کامل تاریخچه و آینده روبات

همه چیز به شما می خواستم به دانستن در مورد نرم و سخت و nonmurderous اتوماتیک.

مدرن و ربات ها نه بر خلاف کودکان نوپا: این خنده دار به تماشای آنها را به سقوط بیش از, اما در اعماق ما می دانیم که اگر ما به خنده بیش از حد سخت آنها ممکن است به منظور توسعه یک مجموعه و رشد تا شروع جنگ جهانی سوم. هیچ یک از بشریت خلق الهام بخش چنین گیج کننده مخلوط از ترس و تحسین و ترس: ما می خواهیم ربات ها به زندگی ما را آسان تر و امن تر و در عین حال ما نمی توانیم کاملا خودمان را به آنها اعتماد. ما در حال تهیه و آنها را در تصویر خود ما و در عین حال ما وحشت زده آنها را جایگزین ما.

اما این بیم و هراس است که هیچ مانعی برای پررونق زمینه رباتیک. روبات باید در نهایت رشد به اندازه کافی هوشمند و جسمی به اندازه کافی قادر به ایجاد راه خود را از کارخانه ها و آزمایشگاه به راه رفتن و رول و حتی جهش در میان ما. ماشین آلات وارد کرده اند.

شما ممکن است نگران یک ربات در حال رفتن به سرقت شغل خود را از ما دریافت کنید که. این است که سرمایه داری پس از همه, و اتوماسیون اجتناب ناپذیر است. اما شما ممکن است احتمال بیشتری برای کار در کنار یک ربات در آینده نزدیک از یکی به جای شما. اخبار و حتی بهتر: شما بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن دوستان با یک ربات از یک قتل شما. هورا برای آینده!

The Complete History And Future of Robots
تاریخچه روبات

تعریف “ربات” شده است گیج کننده از همان ابتدا. این کلمه برای اولین بار ظاهر شد در سال 1921 در Karel Capek بازی R. U. R.یا Rossum جهانی روبات ها است. “ربات” می آید از چک برای “کار اجباری.” این روبات بودند روبات بیشتر در روح و روان از فرم ، آنها شبیه انسان و به جای اینکه از فلز ساخته شده بودند ساخته شده از مواد شیمیایی خمیر. روبات ها به مراتب کارآمد تر از همتایان انسانی خود و همچنین راه بیشتر قتل-y—آنها به پایان رسید تا رفتن در کشتن ولگردی و قانونی شکنی.

R. U. R. خواهد ایجاد استعاره از Not-to-Be-مورد اعتماد دستگاه (به عنوان مثال, Terminator, The Stepford Wives, Blade Runner, و غیره.) که در ادامه به این روز—که است که می گویند فرهنگ پاپ آغوش نمی دوستانه روبات. فکر می کنم روزی از Jetsons. (اذیت کننده, مطمئن, اما قطعا نه قتل.) و آن را نمی شود بسیار خانواده-دوستانه از رابین ویلیامز به عنوان جشن دویست ساله مرد.

دنیای واقعی تعریف “ربات” فقط به عنوان لغزنده به عنوان کسانی که داستانی توصیفاتی. درخواست 10 roboticists و شما 10 پاسخ—چگونه خودمختار آن نیاز به, به عنوان مثال. اما آنها معتقدند در برخی از دستورالعمل های کلی: یک ربات هوشمند جسمی مندرج ماشین. یک ربات می تواند انجام وظایف خودکار به برخی از درجه است. و یک ربات می تواند حس و دستکاری محیط زیست است.

فکر می کنم ساده هواپیماهای بدون سرنشین است که شما خلبان در اطراف. که هیچ کدوم. اما به هواپیماهای بدون سرنشین و قدرت را و زمین خود را در آن و حس اشیاء و به طور ناگهانی آن را خیلی بیشتر ربات-حرکت. این هوش و سنجش و استقلال که کلید.

