تا زمانی که شیوع رمان coronavirus در چین شده است مواج مقامات بهداشت عمومی نگه داشته اند چشم خود را بر روی یک متغیر کلیدی: آیا این ویروس در ادامه به گسترش و حتی دور از کانون در ووهان. هفته گذشته زمانی که سازمان بهداشت جهانی تصمیم گرفت در برابر اعلام وقوع یک بین المللی سلامت عمومی اورژانس شرایطی پایدار انسان به انسان انتقال خارج از سرزمین اصلی چین یک عامل بود. که در آن نقطه تنها ویتنام تا به حال coronavirus بیمار که تا به حال شخصا به ووهان. این فقط یک مورد است.

در حال حاضر حداقل سه وجود دارد ، روز سه شنبه مقامات در ژاپن و تایوان و آلمان همه در گزارش خود موارد داخلی-انسان به انسان انتقال است. در هر یک از موارد جدید بیماران قرارداد این بیماری کشنده در خارج از چین از شخص دیگری که به تازگی شده است وجود دارد. آنها عبارتند از: بیمارانی که مریض شدم نه از اعضای خانواده اما از مردم آنها را به تماس در حالی که کار و حداقل در یک مورد افرادی که نیست نشان دادن هر گونه علائم.

بنابراین تصادفی نیست که چه کسی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد او reconvening کمیته اضطراری در ژنو امروز برای رای دادن. در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که مقامات به خبرنگاران گفت: تصمیم خود را به طور عمده در دو چیز است: افزایش تعداد جهانی موارد—از حدود 800 یک هفته پیش به بیش از 7,700—و این واقعیت است که این عفونت در حال حاضر به مردم در چهار کشور که هرگز به چین بوده است. “این تحولات از نظر تکامل از شیوع بزرگی نگرانی گفت:” مایک رایان که مدیر بهداشت و درمان اضطراری.

“اگر شواهد پایدار انسان به انسان گسترش در یک کشور جدید است که واقعا به نظر می رسد به تغییر ما را به یک مرحله جدید می گوید:” چارلز چیو, یک بیماری عفونی پزشک و محقق در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. ما هنوز وجود ندارد. اما ما نزدیک است. شما می توانید فکر می کنم از آن را مانند یک brushfire او می گوید. در حال حاضر چین در آتش است. و آن را ارسال جرقه در سراسر جهان است. تا کنون هیچ چیز شده است در ابتلا به. با این موارد وجود دارد شروع به برخی از دود. حال سؤال این است که آیا آنها دامن زد به یک کامل در آتش?

نه همه انواع داخلی انتقال هستند. در مورد ویتنام در یک مرد جوان صرف سه روز در یک اتاق هتل با پدر بیمار خود با توجه به یک مطالعه موردی منتشر شده روز سه شنبه در The New England Journal of Medicine. در تایوان مقامات می گویند یک مرد در 50s آلوده شده توسط او در بازگشت از یک سفر کاری به چین است. این نوع از خانواده خوشه هستند که انتظار می رود با یک ویروس است که انتقال از طریق قطرات تنفسی, افشای افرادی که ظرف شش پا از عفونی فرد است. مقامات بهداشت عمومی باید نسبتا آسان زمان پیگیری خانواده; همان می رود برای بیمارانی که آلوده بهداشت و درمان کارگران است. آن را به موارد دیگر مانند آنهایی که در آلمان و ژاپن که بیشتر نگران کننده است.

روز سه شنبه مقامات آلمانی گزارش داد که a 33-year-old man آلوده شده توسط یک همکار و بازدید از چین در حالی که این دو با حضور در یک سمینار آموزشی—اولین مورد از انسان به انسان انتقال در اروپا است. سه نفر از همکاران خود نیز نشان دادن علائم و در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی. همان روز ژاپن تایید آن برای اولین بار داخلی انتقال: یک راننده اتوبوس در دهه 60 زندگی می کند که در استان مجاور به کیوتو. در ماه گذشته او رانده تور گروه که شامل بازدید از ووهان.

هر دو نمونه در حال حاضر چالش های بزرگ برای مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای پیگیری کردن و منزوی کردن هر مردم دیگر که ممکن است در معرض ویروس. تفاوت بین ابتلا به همه آنها و از دست رفته چند تفاوت بین مهر کردن یک سیگار جرقه و باد آن را بر روی خشک آتش زنه. در حال حاضر آن را هنوز خیلی زود است که این راه را بروید. اما تلاش برای حدس می زنم تقریبا قطعا بخشی از آن که آخرین مذاکرات.

بسیار است که هنوز هم ناشناخته در مورد چگونه مرگبار ویروس جدید واقعا است و تا چه حد و سریع آن را قادر به گسترش است. بر اساس در حال حاضر در دسترس داده که مقامات گفت: به نظر می رسد برای کشتن تنها حدود دو درصد از قربانیان آن بسیار کمتر از سارس. اکثر افراد آلوده به تجربه علائم خفیف از جمله تب و سرفه با حدود 20 درصد تبدیل شدن به شدت بیمار است.

اما چیو می گوید این می آید با یک معاوضه. افراد آلوده ممکن است رفتن به دکتر ترک آنها کشف نشده و نامرئی آلوده کردن افراد دیگر است. تخمین های کنونی نشان می دهد که هر فردی که بیمار می شود می تواند گسترش ویروس به دو تا سه بیشتر مردم است. “کمتر مرگبار در واقع کمک می کند تا ویروس با موفقیت بیشتری به انتشار خود را,” او می گوید. به همین دلیل ابتلا به موارد اولیه بسیار مهم است.

این هفته ایالات متحده اعلام کرد که در حال گسترش است این غربالگری از ورود مسافران از ووهان از پنج فرودگاه به 20 مبادی ورودی از جمله برخی از گذرگاه زمین. در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield گفت که این احتیاط لازم حتی اگر وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه انتقال محلی در خاک آمریکا. “آمدن روز و هفته به احتمال زیاد به را بیشتر موارد از جمله امکان فرد-به-فرد گسترش,” او گفت:. “هدف ما این است که برای مهار این ویروس پایدار و جلوگیری از گسترش این ویروس در کشور ما است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • اپل در 10: یک نگاه در آن دهه اول
  • او می خواست یک اسب شاخدار. او کردم … یک کسب و کار پایدار
  • چه آتلانتا می تواند آموزش تکنولوژی مورد پرورش استعداد سیاه
  • آینده از مرگ tech هیچ قوانین—و در عین حال
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im