این Covid-19 اجاره بحران است که در اینجا

به عنوان بیکاری موج, تماس, برای لغو اجاره در حال رشد بلندتر. در نیویورک هزاران نفر در حال برنامه ریزی یک اجاره اعتصاب ممکن است در حالی که صاحبخانه بپرسید برای فدرال اعتراض کردند.

کریستینا Jeffers زندگی در یک مجتمع آپارتمانی در المهرست ملکه در مرکز coronavirus بحران است. به عنوان دوستان و همسایگان کاهش یافته است بیمار در اطراف او Jeffers شده است خوش شانس برای سالم ماندن. اما کار ناگهان تبخیر به صورت تک و مادر خانه دار. تنها دو خانواده او فهرستی از مشتریان پرداخت او در نیویورک پناهگاه در محل. “این به اندازه کافی برای زنده ماندن,” او می گوید. این شهر در مکث اما آن جمع نمی شوند.

این Covid-19 همه گیر است yanked پایین از اقتصاد و طبقه کارگر است غوطه وری به بدهی ، در سال 2019 اکثر آمریکایی ها فاقد پس انداز برای پوشش اورژانس. در حال حاضر بیش از 26.5 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در ایالات متحده از اواسط ماه مارس و بی شماری شده اند قادر به فایل برای منافع به عنوان ضعف دولت بیکاری سازمان نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا است. (بررسی های اخیر از سیاست های اقتصادی موسسه تخمین می زند بین 8.9 میلیون و 13.9 میلیون نفر که واجد شرایط باید اورد دسترسی به نیاز مزایای.) در ضمن دیگران بی شماری شده اند furloughed, آیا تا به حال خود را در ساعات کار کاهش می یابد و یا از دست داده اند و درآمد آنها به جای مراقبت از بیمار در خانواده و یا خانه نشین کودکان است. برخی از اقتصاددانان پیش بینی نرخ بیکاری رقابت و یا حتی بیش از رکود بزرگ ، به 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد جبران عظیم مالی غیر منتظره فاجعه شامل قابل توجهی برای حمایت از صاحب خانه اجازه می دهد مردم با دولت مورد حمایت وام مسکن به جست و خیز پرداخت تا یک سال به جای اضافه کردن آنها را به تعادل وام مسکن. این لازم اقتصادی مرهم ندارد و آمریکا برای مستاجرها ، پرداخت هنوز هم به دلیل. اضطراری است که در اینجا.

“هنگامی که شیوع کروناویروس کردم بد در نیویورک خرید اینترنتی در جامعه ما نیز بسیار فوری” هارلم مبتنی بر معلم Shondrea تورنتون می گوید. هر دو هم اتاقی او شغل خود را از دست. مانند بسیاری از آمریکایی پس انداز خود را نمی تواند پوشش هزینه های مسکن. “ما بسیار طبقه کارگر ساختمان” او می گوید. “مردم به کار به پرداخت صورتحساب خود را. اگر آنها نمی توانند کار کنند و یا به طور غیر منتظره ای بالا بیل—پزشکی لایحه یا یک سردخانه لایحه همانطور که مردم در حال تجربه—تمام چیزی که می آید در حال فرو ریختن پایین.”

هر دو Jeffers و Thornton شرکت کنندگان در بزرگترین اجاره اعتصاب در ایالات متحده در دهه. مالی مبارزه مستاجران در حال سازماندهی برای تماس برای اجاره امداد در سراسر کشور با گروه از سیاتل در واشنگتن, DC قابل توجه در این بهار. نیویورک, سخت ترین ضربه از ویروس است که در حال حاضر نیز مرکز رشد مستاجران’ جنبش حقوق. اجاره حملات برنامه ریزی شده در ساختمان های آپارتمانی در سراسر شهر برای ممکن است درخواست فرماندار نیویورک اندرو کومو به لغو اجاره و تعلیق پرداخت وام مسکن به مدت چهار ماه یا تا زمانی که همه گیر فروکش. حقوق مسکن ائتلاف مسکن عدالت برای همه می گوید حداقل 57 ساختمان در نیویورک در حال شرکت در اعتصاب با 1,800 مستاجران بین آنها و تخمین می زند که اضافی 9,000 افرادی که توان پرداخت خواهد کرد و بخشی را در این اقدام جمعی است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

