این Covid-19 خبرنامه که توسط پزشکان برای پزشکان

یک تیم مراقبت ويژه متخصصان یک پروژه جانبی رد کردن سوال coronavirus نظریه برای متخصصین پزشکی دیگر.

Coronavirus همه گیر نشان داده است که چگونه مختلف مراقبت ويژه پزشکان از بقیه از ما—چگونه مشابه است. متفاوت است: آنها ورود قهرمانانه ساعت در ICU قرار دادن سلامت خود و رفاه در معرض خطر برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان آنها می توانند. مشابه: برخی از آنها توجه بیش از حد به توییتر.

این دو آمار رفتن به یک راه طولانی به سوی توضیح ماموریت نویسندگان “سریع ادبیات ارزیابی نقد و بررسی” (FLARE) عضویت در خبرنامه در بیمارستان عمومی ماساچوست. هنگامی که آنها در حال درمان Covid-19 بيمار در بخش مراقبت ويژه هشت پزشکان در شعله ور شدن تیم کار یک شغل دوم: به روز رسانی پزشکان همکار در آخرین رمان coronavirus تحقیقات و رد کردن تازه ترین نظریه های اثبات نشده در اطراف شناور در رسانه های اجتماعی. رایگان لیست ایمیل است که هنوز هم کوچک اما در حال رشد سریع: این رشد از حدود 1000 تا نزدیک به 2000 مشترکین در طول هفته گذشته.

این آغاز رسمی در اوایل ماه مارس. یک تیم از پزشکان در بیمارستان رهبری pulmonologist چارلز کوری, Hardin, می خواستم به توسعه داخلی دستورالعمل برای Covid-19 درمان است. متوجه می شوند که دولت از دانش در حال تغییر بود روز به روز آنها تصمیم به گرفتن نوبت خلاصه اکثر تا اطلاعات به روز در ایمیل های روزانه.

“تعداد کمی از ما که علاقه مند در برخی از ترکیبی از علوم پایه پزشکی و آموزش و پرورش ارسال شده بود که ما اغلب فراموش رسمی ایمیل به همکاران ما در مورد مقاله ما می خواهم به عنوان خوانده شده” یاد می آورد Raghu Chivukula های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک و زیست شیمیدان که بخشی از خبرنامه تیم. “همه چیز در حال تحول بسیار سریع و در آنجا بود هیچ جا متمرکز از دانش است که همه ما می تواند اعتماد.” در طی یک هفته یا بیشتر کسانی که غیر رسمی ایمیل های توسعه یافته به شعله ور شدن عضویت در خبرنامه. در یکی از آنها افشا و خنثی ایده که Covid-19 شبیه به بیماری ارتفاع. در یکی دیگر از Chivukula ریخته و آب سرد روی اعتیاد به مواد مخدره در اطراف هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا است که برخی از مردم—مهمترین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—آغاز شده بود نفس نفس شعار به عنوان یک درمان موثر برای Covid-19. “کوری خودم و برخی از دیگران است که خود سازمان به این گروه را کمی خم از افسانه متلاشیکننده, درباره ما, و من فکر می کنم همه ما می خواستم به عقب براند در این overexuberant نه واقعا اطلاعات محور و شور و شوق” Chivukula می گوید. یک متخصص بیوشیمی اساسی کلروکين او به خوبی می چرخاند به توضیح هر دو به همین دلیل این دارو می تواند از لحاظ تئوری کار برای درمان Covid-19 و چرا هنوز هم وجود دارد کافی در دنیای واقعی شواهد برای حمایت از استفاده از آن.

