تغییر آب و هوا و بیشتر و بیشتر با طوفان و امواج گرما همچنین دارای عواقب برای ما عرضه انرژی است. یک تیم تحقیقات بین المللی در حال حاضر یک روش جدید برای محاسبه چگونه آب و هوا را تحت تاثیر قرار سیستم های انرژی.

تغییر آب و هوا است که غالبا از نظر میانگین تغییرات دما. اما آن را عمدتا به حوادث آب و هوایی شدید مانند سرد snaps طوفان پاییز و تابستان موج گرما که بیشترین تاثیر را بر اقتصاد و جامعه است.

و ما سیستم های انرژی-به ویژه سیستم هایی که شامل منابع انرژی تجدید پذیر — به شدت وابسته به آب و هوا و آب و هوا. اما تا به امروز وجود داشته است هیچ روشهای مناسب برای محاسبه چه آینده رویدادهای شدید آب و هوا تاثیر می گذارد این سیستم های انرژی.

تغییرات آب و هوا بر منابع انرژی تجدید پذیر

انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و انرژی باد, بازی نقش بسیار مهمی برای کاهش تغییرات آب و هوایی تا حدی جایگزین سوخت فسیلی مبتنی بر منابع انرژی.

“اما ظرفیت آنها بسیار وابسته به شرایط آب و هوایی که باعث می شود سهم خود را در موجود انرژی سیستم چیزی از یک چالش هنگامی که آن را به قابلیت اطمینان و ثبات می گوید:” Deliang چن فیزیکی استاد هواشناسی در دانشگاه گوتنبرگ و یکی از پنج محققان در تحقیقات بین المللی تیم.

طراحی یک روش جدید

محققان در حال حاضر توسعه یک روش جدید برای پیش بینی که چگونه سیستم های انرژی که شامل تکنولوژی های انرژی تجدید پذیر تاثیر ممکن است در آینده با تغییر آب و هوا با تمرکز شدید در آب و هوا. محققان با استفاده از روش تجزیه و تحلیل 30 کرون شهرستانها از جمله گوتنبرگ استکهلم و مالمو.

نتایج نشان می دهد که در آینده شدید آب و هوا حوادث می تواند تأثیر قابل توجهی بر سیستم های انرژی.

“هنگامی که ما با استفاده از این روش در 30 کرون شهرستانها در نظر گرفته و 13 سناریو برای تغییر آب و هوا ما شاهد عدم قطعیت در پتانسیل انرژی های تجدید پذیر و انرژی تقاضا است.”

فاصله بین دسترسی به انرژی و تقاضا ممکن است با برخی از آینده تغییرات آب و هوا می شود تا آنجا که 34 درصد است.

“که به معنی کاهش قدرت تامین قابلیت اطمینان تا 16 درصد با توجه به حوادث آب و هوایی شدید.”

همکاری لازم

در مواجهه با آینده تغییرات آب و هوا و شکل گیری و بهینه سازی انرژی سیستم است که می تواند هماهنگ کردن منابع انرژی تجدید پذیر در تامین انرژی نیاز به همکاری نزدیک بین سیستم انرژی کارشناسان و آب و هوا, محققان با توجه به Deliang چن.

“ما نیاز به این نوع همکاری برای رسیدگی به پیچیدگی آب و هوا و سیستم های انرژی و قادر به پیش بینی اثرات چند بعدی است که در انتظار.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه گوتنبرگ. Original نوشته شده توسط Carina Eliasson. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de