سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اورژانس جهانی پنج شنبه پس از تعداد موارد مشخصی ده برابر در یک هفته خواستار آن است که یک “رویداد فوق العاده ای” که ممکن است در خارج از کشور چین و نیاز به یک هماهنگ بین المللی پاسخ.

این اعلامیه ساخته شده پنج شنبه در سازمان در ژنو مقر—منجر به بیشتر سفر و محدودیت های تجاری در چین است. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها در آمریکا را توقیف خود را در چین دفاتر در حالی که شرکت های هواپیمایی لغو پروازهای مستقیم.

به عنوان روز پنج رمان coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV آلوده بیش از 7,800 نفر در چین کشته شدن 170 نفر است. تمام گفته ها 18 کشور تایید کرده اند از جمله هشت در ایالات متحده است.

این سریع و بی وقفه افزایش موارد کارشناسان بهداشت عمومی بدونم که اگر ما آماده است برای یک سارس یا H1N1 نوع بیماری همه گیر است که می تواند آلوده هزاران نفر از مردم در سراسر چندین متحده است. آمریکایی که من صرف زمان در چین در حال حاضر بازگشت به خانه خود خاک. از 201 آمریکایی که تخلیه شدند از ووهان این هفته در حال حاضر باقی می ماند قرنطینه در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی. در ضمن مديران دانشگاه ها شده اند گفتن ارز دانشجویان به ترک چین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Coronavirus شیوع همچنین همزمان با اوج زمستان فصل آنفولانزا و این معلوم نیست که آیا ما در بیمارستان ها به اندازه کافی پزشکان و پرستاران در درمان بالقوه افزایش بیماران جدید. “چیزی که من بیشتر نگران این است که ظرفیت بیمارستان ها و مراکز بهداشت برای رسیدگی به افزایش بیماران می گوید:” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز’ مرکز سلامت و امنیت. “این تنفسی در فصل آنفولانزا در حال حاضر, و اگر شما به هر بیمارستان آنها کشیده به حداکثر.”

CDC مقامات گفت: آنها نظارت 92 مردم در 36 متحده برای coronavirus; هشت نفر تست مثبت از جمله اولین فرد به فرد انتقال در ایالات متحده است. در گذشته در درگیری با بیماری شیوع اطلاعات شکاف منجر به خطرناک انتقال بیماری است. در سال 2015 برای مثال تگزاس پرستار شد آلوده به ویروس ابولا حتی اگر او به دنبال دستورالعمل CDC در آن زمان است. پس از این حادثه CDC آن تجدید نظر دستورالعمل برای کارکنان بهداشتی درمانی.

در چین مراقبت های بهداشتی کارگران در حال مبارزه با کمبود شخصی دنده محافظ مانند ماسک و لباس و دستکش. با توجه به این که بسیاری از این تولید انبوه تجهیزات پزشکی ساخته شده در چین کارخانه Nuzzo می گوید: ما کارکنان مراقبت های بهداشتی نیز می تواند در معرض خطر اگر کمبود باقی بماند. “پزشکی و زنجیره تامین به طور کلی نازک و وجود برخی از آسیب پذیری وجود دارد,” او می گوید.

به دلیل ناشناخته های بسیاری در اطراف coronavirus را infectiousness, بسیاری از مردم ممکن است این بیماری بدون دانستن آن. “اگر شما در معرض امروز و همین حالا نشان می دهد علائم 14 روز و مسری هستند به صورت هفت و سپس شما در حال پخش به مدت هفت روز و نمی دانم به پوشیدن ماسک می گوید:” دیوید Marcozzi که موفق اضطراری بیماری پاسخ در شورای امنیت ملی در دولت اوباما.

در حال حاضر برخی از آمریکایی ها شروع به ذخیره کردن facemasks حتی اگر شیوع نشده به یک سطح جدی با توجه به ما به مقامات بهداشت عمومی. وجود دارد یک نسخه پشتیبان تهیه اگر چینی تجهیزات پزشکی کمبود ادامه خواهد داد.

2020 بودجه فدرال شامل $2.6 میلیارد دلار برای بهداشت عمومی صندوق اضطراری با $620 میلیون استراتژیک ملی ذخایر است که یک مخزن از مواد مخدر و واکسن و تجهیزات مانند ماسک و سرنگ که باقی می ماند پنهان در مکان نامعلومی و $258 میلیون دلار برای آماده سازی بیمارستان ها برای رسیدگی به شرایط اضطراری.

با وجود این اعداد به طور کلی بودجه برای بهداشت عمومی به طور کلی کاهش یافته است در طول اوباما و تهمت ادارات و زمان تخصیص بودجه کافی نیست که مسئولیت رسیدگی به یک اپیدمی جدی می گوید: آشا جورج مدیر اجرایی کمیسیون دو حزبی در Biodefense یک مخزن فکر می کنم که توصیه کنگره بر بهداشت عمومی و امنیت است. “این سخت است برای ایجاد چیزی است که بلافاصله قابل رویت یک اولویت بالا” جورج می گوید. او می گوید: ما در نظام سلامت آماده است رسیدگی شیوع مشابه این وضعیت در چین است.

نیز وجود دارد یک سوال از چه کسی مسئول است. از روز شنبه کاخ سفید تا به حال تعیین نشده هر فردی به هماهنگی دولت در پاسخ به coronavirus شیوع است که وزارت بهداشت و خدمات انسانی و همچنین به عنوان دولت و بخش دفاع. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده صحبت علنی در مورد شیوع کروناویروس پس از آن آغاز شد اما او در توئیتر خود نوشت این هفته که ما ارائه کمک به چین و “کارشناسان ما فوق العاده است!”

اما سوال واقعی این است که چگونه در کشورهای کمتر تاسیس زیرساخت ممکن است رسیدگی به شیوع. “دلیل اصلی این بیانیه است نه به خاطر آنچه اتفاق افتاده در چین اما به دلیل آنچه که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus این که مدیر کل در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت که در حال آمادگی برای مقابله با این.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • اپل در 10: یک نگاه در آن دهه اول
  • او می خواست یک اسب شاخدار. او کردم … یک کسب و کار پایدار
  • چه آتلانتا می تواند آموزش تکنولوژی مورد پرورش استعداد سیاه
  • آینده از مرگ tech هیچ قوانین—و در عین حال
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im