ساکنان کسلپوسترلنگو یک شهر ایتالیایی تحت مستند خط تا وارد یک سوپر مارکت.

میگوئل مدینه/خبرگزاری گتی ایماژ

جهانی ماه مارس COVID-19 شروع به نگاه غیر قابل توقف. فقط در هفته گذشته سراسر کشور شیوع ظاهر در ایران, تخم موارد اضافی در عراق و عمان و بحرین. ایتالیا قرار داده و 10 شهر در شمال در مستند پس از این ویروس به سرعت در حال گسترش وجود دارد. یک پزشک انجام این ویروس به اسپانیایی جزیره تنریف محبوب نقطه تعطیلات به شمال اروپا و اتریش و کرواسی گزارش خود را در مورد اول است. در همین حال کره جنوبی شیوع رو به رشد نگه داشته انفجاری و ژاپن گزارش موارد اضافی در پی botched قرنطینه یک کشتی کروز.

این ویروس ممکن است گسترش پنهانی در بسیاری از مکان ها بیشتر است. مدل سازی گروهی در امپریال کالج لندن تخمین زده است که حدود دو سوم از موارد صادر شده از چین هنوز تشخیص داده می شود.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هنوز هم اجتناب شود با استفاده از کلمه “همه گیر” برای توصیف رو به رشد بحران امروز به جای صحبت کردن در مورد “شیوع در نقاط مختلف جهان است.” اما بسیاری از دانشمندان می گویند که صرف نظر از آنچه آن را به نام پنجره برای مهار است و در حال حاضر تقریبا به طور قطع بسته است. “به نظر می رسد این ویروس واقعا فرار از چین و منتقل می شود بسیار به طور گسترده ای می گوید:” کریستوفر رنگ, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد. “من در حال حاضر احساس بسیار بدبین است که می توان آن را کنترل کرد.” در ایالات متحده “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید” نانسی r. schultze ، که منجر coronavirus پاسخ برای مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد در 25 فوریه است. “ما در حال درخواست آمریکا برای همکاری با ما برای آماده شدن برای انتظار این است برای رفتن به بد است.”

رنگ و برخی دیگر می گویند از آن زمان به تجدید نظر سلامت عمومی پاسخ. تا کنون تلاش ها باید متمرکز بر مهار: کند کردن روند گسترش این ویروس در چین نگه داشتن آن را از صادر به کشورهای دیگر و زمانی که بیماران عبور از مرز به شدت ردیابی هر کسی آنها در تماس بودند و با quarantining این افراد برای 2 هفته. اما اگر این ویروس به نام SARS-CoV-2 رفته, جهانی, محدودیت های مسافرتی ممکن است کمتر موثر از اقدامات برای محدود کردن شیوع و کاهش تاثیر خود را در هر کجا که هستند—مثلا با بستن مدارس و آماده سازی بیمارستان ها و یا حتی تحمیل نوع شدیدی قرنطینه اعمال شده در شهرهای بزرگ در چین است.

“مرز اقدامات را نمی خواهد به عنوان موثر و یا حتی امکان پذیر و تمرکز را در جامعه کاهش اقدامات تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود به مقدار کافی می گوید:” Luciana Borio سابق biodefense آمادگی متخصص در ایالات متحده آمریکا شورای امنیت ملی که در حال حاضر معاون رئیس جمهور در In-Q-Tel, نه برای سود شرکت سرمایه گذاری. “مبارزه در حال حاضر برای کاهش و حفظ سیستم مراقبت های بهداشتی کار و وحشت نکنید” می افزاید: Alessandro Vespignani یک بیماری عفونی modeler در دانشگاه. “این است که طیف وسیعی از نتایج از معادل بسیار بد فصل آنفولانزا به چیزی که شاید کمی بدتر از آن.”

کارشناسان بهداشت عمومی اختلاف نظر دارند اما در مورد چگونه به سرعت محدودیت های مسافرتی است که مشخص شده اند اولین مرحله از این بیماری همه گیر باید سست می شود. اوایل این هفته تعداد کل موارد بود در بیش از 80,000 با 2705 مرگ و میر—با 97% از مجموع هنوز هم در چین است. برخی از کشورها رفته اند تا آنجا که به ممنوعیت تمام پروازها به مقصد و از چین; ایالات متحده قرنطينه هر کسی که شده است در سخت ضربه هوبئی استان و امتناع از ورود به اتباع خارجی اگر آنها شده اند در هر نقطه در چین طی 2 هفته. چندین کشور نیز اضافه شده محدودیت در برابر کره جنوبی و ایران است.

محدودیت کار کرده اند و به برخی از درجه دانشمندان می گویند. “اگر ما تا به حال قرار نیست یک سفر از محدودیت های ما را به حال بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از سفر های مربوط به موارد نسبت به ما می گوید:” Anthony Fauci که سران ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

اما بسیاری از اپيدميولوژيستها ادعا کرده اند که ممنوعیت سفر خرید کمی وقت اضافی و کسی نیست تایید آنها. دریافت حکمت است که ممنوعیت می تواند نتیجه معکوس برای مثال با مانع جریان منابع لازم پزشکی و فرسایش اعتماد عمومی است. و به عنوان فهرستی از کشورها را تحت تاثیر قرار رشد می کند ممنوعیت تبدیل خواهد شد سخت تر برای به اجرا درآوردن و را کمتر حس: وجود نقطه های کوچک در صرف مقدار بسیار عظیمی از منابع به حفظ کردن گاه به گاه فرد آلوده اگر شما در حال حاضر هزاران نفر در کشور خود را. این محدودیت نیز در یک قیمت گزاف است. اقتصاد چین در حال حاضر گرفته شده یک آمار از COVID-19 به عنوان صنعت هواپیمایی. چین نیز صادرات بسیاری از محصولات از دارو برای تلفن های همراه و تولید اختلالات باعث عظیم زنجیره تامین مشکلات.

“این امر می تواند بسیار سخت سیاسی و احتمالا حتی محتاطانه به استراحت محدودیت های مسافرتی فردا می گوید:” اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch. “اما در یک هفته, اگر این خبر همچنان در سرعت که در آن بوده است و چند روز گذشته من فکر می کنم آن را تبدیل خواهد شد روشن است که محدودیت های مسافرتی هستند که عمده متقابل کنه.”

مقیاس کوچکتر مهار تلاش خواهد ماند مفید می گوید که بروس Aylward که رهبری یک ماموریت بین المللی به چین بیش از گذشته 2 هفته. در یک گزارش از ماموریت که Aylward بحث شده اما عموم انتشار این گروه آمده است که بیماری به اوج خود رسید و بین 23 ژانویه و 2 فوریه که کشور مهاجم مهار تلاش در هوبئی که در آن حداقل 50 میلیون نفر بوده است مستند به استان های دیگر زمان برای آماده شدن برای این ویروس و در نهایت جلوگیری از “احتمالا صدها هزار نفر” از موارد. “این مهم است که کشورهای دیگر در این مورد فکر می کنم و فکر می کنم در مورد اینکه آیا آنها درخواست چیزی—نه لزوما کامل و مستندات در همه جا اما این همان رویکرد جدی.”

هنوز داخلی چین محدودیت در هزینه به افراد می گوید لارنس Gostin که متخصص در بهداشت جهانی سیاست در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون. او این سیاست را “حیرت انگیز بی سابقه و قرون وسطی” و می گوید او به خصوص در مورد جسمی و روانی رفاه مردم در هوبئی که housebound تحت نظارت فشرده و مواجهه با کمبود خدمات بهداشتی و درمانی. “این غیر قابل تصور خواهد بود احتمالا در هر کشور در جهان است اما چین,” او می گوید. (ایتالیا مستندات هستند به صورت نسبتا شهرهای کوچک نه شهرستانها عمده.)

چین به آرامی آغاز به لغو محدودیت های اعمال شده در مناطق در کاهش خطر است که می تواند در معرض تعداد زیادی از مردم به عفونت رنگ می گوید. “اگر زندگی عادی دوباره بازسازی شده است در چین و سپس ما می تواند انتظار می رود یکی دیگر تجدید حیات” او می افزاید.

هنوز هم به تأخیر انداختن بیماری می شود که نتیجه نهایی Lipsitch می گوید. آن را به معنی کاهش بار در بیمارستان ها و فرصتی برای بهتر قطار آسیب پذیر کارکنان مراقبت های بهداشتی در مورد چگونه برای محافظت از خود زمان بیشتری را برای شهروندان به آماده سازی و زمان بیشتری را برای تست به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی, مواد مخدر و در دراز مدت واکسن. “اگر من تا به حال یک انتخاب شدن [COVID-19] امروز یا گرفتن آن 6 ماه از هم اکنون من قطعا ترجیح می دهم به آن را دریافت 6 ماه از هم اکنون” Lipsitch می گوید. مسطح اوج اپیدمی همچنین بدان معنی است که مردم کمتر آلوده می شوند به طور کلی او می گوید.

کشورهای دیگر می تواند اتخاذ فقط عناصر خاصی از استراتژی چین. یک به روز رسانی تجزیه و تحلیل همكاري با رنگ و نوشته شده در preprint سرور medRxiv آمده است که تعلیق حمل و نقل عمومی بسته شدن مکانهای تفریحی و ممنوعیت تجمعات عمومی شد موثر ترین کاهش مداخلات در چین است. “ما لازم نیست که اثبات مستقیم البته چون ما نمی باید به درستی کنترل آزمایش” رنگ می گوید. “اما این اقدامات احتمالا مشغول به کار بودند به فشار پایین تعدادی از موارد است.” یک سوال این است که آیا بسته شدن مدارس کمک خواهد کرد. “ما فقط نمی دانم چه نقش کودکان و نوجوانان بازی” در این بیماری همه گیر Lipsitch می گوید. “این چیزی است که کسی که 100 یا بیشتر موارد می تواند شروع به مطالعه است.”

برخی از کشورها ممکن است تصمیم بگیرید بهتر است که مانع جریان آزاد مردم بیش از حد نگه داشتن مدارس و کسب و کار باز و چشم پوشیدن از quarantining از شهرستانها. “این کاملا یک تصمیم بزرگ را با توجه به بهداشت عمومی” رنگ می گوید: “از آنجا که اصل آن گفت:” ما در حال رفتن به اجازه دهید این ویروس بروید.'”

برای آماده شدن برای آنچه در آینده در بیمارستان می تواند ذخیره تنفسی و تجهیزات اضافه کردن تخت. فشرده تر استفاده از واکسن در برابر آنفلوانزا و پنوموکوک عفونت می تواند کمک به کاهش بار کسانی که بیماری های تنفسی در سیستم مراقبت های بهداشتی و آن را آسان تر برای شناسایی COVID-19 مواردی که تولید مشابه علائم. دولت می تواند موضوع پیام مورد اهمیت شستن دست و ماندن در خانه اگر شما بیمار است.

هر چه بقیه جهان نشانی از آن را ضروری است که این اقدام به زودی Aylward می گوید و او امیدوار است کشورهای دیگر را یاد بگیرند از چین است. “بزرگترین درس این است: سرعت همه چیز است,” او می گوید. “و شما می دانید آنچه نگرانی من بیشتر ؟ به بقیه جهان درس آموخته از سرعت?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im