اگر شما در حال خواندن این در خانه—جدا شده چرا که شرکت خود را موظف است که هر کس کار از راه دور مبادا شما همه گسترش این رمان coronavirus—می دانم که تنهایی خود ممکن است خوب برای سیاره: انتشار گازهای گلخانه ای در حال حاضر در حال سقوط در سراسر جهان است. در چین به تنهایی رکود اقتصادی نگه داشته است 200 megatons از CO2 از اتمسفر با توجه به یک تجزیه و تحلیل از مرکز تحقیقات انرژی و تمیز هوایی خیره کننده 25 درصد کاهش در کشور تولید گازهای گلخانه ای. صنایع پژمرده به عنوان کارگران اقامت خانه روشن بار در شبکه برق. بین المللی, مردم, اجتناب از پرواز ،

یک بدبین خوش خواهد گفت: خوب لعنت به این است که چگونه ما نجات جهان از تغییر آب و هوا. ممانعت از سرمایه داری و این مشکل در واقع به خود رفع. اما آب و هوا دانشمند می گویند: ببخشید. اگر دیگر بحران جهانی مانند حباب مالی هستند هیچ نشانه ای از این است اما موقت شیب در تولید گازهای گلخانه ای. در واقع به از دست رفته را جبران پول کشورها مانند چین و سر و صدا با سرمایه داری مانیا. مدرن اقتصاد توقف برای هیچ بیماری—حداقل نه در دراز مدت.

“زمانی که اقتصاد چین کند بازیابی آنها به احتمال زیاد به افزایش تولید گازهای گلخانه ای در کوتاه مدت به مرتب کردن بر اساس از دست رفته را جبران زمان از نظر تولید” می گوید: Zeke Hausfather یک آب و هوا دانشمند و مدیر آب و هوا و انرژی در دستیابی به موفقیت موسسه که طرفداران اقدام آب و هوا. محققان کمیت این انتشار با نگاه به عواملی مانند چه مقدار زغال سنگ چین گزارش با استفاده از آن در نیروگاه و snooping با ماهواره در اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای از یک پروکسی برای فعالیت های صنعتی. (نگاهی به دی اکسید کربن نیست به خصوص مفید است زیرا که مخلوط گاز با سرعت بیشتری با فضای muddying سیگنال.)

برای سابقه برای این نوع از اقتصادی گزاف گویی-به عقب نگاه هیچ بیشتر از این سقوط مالی سال 2008 در ایالات متحده است. آن را ناشی از 3 درصد کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای اما کسانی که تولید گازهای گلخانه ای رفت و برگشت به حالت عادی بیش از چند سال آینده به اقتصاد بازیافت. در واقع خیلی به غم وغصه از دانشمندان آب و هوای جهانی انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به رشد در سال بیش از سال. “غالبا تنها بار دیده ایم زیادی کاهش انتشار آلاینده ها در سطح جهانی در چند دهه گذشته است که طی عمده رکود می گوید:” Hausfather. “اما حتی پس از آن اثرات اغلب کوچکتر از شما فکر می کنم. آن را به طور کلی نمی شود به هر نوع سیستماتیک تغییر دهید.”

که با توجه به ارزانی و فراوانی از سوخت های فسیلی است. برای سبز شدن آن کمک می کند تا به تشکیل یک دولت در محل است که با استفاده از یارانه برای تشویق تصویب انرژیهای تجدید پذیر به جای ادامه با کسب و کار به عنوان معمول است. “این نه نه نه راه ما می خواهیم به کاهش تولید گازهای گلخانه ای است که با داشتن یک جهانی همه گیر و یا teetering در لبه رکود بزرگ بعدی می گوید:” جاناتان فولی, مدیر اجرایی پروژه کاهش یک تغییر آب و هوا وکالت ، “اما تاریخ به ما نشان داده است که گاهی اوقات پس از یک شوک اقتصادی یک سازماندهی مجدد اقتصاد به شرح زیر است.”

پس از سقوط سال 2008 به عنوان مثال پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما امضا آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل می کنند که پمپ 30 میلیارد دلار به انرژی سبز, تحقیقات و پروژه های. که کمتر به احتمال زیاد سناریو تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که یک بار ادعا کرد در یک صدای جیر جیر که در چین ایجاد تغییر آب و هوا به ما را ساخت “غیر رقابتی است.” در یک دنیای ایده آل, طرفداران مانند Hausfather استدلال می کنند ما به عنوان یک جامعه خواهد پمپ کوه پول به پروژه ها مانند راه آهن با سرعت بالا و مقاوم سازی شبکه انرژی برای ذخیره انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی است. که خوب است برای تمام تمدن و به خصوص برای کارگران که آن را ممکن است یک محرک است که هر دو آب اقتصاد و محافظت از محیط زیست است. یکی از اجزای اصلی سبز جدید مقابله با قطعنامه پیشنهادی در هر دو مجلس کنگره در سال 2019 است و تضمین شغل با درآمد بالا در رنگ های سبز و انرژی بخش است. (قطعنامه به ضرب گلوله کشته شد در سنا اما مجلس وظیفه یک کمیته با توجه به بحران آب و هوا.)

وجود دارد, البته سابقه تاریخی اصلی قرارداد جدید که FDR استفاده می شود برای قرار دادن آمریکایی ها بازگشت به کار در دوران رکود بزرگ. کارگران مشغول خود ساخت مدارس و جاده ها و زیرساخت های دیگر—هر چند در این مورد برخی از کار یک ضرر به محیط زیست است. تنسی ولی اقتدار مثلا زخم چشم انداز با سد که ریز ریز رودخانه اکوسیستم را به قطعات. این زمان در اطراف, طرفداران می گویند coronavirus بحران باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فرصت برای آماده سازی ما برای یک پست-نفت جهان است.

با شوک های اقتصادی بزرگ مقیاس رفتار انسان تمایل به بیش از, صرف نظر از مداخله دولت. پس از کمبود نفت از اوایل دهه 1970 به عنوان مثال آمریکایی ها خواستار آغاز شد بیشتر بهره وری سوخت خودرو و تولید کنندگان تحویل داده است. شاید با این بحران بیشتر شرکت ها متوجه خواهد شد که جانت از حسابداری لزوما باید در حسابداری به کار انجام می شود. بیشتر telework به معنی کمتر رفت و آمد و کمتر تولید گازهای گلخانه ای.

یا حداقل این چیزی است که ما ممکن است فرض کنیم اتفاقی می افتد. “این امر می تواند اطمینان بدانند که telework کاهش تولید گازهای گلخانه ای می گوید:” دانشگاه کالیفرنیا در برکلی مهندس Arpad Horvath که به بررسی اثرات زیست محیطی telework. “اما ما لازم نیست که از نظر آماری معنیدار داده تا ثابت کند که آن را ندارد. در واقع telework ممکن است وادار به حالات نامطلوب.” شما باید برای گرم کردن و یا سرد و electrify دفتر خانه خود را در حالی که خود دفتر اصلی نیز ممکن است هنوز هم زمزمه بدون همراه شما.

هنوز هم در آمریکا حمل و نقل به حساب 29 درصد از مجموع تولید گازهای گلخانه ای. رفت و آمد کمک زیادی به این شکل است که دانشمندان با دانشگاه آریزونای شمالی را Hestia پروژه می توانید یک شهر بزرگ مانند لس آنجلس با آن معروف جهنمی زمان و نحوه انتشار موج و جزر در طول روز است. آنها به دنبال اطلاعات جریان ترافیک و ساخت و ساز مصرف انرژی نشان می دهد که انتشار گازهای گلخانه ای با فشار به خارج از مناطق تجاری در طول ساعات کار و سپس افول به سر مردم صفحه اصلی زمانی که مناطق مسکونی شروع به ساطع بیشتر. محققان دریافتند که فقط 10 درصد از این شهر را در سطح جاده شد مسئول 60 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای.

Telework خواهد بود به طور فزاینده ای ضروری برای ارتباط تنگاتنگ با اقتصاد در جهان است که بیشتر در معرض ابتلا به هرج و مرج هر دو از لحاظ اقتصادی و اقلیمی. “ما در حال رفتن به باید کمتر شوک به اقتصاد جهانی است. احتمالا ما در حال رفتن به باید بیشترمی گوید:” فولی. “همانطور که ما تبدیل به ارتباط تنگاتنگ با آنچه اتفاق می افتد در حیات وحش در بازارهای چین به طور ناگهانی می تواند باعث یک بحران اقتصادی در سراسر این سیاره است. جدید در تاریخ بشر است.” بنابراین به طور فزاینده ای شایع و شدید آب و هوایی که لرزش اقتصاد مانند استرالیا سوپر آتش سوزی و یا آنهایی که در کالیفرنیا است که بازیگران زیادی دود ابرها بر منطقه خلیج و یا, وحشیانه, خشکسالی در سراسر جهان.

“ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر و بیشتر تغییرات جهانی آب و هوا الگوهای احتمالا بیشتر حوادث شدید چیزهایی که در حال رفتن به بیشتر و بیشتر مخل” فولی می افزاید. “نوع مانند یک ویروس در حس های مختلف.”

در یک راه منحرف زمانی که این ویروس آمار ما یک نگاه اجمالی از یک دنیای بهتر که نیست خفگی در گازهای گلخانه ای. “جالب اینجاست که آن را به خوبی ممکن است در نهایت که به دلیل آلودگی هوا یک خطر بهداشت عمومی در چین از کاهش رشد اقتصادی در واقع ممکن است صرفه جویی در زندگی بیشتر از coronavirus را می کشد می گوید:” Hausfather. هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید و در عین حال در صورتی که مورد,—پس از همه, ما هنوز تنها چند ماه به این رکود و آن را برخی از زمان به طور کامل می دانم دست کشیدن بر سلامت, اثرات تغییرات در کیفیت هوا. اما او می افزاید: “آن را در خارج از قلمرو امکان است.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه یک بیماری همه گیر? خود را coronavirus سوال پاسخ داده
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de