این Covid-19 رکود اقتصادی است بسته شدن نیروگاه های زغال سنگ

در این سال زغال سنگ استفاده کاهش یافته است و در ایالات متحده و انرژیهای تجدید پذیر در حال حاضر تولید برق بیشتر. به برخی از کارشناسان بحران مالی است که یک انرژی پاک فرصت است.

فقط در خارج از دروازه Dickerson تولید ایستگاه kayakers دست و پا زدن از طریق یک بتن sluiceway که کانال های خنک کننده آب از عظیم زغال سنگ سوز نیروگاه از طریق یک سری از خصوص موانع Potomac River. Dickerson قدرت چراغ واشنگتن و حومه آن است. اما در ابتدای ماه اوت این kayakers باید برای پیدا کردن جایی دیگر به تمرین در حالی که 63 کارخانه کارگران را به دنبال شغل جدید است.

تگزاس ابزار مبتنی بر که صاحب مریلند گیاه فقط اعلام کرد آن را تعطیل Dickerson سه قدرت واحد پس از 60 سال از عملیات با استناد به هزینه های بالای عملیات. مانند ده ها تن از دیگر گیاهان زغال سنگ در سراسر کشور Dickerson یک مصدوم از زغال سنگ به سرعت در حال حرکت بودند. صنعت فشرده شده بین ارزان تر گاز و گسترش استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای چند سال اما در حال حاضر Covid-19-محور رکود مسدود است سهام از طریق اقتصادی آن قلب است.

“این است که یک زمین تکان دادن لحظه ای در بخش انرژی می گوید:” رابرت Godby مدیر مرکز انرژی و اقتصاد در دانشگاه وایومینگ در مورد افت سریع در تقاضا برای زغال سنگ قدرت. “این صنعت فقط تغییر نمی کند این کار به سرعت.”

پسر تعمیدی می گوید مقدار زغال سنگ مورد استفاده برای برق کاهش یافته و 40 درصد در سال 2020 در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته با توجه به آمار منتشر شده از سوی آژانس اطلاعات انرژی ایالات متحده. قبل از همه گیر آمار کارشناسان مانند او انتظار داشتند که 15 درصد کاهش است. با وجود Covid-19-مربوط به فدرال پول کمک مالی برای برخی از شرکت های زغال سنگ و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای عقب آلودگی قوانین, آب و برق هنوز اعلام کرد که 13 ایستگاه تولید را در سال 2020 است.

ابزار برای مدیران “زغال سنگ است که اولین چیزی که نگاه شما را به خاموش کردن دلیل آن است که گران ترین به استفاده از” Godby می افزاید. “درد ما پیش بینی شده در بخش زغال سنگ بوده است و شتاب. Covid آورده آینده بسیار نزدیک تر به زمان حال است.”

استفان Stetson ارشد و نماینده باشگاه سیرا را فراتر از زغال سنگ کمپین اشاره می کند که در سراسر کشور انرژیهای تجدید پذیر (باد و خورشیدی و آبی) تولید شده اند بیشتر برق از زغال سنگ در هر روز در سال 2020 است. که رانده شده توسط یک 40 درصد کاهش در هزینه از مزارع بادی در دهه گذشته و مربوط به 80 درصد کاهش در انرژی خورشیدی سیستم های قدرت با توجه به دولت فدرال مطالعات. منابع تجدید پذیر انرژی تبدیل شده است ارزان تر به دلیل سقوط قیمت پانل های خورشیدی در چین ساخته شده و نصب و راه اندازی بزرگتر و کارآمد توربین های بادی.

“ما باید از این تکنولوژی در حال حاضر. ما می توانید این کار را با آنچه ما,” او می گوید دوباره دنده ایالات متحده ترکیب انرژی شامل انرژی خورشیدی و انرژی باد.

کاهش زغال سنگ داده است شرکت های انرژی دو گزینه به عنوان آنها برنامه ریزی برای آینده است. برخی از ساختمان بیشتر گاز طبیعی گیاهان که رایت پاک تر از زغال سنگ است اما هنوز هم ساطع تن از سیاره گرم شدن متان در طول استخراج و دی اکسید کربن در طول احتراق ، دیگران در حال سرمایه گذاری در تکنیک های برای سوزاندن گاز طبیعی و بدون ایجاد کربن تولید گازهای گلخانه ای و یا فن آوری های ذخیره انرژی از باد و انرژی خورشیدی برای استفاده های بعدی.

این چیزی است که اتفاق می افتد در این میانه که در آن سوتا بزرگ رودخانه انرژی co-op خود را اعلام کرد ذغال سنگ گیاهی جایگزین خواهد شد توسط توربین های بادی متصل به 1 مگاوات باتری است که می تواند در ارائه قدرت ذخیره شده برای آن 700,000 روستایی مشتریان برای 150 ساعت است. در مقایسه با سنتی لیتیوم-یون باتری حدود چهار ساعت می باشد. باد-باتری دسته کوچک موسیقی جاز خواهد بود تکمیل شده توسط یک تمیز کننده, کارخانه گاز و همچنین.

توسط 2023 شرکت را مخلوط سوخت خواهد تلنگر از حدود 60 درصد زغال سنگ و به هیچ کس و از حدود 25 درصد باد به حدود 60 درصد است. به جای لیتیوم-یون باتری موجود در تلفن های همراه و لپ تاپ بزرگ رودخانه استخدام MIT راه اندازی فرم انرژی برای طراحی یک “آبی هوا باتری” است که با استفاده از آب به عنوان یکی از اجزای اصلی به ذخیره مقادیر زیادی از برق است. راه اندازی و حمایت بیل گیتس و این پروژه هنوز در مرحله آزمایشی است.

اگر چه کوچک یک تحلیلگر فکر می کند مینه سوتا آزمایش باتری می تواند انرژی بازی-changer. “این یکی نظری گزینه می گوید:” جسی جنکینز استادیار دانشکده فنی و مهندسی در دانشگاه پرینستون که مطالعات انتقال به کربن تولید انرژی است. “این می تواند کاملا شکست اما این یک مثال از یک ابزار ساخت یک فعال شرط می بندم.”

در ضمن Exelon که در عمل شش اواسط اقیانوس اطلس و میانه برق قدرت نرم افزار قرار دادن آن انرژی سبز تراشه بر روی یک تکنولوژی جدید است که بازیافت دی اکسید کربن به گاز طبیعی گیاهان رایت پاک کن. که در آن سنتی گاز گیاهان دی اکسید کربن منتشر می کنند به عنوان یک محصول جانبی احتراق خالص نیروگاه در خارج از هوستون تگزاس بازیافت بیش از حد دی اکسید کربن و تبدیل آن به مایع و یا “فوق بحرانی” دولت و سپس با استفاده از آن به اجرای توربین های تولید برق است. هر گونه باقی مانده مایع دی اکسید کربن را می توان ذخیره شده در زیر زمین و یا repurposed مانند تزريق به نوشابه های گازدار و یا استفاده در فرآیندهای شیمیایی به جای منتشر شده به اتمسفر است.

دیگر شرکت های مصرف کندتر مسیر برای پیوستن به کربن-رایگان ارابه موسیقی. جنوب شرکت که دارای هفت آب و برق در شش جنوب شرقی متحده پیوست North Carolina مبتنی بر دوک انرژی و ویرجینیا مبتنی بر سلطه انرژی در ماه گذشته در اعلام برنامه های برای تبدیل شدن به کربن تا سال 2050. در علاوه بر این به تعویض از زغال سنگ به گاز, جنوبی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تام فانینگ گفت: شرکت انرژی خواهد گیاهی درختان بیشتر و سرمایه گذاری در فن آوری به نام مستقیم-هوا گرفتن برای حذف دی اکسید کربن از جو است. “من همچنان به اعتماد به نفس است که ما آماده هستند و به خوبی موقعیت برای دیدار با نیازهای مشتریان و کارکنان و جوامع و سرمایه گذاران خوبی به آینده و موفقیت در انتقال به یک شبکه-صفر کربن آینده” اظهار داشت فانینگ در مه 27 مطبوعاتی.

