Coronavirus مستند یک تهدید است برای بسیاری از حیوانات نه یک برکت و رحمت

از هر فیلم درباره پایان بشریت: پوشش گیاهی به آرامی الگوی شهرستانها در حالی که گوزن و روباه پرسه زدن در خیابان ها. احتمالا نزدیک ترین ما تا کنون به این سناریو بدون واقعی آخرالزمان است که اتفاق می افتد در حال حاضر در قفل شده-پایین کلانشهرهای سراسر جهان است. در سان فرانسیسکو شغالها—به طور معمول ترس دور توسط اتومبیل— آیا مصرف در سراسر متروک پل گلدن گیت. در ویلز شهر للندودنو کوه بز در حال حرکت در. در بارسلونا گراز نفوذ کرده اند مرکز شهرستان.

اما در حالی که شما ممکن است فکر می کنم جهان بدون مردم خواهد بود برای حیوانات آیا گونه رنج می برد و یا منافع از ما شرایطی بستگی دارد که چگونه وابسته به آنها در انسان حفاظت از تلاش و یا نگهداری از زیستگاه خود. این دلیر شغالها و گراز وحشی از جهان رشد خواهد کرد در صورت عدم وجود انسان, به عنوان مثال. “ما را در نظر کایوتی یک ‘عمومی’ به این معنی که آنها سازگار می خورند و می تواند طیف گسترده ای از چیزهایی که در طیف گسترده ای از مکان ها می گوید:” حفاظت از زیست شناس دیوید Steen خزندگان و دوزیستان تحقیقات رهبر در ماهی ها و حیات وحش موسسه تحقیقات. “این نمی توصیف تمام گونه های آن است. ‘متخصص’ نیاز به مواد غذایی خاص و یا شرایط محیطی و متخصصان این گونه است که به طور کلی حفاظت از نگرانی است.”

بنابراین برای مثال یک زنبور عسل است عمومی که بازدیدکننده داشته است طیف گسترده ای از گل برای مواد غذایی در حالی که یک روغن آفتابگردان و زنبور عسل است که بیشتر از یک متخصص. زنبور عسل در حال راحت در سراسر جهان در حالی که سواحل خلیج فارس انفرادی زنبور چوب به تپه زیستگاه. اما طیف محدود و یا منبع غذایی—یا هر دو—باعث می شود زندگی مخاطره آمیز در سن گسترده انسان دخالت: از دست دادن زیستگاه خود را و شما هیچ جای دیگری برای رفتن. و این یک خطر خاص در زمانی که مردم استفاده می شود که برای حفاظت از زیستگاه خود دیگر قادر به رفتن به خارج از منزل.

این است که اغلب مورد در آفریقا جایی که عظیم صنعت اکوتوریسم بودجه تلاش های حفاظت. در نامیبیا گردشگری حساب برای 16 درصد از اشتغال; در تانزانیا است که به کوه کلیمانجارو اراضی حفاظت شده را پوشش می دهد بیش از یک چهارم از این کشور و کل منطقه است. اما تقریبا یک شبه کسانی که در صنعت گردشگری کاهش یافته است و احتمال ماندن توقیف از طریق سپتامبر حداقل با توجه به محافظت از طبیعت. با آنها به حقوق ماموران امنیتی که حفاظت از حیوانات از شکارچیان. در مواجهه با بیکاری گسترده مردم در صنعت گردشگری ممکن است خود را به نوبه خود به شکار برای تغذیه خانواده خود را.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

“هر چیزی را با یک شاخ در حال حاضر مانند کرگدن است در معرض خطر بودن آب پز می گوید:” مت قهوه ای و آفریقا و منطقه ای, مدیر عامل برای محافظت از طبیعت. “نگرانی از این است که ما در حال رفتن به از دست دادن 10 سال گذشته خوب کار حفاظت و افزایش تعداد حیوانات—به سرعت به این دلیل است.”

این فقط cratering از اکوتوریسم در بازار است که می تواند باعث تشدید شکار غیر قانونی. در کنیا یک صنعت بزرگ است که فراهم می کند گل به آمستردام بازار گل فقط رفت و تحت نظر گرفتن با آن از 7000 شغل. “کسانی که از 7000 نفر آنها در حال رفتن به گرسنه شود. آنها در حال رفتن به دنبال چیزهایی وجود دارد کرگدن سمت راست درب بعدی می گوید:” قهوه ای است.

یک مشکل مشابه در مورد مقابله با جزیره زیستگاه در سراسر جهان است که هم انسان بستگی دارد تلاش های حفاظت. هنگامی که انسان وارد جزایر با آنها به ارمغان آورد مهاجم پدیده مانند موش که ویران می تواند در گونه های بومی است که اغلب نیست اقتباس برای برخورد با پستانداران. زمین تودرتو seabirds مثلا به ویژه آسیب پذیر به موش گرسنه برای تخم مرغ است. “بعضی از گونه ها به خصوص کسانی که در جزایر در حال حاضر متکی به تلاش های مداوم برای حذف گونه های مهاجم می گوید:” Steen از ماهی ها و حیات وحش موسسه تحقیقات. “اگر ما ناپدید شد, شما ممکن است انتظار می رود جمعیت از چیزهایی مانند موش به منفجر شدن در جزایر به ضرر پرندگان دریایی.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

حفاظت از گروه رفته اند تا آنجا که برای قفل کردن برخی از جزایر برای بازگرداندن آنها—بدون مردم در داخل و خارج دیگر از دانشمندان است. اما بدون انسان موجود به گشت جزایر در طول این همه گیر این می تواند دوباره فرصت شکارچیان منتظر بودند. متناوبا هر ملوان که طول می کشد استفاده از عدم امنیت به زمین در این جزیره به کاوش ممکن است ناخواسته به ارمغان بیاورد موش با آنها را در کشتی خود را.

قادر به رفتن به آزمایشگاه هم hobbling حفاظت از محیط زیست کار می کنند. جزیره حفاظت اغلب نیاز به تجزیه و تحلیل ژنتیکی برای تعیین اگر مثلا دو نوع از پرندگان متمایز ژنتیکی و یا اگر آنها در واقع همان گونه است. اگر آنها همان حفاظت از محیط زیست گروه ممکن است تکثیر شوند یک جزیره با پرندگان و حمل و نقل از دیگر جزیره است. “ما به ما جمع آوری نمونه و سپس ما آنها را به آزمایشگاه که در آن ما می توانیم تجزیه و تحلیل ژنتیکی در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای مدیریت جمعیت می گوید:” جک Dumbacher متصدی پرنده شناسی و mammalogy در آکادمی علوم کالیفرنیا. “هنگامی که شما نمی توانید در آزمایشگاه آن را فقط طول می کشد برای دریافت پاسخ خود را.”

همچنین ساخت آن را سخت تر برای حفاظت به انجام کار درست. در پاییز Dumbacher و همکاران خود را تحت نظارت و کنترل سوختگی در یک مطالعه طولانی مدت برای دیدن چگونه کالیفرنیا آتش سوزی ممکن است پرنده جمعیت. “این واقعا مهم سال, از آنجا که ما تا به حال سه سال قبل از آتش داده می گوید:” Dumbacher. “و اکنون زمانی است که ما نیاز به خارج وجود دارد برای دیدن چگونه حیوانات در پاسخ به آتش است.” اما در حال حاضر این تیم به دام افتاده در خانه. دیگر پرنده دانشمندان در جای دیگر در حال دیدن تحقیقات خود را فلج در یک زمان وحشتناک: این زمان از سال زمانی که پرندگان مهاجر در بازگشت از زمستان خود را دور.

از آکادمی علوم کالیفرنیا نیز کار می کند در امتداد ساحل به نظارت بر تعداد نهنگ مرده, مهر و موم و دیگر پستانداران دریایی که شستشو در ساحل در شمال کالیفرنیا است که کمک می کند تا آنها را پیگیری بیماری ها مانند عفونت باکتریایی لپتوسپيروز که بیمار صدها نفر از شیر دریایی در سال 2018 است. آنها تکیه زیادی در داوطلبان به پرسه زدن در سواحل و گزارش های اولیه, اطلاعات اساسی در مورد لاشه بود که گونه ها تحت تاثیر قرار می گیرند و اگر وجود دارد قابل توجه علت مرگ مانند یک زخم از یک کشتی اعتصاب. آکادمی دانشمندان پس از رسیدن و انجام necropsies برای تایید علت مرگ است.

“توانایی ما به نوعی نبض سلامت اقیانوس ها اساسا می آید از آنچه ما می بینیم شستن مرده در سواحل می گوید:” Dumbacher. “که چگونه مطالعه کنیم چه بیماری در حال رفتن را از طریق جمعیت.” که داده ها را نیز به اطلاع مقامات رسمی ممکن است تغییر مسیرهای حمل و نقل در داخل و خارج از منطقه خلیج برای محافظت از این غول. اما این اطلاعات در حال حاضر خشک شده بود.

حفاظت از حیات وحش تلاش اغلب فوری و تکیه بر فصلی زمان. اما اگر این بیماری همه گیر به پایان می رسد تا ماندگاری 18 ماه یا بیشتر به عنوان کارشناسان در حال حاضر هشدار داد که ممکن است بسیار طولانی تر از حیوانات می تواند صبر کنید.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر