اکسیژن در هوا است. گرفتن آن را به یک Covid-19 بیمار تلاش برای نفس کشیدن می تواند سختتر از آن به نظر می رسد.

دو بیمارستان در کوئینز نیویورک نقل مکان کرد و 10 Covid-19 بیماران به بیمارستان نیروی دریایی کشتی لنگر انداخت دریایی در هفته گذشته پس از هواکش نمی تواند عرضه به اندازه اکسیژن به عنوان بیماران مورد نیاز است. مشکل ذخیره کردن نه با بیمارستان’ کل تامین اکسیژن و یا با فن های خود اما با کویل آلومینیوم است که در آن اکسیژن از مایع به گاز. و رفع آمد از شیلنگ نیویورک آتش نشانی.

به عنوان رمان coronavirus حملات ریه ها در بيماران آلوده مقامات نگران ملت عرضه هواکش که کمک به بیماران بدحال نفس کشیدن. بداهتا کادر از خودروسازان ماهواره, شرکت, علاقمندان و دیگران بسیج است به ساخت هواکش. اما کسانی که هواکش نیاز به یک منبع قابل اعتماد از اکسیژن است. بنابراین یک دوم شبکه ای از تامین کنندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی است که مسابقه به ساحل تا یک زنجیره تامین است که به ندرت دیده می شود—تا حدودی به دلیل آن را به معنای واقعی کلمه نامرئی.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اکسیژن ذخیره شده است و حمل و نقل به عنوان یک فوق مایع در دمای زیر منفی-300 درجه فارنهایت—به دلیل آن را امن تر است و طول می کشد تا به طور چشمگیری کمتر فضایی که در راه است. اما باید آن را تبدیل به یک گاز برای کمک به بیماران مبتلا به تنفس. که اتفاق می افتد در کویل آلومینیوم که به صورت یک دستگاه شناخته شده به عنوان یک محیط ساکت و بخارساز. مشکلات بوجود می آیند زمانی که رطوبت در هوا متراکم در سطح کویل و انجماد کاهش دمای گاز اکسیژن در داخل و اخلال تنظیم کننده است که کنترل جریان اکسیژن به بیماران است.

هنگامی که یک بیمارستان نیاز به اجرای آن اواپراتور در شیب کامل برای تغذیه تعداد بی سابقه ای از فن های اواپراتور نمی تواند یک شانس برای یخ زدایی می گوید باب ساتر فله گاز متخصص و سر از سیستم مراقبت های بهداشتی در B&R انطباق همکاران که کمک به رفع این مشکل در کوئینز. “آنها هرگز شکستن” او می افزاید. ساتر به نیویورک دولت در بخش امنیت و خدمات اضطراری برخی ساده و موثر مشاوره: درخواست آتش نشانی برای یخ زدایی در اواپراتور توسط انفجار آنها را با آب.

Frost forming on the vaporizer fins of a liquid oxygen storage facility

سنگین یخ تجمع می همسترینگ به اواپراتور که تبدیل اکسیژن از مایع به تنفس گاز محدود کردن چقدر اکسیژن می تواند به بیماران است.

عکس: Alamy

تامین اکسیژن زنجیره ای آغاز می شود در بیش از 2500 گیاهان در ایالات متحده و کانادا است که تقطیر اکسیژن از هوا در یک فرآیند شبیه به راه بنزین و دیگر محصولات تصفیه شده از نفت خام است. در مورد نفت که انجام می شود با حرارتی که در آن مایع خام تبدیل به گاز است که پس از متراکم به مایعات است. در مقابل هوای سرد به دماهای بسیار پایین که در آن اجزای آن—مانند نیتروژن آرگون و اکسیژن تبدیل به مایعات است.

در یک روز معمولی در طول یک بیماری همه گیر بهداشت و درمان صنعت مصرف از 2600 تن از اکسیژن می گوید غنی Gottwald رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گاز فشرده ارتباط صنعت ، “وجود دارد هیچ کمبود اکسیژن پزشکی,” Gottwald می گوید: “نه ما پیش بینی هر گونه کمبود.” که تا حدودی به این دلیل شرکت های مانند Airgas لینده و هوایی محصولات ramped تا تولید و منتقل ظرفیت برای خدمت بیشتر سخت-آمار مناطق از کشور است.