اما آن را تا سال 1960 که یک شرکت ساخته شده است چیزی که در آغاز جلسه این دستورالعمل ها. زمانی که سری بین المللی در Silicon Valley توسعه Shakey اول واقعا تلفن همراه و باهوشتر ربات. این برج بر روی چهار چرخ خوب بود-نام—بی دست و پا کند انقباض. مجهز به یک دوربین و دست انداز سنسور Shakey می تواند حرکت یک محیط پیچیده. آن را ندارد به خصوص با اعتماد به نفس به دنبال ماشین بود اما آغاز رباتیک انقلاب است.

در اطراف این زمان Shakey بود لرزش در مورد ربات با اسلحه بودند شروع به تبدیل ساخت. برای اولین بار در میان آنها بود Unimate که جوش خودکار بدن. امروز فرزندان آن قانون کارخانه ماشین انجام خسته کننده کارهای خطرناک با مراتب بیشتر دقت و سرعت از هر انسانی می تواند جمع اوری. حتی اگر آنها گیر در محل آنها هنوز هم بسیار مناسب تعریف ما از یک ربات—آنها ماشین های هوشمند است که حس و دستکاری در محیط زیست خود را.

روبات ها هر چند باقی مانده تا حد زیادی محدود به کارخانجات و آزمایشگاه های که در آن آنها یا نورد مورد یا گیر شد در جای بلند کردن اشیاء. سپس در اواسط 1980s هوندا آغاز شده است تا یک انسان نما, رباتیک, برنامه. آن را توسعه P3 که می تواند راه رفتن خیلی خوب رفو و همچنین موج و لرزش دست بسیار به لذت از یک بقدر یک اتاق پر از لباس. کار را به اوج رسیدن در Asimo های مشهور حیوان دوپا که یک بار سعی کردم به رئیس جمهور اوباما با یک لگد توپ فوتبال. (خوب شاید از آن بود که بی گناه تر از آن است.)

امروز پیشرفته روبات ظاهر در همه جا. برای که شما می توانید با تشکر از سه فن آوری های ویژه: سنسور محرک و AI.

بنابراین سنسور. ماشین های که رول در پیاده رو تحویل فلافل تنها می تواند حرکت جهان ما با تشکر در بخش های بزرگ به سال 2004 چالش بزرگ Darpa که در آن تیم از roboticists بنیاد هم خود رانندگی اتومبیل های مسابقه را از طریق بیابان. راز خود را? Lidar که شاخه های لیزر برای ساخت 3-D با نقشه جهان. متعاقب آن بخش خصوصی نژاد برای توسعه خودروهای بدون راننده به طور چشمگیری پایین رانده شده قیمت lidar به نقطه ای که مهندسین می تواند ایجاد درک روبات در (نسبی) ارزان.

Lidar است که اغلب در ترکیب با چیزی به نام بینایی ماشین—2-D و 3-D دوربین های دیجیتال است که اجازه می دهد تا ربات برای ساخت حتی یک تصویر بهتر از آن جهان است. شما می دانید که چگونه Facebook به طور خودکار به رسمیت می شناسد خود را به لیوان و دسته شما در تصاویر ؟ همان اصل با روبات. علاقه داشتن به الگوریتم اجازه می دهد آنها را به انتخاب کردن نشانه های خاص و یا اشیاء.

سنسور آنچه حفظ روبات از فوق العاده به همه چیز. آنها چرا یک ربات قاطر از انواع می توانید نگه داشتن چشم در شما پس شما و schlepping مسائل خود را در اطراف; بینایی ماشین همچنین اجازه می دهد تا ربات به اسکن درختان گیلاس به تعیین که در آن به بهترین آنها را تکان کمک به پر کردن عظیم نیروی کار شکاف در کشاورزی است.