Agustin پرز است پیوستن 20 دیگر کشورهای همسایه در عمل کار با غیر انتفاعی کاتولیک خدمات مهاجرت. پرز به تازگی از دست داده و کار خود را با توجه به Covid-19 و با دو کودک و یک زن در مرخصی زایمان او در حال انجام همه چیز را او می تواند خود را به نگه داشتن خانواده سالم و امن است. او می گوید که حتی مردم خود را Jackson Heights, ملکه ساختمان که عمدا پیوستن به این جنبش را به طور غیر مستقیم بخشی را به عنوان آنها هیچ درآمد. “آنها نمی منابع,” او می گوید سیمی از طریق یک مترجم اسپانیایی. “یک راه یا دیگری آنها شرکت خواهد کرد.”

“ما دیده می شود نیست این نوع از هماهنگ ساختن گسترده اجاره حملات در دو نسل می گوید:” سوزانا Blankley یک سازمان مسکن و فعالان حقوق بشر در حق مشاور, NY. “از آنجا که دولت ارائه کرده است هیچ راه حل های خوب مردم در حال سازماندهی است.”

برای جلوگیری از مردم از دست دادن خانه های خود را در حالی که پناهگاه در محل سفارشات باقی می ماند و بسیاری از شهرها و ایالات متحده صادر کرده اند اخراج moratoria از جمله ایالت نیویورک است. “ما در ابتدا تشویق کرد که آمریکا و محلات بودند اقدام به سعی کنید و نگه داشتن مردم قرار دارد در میان همه گیر” Alieza Durana یک استراتژیست در پرینستون را اخراج آزمایشگاه می گوید. اما زهوار در رفته ماهیت این گروه کمک اقدامات به زودی آشکار شد.

“وجود دارد برخی از شکاف قابل توجهی در نظر است که تحت پوشش, که در آن, آنها, تحت پوشش, تحت چه شرایط” Durana می گوید. برای مثال در حالی که از دست دادن شغل می تواند افراد واجد شرایط به صورت اجاره برنامه کمک این چهل تکه گزینه های تسکین می توان به دسترسی و کافی در پوشش هزینه های. “این پرونده بسیار زیاد است و در برخی از کشورها.”

علاوه بر این اقدامات کوچک و آسایش برای تازه بیکار که اغلب نمی دانند که چگونه آنها می رویم به پرداخت یک ماه اجاره, اجازه دهید به تنهایی گرفتن در پرداخت های از دست رفته. “ایده این است که خانواده ها را به نحوی ذخیره به اندازه کافی به پیش بینی جهانی و همه گیر است که هیچ کس می دانستند که در آینده این است که رک و پوست کنده مسخره” Durana می گوید.

و در عین حال: مدیریت در هر دو Jeffers “و Thorntons’ ساختمان در حال حاضر با ارسال نامه به مستاجر توضیح داد که آنها انتظار می رود به پرداخت کردن. Jeffers نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در هنگام توقف آسانسور در ژوئن 20 و صاحبخانه تقاضا پرداخت. “دادگاه در حال رفتن به,” او می گوید.

در حالی که مفهوم اعتصاب اغلب به عنوان رادیکال عمل اساسا عملی به خصوص برای مستاجران که احساس می کنند که دیگر مراجعه کنند. اجاره اعتصاب یک پیشنهاد برای به دست آوردن اهرم بیش از صاحبخانه ها از طریق چانه زنی جمعی. گاهی اوقات مستاجران اعتصاب به فشار برای ساختمان تعمیرات و یا برای تضعیف برنامه ریزی شده اجاره بها را افزایش می دهد. در این صورت هدف نهایی این است برای شکل دادن به سیاست های دولت. اگر یک توده مهم از مستاجران حاضر به پرداخت طرفداران فکر می کنم آن را فشار صاحبخانه به خصوص قدرتمند شرکت املاک و مستغلات خود را به استفاده از لابی وزن برای حمایت از مسکن کمک مالی. این یک تاکتیک برای تغییر بار مالی به دور از افراد و به سمت موسسات. این یک مخاطره آمیز است—افرادی که با شرکت در این اعتصاب می تواند اخراج شود پس از توقف آسانسور—اما آشوبگران امیدوارند جبهه متحد و اخلاقی ضروری هستند قانع کننده است.

