در 1439 به این طاعون جاروب در سراسر بریتانیا King Henry VI ممنوع, عمل, بوسه بر روی گونه ها وقتی پستال کسی. به این روز استرالیایی هستند به احتمال زیاد کمتر از همسایگان اروپایی ما را به انتخاب کردن برای یک پک—به جای علاقه این شرکت دست دادن.

اما حتی است که به نظر می رسد در معرض خطر در سن coronavirus. چند هفته گذشته دیده می شود تعدادی از سازمان های بهداشت عمومی ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از از دست دادن به عنوان سلام. این تیم کریکت انگلستان در حال امید بستن برای ضربه مشت به جای از دست دادن قبل از بازی. کانادا مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم ‘آرنج دست انداز” و یا دوستانه موج. ویدئوها (البته کمی زبان-در-گونه آنهایی که) پدید آمده از چین و ایران نشان مدبر شهروندان برای رفتن به یک دست دادن و سپس تفکر بهتر از این و تصمیم گیری به دست انداز جاده پا به جای آن در یک حرکت لقب ‘ووهان لرزش’.

چند سال پیش به دلیل خودداری از دست دادن داشته نهایی اجتماعی حمله اما در حال حاضر آن را در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر قابل قبول است. در اسکاتلند لیگ برتر تیم شده اند و صرف نظر کردن از سنتی قبل از مسابقه دست دادن به طور کامل و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به تازگی فیلم برداری بیرون کشیدن از دست دادن با یک دیپلمات.

میزان تغییر در رفتاری انسان آداب و رسوم مانند این است که شتاب با توجه به شریل همیلتون از دانشگاه کارلتون در اتاوا. در تحقیقات مشترک با انسان شناس نیل Gerlach, Hamilton استدلال می کند که ما در حال حاضر زندگی در دوران اوج آگاهی از بیماری او خواند ” همه گیر فرهنگ, و که آن را تغییر راه ما خودمان را در تعامل با یکدیگر در راه های ظریف. “ما توجه بیشتر از سطوح و در هر سطحی ما لمس در زندگی روزمره ما تحت پوشش در میکروب,” او می گوید.

همیلتون فکر می کند آن را بعید است که چیزی مانند آرنج دست انداز تا کنون ظهور به عنوان یک جایگزین جدی برای از دست دادن ، “وجود دارد یک تلاش مداوم برای بسیج fist bump می گوید:” همیلتون. “من نمی بینیم بسیاری از که واقعا ابتلا به همان اندازه به عنوان تنها امتناع از دست دادن.”

در عوض ما به احتمال زیاد خواهید امتحان کنید و رسیدن به همان اهداف از طریق غیر-تماس با معنی اینکه که یک لبخند دوستانه و یا تکان دادن سر. تفاوت این بار این است که این تغییرات به احتمال زیاد باقی بماند پس از coronavirus از در اوایل شیوع به دلیل تغییر در راه ما مشاهده بیماری است.

پس از سارس شیوع در سال 2003 نگرش ما نسبت به بیماری را در یک راه است که آن را نمی در اوایل شیوع بیماری هایی مانند وبا و یا بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 1918 که ده ها کشته و میلیون ها نفر در سراسر جهان است. در عین حال قبل از سارس و آنفولانزای خوکی و H1N1 “بازی گاه به گاه اجتماعی آیین نبودند لود شده با بیماری اضطراب می گوید:” همیلتون.

در حال حاضر هر چند طولانی-برگزار سنت های فرهنگی در حال بی ثبات تر—پس از یک دوره آرامش نسبی در 1970s. “خاصی وجود داشت smugness در میان کشورهای غربی است که ما می خواهم به ضرب و شتم بسیاری از بیماری های مسری” همیلتون می گوید. “سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد برخی از آنها حذف شود—اگر چه معلوم که شما ظروف سرباز یا مسافر با گله ایمنی آنها حذف شود.”

ما به احتمال زیاد برای دیدن یک recalibration از حباب از فضای شخصی ما را در اطراف خود یک میدان دانشمندان تماس proxemics. این متفاوت است در سراسر فرهنگ ها در حال حاضر شمالی—آمریکایی ها و اروپایی ها تمایل به ترک فضای بیشتری در اطراف هر یک از دیگر از مردم از آسیا به عنوان مثال. همیلتون فکر می کند که این ممکن است در نهایت شکستن در امتداد خطوط طبقاتی و نه فرهنگی آنهایی که در عصر مکرر گیر با افراد ثروتمند sequestering خود در خودروهای شخصی و جادار high-end رستوران ها به یک اندازه و حتی بیشتر در حالی که بقیه از ما سفر های تنگ و حمل و نقل عمومی.

‘همه گیر فرهنگ’ نیز می تواند تاثیر بر بزرگتر رویدادهای فرهنگی. ما در حال حاضر دیده می شود, سال نو چینی بودن نهفته اولیه شیوع در ووهان و تعدادی از رویدادهای بزرگتر لغو شده اند. در ایتالیا Serie A مسابقات فوتبال برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته.

در ایران, شروع بهار نیز نوروز ایران سال نو—هنگامی که سنت دیکته است که شما در هر بازدید از بستگان خود را در خانه به نوبه خود در آغاز سال شروع با سالمندان و کار راه خود را. واضح است که در این دوره از کروناویروس که یک ایده خوب نیست. “شما نمی تواند نوشتن بهتر کتاب برای گسترش بیماری” همیلتون می گوید. این احتمال وجود دارد که دولت ایران خواهد شد اعمال محدودیت های سخت بر مردم رفت و آمد بین شهرها به دیدار بستگان خود در طول این شیوع (و یا سعی کنید برای حداقل) اما به وضوح به تعویق انداختن همه تجمع جرم و رویدادهای فرهنگی است و نه پایدار در دراز مدت راه حل است. این خود اشکالاتی است.

“ما در زندگی بسیار زود رنج بار و این چیزها کار می کنند به طور مستقیم در برابر آن” همیلتون می گوید. در قرنطینه مناطق مردم به سرعت تطبیق با یک نظم نوین جهانی—کسب و کار, سفر, سقوط, سهام در تصویری دیدار ابزار زوم در حال افزایش است و تمام خرده فرهنگ ها در حال افزایش ارائه قرنطینه دستور العمل و تناسب اندام روال.

اما ما jettison ما لامسه آیین های ما در خطر است. “این خطرناک است هنگامی که یک فرهنگ اجتماعی بدون تماس با آداب و رسوم که در آن گروه های مخلوط که در آن خانواده در تماس هستند که در آن گروه های ملاقات و انجام همه چیز با هم” همیلتون می گوید. “فرهنگ از دست می دهد بسیاری که آن را از دست می دهد کسانی که همه چیز نیست و جای آنها را با چیز دیگری.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راز برای لذت بردن از طبیعت است که گوشی خود را …
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • بنابراین, دوزیستان, تب و تاب بودن. انسان فقط می تواند آن را ببینید—تا به حال
  • این پایان oversharing?
  • پرواز ماشین توسعه دهندگان افزایش از نیروی هوایی
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im