اینجا جایی است که من می خواهم به طور معمول نقل قول از Chivukula قطعه. اما آن را نمی خواهد بسیار استفاده کنید مگر اینکه شما می توانید تجزیه جملات مانند “متعاقب آن در سال های اولیه ویروس شناسی مطالعات ثابت شده است که SARS-Cov بستگی به endosomal فرار است که در آن جوانه از Golgi دستگاه و گیرنده آن (ACE2) است که خود گلیکوزیله در Golgi.” شعله ور شدن است که بسیار توسط پزشکان برای پزشکان. برای متخصصان آموزش دیده که می دانید راه خود را در اطراف ريه اصطلاحات این خبرنامه در حال مختصر به نقطه و دقت footnoted. آنها شروع با “شعله ور شدن چهار” یک Axios-سبک فهرست takeaways کلیدی در فونت بزرگ برای TL;DR جمعیت. و در حالی که این طرح بعید است که به برنده هر جایزه طراحی وجود دارد فقط به اندازه کافی قالب بندی به کمک یک خسته ICU دکتر چشم حرکت را از طریق پر بسته بندی مواد.

علامت یو پی اس به سرعت گسترش در سراسر جرم کلی و سپس فراتر از آن. تحویل از طریق, MailChimp, آن را در حال حاضر می رسد پزشکان به عنوان دور به عنوان آفریقای جنوبی و هند است. Başak Çoruh برنامه مدیر ریوی و مراقبت های ویژه کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه واشنگتن می گوید: او می خواند هر مسئله و تشویق او 19 همراهان به انجام همان. “این سرپرستی به راحتی قابل هضم منابع و آن را بر اساس شواهد علمی,” او می گوید. “تقریبا همه آنها شده اند فوق العاده مفید چرا که آنها واقعا هدف قرار دادن سوالات رایج در آمده است که در مراقبت ويژه است.” آرشیو ایمیل ها همه آزادانه در دسترس در جرم به طور کلی وب سایت.

شعله تیم در دیدار هر روز به مدت یک ساعت 4 زوم جلسه که در آنها بحث در مورد اولین پیش نویس نوشته شده توسط یک عضو تیم یا گهگاه خارج از نویسندگان. بعد از آنها گروه-ویرایش Google Doc. کامیل پتری ریوی و مراقبت های ویژه همکار مسئول از قالب بندی و ضربه ارسال می شود که اغلب اتفاق نمی افتد تا زمانی که در اواخر شب. با توجه به این همه پزشکان که درمان Covid-19 بيمار در بخش مراقبت تن از جلسات بسیار مسخره. جوک ها در داخل وجود دارد. برخی از پزشکان مجموعه صحنه هایی از فیلم های مورد علاقه خود را به عنوان زوم پیشینه; جلسات شروع مختصری دور از تلاش برای حدس می زنم یکی از دیگر فیلم است.

هدف این است که همیشه اسطوره متلاشیکننده. بسیاری از مسائل از شعله ور شدن هستند explainers (“SARS-CoV-2 تاثیر می گذارد کودکان متفاوت از بزرگسالان”). اما این موضوعات شدند به سوی هر سوال نظریه مورد بحث در پزشکی توییتر. “من فقط یک کمی شوخ اینجا: برخی از آن چیزی است که من html کد خاموش در طول روز” Hardin می گوید. “در بسیاری از مسائل که در اطراف شناور که من مشخص به عنوان بی معنی است.”

یکی از نمونه های اخیر: زود باور واکنش به New England Journal of Medicine, مقاله در وعده داروی ضد ویروسی remdesivir تولید شده توسط شرکت داروسازی علوم جلعاد. به عنوان مارس 16 مشعل اشاره کرد که مقاله فاقد گروه کنترل (در واقع جلعاد را انتخاب بيماران) شامل هیچ اطلاعات در مورد چگونه به مواد مخدر تحت تاثیر بار ویروسی تامین شد توسط جلعاد و نوشته شده و ویرایش شده در بخش های جلعاد کارکنان. به عنوان یک نتیجه, تیم, نتیجه, “نتایج مطالعه نمی توان به راهنمای بالینی تصمیم گیری.” (این بدان معنی نیست remdesivir کار نخواهد کرد و تنها آن نبوده است ثابت نشده است. جلعاد مدیر عامل شرکت منتشر کرده است نامه سرگشاده ای با اذعان به این مقاله جمع آوری داده ها محدودیت اما دفاع از “استفاده مهربان” تحقیقات که در آن تایید نشده به مواد مخدر را می توان به عنوان آخرین شانس برای درمان بدحال مردم است.)

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در طول سال های اخیر, زوم, جلسه, چیزی, شاشیدن, Hardin خاموش شد یک نظریه رفتن در اطراف است که بیمارستان ها هستند که خیلی سریع به محل Covid-19 بيماران بستری در هواکش. پزشکی انتشار آمار به تازگی منتشر شده مقاله ای که به نقل از یک تعداد انگشت شماری از پزشکان ادعا بر اساس حدیثی مشاهدات از بیمارانی که تا به حال خطرناکی پایین سطح اکسیژن خون اما به نظر نمی رسد به انجام بیش از حد به شدت در غیر این صورت. این سقوط به یک بحث گسترده تر اجرا می شود که از طریق بسیاری از مسائل از خبرنامه: آیا Covid-19 بيمار در بخش مراقبت های متفاوت از حالت عادی ریوی مراقبت ويژه بيماران و نیاز به, جدید, درمان های نوآورانه. Hardin و همکارانش استدلال می کنند که پاسخ منفی است. در حالی که این ویروس جدید است آن باعث آشنا بیماری شناخته شده به عنوان سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS. حتی به ظاهر “طبیعی” بیماران مبتلا به کم خونی اکسیژن می تواند سقوط در معیارهای تشخیصی برای ARDS. بهترین چیز برای آن دسته از بیماران عود تیم معتقد است که به درخواست تهویه پروتکل توسعه یافته از دهه دقیق ARDS تحقیقات—سعی کنید از یک رویکرد متفاوت است که ممکن است کار کرده اند در صورت عدم کنترل و تنظیم یک تعداد انگشت شماری از بیماران.

دیگر pulmonologists که بخشی از شعله ور شدن تکرار شده است که استدلال. “آنچه من به عنوان شاهد من برای مراقبت از بیماران مبتلا به Covid-19 که تعریف شده ARDS است که ما باید همچنان به تمرین بهترین ARDS مدیریت زیرا ما مطمئن هستیم که این اصول نگه داشتن بیماران امن بر روی ونتیلاتور و بهبود نتایج می گوید:” William G. کارلوس ریوی مراقبت ويژه دکتر و رئیس طب داخلی در Eskinazi بیمارستان در ایندیاناپولیس. “این خطرناک به پتو اظهارات که Covid-19 نیست ARDS دلیل آن را خدشه دار بهترین عمل استاندارد و ممکن است منجر به نامناسب یا مضر ونتیلاتور مدیریت است.”

به Hardin و تیم ضد—که Covid-19 بحرانی در مراقبت از بیماران نیاز به خروج از ARDS ادبیات—نشان دهنده طبیعی اما خطر ناک انسان ضربه به قیاس از داده های محدود در یک ناآشنا و دلهره آور وضعیت. پیام اصلی ترین شعله ور شدن مسائل است که برای جلوگیری از وسوسه حکایت جذبه گلوله نقره ای است که همه گیر از بین برود. “در ICU در خصوص شما فقط نمی تواند تکیه بر اطلاعاتی که مشتق شده از 20, 30, 40 بیماران در یک مرکز واحد” می گوید: Hardin. “شما نمی توانید با تکیه بر چیزهایی است که به نظر می رسد برای ایجاد حس.” آنچه با این نسخهها کار برای یک بیمار, او می گوید: ممکن است همه چیز را بدتر برای دیگری. “من به همه همراهان: در اینجا چیزی است که من می خواهم شما را به انجام. من می خواهم شما را به نگاه خود را بیمار و من می خواهم به شما چشمان خود را ببندید و تصور کنید آن را در ماه ژوئیه گذشته قبل از SARS-CoV-2 وجود داشته است. چه می توانید برای این بیمار است ؟ انجام این کار است. فقط انجام این کار و شما درست می شود.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>