البته آمازون است که هنوز هم یک هیولا اما برخی از کتابفروشان مستقل در حال ساخت آن کار می کنند.

زمانی که اندی شکارچی راه اندازی تجارت الکترونیک خود را راه اندازی کتابفروشی در ماه ژانویه او امیدوار است آن را ممکن است حک کردن کوچک, شاد, گوشه ای از بازار توسط آمازون. شکارچی زمین بود و جذاب. او ارائه یک راه آسان برای خرید کتاب آنلاین بدون بیشتر غنی سازی جف بزوس ، اما کتابفروشی موفقیت بود تضمین شده نیست. در واقع این نگاه بعید است. شکارچی در حال اجرا بود کتابفروشی در یک بند کفش کار با چهار کارکنان از چپ مجله به Baffler‘s منهتن دفتر hustling به متقاعد کردن ناشران به پیوستن به برنامه های وابسته و مستقل کتابفروشیها برای تبدیل شدن به شرکای تجاری و دریافت بخشی از درآمد حاصل. این یک خوش عمل. بیش از حد خوش بینانه اگر هر چیزی.

سپس coronavirus همه گیر رسید. کتابفروشی کسب و کار رونق گرفت.

“از آن شده است یک سوار وحشی,” شکارچی می گوید. کتابفروشی رفت و از حسن نیت راه اندازی مواجهه با یک نبرد دشوار به یکی از محبوب ترین راه برای خرید کتاب آنلاین در یک ماده از هفته. The New York Times, BuzzFeed Vox و جمهوری جدید همه شرکای وابسته خود در حال حاضر. آن یافته دو برابر شده. شکارچی انتظار به آمار 6 میلیون دلار در فروش ممکن است میلیون ها سال پیش از آن loftiest بینی از ماه ژانویه است. اگر عملکرد شرکت را ثابت نگه می دارد, آن می تواند 60 میلیون دلار فروش در یک سال اگر چه شکارچی است که با فرض پست قرنطینه زندگی متفاوت خواهد بود. “من مطمئن هستم که زمانی که همه چیز باز برگشت از فروش ما را رها شاید حتی به نصف کاهش دهد,” او می گوید. “اما حتی پس از آن ما هنوز هم یکی از 10 کتاب فروشی در ایالات متحده است.”

کتابفروشی داستان موفقیت فقط یک مثال از اینکه چگونه به سرعت کتابفروشی, کسب و کار تغییر کرده است در میان stay-at-home سفارشات آورده Covid-19. “معیار وجودی لحظه ای برای کتاب صنعت 2009 می گوید:” پیتر Hildick-اسمیت رئیس جمهور کتاب مخاطبان شرکت تحقیقات Codex. که در سال فروش کتاب بودند ramping تا آمازون در حال افزایش است و مرزهای آور بود به عنوان اقتصاد شک و تردید عمل. “این است که خیلی عمیق تر است.”

همه گیر باعث ناگهانی عظیم تغییر در رفتار مصرف کننده. فراغت فرد در حال دیدن سایت است که در وقفه به طور نامحدود. اگر چه بسیاری از فروشگاه های فیزیکی در ایالات متحده بسته شده و اقتصاد این کشور در کاهش شدید کتاب, فروش کلی شده اند تا در ماه آوریل با توجه به تحقیقات بازار شرکت NPD Group. “بازار کتاب را در طول تاریخ انجام شده به خوبی در زمان رکود اقتصادی و ما شش هفته اول به ما نشان داده اند که وجود دارد بعید است به یک فاجعه صخره در تقاضا برای کتاب” NPD صنعت تحلیلگر کریستن مکلین نوشت: در اخیر روز رسانی داخلی اشاره کرد که فروش کتاب رشد تقریبا هر سال در طول رکود اقتصادی ،

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

کتاب در مورد سفر, زبان های خارجی و کسب و کار در یک روند رو به پایین—از آن زمان وحشتناک به انتشار یک کتاب راهنما برای مثال. اما برخی از گرايش ناشران شده است به خصوص به خوبی می چرخاند به موفقیت در حال حاضر. “فروش تا 15 درصد بیش از سال گذشته امروز می گوید:” مارگو بالدوین بنیانگذار ورمونت بر اساس ناشر مستقل چلسی سبز. “مستقیم به مصرف کننده وب سایت خرید و فروش سر به فلک کشید.” با تمرکز بر غیرداستانی پوشش پایداری و افزایش علاقه به طور کلی در باغبانی و سازگار با محیط زیست فعالیت های داخلی شده است یک مزیت برای indie در. “ما باغبانی کتاب انجام می دهند بسیار خوبی از جمله یکی که ضربه های منطقه ای بهترین فروشنده لیست از گایا باغ. که منتشر شد بیش از 25 سال پیش” او می گوید. “مردم واقعا چرخش نسبت به چگونه خود را بیشتر خود کافی است.”

گروه NPD برجسته این روند بیش از حد. “ما در حال تماشای یک جامد افزایش در پخت و پز رده” مکلین نوشت. “این روشن است که هر کس واقعا ساخت نان.”

