این جنگ سایبری نیاز بیشتر زنان در خط مقدم

به مبارزه با جنایتکاران که طعمه زنان و کودکان ما باید شروع به آموزش دختران به امنیت سایبر رهبران فردا.

Cybercriminals به مانند ویروس ها و انطباق با محیط زیست خود را. پس از coronavirus همه گیر شروع, امنیت, شکایت به اف بی آی Internet Crime Complaint Center اند چهار برابر شده است.

نه تنها دولت ها و کسب و کار بیشتر در معرض اما افراد—تاکید از کار از راه دور بیکاری و/یا مدرسه در منزل—بیشتر مستعد ابتلا به کلاهبرداری در همه چیز از کمک دولت چک برای خرید آنلاین. من deluged با ایمیل های ارسالی از Netflix درخواست من برای به روز رسانی اطلاعات صدور صورت حساب; فرستنده به وضوح فکر می کند cabin fever-آلوده کنندگان خواهد بود پس از جان گذشته برای از دست دادن دسترسی به جریان آنها کلیک کنید و بدون فکر دوم.

افزایش است که هیچ حادثه: بد بازیگران رفتن به جایی که دسترسی آسان است و یا که در آن پاداش سنگین تر بودن از خطرات و بیماری همه گیر است که برای بهره برداری رسیده. اما cybercrime با ما بود طولانی قبل از آن با ما خواهد بود پس از ما در نهایت دور انداختن ما ماسک. این درست است به خصوص از جرائم سایبری با هدف قرار دادن زنان و کودکان است.

این ما به ارمغان می آورد به عقب برای دسترسی به. بیایید نگاهی به اینترنت از چیزهایی که به عنوان مثال. آن را تا حد زیادی بدون ورودی از زنان در موقعیت های رهبری. در میان عمده ما شرکت فنی هیچ یک بیش از 32 درصد از زنان در نقش رهبری: آمازون 27 درصد Facebook 32 درصد سیب 29 درصد Google 26 درصد و مایکروسافت 19 درصد است.

نتیجه این است که IoT فاقد مولفه های امنیتی و ایمنی که اغلب بالای ذهن زنان است اما شاید نه به عنوان برجسته برای مردان است. بسیاری از فن آوری در حال توسعه نمی کشد و زنان و کودکان را نیاز دارد و می خواهد به حساب از جمله حیاتی ایمنی و نگرانی های حریم خصوصی است که بسیار مهم هستند.

برای مثال رسانه های اجتماعی را فعال کرده شکارچیان به هدف قرار دادن کودکان و سوء استفاده و به اشتراک گذاری تصاویر. در سال 2018 و فناوری شرکت داشت بیش از 45 میلیون آنلاین, عکس ها و ویدئوها از کودکان آزار جنسی دو شماره از 2017. سوار-به اشتراک گذاری خدمات ترک زنان آسیب پذیر به رانندگان که می تواند دسترسی به اطلاعات شخصی خود را از طریق برنامه. دوره-پیگیری برنامه های صمیمی به اشتراک گذاری اطلاعات با اشخاص ثالث. تکنولوژی خانه های هوشمند استفاده شده است داخلی معتادان در برابر همکاران سابق و توسط شکارچیان در برابر کودکان است.

ما شده ایم یک شبیه جاده قبل از. در سال 2001 ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت مورد نیاز تمام اتومبیل های جدید شامل دریچه های ایمنی داخل خودرو تنه. این مقررات تنها پس از چند کودکان در هنگام مرگ آنها شد به دام افتاده و ده ها تن از زنان بودند قتل عمد قفل شده است و در تنه اتومبیل.

در حال حاضر زنان و کودکان در حال از دست دادن زندگی خود را به دلیل وجود دارد هیچ ایمنی چفت در اینترنت و شرکت های فن آوری در حال تقلا برای گرفتن.

در بالای این, نیاز فوری به ایجاد ایمنی و امنیت یک اولویت وجود دارد کمبود گسترده از تکنولوژی کارشناسان. در سال 2018 انجمن ملی تولید و Deloitte گزارش شده است که از 3.5 میلیون بنیادی مشاغل آمریکا را مجبور به پر کردن تا سال 2025, 2 میلیون خواهد رفت پر نشده به دلیل کمبود کارگران واجد شرایط. ما نمی توانیم به اندازه کافی آدرس نقاط کور در امنیت سایبر را بدون هدف قرار دادن بنیادی کمبود و با گسترش شکاف جنسیتی در تکنولوژی.

زنان تشکیل می دهند نیمی از بنیادی کارگران در ایالات متحده به طور کلی اما این به ظاهر برابر تعداد پنهان مهم اختلاف. یعنی سهم زنان شاغل در بنیادی مشاغل تا حد زیادی متفاوت است در سراسر زمینه ها و سطح آموزش و پرورش. زنان به حساب 75 درصد از کارگران در سلامت-مشاغل مرتبط, برای مثال, اما تنها 14 درصد در مهندسی.

علاوه بر این زنان تشکیل می دهند تنها 24 درصد از جهانی امنیت سایبری نیروی کار به رغم ساخت تا 39 درصد از بازار جهانی نیروی کار و 46 درصد از ما نیروی کار.

یک راه حل برای هر دو کمبود کارگران ماهر و نیاز به در نظر گرفتن نیازهای منحصر به فرد از زنان و کودکان هنگامی که در حال توسعه نسل بعدی فناوری است که به زنان بیشتر به امنیت سایبر رهبری. به منظور انجام این کار ما باید شروع به آموزش دختران در سن جوانی به امنیت سایبر رهبران فردا. در پیشاهنگی دختران ما باید دید و مقیاس برای مطابقت با این چالش است.

در سال 2017, ما متعهد به اضافه کردن 2.5 میلیون دختر به بنیادی نیروی کار تا سال 2025. سال بعد ما همکاری با Palo Alto Networks معرفی, امنیت مدالها به دختران در کلاس K–12 و در سال 2019 ما همکاری با Raytheon فن آوری به میزبان اولین سایبری چالش برای متوسط و بالا مدرسه دختران—برنامه ای است که تا امروز ادامه دارد. تا به امروز بیش از 150 ، 000, امنیت مدالها و بیش از 1 میلیون بنیادی مدالها شده اند به دست آمده توسط دختران در سراسر کشور است.

مدالها تنها بگویم نیمی از داستان است. به عنوان دختران ما در حال یادگیری سایبر, اثر دومینو تحقیق و بحث. برای مثال بسیاری از دختران در حال حاضر قادر به کمک به دیگران که نا آشنا با فن آوری است. من به خصوص افتخار می کنم که من فکر می کنم از یک دختر خاص که به عنوان به زودی به عنوان او آموخته است که این مهارت ها متوجه شدم که این عدم درک بود و مسئول مستقیم او مادر بزرگ از دست دادن زندگی خود را پس انداز. به عنوان یک نتیجه, این دختر در حال حاضر به مراکز ارشد برای کمک به افراد مسن درک اصول اولیه امنیت سایبر و یادگیری راه برای محافظت از خود را از حفاظت از رمز عبور برای شناخت کلاهبرداری فیشینگ.

این فقط یک مثال از اینکه چگونه پیشاهنگی دختران است انجام ماموریت ما, اما ما آن را به تنهایی ندارند.

ما نیاز به پدر و مادر برای تشویق دختران خود را برای کشف علاقه خود را در بنیادی-مطالب مرتبط. ما نیاز معلمان برای توسعه راه های خلاق برای تعامل با دانش آموزان در یادگیری علمی. و ما نیاز شرکت ها برای پیاده سازی برنامه های آموزشی تا زنان جوان می تواند به توسعه مهارت های خود را و شور و شوق برای امنیت سایبر.

آموزش دختران سبب آنها به معنی کمک به جامعه است. کمک های که کمک به هر کس برنده است. به جز cybercriminals به.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>