاضر حل و فصل با دولت فدرال و در حال حاضر البته متحده وکلای آمده اند و البته ما از موضع ما دفاع. اگر شما برگردید به تاریخ در 1960s, 70, 80 و 90 [داروسازی] بود احترام ترین صنعت به دلیل پیشرفت باور نکردنی که آورده بودن به گسترش زندگی انسان است. در دهه های اخیر ترکیبی از همیشه مناسب و شیوه های کسب و کار و نامناسب قیمت گذاری, شیوه های دارای فرسایش همه که اعتماد. بنابراین در حال حاضر ما نیاز به ساخت آن را به عقب. من نمی توانم خنثیسازی 20 سال گذشته اما حداقل به جلو رفتن ما می توانید سعی کنید به انجام همه چیز درست است. ما حاشیه برای خطا بسیار کوچک است. هیچ کس در حال رفتن به قطع ما هر شل. این چیزی است که چالش این است که منجر به یک شرکت بود. چگونه می تواند شما را به یاد مردم ما ایجاد دارو برای 900 میلیون نفر در سراسر جهان حتی از طریق یک بیماری همه گیر و آیا می شود که داستان و نه همه اشتباه?

برگشت به Covid-19 شما خوش بینانه است که ما در حال رفتن به دریافت یک درمان است که اجازه خواهد داد که ما را به بازگشت به حالت عادی در یک بازه زمانی معقول?

من خوشبین هستم که جهان بهداشت عمومی و طب استقرار در حال رفتن به پیدا کردن یک راه برای مدیریت این بیماری همه گیر به مردم اجازه می دهد برای پیدا کردن یک جدید طبیعی است که پایدار است. این که آیا آن است که یک واکسن یا نه من نمی دانم. چه چیزی واقعا در حال رشد نمایی دانش است. ما تا به حال بیش از 10 ، 000 نشریات بیش از 1000 بالینی در سه ماه گذشته. همانطور که دانش آشکار شما در حال رفتن به دیدن بیماران بهتر موفق, شما در حال رفتن برای دیدن repurposing از داروهای موجود شاید برخی از داروهای جدید در مخلوط و امیدوارم ما به یک واکسن. اما من یکی از افرادی است که معتقد است ما قادر خواهید بود به مدیریت این بیماری همه گیر و حتی بدون واکسن در یک راه مناسب. هنگامی که این واکسن می آیند, من نمی خواهم برای دیدن ما عجله آن را قبل از آن بوده است مناسب تست شده است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • سابق eBay مدیران گفته شده جهنم زندگی برای منتقدان
  • بهترین انجمن تکنولوژی و اسباب بازی برای هر بدن
  • Facebook گروه در حال از بین بردن امریکا
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de