علاوه بر خانه داری, کتاب کودکان, کتاب آموزشی در تقاضای بالا هستند به عنوان پدر و مادر باید نقل مکان کرد و یکهو به مدرسه در منزل. NPD نشان داد که “juvenile” فروش کتاب شده است تا 80 درصد از اوایل ماه مارس. Barnes & Noble دیده است این افزایش بزرگ در آموزشی و کتاب های کودکان. مدیر عامل جیمز رام کردن ندارد می گوید که مردم نیز با جذب شدن به سوی خوبی در نظر گرفته رمان هر دو معاصر مورد علاقه و متعارف کتاب. “چاق و آنهایی که به فروش بیش از نازک آنهایی که” رام کردن ندارد می گوید. “کسانی که کتاب برای همه کسانی که قرار است به عنوان خوانده شده اما شاید نیست.”

“کتابها هستند تا کتاب های صوتی هستند تا گالینگور شد تا از طریق تعطیلات عید پاک, کتاب کودکان, کتاب برای هدیه. به این معنا است که آن را فقط ممکن است شده اند تعطیلات بر روی صفحه رادار” Hildrick-اسمیت می گوید: او می گوید او انتظار دارد که داده ها را برای بعد از عید پاک به زودی تبدیل به موجود اما تا زمانی که آن را سخت برای ایجاد یک قوی ادعا در مورد وضعیت بازار است.

این همه گلگون—در واقع این یک مبرم زمان برای بخش بزرگی از ارزشمند indie در مغازه ها به عنوان این کتاب فروش در حال گرفتن به طور مساوی توزیع شده است. در حالی که این بیماری همه گیر باعث افزایش علاقه در کتابفروشی خریداران نیز هجوم آوردند به آمازون بود که در حال حاضر نیروی غالب در کتابفروشی. در حالی که آمازون تعیین شده کتاب به عنوان “غیر ضروری” موارد نتیجه دراز حمل و نقل بار آن انتخاب گسترده ای و شهرت برای ثبات نگه داشته و موقعیت خود را قوی است.

“آمازون سهم بازار به طور پیش فرض ما برآورد رشد را به حداقل 70 درصد از بازار بر اساس ماه آوریل تا از بیش از 50 درصد در قبل از Covid دوره” Hildick-اسمیت می گوید. (از طریق یک سخنگوی آمازون کاهش یافته است به نظر فروش آن است.)

در ضمن بسیاری از کتابفروشی های مستقل در حال صدمه زدن به. بعضی از آنها تبدیل به crowdfunding به عنوان رفع موقت از جمله سان فرانسیسکو شهر معروف چراغ کتابفروشی و اوکلند مورد علاقه مارکوس کتاب, قدیمی ترین سیاه کتابفروشی در کشور است. دیگر جمع آوری کمک های مردمی تلاش در حال تلاش برای احیای indie در جامعه حکم large; این انجمن کتابفروشان آمریکا با همکاری کتاب, صنعت, بنیاد خیریه, ریس کتاب و نویسنده جیمز پترسون برای #SaveIndieBookstores, کمپین جمع آوری بیش از $750,000. و کتابفروشی جمع آوری کمک های مالی دست می دهد که بخشی از سود آن به indie در کتابفروشی ها که ثبت نام کرده است در شمال $900,000. اگر چه این تلاش ها می تواند به ارائه مالی لازم بالشتک برای در معرض خطر و مغازه ها و تطبیق با فروش جدید چشم انداز نیز بسیار مهم است.

“Indie در کتاب فروشی ها در سراسر کشور در حال بدیهی است که مبارزه. بسیاری نمی خواهد زنده ماندن این” کریس مارو بنیانگذار ورمونت – و مستقر در نیویورک Northshire کتاب می گوید. “بسیار بستگی دارد چه اقتصاد به نظر می رسد مانند در دو ماه و در طول تعطیلات در پایان سال است. بسیاری از ما می تواند باز به زودی اما پس از آن قادر به زنده ماندن رکود اقتصادی است.”

در لارنس ریون, کتابفروشی صاحب دنی کین می گوید این بیماری همه گیر است و نیاز به یک تغییر چشمگیر در نحوه کلاغ کسب کند. “ما روشن از حوادث و مرور کتابفروشی به یک مینیاتور پست الکترونیکی سفارش انبار,” او می گوید. فروشگاه دریافت چک های برنامه حفاظت از وام کسب و کار کوچک و Caine امید اعطای همراه با قوی خرید و فروش آنلاین را در فروشگاه کسب و کار بدون furloughs یا کاهش دستمزد.

Barnes & Noble یک بار در نظر گرفته swashbuckling ناوشکن-از-هند منقبض شده در آمازون به طور فزاینده ای ماموت سایه; پس از سال ها از مشکلات مالی آن خریداری شده توسط صندوق در سال 2019. در حال حاضر رام کردن ندارد با استفاده از گسترده فروشگاه تعطیلی به عنوان یک راه برای احیای برند. “هنگامی که ما در حال بازگشایی آنها در حال رفتن به بسیار جذاب تر و بهتر گذاشته,” او می گوید. رام کردن ندارد امید به فریب McNally جکسون جمعیت در این راه است و امیدوار است که پناه در محل مردم را دلتنگ برای مرور. “مردم در حال رفتن به دست خود کتاب فروشی” او می گوید.

همه کتابفروشان می توانید انجام دهید در حال حاضر است امیدوارم که درست است و در ادامه تلاش برای فروش آنلاین در موقت. “سخت به ببینید که در آن است همه چیز در رفتن” فردا می گوید. “اما کتابفروشان هستند هاردی دسته.” خود را در فصل بعد آغاز می شود که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de