مشکلات شایع تر در یک بیمارستان با اواپراتور و یا تجهیزات دیگر. شبکه ای از لوله ها که انتقال گاز از طریق این ساختمان را می توان ضعف به خصوص زمانی که تقاضا بالا است. برخی از لوله ها حرکت اکسیژن خالص. دیگران حمل “پزشکی هوایی” که فیلتر شده است و خشک. اگر رطوبت گیر است که حذف رطوبت غیرمنتظره رطوبت می تواند به خطوط هوایی و آسیب هواکش. تا کنون جنبش از اکسیژن بوده است با فشار دادن بیشتر موضوع است.

این کمبود اکسیژن در دو ملکه بیمارستان ها نادر است و حتی در میان همه گیر. غنی برانسون تنفسی درمانگر در دانشگاه سینسیناتی که تحقیقات تهویه مکانیکی در توده تلفات شرایط می گوید: مردم در چند بیمارستان به او گفته اند در هفته گذشته از دیدن اکسیژن کم فشار آلارم در سیستم های خود را با وجود داشتن مقدار زیادی از اکسیژن مایع در تانک خود را. بیمارستان ها معمولا ساخت سیستم های خود را برای رسیدگی به 50 درصد اکسیژن بیشتر از آنچه که آنها می خواهم به در نظر گرفتن یک سطح بالایی از تقاضا برانسون ، اما افزایش Covid-19 بيمار که تمایل به نیاز به نرخ بالای اکسیژن برای مدت طولانی به نظر می رسد به سوق دادن آنها گذشته است ، “شما در حال تلاش برای قرعه کشی گاز بیشتر از سیستم از طریق آن لوله ها سریع تر از آن تحویل داده می شود,” او می گوید. او در مقایسه این مشکل به گرفتن یک دوش در داستان بالا از یک ساختمان که هر دیگر ساکن است در حال اجرا هر شیر در همان زمان.

این نوع از رها کردن نیست فاجعه—هواکش می تواند با طیف وسیعی از فشارهای اما می تواند در نهایت منجر به شکست سیستم اکسیژن. چنین تحولات ناگهانی و عمده است که بعید برانسون یادداشت اما او و همکار انتشار یک سند ارائه برخی از راه های عملی برای جلوگیری از مشکلات خط لوله. آنها توصیه خاموش کردن اکسیژن به دستی resuscitators زمانی که از آنها استفاده نمی کنید (جریان است که اغلب در سمت چپ به طوری که آنها آماده برای استفاده در تمام زمانها) و نه دادن بیماران هر اکسیژن بیشتر از آنها نیاز به دریافت خون خود را به سطح نرمال. “به حداقل مقدار اکسیژن شما نیاز به آن را نگه دارید نرمال” برانسون می گوید.

کارکنان بیمارستان باید از راه های دیگر برای جلوگیری از انسداد. ساتر مشاور گفت که نیویورک بیمارستان به تماس در سازمان آتش نشانی نشان می دهد سوئیچینگ بین اواپراتور (اکثر جاها برای یک زن و شوهر) بیشتر شاید هر شش ساعت به جای 12 ساعت برای جلوگیری از یخ ایجاد می کند. او همچنین توصیه می کند شیشه دستگاه قبل از سرد مشکل می شود. او کار خود را با یک بیمارستان در کالیفرنیا که او کاهش می یابد به نام که hustling به نصب موقت اواپراتور در مورد افزایش Covid-19 بيمار.

در ضمن مراقبت های بهداشتی کارگران نزدیک به بيماران در حال تست و عیب یابی مشکلات بالقوه است. “ما تا به حال نظری سناریو روز قیامت می گوید:” جیمز بیکر تنفسی درمانگر در کلینیک مایو در مینه سوتا است. کارگران قلاب تا یک دسته از پنکه در یک بخش استفاده نشده از بیمارستان فرار آنها را در حداکثر و نگاه به صورت قطره در فشار است.

متی Baretich سر بالینی شرکت مهندسی Baretich مهندسی می گوید او را شنیده کلینیک های که اضافه شده, لوله کشی به حرکت اکسیژن بیشتری پس از اجرای آزمون های مشابه. که مورد نیاز ساخت و ساز در زمانی که حقوقی واجد شرایط هستند با کاهش بیماری همه گیر. “این دقیقا به عنوان سخت به عنوان شما می خواهم تصور کنید,” او اضافه می کند.

زمانی که اکسیژن در نهایت می رسد کنار تخت بیمار, پرستاران و درمانگران کار برای به حداکثر رساندن یک ونتیلاتور مزایای. “مردم ممکن است فقط به دنبال ماشین خود می گوید:” الیزابت Postovit که هدایت درمانگر تنفسی برنامه در Ohlone کالج, Fremont, California. اما شفا Covid-19 بیمار طول می کشد بیش از فقط یک ماشین در آن طول می کشد یک شبکه است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de