که اعلام و راه اندازی است که شجاعانه اما اول: یک کارتون در مورد قدرت کلمه عبور. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

Coronavirus رسما یک اورژانس بهداشت جهانی

هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی تصمیم گرفت در برابر اعلام coronavirus شیوع بین المللی بهداشت و درمان اضطراری در بخشی به دلیل این بیماری به نظر می رسید به تنها پخش از طریق افرادی که تا به حال شده است به ووهان, چین. اما در حال حاضر این ویروس در حال گسترش است-انسان به انسان در کشورهای دیگر با ما در مورد اینکه امروز تایید کرد. این است که reconvened با اورژانس رای, تصمیم به شرکت اعلام این یک اورژانس بهداشت جهانی.

این راه اندازی می خواهد برای کمک به indie کتابفروشان را در آمازون

بیش از 90 درصد از کتاب و کتاب صوتی فروش در امریکا را در آمازون است. اما راه اندازی جدید با نام کتابفروشی است که در تلاش برای تغییر آن است. مکانیک خرید کتاب وجود دارد آشنا هستند اما چند تفاوت عمده پشت صحنه: 10 درصد از سود تقسیم خواهد شد در میان کتابفروشی های مستقل هر شش ماه در ازای ترویج کتابفروشی را به مشتریان خود. این فروشندگان نیز می توانید ثبت نام برای شرکت در برنامه های وابسته ارائه می دهد که 25 درصد کمیسیون به فروشگاه ها و 10 درصد به رسانه ها که لینک به کتابفروشی. 5-فرد در هنگام راه اندازی به امید بهبود حاشیه برای فروشندگان و رسانه ها کمک خواهد کرد که آنها را به نوبه خود صفحه در یک عصر جدید برای صنعت چاپ و نشر.

سریع واقعیت: 112,095

که چگونه بسیاری از خودروهای تسلا تحویل در سه ماهه چهارم سال گذشته یک رکورد جدید الکتریکی-ماشین ساز. تسلا درآمد گزارش دیروز به راحتی ضرب و شتم انتظارات حفاری این شرکت در جهان به عنوان دومین خودروساز بازار کلاه, پشت فقط تویوتا.

سیمی توصیه می کند: بازی کنترل

هر gamer می داند که شما فقط به عنوان زیرک به عنوان کنترل خود را اجازه می دهد. بنابراین نویسندگان ما قرار داده است با هم یک لیست از بهترین بازی کنترل برای هر نوع بازیکن.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا همه چیز شما باید بدانید در مورد چه چیزی می تواند این سال بزرگترین در حال اجرا کفش راه اندازی.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی