این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند

برای کسانی از ما با آسیب پذیر عزیزان خطرات ناشی از Covid-19 به نظر می رسد خطرناک تر از همیشه با هیچ پایانی در چشم.

شریک زندگی من و من همیشه سوار به بیمارستان با هم. هر سه هفته برای شش ماه گذشته ما پارک شده در نزدیکی بلوک گسترده ساختمان سوار آسانسور به طبقه پنجم که در آن یک تکنسین را رسم دو ویال از خون خود را. سپس ما در زمان آسانسور به 6 و ملاقات با انکولوژیست خود را. پس از آن در 5 او نشست حدود دو ساعت در یک صندلی راحت که پشت بخوابید در حالی که طب و شیمی درمانی تخلیه به رگ خود را برای مبارزه با سرطان ریه است.

اما در روز سه شنبه من خداحافظی در درب جلو ما و گفت: او را به متن من به عنوان او ساخته شده راه خود را از طریق این مراحل. تنها بیماران به بیمارستان در حال حاضر. آن را حس می کند. حتی اگر مرکز سرطان است که در خود آن موجود تکه از بیمارستان—هیچ Covid-19 بيمار در اطراف—محدود کردن تعداد زیادی از مردم در ساختمان و در نتیجه هر کسی قرار گرفتن در معرض بهترین انتخاب در حال حاضر است.

بنابراین من نمی رفتن به بیمارستان است. من اصلا رفتن به اکثر فروشگاه ها. من رشد کرده ام به طرز عجیبی راحت درخواست دوستان به فروشگاه ما. زمانی که آنها ارائه مواد غذایی, من هنوز هم پاک کردن هر جعبه کارتن موز.

من از طریق این روال در خانه من و سپس من آن را دوباره در من. مامان 85 است. او طول می کشد کلاس ورزش آنلاین به کلیسا می رود از طریق زوم; او در دیدار با باشگاه کتاب وجود دارد بیش از حد. او با این نسخهها کار در یک رمان جدید. او طول می کشد رقیق کننده های خون به جلوگیری از سکته مغزی. او فیبریلاسیون دهلیزی.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر ما نمی دانم. اما ما می دانیم که این بیماری با حمله مردم ریه ها. ما همچنین می دانستم که اگر شما تا به حال به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن—بگو از بودن در درمان سرطان—شما در خطر بیشتر است. ما همچنین می دانستم که اوایل که Covid-19 بود که هدف قرار دادن افراد مسن سخت به خصوص اگر آنها تا به حال مشکلات اساسی; در مارس مطالعات اولیه نشان دادند که میزان مرگ و میر در میان افراد بیش از 80 بود به مراتب بالاتر از افراد جوان است. زمانی که این بیماری همه گیر وارد در آستان روز من شد یک مثلث جدید آیین به نگه داشتن مردم من عاشق ترین از مرگ.

این فقط داستان من البته. وجود دارد میلیون ها نفر از حباب مردم—افرادی که به سرطان یا دیابت یا بیماری قلبی یا شرایط دیگر که آنها را بیشتر در معرض Covid-19; مردم با پدر و مادر; یا افرادی که زندگی می کنند و یا برای مراقبت از این مردمی.

شاید شما نیز فراوان ضمن تشکر از دوستان برای آوردن شما مواد غذایی.

زیرا چه چیز دیگری ما می رویم به انجام این کار ؟ علاوه بر شستن دست ما خواندن اخبار, نگران, پاک کردن بسته و صبر کنید برای دانشمندان به ما می گویند اگر ما هنوز هم برای پاک کردن بسته. ما منتظر مخدر است که می تواند ما را به خوبی اگر ما Covid-19. ما منتظر یک واکسن.

و در حال حاضر به عنوان بیشتر نقاط کشور شروع خوبی بازگشایی ما خودمو که ممکن است ما را به حتی بیشتر هوشیار برای یک مدت طولانی و مسافت های طولانی. از شروع اپیدیولوژی هشدار داده اند که اقدامات ما برای کاهش این بیماری نیست, یک راه حل برای نگه داشتن مردم در معرض خطر بالاتر امن در دراز مدت.

این هفته در مجله طبیعت منتشر شده دو مطالعات برآورد که با خاموش کردن سفارشات مانع برخی از 60 میلیون رمان عفونت کروناویروس در آمریکا و ذخیره برخی از 3.1 میلیون زندگی در اروپا است. اما به عنوان کسانی که سفارشات فروکش خطر می تواند رفت و برگشت پشت در. “این فقط آغاز اپیدمی; ما بسیار دور از گله ایمنی” یک نویسنده از یکی از مطالعات سمیر Bhatt گفت: واشنگتن پست. “خطر موج دوم اتفاق می افتد اگر همه مداخلات و اقدامات احتیاطی رها شده است.”

یک سال و نیم پیش ما نتایج حاصل از بیوپسی و پت اسکن. ما نشسته بودند در دفتر این زن است که می تواند تبدیل به اصلی ما انکولوژیست. شریک زندگی من نشسته در جدول در سمت راست من. من متعادل روی لبه یک صندلی کوچک; مادر خود را جمع خودش را بین من و کابینه. دکتر نشسته بر روی مدفوع کم در گوشه ای. حدود نیمی از راه را از طریق انتصاب او نگاه شریک زندگی من و گفت: “می توانم صادقانه با شما ؟ به طور متوسط برای یک بیمار در وضعیت شما دو سال است.”

او در پاسخ سریع: “خوب پس ما باید دو سال دیگر برای درمان های جدید را نشان می دهد.”

در راه حق با او بود. پس از پیوند سلول های بنیادی آمد به صورت گسترده استفاده از حدود شش سال پیش تحقیقات سرطان بالندگی و درمان های جدید پدید آمده اند. وجود دارد بیش از 439 بالینی اتفاق می افتد در حال حاضر برای من شریک نوع از سرطان است. ما فقط باید به اندازه کافی بلند. که این واقعیت است که من نگه داشتن بر روی هر روز. بهترین دوست من در اثر سرطان تخمدان در سال 2003; اگر آن را به حال شده است در سال 2020 او را به احتمال بسیار زیاد دارای عمر بسیار طولانی.

به شکست بیشتر متاستاتیک سرطان ها شما باید یکی از یک گروه کوچک است که فقط اتفاق می افتد به حق آرایش ژنتیکی—سرطان سلول های که واقعا مردن از شیمی درمانی به جای تبدیل شدن به مقاوم یا خوش شانس پروتئین است که به نظر می رسد سلول های بنیادی کار می کنند—و یا شما نیاز به درمان طولانی به اندازه کافی برای علم به گرفتن.

شریک زندگی من است جان سالم به در رحم, عمل جراحی است. چهار دور از تابش. شیمی و سلول های بنیادی تزریق تقریبا هر سه هفته. بدن او در پاسخ درخشان به هر ضرب و جرح. به طوری که در طول راه او—ما—موفق به پیدا کردن برخی از نوع عادی است. دوستان بپرسید که چگونه ما انجام می دهند و اغلب من قادر هستم واقعا به می گویند ما خوب هستند. او آشپز من سوپ و مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی. ما به تماشای کلبر. ما را در لیست از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد ما می خواهید به تماشای. در سال گذشته ما اجاره یک Airbnb در تاهو. ما با حضور خانواده و تولد. یک رستوران جدید در هر زمان. ما حالا یک.

در طول آن ماه علوم و دانشمندان انجام نونهالان. مامان من شروع به گرفتن امن خون رقیق. او و من تو را دیدم هر عملکرد قرار داده شده توسط opera شرکت برادر من اجرا می شود در اوکلند. ما رفت و در یک سفر جاده ای به اورگان. فقط در ماه گذشته یک داروی جدید ترکیب شد و تایید شده توسط اداره غذا و دارو به عنوان یک درمان برای من شریک سرطان است. اما در حال حاضر ما یک کل جدید کادر از دانشمندان به صبر برای: آنهایی که مشغول به کار در Covid-19.

وجود دارد و آبی آسمان. Covid-19 تا گالوانیزه بیشتر محققان و کارشناسان بهداشت عمومی و اپیدیولوژی بیش از هر زمان در تاریخ است. آنها با هم کار و کار سریع است. “علم در حال رشد است در این سرعت بی سابقه ای می گوید:” مایا Majumder یک محاسباتی اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد.

ده ها تن از سازمان ها در حال تلاش برای پیدا کردن یک مناسب واکسن. ده ها تن بیشتر در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به درمان مردم زمانی که آنها Covid-19. بیشتر هنوز در حال مطالعه پلاسما درمانی—قرن-ایده قدیمی است که ما می توانیم با استفاده از آنتی بادی در خون بیماران بهبود از Covid-19 به کمک تازگی مبتلا. مردم در یک شرکت به نام ClosedLoop.هوش مصنوعی در حال ساخت یک شاخص برای شناسایی آسیب پذیر ایجاد مدل برای شناسایی است که در معرض بیشترین خطر و استفاده از این مدل به “کاهش بیماری بدترین اثر است.”

که Covid-19 نیست وحشتناکی مرگبار برای سالم و جوان مردم نیز مفید است برای افراد در معرض خطر بالا. “وقتی که من مورد مطالعه قرار ابولا” Majumder می گوید: “این سخت تر بود. بیماری که تا به حال چنین نرخ مرگ و بنابراین وجود دارد کمتر از افرادی که تا به حال بهبود”—مردم کمتر از آنها یاد بگیرند.

من غیر واقعی است. خوب علم نیاز دقیق بالینی و آن را در زمان. بهترین امید ما برای کاهش خطرات ناشی از Covid-19 واکسن است و بهترین سناریو این است که یک واکسن است که هنوز یک سال از. حتی اگر چیزی کار می کند—شکوه بود—و آن را به طور گسترده ای در دسترس نیز زمان می برد. حقیقت این است که ما به سادگی نمی به طور کامل درک این بیماری نشده است. “هنگامی که ما درک بهتری از آنچه این اولین شیوع واقعا شبیه,” Majumder می گوید: “این واقعا کمک خواهد کرد که ما را در درک آنچه در ظاهر به نظر می رسد.”

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها هر چند نگه داشتن “عادی” در خلیج برای چنین مدت طولانی است که یک لوکس آنها نمی تواند استطاعت. مردم نیاز به نگه داشتن بر روی شغل خود را. و یا پیدا کردن امکانات جدید. خیابان ها پر کردن با آمریکایی که در پاسخ به یک بحران ملی—که از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در میان دیگر. و اقتصاد در ایست قلبی.

فقط در هفته گذشته برای رسیدگی به این فرماندار از دولت اعلام کرد که “شتاب” بازگشایی. در هفته گذشته حدود 1,500 جدید کروناویروس موارد در منطقه ما افزایش 37 درصد است. در تمام این عناوین می بینم ترک در دیوار من ساخته شده در اطراف من مامان و شریک زندگی من است. چطور می توانیم مردم ایمن ماندن به عنوان جهان حرکت می کند در پیش است ؟ “در برخی از راه های افرادی که ضعف سيستم ايمنی زندگی می کردند زندگی خود را در آماده سازی برای همه این” Mamjunder به من گفت.

چندی پیش در پاسخ به سیمی را Covid-19 پوشش انتشار یک ایمیل از یک زن به نام Brandy Stephens که می خواهم تشخیص داده شده مبتلا به لوسمی لنفوبلاستيک حاد در سال 2014 زمانی که او بود 26. او و همسرش 1 سال. درمان او قرار داده و او را در بیمارستان برای 165 روز و 35 از آنها را بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. “در آن زمان صرف houseplant می تواند من را کشته اند,” او نوشت. “من تا به حال چند ارگان شکست من مغز استخوان درگذشت, من تا به حال ریوی embolisms یک بخشی از سقوط ریه است.” سپس پیوند سلول های بنیادی ساخته شده است یک سیستم ایمنی بدن است. در ماه جولای سال 2019 در پنج سال مارک استفنز شد و در نهایت قادر به reimmunized برابر ترسناک چیزهایی که بچه ها مصون است.”

“بسیاری از جهان نمی داند ما وجود دارد,” او نوشت.

من نام او را به سوال در مورد چگونه او آن را انجام داد. من نیاز به می دانم که چگونه به چوپان مادر من و شریک زندگی از طریق بازگشایی جهان است. “من نمی توانستم غذا خوردن بایگانی اطلاعات برای یک سال پس از پیوند است. من حمل ضد عفونی کننده, دستکش, ماسک, Lysol با من.” او افزود: “شوهر من است من سنگ است. آن را تبدیل به طبیعت دوم به خصلت واقعی, برای, گفتن, رفتن به جمع های خانوادگی اما نه به هر کسی.” او می داند که چگونه به انجام این کار. “من احساس می کنم برای افرادی که تا به حال هرگز برای منزوی کردن قبل از” او افزود: “من را از طریق رفت که در مبارزه است.” (ضعف سيستم ايمنی مردم را نمیفهمد چگونه به اعتراض بیش از حد.)

ما خوش شانس برای زندگی در یک منطقه است که نگه داشته به طور کلی coronavirus تعداد کم و در عین حال ثابت کنه از یادآوری در مورد پتانسیل Covid-19 resurgences من امد و شد زیاد. برای هر کس در این بیماری همه گیر از آن سخت است در حال حاضر به دقت نگاه کنید در آینده فراتر از قرنطینه. ما بازگشت به “عادی” در این سال ؟ چه “عادی” چیست ؟ چیزی متفاوت برای همه ما البته.

آخرین پنج شنبه بعد از ظهر من کار در خانه مامان و من در زمان استراحت. نشسته بودیم در اتاق نشیمن خود را در لباس آبی نیمکتها. سگ جمع سر خود را زیر بازوی او. مامان پرسید: من چه من به دنبال به جلو به.

سوال jolted من. در قبل از تاج بار من سعی کردم به نگه داشتن چیزهای در تقویم به نگاه به جلو به. اما بیش از دو ماه گذشته من بسته اند که غریزه پایین.

در حال حاضر ذهن من ricocheted. رستوران. می تواند به من به جلو نگاه به غذا خوردن در ما پیتزا مورد علاقه مشترک? شریک زندگی من است برادر: او فقط اضافه شدن یک طبقه جدید در بالای خانه یک اتاق با شکوه با درب های شیشه ای کشویی که باز به ایوان مشرف به اقیانوس آرام. او می خواهد به طرف در که بزرگ شاد فضا. ما وجود دارد ؟

در اینجا چیزهایی که من امیدوارم که برای قرار دادن در تقویم من روزی به زودی: شام در دوستان ما ، رانندگی با مادر برای یک روز در ساحل مورد علاقه ما بدون هیچ گونه نگرانی در مورد جمعیت. کسانی که احزاب در من شریک برادر, خانه, در, که, بزرگ, شاد, فضا. و اگر نیاز بود پرواز به شهر های مختلف اگر درمان های جدید ما نیاز به شریک زندگی من است سرطان می رسند از طریق یک محاکمه در جایی دیگر.

من امیدوارم که من می تواند قرار داده و همه آن چیزهایی که در تقویم برای زمان ما را ترک کرده اند با هم.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • دیدار ACE2 این آنزیم در مرکز Covid-19 رمز و راز
  • به ضرب و شتم Covid-19 شما باید بدانید که چگونه یک ویروس حرکت می کند
  • علم در پشت ارکسترهای مراقب گشت
  • برخی از خانه سالمندان فرار Covid-19—در اینجا چیزی است که آنها حق است
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>