فن آوری های جدید به وعده اجازه روبات حس جهان در راه است که به مراتب فراتر از انسان قابلیت های. ما در حال صحبت کردن در مورد دیدن اطراف گوشه: در MIT محققان توسعه داده اند یک سیستم است که ساعت های این طبقه در گوشه ای از یک راهرو و میدارد حرکات ظریف و منعکس می از طرف دیگر که ناچیز چشم انسان نمی توانید ببینید. چنین فناوری می تواند یک روز اطمینان حاصل شود که ربات نمی سقوط انسان در تودرتو ساختمان و حتی اجازه می دهد خود رانندگی اتومبیل برای دیدن occluded صحنه است.

در درون هر یک از این روبات ها است و مواد تشکیل دهنده مخفی: محرک است که یک کلمه فانتزی برای دسته کوچک موسیقی جاز برقی موتور و گیربکس است که شما در یک ربات مشترک. این محرک است که تعیین می کند چگونه قوی یک ربات است و چگونه هموار یا نه هموار آن حرکت می کند. بدون محرک روبات خواهد ضربه گیر مثل عروسک پوش. حتی نسبتا ساده روبات مانند Roombas مدیون وجود خود را به درایو. Self-driving cars, بیش از حد لود شده با همه چیز.

محرک بزرگ برای تأمین انرژی عظیم ربات با اسلحه در یک خط مونتاژ خودرو اما newish زمینه شناخته شده به عنوان نرم رباتیک است که اختصاص داده شده به ایجاد محرک است که کار بر روی یک سطح کاملا جدید. بر خلاف قاطر روبات نرم روبات به طور کلی پیچ و تابدار و استفاده از هوا یا روغن به خود در حال حرکت است. بنابراین برای مثال یک نوع خاص از ربات عضلات با استفاده از الکترودهای به فشار یک کیسه نفت و گسترش و انقباض به زحمت در وزن. بر خلاف حجیم سنتی محرک شما می توانید پشته یک دسته از این به بزرگنمایی قدرت: یک ربات به نام Kengoro مثلا حرکت با 116 اجرایی که یدک کش در کابل اجازه می دهد دستگاه به انجام unsettlingly انسان مانورهای مانند pushups. آن را بسیار طبیعی تر به دنبال شکل جنبش از آنچه شما می خواهم با طب سنتی, موتور الکتریکی قرار دارد در مفاصل.

و پس از آن وجود دارد بوستون دینامیک که ایجاد اطلس ربات انسان نما برای رباتیک Darpa چالش در سال 2013. در ابتدا دانشگاه رباتیک تیم های تحقیقاتی در تلاش برای به دست آوردن ماشین به مقابله با وظایف اساسی اصلی 2013 چالش و دور نهایی در سال 2015 مانند چرخش سوپاپ و باز کردن درب. اما بوستون دینامیک است و از آن زمان تبدیل اطلس به مارول است که می تواند انجام backflips به مراتب پیشی دیگر bipeds که هنوز هم راه رفتن. (بر خلاف نابودگر هر چند آن را نمی پک گرما.) بوستون دینامیک نیز آغاز شده است لیزینگ ستور ربات به نام نقطه است که می تواند در بهبود و نگران کننده در مد زمانی که انسان پا زدن و یا یدک کش بر روی آن. این نوع از ثبات کلیدی خواهد بود اگر ما می خواهیم برای ایجاد یک جهان که در آن ما صرف نیست همه ما زمان کمک به ربات مربا. و این همه به لطف فروتن محرک.

در همان زمان که روبات مانند اطلس و نقطه در حال گرفتن بیشتر از لحاظ جسمی قوی آنها در حال گرفتن دقیق به لطف هوش مصنوعی. رباتیک به نظر می رسد رسیدن به یک نقطه عطف که در آن قدرت پردازش و هوش مصنوعی در حال ترکیب واقعا ensmarten ماشین آلات. و برای ماشین آلات همانطور که در انسان حواس و هوش جدایی ناپذیر هستند—اگر شما انتخاب کنید تا یک جعلی اپل و آن را درک نمی کنند پلاستیکی قبل از تنه زدن آن را در دهان خود شما بسیار هوشمند است.

این شگفت انگیز است frontier در رباتیک (تکرار حس لمس نمی خوردن جعلی سیب). یک شرکت به نام SynTouch مثلا توسعه رباتیک نوک انگشتان است که می تواند تشخیص طیف وسیعی از احساسات را از متوسط به درشتی. یکی دیگر از ربات نوک انگشتان از دانشگاه کلمبیا تکرار لمسی با نور پس به یک معنا آن را می بیند لمسی: آن تعبیه شده با 32 photodiodes و 30 Led, تزیین با پوست از سیلیکون. وقتی که پوست تغییر شکل است که photodiodes تشخیص چگونه نور از Led ها تغییرات به دقت اشاره کردن که در آن دقیقا شما را لمس نوک انگشتان و چقدر سخت.

دور از درشت dullards که ماشین بالابر درب خودرو در خطوط مونتاژ روبات ها از فردا خواهد بود بسیار حساس واقع است.

The Complete History And Future of Robots
آینده روبات ها

به طور فزاینده ای پیچیده ماشین آلات ممکن است جمعیت جهان ما اما برای روبات می تواند واقعا مفید آنها خواهید برای تبدیل شدن به بیشتر خود کافی است. پس از همه, آن را غیر ممکن خواهد بود به برنامه یک ربات خانگی با دستورالعمل برای آوردن هر شی آن همیشه ممکن است روبرو می شوند. شما آن را می خواهم به یاد بگیرند که خود را در آن و آن جایی است که پیشرفت در هوش مصنوعی در آمده است.

نگاهی به برت. در UC برکلی و آزمایشگاه ربات انسان نما آموخته است خود را به تسخیر یکی از آن کودکان پازل که در آن شما خودرا برای امتحان اماده گیره به شکل های مختلف ، آن را با آزمون و خطا از طریق یک فرآیند به نام تقویت یادگیری است. هیچ کس گفت: آن چه به میدان میخ را به سوراخ مربع درست است که آن نیاز به. بنابراین با ساخت حرکات تصادفی و دیجیتال پاداش (در واقع بله انجام این نوع از چیزی که دوباره) هر زمان آن را نزدیک تر به موفقیت برت چیزی جدید یاد گرفته و خود را در آن. روند فوق العاده آهسته, مطمئن, اما با گذشت زمان roboticists را با سنگ تیز کردن ماشین آلات توانایی به خودشان آموزش مهارت های رمان در رمان محیط است که محوری اگر ما نمی خواهیم به گیر و نگهداری آنها.

میخ سرپهن کوچک دیگر در اینجا این است که یک نسخه دیجیتال از یک ربات آموزش برای اولین بار در شبیه سازی و سپس پورت آنچه را آموخته است به فیزیکی ربات در یک آزمایشگاه. در گوگل, محققان با استفاده از motion-capture فیلم ها از سگ به برنامه یک سگ شبیه سازی شده و سپس با استفاده از یادگیری تقویتی برای دریافت شبیه سازی چهار پا ربات به آموزش خود را به همان جنبش است. است که حتی اگر هر دو دارای چهار پا, ربات بدن مکانیکی مجزا از یک سگ را, به طوری که آنها حرکت در راه مجزا. اما پس از تصادفی حرکات شبیه سازی ربات رو پاداش به اندازه کافی برای مطابقت با سگ شبیه سازی شده. سپس محققان با انتقال این دانش به ربات واقعی در آزمایشگاه و مطمئن شوید به اندازه کافی چیزی که می تواند راه رفتن در آن راه می رفت و حتی سریع تر از ربات های سازنده به طور پیش فرض راه رفتن هر چند انصاف در آن کمتر پایدار است.


