اطلاعات غلط در مورد جدید مرگبار coronavirus ویروسی رفته است. تئوری های توطئه و ادعا شده است به گسترش در سراسر اینترنت جهانی از مقامات چینی برای اولین بار اعلام کرد در دسامبر 31, که مرموز به ذات الریه شد و فراگیر از طریق شهر ووهان. کمی بیش از یک ماه بعد کروناویروس یک بیماری تنفسی است که به کشته شدن حداقل 360 نفر و آلوده به هزاران نفر در بیش از 20 کشور—تبدیل به یک نگرانی رئیس و نه فقط سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اما برای شرکت های فن آوری مانند Facebook, YouTube, Twitter, and Infinite. زندگی واقعی انسان در خطر است و اطلاعات کانال ها منعقد با هیستری و باطل.

‘Twas تا کنون نتیجه. تئوری های توطئه همواره حاضر بلایای طبیعی و شیوع بیماری احتمالا برای همیشه لطفا برای. در حالی که سیاه و سفید طاعون زده اروپا در 1300s مردم متقاعد شد که خود را یهودی کشورهای همسایه مخفیانه مسمومیت خوب مسیحی چاه برای … دلایل. تئوری های توطئه در مورد ووهان coronavirus است که طیف وسیعی از اعتقاد به این بیماری است bioweapon به نتیجه خوردن خفاش سوپ در حال بازی باستانی وتر. مثل همیشه آن را برای تلفن های موبایل مضطرب نژادپرستانه و مجزا از هماهنگی با واقعیت است.

دروغ در مورد کوروناویروس سقوط به دو دسته عمده: تئوری های توطئه در مورد ریشه های این بیماری و اطلاعات غلط در مورد درمان های معجزه آسا. هیچ کس نمی داند دقیقا همان جایی که این شکل جدید از coronavirus آمد از هر چند به نظر می رسد احتمال وجود دارد که در آن افتاده از حیوانات به انسان است. برخی از دانشمندان معتقدند حیوانات وکتور ممکن است خفاش ها. آن را بعید است که شما می توانید آن را از خوردن سوپ خفاش به عنوان یک تئوری توطئه ادعا جرقه نژاد-آغشته آنلاین خشم قرار است چینی عادات غذا خوردن باعث یک بیماری همه گیر. یکی از برجسته ترین بیت از شواهد تصویری بود که در واقع یک بخش از یک سفر نشان می دهد در سال 2016 در پالائو نه چین. سوپ خفاش است که معمولا خورده غذا در منطقه است.

دیگر محبوب در نظریه شامل است که این ویروس در واقع یک bioweapon که به نحوی موفق به فرار از امن آزمایشگاه در ووهان موسسه ویروس شناسی به نقل از یک افسر اطلاعاتی سابق اسرائیل که خود اذعان می کند که هیچ شواهدی وجود ندارد به چنین نظریه. پس از آن وجود دارد این ایده که یک زن و شوهر جاسوسی “تیم” از دانشمندان به سرقت برده coronavirus از کانادا ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه. (یک virologist به حالت تعلیق در آمد زیر یک سیاست “نقض” اما گزارش پردازان مرجع باعث می شود هیچ اشاره ای از او یک جاسوس چینی و یا تا کنون بە ارسال یک ویروس به چین است.) بسیاری احساس کردند که این ویروس به نوعی یک coverup یا طرح این ادعا که این بیماری جدید نیست و در همه بر اساس انواع اتهام اثبات: یک واکسن حق ثبت اختراع برای یک coronavirus برچسب محصولات مانند Clorox و Lysol ادعا می شود قادر به آن را بکشند. در هر دو مورد نظریه پردازان نادیده گرفته شده و یا درک نمی کنند که “کوروناویروس” یک دسته از ویروس ها, نه یک بیماری. یکی گسترش در سراسر جهان در حال حاضر است که به نام 2019-nCoV و متاسفانه نمی تواند تحت درمان با هر گونه شناخته شده واکسن یا Lysol.

البته نه همه دغدغه با ریشه های بیماری. نیز وجود دارد بسیاری از مشکوک و حتی خطرناک اطلاعات غلط در مورد چگونه به درمان coronavirus و یا جلوگیری از گرفتن آن است. این مفاهیم از محدوده عجیب و غریب-در عین حال-دنیوی بیت از مشاوره (مانند اجتناب از غذاهای تند و غذاهای سرد) به پیشنهادات خیلی افتضاح آنها صدا مانند آنها مستقیما از 4chan (مانند نوشیدن آب ژاول). در حال حاضر که تنها توصیه هایی برای پیشگیری از عفونت کروناویروس کاملا پخت و پز هر گونه محصولات حیوانی مصرف می کند, تمرین بهداشت خوب و نگه داشتن یک متر بین خودتان و هر کسی که به نظر می رسد بیمار است.

2019-nCoV ممکن است جدید باشد اما این نوع از تئوری های توطئه و اطلاعات غلط است که به اطراف آن هستند. “این سقوط به یک الگوی ما دیدن دوباره و دوباره هر زمان که وجود دارد یک بیماری جدید یا فاجعه می گوید:” یوسف Uscinski نویسنده آمریکایی تئوری های توطئه. در زمان بحران ترکیبی از اوج احساسات و فقدان اطلاعات در ترکیب برای ایجاد کامل ظروف پتری برای تئوری های توطئه: ترس در ذهن.

تئوری های توطئه (و ظاهرا coronavirus کلاهبرداری فیشینگ) وعده پاسخ و توضیحات مردم به شدت می خواهم اما نمی توانید از طریق عادی به معنی واقعی. “تئوری های توطئه در این فضا از فاجعه و اپیدمی واقعا شدید و واقعا جدی به سرعت می گوید:” برایان هوستون که تحقیقات مرتبط با سوانح و سلامت روان در ارتباط است. “آنها بسیار آسان به گسترش است چرا که این وقایع هستند وجودی. آنها را بکشند.” و نه در راه آن اتومبیل و یا کوسه انجام هر دو. Coronavirus علمی وحشتناک تر. “ادبیات می گوید که چیزهایی که تمایل به ترساندن ما هستند خطرات ما نمی توانیم مشاهده و خطرات که جدید هستند و نه قابل درک” هوستون می افزاید. که به توصیف این کروناویروس جدید به T.

در بالای چگونه ترسناک coronavirus است اطلاعات اکوسیستم است که آن تئوری های توطئه را آلوده و بیمار است-مجهز به مبارزه با آنها. نه کسل کننده “اینترنت بد است” مرتب کردن بر اساس راه یا. مردم شده اند دریافت اطلاعات بد در طول بهداشت عمومی اورژانس برای تقریبا تا زمانی که وجود داشته است بهداشت عمومی اورژانس; آن را نه لزوما اینترنت تقصیر برای پین-balling که اطلاعات در اطراف. اگر هر چیزی وجود دارد یک بیت از یک پوشش نقره ای: اینترنت (در واقع این داستان!) می تواند کمک به ارائه جزئیات دقیق.

“مردم تمایل به سرزنش اینترنت برای این تئوری های توطئه اما شایعات به راحتی قبل از اینترنت” Uscinski می گوید. “فقط به خاطر یک تئوری توطئه می توانید سفر بلافاصله در سراسر شبکه به این معنا نیست که هر کسی که آن را می بیند در حال رفتن به آن باور دارند.”

این بدان معنی نیست که وب کاملا بی گناه است ، زمینه سیاسی حاضر قطعا نقش مهمی را در پاسخ به این بیماری است. در ما محور قطعات از طریق اینترنت شده اند stoking بیگانه ستیزی و ترس از جهانی شدن و خاص ضد چینی احساسات رو به افزایش بوده است همراه با تعرفه های واردات از کشور است. آن را کمک نمی کند که دولت چین ارائه کمی شفافیت به این وقایع و این که اینترنت در چین تا حد زیادی محاصره یا توسط فایروال و یا مانع زبان. به عنوان یک نتیجه بسیاری از تئوری های توطئه در اطراف coronavirus شده اند تفسیر نادرست (عمدی و یا در غیر این صورت) از نامربوط ویدئوها نوشته شده برای سیستم عامل مانند Weibo و یا WeChat که اکثر آمریکایی ها به احتمال زیاد هرگز دیدار بسیار کمتر قابل درک است.

به عنوان اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس گسترش تکنولوژی, شرکت ها تلاش کرده اند برای بازگشت تمرکز به حقیقت است. Facebook متعهد شده است برای حذف محتوا گسترش ادعاهای دروغین در مورد ویروس. توییتر صادر کرده است دائمی تعلیق به سازمان هایی مانند صفر پرچین برای گسترش تئوری های توطئه و منتشر کرده است یکی از ویژگی های جدید در کشورها را تحت تاثیر قرار است که امتیازات معتبر اطلاعات در جستجو. Infinite نیز متعهد به از بین بردن اطلاعات غلط و تشویق کاربران به منظور بررسی اطلاعات با کسانی که هنگام جستجوی coronavirus محتوا. هنوز این اقدامات ممکن است به اندازه کافی برای سیر کردن مردم نیاز به پاسخ. “اطلاعات غلط به دنیا می آید به طور کامل تشکیل شده می گوید:” هوستون. “اطلاعات واقعی آهسته است.” مشکل این است که در شرایطی مانند بیماری شیوع است که می تواند تبدیل به یک جهانی همه گیر هیچ کس می خواهد فقط مشاوره ارزش دادن: صبر کنید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ساخت بالا افزایش می یابد از چوب می تواند کمک به صرفه جویی در این سیاره
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • 10,000-سال ساعت اتلاف وقت است
  • جدید ایمنی وسایل در حال ساخت اتومبیل بیمه گران
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im