برخی از سبز گروه در حال شک و تردید جنوبی اعلام عمدتا به دلیل برقی آب و برق در گرجستان, آلاباما و می سی سی پی است که آن را در عمل نشان داده اند علاقه کمی در مهار مربوط به آب و هوا کربن تولید گازهای گلخانه ای تا به حال. “این خوب است که آنها در حال صحبت کردن در مورد کربن مانند آن مسائل اما این مورد نشده است برای مدت زمان طولانی می گوید:” Stetson از باشگاه سیرا

Stetson اشاره می کند که Alabama تنظیم کننده این هفته اعطا یکی از جنوبی آب و برق اجازه برای ساخت یک کارخانه گاز به جای سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی یا باد و این شرکت هنوز هم در عمل و نه سوخت زغال سنگ گیاهان. جنوب و آب و برق نیست “نشان دادن جاه طلبی است که به آب نیاز دارد و اقتصاد توجیه” Stetson گفت.

اما جنوب سخنگوی Schuyler Baeman می گوید این شرکت به طور کلی کربن تولید گازهای گلخانه ای را کاهش 44 درصد از طریق 2019 نسبت به سال 2007 سطوح. “ما در حال حاضر انتظار می رود برای رسیدن به 50 درصد کاهش هدف خوبی در پیش ما تا سال 2030 هدف و احتمالا در اوایل سال 2025” Baeman گفت. “ما به دنبال این اهداف با حمایت از ما رگولاتور چرا که آنها خوب برای مشتریان و جوامع ما افتخار خدمت می کنند.”

برخی از کارشناسان انرژی بر این باورند که کربن و انرژی هدف را می توان سریع تر با ترکیبی از فن آوری های جدید و انگیزه های مناسب از ایالت ها و دولت فدرال است. یک گزارش جدید که توسط محققان در مرکز سیاست محیط زیست در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دو و شرکت های مشاوره ای به تشریح مراحل مورد نیاز برای تولید 90 درصد پاک برق بدون کربن در سراسر کشور 2035 بدون بالا بردن مصرف کننده صورتحساب و یا ساختمان جدید سوخت های فسیلی گیاهان.

این buildout اضافی از باد خورشیدی و ذخیره سازی را ایجاد $1.7 تریلیون دلار از سرمایه گذاری به اقتصاد در این گزارش آمده و افزایش انرژی بخش مشاغل تا 530,000 در هر سال از طریق 2035 با توجه به سونیا Aggarwal, معاون رئیس جمهور برای سیاست در انرژی و نوآوری یک سان فرانسیسکو مبتنی بر انرژی مشاوره است که کمک به مطالعه منتشر شده در این هفته.

Aggarwal می گوید: زمان رکود اقتصادی ممکن است زمان مناسب برای فکر کردن در مورد چگونه به انجام کارهای متفاوت در آینده است. سبز فن آوری انرژی بخش نیز نیاز به کمک از نمایندگان مجلس برای افزایش انرژی پاک مالیاتی, اعتبار, مجموعه استانداردهای انرژی و ارائه دولت حمایت مالی به بازنشسته بدهی های برگزار شده توسط سوخت فسیلی موجود در گیاهان. “ایده پشت این گزارش این است که نگاهی به فرصت است که ما باید در مقابل ما” Aggarwal می گوید: “و اتصال آن به این لحظه که ما خودمان را پیدا کنید در جایی که ما می رویم به نیاز به می دانم که چگونه به سرمایه گذاری در بازیابی. این فرصت فوق العاده است یکی برای آمریکا است.”

Aggarwal می گوید که به عنوان زغال سنگ دچار سردرگمی وجود دارد در حال حاضر رقابت بین گاز جدید گیاهان و انرژیهای تجدید پذیر. “ما در این مسابقه بین صفر کربن نیروهای و یک دسته از گاز است. ما نمی تواند اجرا شود ما گیاهان و هنوز هم رسیدن به آب و هوا ما اهداف,” او می گوید. “چون باد و انرژی خورشیدی و باتری باید آنقدر ارزان نیست هزینه بیشتری برای دریافت بر روی کربن صفر ميشود. آن را می تواند رخ دهد.”

با وجود موانع سیاسی در برخی از کشورها و در کاپیتول هیل Aggarwal خوشبین است که نیروهای بازار و برخی از تفکر جدید در مورد سیاست انرژی در واشنگتن ممکن است به نوبه خود گوشه. “این یک لحظه دیوانه که ما رسیده” Aggarwal گفت: در مورد افزایش سهم انرژی های تجدید پذیر و کاهش زغال سنگ. “این یکی که ما نمی تواند صحبت در مورد فقط چند سال پیش.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de