13 روبات واقعی و خیالی


آنها ممکن است گرفتن دقیق اما برای آینده نزدیک ما می رویم به بچهداری روبات. به عنوان پیشرفته به عنوان آنها تبدیل آنها هنوز در تلاش برای حرکت به جهان ما. آنها شیرجه رفتن به چشمه مثلا. بنابراین راه حل حداقل برای کوتاه مدت است که برای راه اندازی مراکز تماس که در آن روبات ها می توانید تلفن انسان به کمک به آنها را در تنگنا. برای مثال یدک کش بیمارستان ربات می توانید برای کمک تماس بگیرید اگر آن را رومینگ سالن در شب و هیچ انسانی در اطراف به حرکت سبد مسدود کردن راه خود را. اپراتور خواهد آنها را teleoperate ربات در اطراف انسداد است.

صحبت از بیمارستان روبات. زمانی که coronavirus بحران در زمان برگزاری در اوایل سال 2020 یک گروه از roboticists دیدم فرصت: روبات کامل همکاران در یک بیماری همه گیر. مهندسین باید با استفاده از بحران آنها استدلال در سرمقاله خود به لبریز توسعه پزشکی روبات که هرگز مریض و می تواند کسل کننده و خطرناک کار قرار می دهد که انسان های پزشکی کارگران در راه آسیب است. ربات یاران می تواند بیماران درجه حرارت و تحویل مواد مخدر به عنوان مثال. این آزاد کردن انسانی پزشکان و پرستاران به انجام آنچه آنها بهترین: حل مشکل و همدلانه با بیماران و مهارت است که روبات ها ممکن است هرگز قادر به تکرار.

به سرعت در حال توسعه ارتباط بین انسان ها و روبات ها آنقدر پیچیده است که آن را باعث شده است خود زمینه شناخته شده به عنوان human-robot interaction. فراگیر چالش این است: آن را آسان به اندازه کافی برای انطباق با روبات برای دریافت, همراه با انسان—آنها را نرم و آنها را به حس لمس—اما این موضوع دیگر به طور کامل برای آموزش انسان به همراه ماشین آلات. با یدک کش بیمارستان ربات برای مثال پزشکان و پرستاران یادگیری برای درمان آن مانند پدربزرگ و مادر بزرگ—جهنم از راه خود را و کمک به آن را دریافت سادهای نیست اگر شما به. ما همچنین باید به مدیریت انتظارات ما: روبات مانند اطلس ممکن است به نظر می رسد پیشرفته, اما آنها به دور از مستقل شگفتی شما ممکن است فکر می کنم.

آنچه بشریت انجام داده است که در اصل اختراع یک گونه جدید و در حال حاضر ما در حال شاید کمی داشتن ندامت خریداران. یعنی اگر روبات سرقت همه ما شغل ؟ حتی کارگران یقه سفید هستند امن از hyper-هوشمند AI, بعد از همه.

بسیاری از مردم هوشمند در حال فکر کردن در مورد تکینگی زمانی که ماشین آلات رشد به اندازه کافی پیشرفته را به بشریت منسوخ شده است. که خواهد شد در نتیجه عظیم اجتماعی تجدید و گونه گسترده بحران وجودی. چه خواهد شد ما اگر ما دیگر به کار می کند ؟ چگونه نابرابری درآمد نگاه هر چیزی غیر از نمایی بیشتر مبرم به صنایع جایگزین کردن مردم با ماشین ؟

این به نظر می رسد دور از مشکلات اما در حال حاضر زمان برای شروع به تعمق در آنها. که شما ممکن است در نظر یک حرکت صعودی برای قاتل-ربات روایت است که هالیوود از تغذیه ما این همه سال: ماشین آلات ممکن است محدود در حال حاضر, اما ما به عنوان یک جامعه باید به طور جدی فکر می کنم چقدر قدرت ما می خواهید برای صرفنظر کردن از. به سان فرانسیسکو به عنوان مثال است که کاوش ایده یک ربات مالیاتی که شرکت را مجبور به پرداخت تا زمانی که آنها جابجایی انسانی کارگران است.

من نمی تواند نشستن در اینجا و به شما قول می دهم که ربات نمی خواهد یک روز نوبت ما همه به باتری اما واقع بینانه تر سناریو این است که بر خلاف در جهان R. U. R.انسان ها و روبات ها در حال آماده کردن خود برای زندگی در هماهنگی—از آنجا که آن را در حال حاضر اتفاق می افتد. این ایده از تعدد است که شما بیشتر احتمال دارد به کار در کنار یک ربات از توان توسط یک جایگزین. اگر ماشین شما دارای تطبیقی کروز کنترل شما در حال حاضر انجام این کار اجازه ربات رسیدگی خسته کننده بزرگراه کار در حالی که شما را بیش از پیچیدگی شهر رانندگی. واقعیت این است که ما اقتصاد زمین به وقفه در طول coronavirus همه گیر ساخته شده است آن را کاملا روشن است که روبات ابدا آماده به جای انسان یکهو.

ماشین آلات وعده به تغییر تقریبا در هر جنبه از زندگی انسان از مراقبت های بهداشتی برای حمل و نقل به کار می کنند. آنها باید به ما کمک درایو ؟ کاملا. (آنها را هر چند باید به تصمیم به گاهی کشتن, اما مزایای دقت رانندگی به مراتب بیشتر از خطرات آن.) باید آنها را جایگزین پرستاران و پلیس ؟ شاید نه—مشاغل خاص ممکن است همیشه نیاز انسان را لمس کنید.

یک چیز کاملا روشن است: این ماشین آلات وارد کرده اند. در حال حاضر ما باید به شکل از چگونه به مسئولیت رسیدگی به مسئولیت داشتن اختراع یک کل گونه های جدید است.

The Complete History And Future of Robots
بیشتر بدانید
 • اگر شما می خواهید یک ربات برای یادگیری بهتر, بود, حرکت تند و سریع به آن
  یک راه خوب برای ایجاد یک ربات یادگیری است که برای انجام کار در شبیه سازی به طوری که ماشین نیست به طور تصادفی صدمه دیده خود را. حتی بهتر از شما می توانید آن را دشوار عشق را با تلاش به دست کشیدن اشیاء از آن دست است.

 • نقطه ربات سگ Trots به این دنیای بد
  بوستون دینامیک ایجاد شده است شروع به خر خر کردن نقش خود را در نیروی کار: به عنوان یک مفید سگ که هنوز هم گاهی اوقات شما نیاز به آن را نگه دارید پنجه.

 • در نهایت یک ربات است که حرکت می کند به نوعی مانند یک زبان
  هشت پا و بازوها و تنه فیل و انسان زبان حرکت در یک راه شگفت انگیز است که در حال حاضر با الهام از جذاب نوع جدیدی از ربات.

 • روبات ها در حال سوخت گیری آرام Ascendance از موتور الکتریکی
  برای چیزی در دنیا بیش از یک قرن پیش موتور الکتریکی واقعا نه به طور کامل گسترش بال خود را. این مشکل ؟ سوخت های فسیلی هستند فقط بیش از حد آسان و برای زمان حال ارزان است. اما در حال حاضر آن را در واقع روبات های اجرایی که در حال سوخت رسانی راز ascendence از موتور الکتریکی.

 • این ربات ماهی ها قدرت خود را با خون جعلی
  یک ربات lionfish با استفاده از ابتدایی vasculature و “خون” به هر دو انرژی خود و هیدرولیکی قدرت باله های خود.

 • داخل آمازون انبار که در آن انسان ها و ماشین ها تبدیل به یکی
  در آمازون مرتب سازی مرکز ازدحام روبات ها با این نسخهها کار در کنار انسان است. در اینجا آنچه که می گوید در مورد آمازون—و آینده کار می کنند.

این راهنما آخرین به روز رسانی در 13 آوریل سال 2020 است.

لذت بردم از این عمیق شیرجه رفتن ؟ بررسی بیشتر سیمی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>