اجاره حملات در حال حاضر اتفاق می افتد در یک سطح تجاری اگر چه آنها همیشه بودن قاب مانند. کارخانه کیک پنیر برای مثال با ارسال نامه ای به صاحبخانه برای خود حق رای دادن مکان و توضیح داد که آن را نه پرداخت اجاره خود را به دلیل “حوادث فوق العاده” از این بیماری همه گیر. این لزوما به این دلیل که Cheesecake Factory رهبری در آغوش یک ایدئولوژی چپ است; آن است که احتمالا بیشتر به دلیل پرداخت اجاره است که به سادگی منطقی ترین گزینه هنگامی که وجود دارد هیچ پول در بانک. (The Cheesecake Factory کاهش یافته است به نظر.)

چند مستاجران سیمی مصاحبه توضیح داد که چگونه آنها می خواهم برای اولین بار اقدام به مذاکره برای کاهش اجاره قبل از انتخاب به اعتصاب. در تورنتون ساختمان که متعلق به شرکت مدیریت نگهبان ملک مستاجر می گویند که آنها در ابتدا خواسته خود را مدیریت به صورت موقت 50 درصد کاهش اجاره در پناهگاه در محل سفارش. “ما به طور کامل تعطیل,” تورنتون می گوید. به جای مدیریت اطلاع مستاجران که آنها انتظار می رود برای ادامه کامل پرداخت در زمان. با بسیاری از مستاجران قادر به انجام این کار حدود 20 از 47 واحد در ساختمان تصمیم به شرکت در یک رسمی اجاره اعتصاب.

در تاج ارتفاعات بروکلین نویسنده و سردبیر ماکسول Paparella و همسایگان خود نیز اقدام به مذاکره اجاره تخفیف پس از تحقق بخش قابل توجهی از مردم را در خود 36-واحد میانی-ساختمان خواهد به مبارزه پرداخت و در این بهار. “این پیشنهاد رد شد” Paparella می گوید. دو سوم از واحدهای تصمیم گرفته اند برای شرکت در یک اعتصاب و تحویل توجه به مدیریت در ماه آوریل است. بسیاری از مستاجران به سادگی لازم نیست که بودجه برای پرداخت. دیگران خودداری اجاره در همبستگی. ساختمان مالک اسحاق شوارتز کنترل سنگین نمونه کارها املاک و مستغلات. “ما اعتقاد داریم که او می تواند شانه حداقل برخی از بار این بحران” Paparella می گوید. (شوارتز و نگهبان واقعیت نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر.)

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کلمبیا در حال برنامه ریزی برای اعتصاب برای اجاره امداد از موسسه معتبر زیر شبیه منطق—مدرسه دلار است 10.9 میلیارد اوقاف و بهتر است مجهز به مقابله با هر گونه پتانسیل مالی خرید اینترنتی از کسر اجاره از کمبود پول نقد دانشگاهیان. “آنها مقدار زیادی پول بیشتر در دست از سنتی صاحبخانه” دانشجوی حقوق گاس Leinbach می گوید. “آنها در یک آسان تر وضعیت به انصراف از اجاره برای مدت سه ماه برای ما است.”

شاید جای تعجب نیست اجاره اعتصاب هستند و محبوب میان صاحبخانه. “هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد اجاره اعتصاب شما در حال صحبت کردن در مورد در واقع صدمه زدن به خود شخص مستأجر به همان اندازه اگر نه بیشتر از صاحبخانه خود می گوید:” جی مارتین مدیر اجرایی جامعه مسکن بهبود برنامه یک گروه حمایت به نمایندگی از 4000 صاحبخانه. بدون کمکهای مالی برای مالکان و همچنین مستاجران, مارتین پیش بینی نیویورک با بانک ها به عنوان بزرگترین صاحبخانه بیرحمانه تصرف ساختمان در سراسر نیویورک و حول کردن متخلف مستاجرها و صاحبان به طور یکسان.

مارتین طرفداران به جای آن برای مقیاس بزرگ فدرال کمک مالی. او را دوست دارد ایده سخاوتمندانه کوپن برنامه برای افرادی که می تواند ثابت کند, آنها تجربه کرده اند Covid-19-مربوط به از دست دادن شغل یا کاهش درآمد که کسانی که واجد شرایط “به طور کامل از نظر مالی امن است.” کالین P. دان ارشد مدیر ارتباطات ملی مسکن چند شورا نیز به نفع گسترش فدرال اجاره کمک. “دولت فدرال است و تنها نهادی است که منابع برای پاسخگویی به این چالش,” او می گوید.

“من فکر می کنم ما همه می توانند به توافق برسند اگر دولت فدرال تصمیم به آمدن به قید وثیقه مستاجران خواهد بود که ایده آل نتیجه در اینجا” ایالت نیویورک سناتور مایکل Gianaris می گوید. در سطح فدرال در کنگره Ilhan عمر از مینه سوتا به معرفی یک لایحه برای لغو اجاره و پرداخت وام مسکن است که به دست آوردن محبوبیت در میان رهبران مترقی مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک, بیل, شرکت حامی و عموم مردم. اما آن را منتقل می کند ؟ Gianaris تردید است در مورد به موقع در سراسر کشور رفع: “این دولت نیست و من امیدوارم که راه حل این است که در اینده نزدیک.”

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

در نیویورک Gianaris حمایت کرده است یک لایحه به حالت تعلیق در پرداخت اجاره بها برای مستاجران مسکونی و برخی از کسب و کار کوچک مستاجران و همچنین واجد شرایط پرداخت وام مسکن برای تسکین در درون دولت است. “به طور معمول در بحران مانند این دولت فدرال در نهایت در جهش و نجات مردم و صنایع در بالای اقتصادی نردبان که نیاز به کمک حداقل,” او می گوید. “آنچه من در تلاش برای انجام دهید این است که شروع این تلاش با پایین پله از نردبان که چک چک.”

برخی از طرفداران مسکن می گویند Gianaris’ لایحه به اندازه کافی رفتن نیست. “آن را به خوبی نیت و یک گام در جهت درست است, اما این واقعا نشان دهنده چیزی است که ما می خواهیم” Blankley می گوید—آن نیاز به اثبات از مشکلات در حالی که Blankley و دیگر فعالان ترجیح می دهم جهانی را تسکین می دهد. “هر چیزی قرار می دهد که یک بار بر روی مستاجران می تواند باز کردن درب به صاحبخانه آزار و اذیت و تلافی.” حق داشتن وکیل نیویورک و دیگر گروه های حمایت بیشتر متمرکز بر قانع کردن کومو به صدور یک فرمان اجرایی را به حالت تعلیق اجاره. (Gianaris نیز خواسته کومو برای این نوع از نظم و اشاره کرد که این امر می تواند سریعتر از گرفتن لایحه به تصویب رسید.) فرماندار داده نشده است هیچ نشانه ای از او می خواهید انجام دهید.

شرایط اطراف اجاره پرداخت فاجعه بار به اندازه کافی است که هر دو طرف بحث در حال هل دادن برای دولت ایالات متحده آمریکا در واشنگتن—با صاحبخانه طرفداران علاقه کمک مالی قرار داده است که تعهد از پرداخت اجاره بر مستاجران و قابل توجه مستاجران درخواست برای کمک مالی که از بین بردن آنها را از این مسئولیت. برای Shondrea تورنتون این اثبات است که این نباید به عنوان یک برخورد بین دو تلاش گروه اما نشانه ای از یک مقدار بزرگتر شکست ساختاری است که نیاز به خطاب. “اگر شما یک مادر و پاپ صاحبخانه پس به صحبت می کنند, و یا اگر شما یک کسب و کار کوچک شما باید فقط به عنوان خشمگین است که دولت فدرال نیست و به شما به عنوان کمک های ما,” او می گوید. “ما نیاز مقطعی-همبستگی طبقاتی.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiOmeglejoybetKartal Eve Gelen Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetvan escortgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü